ZAPROSZENIA na 18 botaniczne Gałązka Eukaliptusa 10szt (+koperty)

Wysyłka: 1-3 dni robocze

Zaproszenia na 18urodziny z grafiką botanicznej gałązki eukaliptusa. Tak przygotowane zaproszenia to idealny wybór dla wszystkich fanów stylu botanicznego. Wewnątrz zaproszenia znajduje się tekst do samodzielnego wypisania, który zawiera najważniejsze informacje.

Więcej szczegółów

24,98 zł

Opis

Zaproszenia na 18urodziny z grafiką botanicznej gałązki eukaliptusa. Tak przygotowane zaproszenia to idealny wybór dla wszystkich fanów stylu botanicznego. Wewnątrz zaproszenia znajduje się tekst do samodzielnego wypisania, który zawiera najważniejsze informacje.

Opis:

  • skład: 10szt zaproszeń na 18 urodziny wykonanych na wysokiej jakości grubym papierze oraz 10szt białych kopert
  • nadruk: matowy; grafika heksagonu w złotym kolorze i gałązek eukaliptusa
  • materiał: wysokiej jakości papier
  • wewnątrz znajduje się tekst do samodzielnego wypisania:

Serdecznie zapraszam
...........................................................................
na moje 18. urodziny,
które odbędą się
dnia ............................................
o godzinie ..................................
w ......................................................................
Proszę o potwierdzenie przybycia

....................................................

  • zaproszenia pozwolą zaprosić gości na 18 urodziny

Wielkość:

  • złożone: 15x15cm
  • po otwarciu: 15x30cm

Opinie

Oceń 
2021-02-01

Eleganckie zaproszenia

Zdecydowałam się na botaniczne zaproszenia, wyglądają bardzo elegancko. Całe zaproszenia są wykonane bardzo starannie. Kolory bardzo do siebie pasują. Koperty są od razu dołączone do zaproszeń co bardzo ułatwia sprawę, ponieważ są idealnie dopasowane po wymiar i wygląda to na prawdę ładnie. Jestem zadowolona z zakupów i chętnie tu wrócę.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    ZAPROSZENIA na 18 botaniczne Gałązka Eukaliptusa 10szt (+koperty)

    ZAPROSZENIA na 18 botaniczne Gałązka Eukaliptusa 10szt (+koperty)

    Zaproszenia na 18urodziny z grafiką botanicznej gałązki eukaliptusa. Tak przygotowane zaproszenia to idealny wybór dla wszystkich fanów stylu botanicznego. Wewnątrz zaproszenia znajduje się tekst do samodzielnego wypisania, który zawiera najważniejsze informacje.

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: