Kategorie

Nowe produkty

Ostatnie posty

Nowe produkty

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 184 elementów
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD2 DUŻY
  229,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Chrzestnej BD2 DUŻY

  Szukasz prezentu, który przypadnie do gustu każdej kobiecie? Wybieraj uniwersalny upominek w beżowym boxie z zadrukowaną grafiką delikatnych kwiatów. Zamów zestaw z dołączoną zawieszką. W skład kosza prezentowego wchodzi: świeca sojowa w słoiczku, czekoladowy bukiet w ozdobnym pudełku, kryształki do kąpieli, balsam do ciała oraz scrub. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY
  229,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY

  Elegancki prezent dla kobiety zapakowany z beżowy box z nadrukowaną grafika kwiatów. Do pudełka dołączona jest zawieszka. Zamów upominek dla Chrzestnej, Mamy, Babci, Przyjaciółki lub Panny Młodej. Podaruj kosz prezentowy z butelką wina, czekoladowym sercem w ozdobnym opakowaniu, kryształkami do kąpieli, balsamem do ciała oraz scrubem w tubie. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny

  Elegancki upominek z okazji Dnia Mamy w czarno-złotej kolorystyce. Zamów zestaw z winem czerwonym półwytrawnym, aromatyczną kawą, włoskim płynem do kąpieli, satynową opaską na oczy oraz słodkimi pralinami. Podaruj kosz prezentowy skomponowany dla kobiety z personalizacją oraz kwiatową grafiką. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny II
  329,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny II

  Przepiękny upominek dla ukochanej Mamy, który można podarować w dni Jej święta. Wybieraj dużą, drewnianą skrzynię wypełnioną produktami z wysokiej półki. Zamów zestaw z Prosecco w złotej butelce, aromatyczną kawą, bombonierka, czekoladowymi cygarami oraz przepysznymi pralinami. Podaruj spersonalizowany prezent dla Niej!

  329,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoty

  Przepiękny prezent w złotej kolorystyce dla ukochanej Mamy. Podaruj dużą drewnianą skrzynkę z produktami wysokiej jakości. Zamów zestaw z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. W skład kosza prezentowe wchodzi: Prosecco, świeca, czekolada, opaska na oczy, praliny oraz woreczek z cukierkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III

  Upominek z okazji Dnia Mamy w dużej, drewnianej skrzyni. Podaruj elegancki prezent w złoto-czarnej kolorystyce z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Zamów kosz prezentowy z wódką smakową, czekoladą deserową, słodkimi bombonierkami oraz aromatyczną kawą w szklanym słoiku. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwony I
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwony I

  Niezwykle stylowy prezent w czerwono-czarnej kolorystyce. Podaruj z okazji Dnia Mamy drewnianą skrzynię wypełnioną najlepszymi produktami. Podaruj Mamie spersonalizowany kosz prezentowy z kwiatową grafiką. W skład zestawu wchodzi: wino w kryształowej butelce, słodkości oraz płyn do kąpieli. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwony II
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwony II

  Przepiękny upominek z okazji Dnia Mamy w dużej, drewnianej skrzyni. Podaruj prezent z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Zamów zestaw w czerwono-czarnej kolorystyce. Zaskocz ukochaną Mamę wręczając upominek z winem czerwonym półwytrawnym, czekoladami, kawą, herbatą oraz cukierkami.

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty

  Jeżeli szukasz luksusowego prezenty dla swojej ukochanej Mamy, to drewniana skrzynia wypełniona najlepszymi produktami będzie strzałem w 10! Zamów przepiękny zestaw prezentowy z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Wybieraj upominek z Prosecco, bombonierkami, płynem do kąpieli oraz pralinami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Kolorowa słodycz
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Kolorowa słodycz

  Elegancki upominek w drewnianej skrzyni. Na wieku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Podaruj z okazji Dnia Mamy wyjątkowy prezent z winem białym w kryształowej butelce, czekoladą mleczną z kolorowymi drażetkami oraz cukiereczkami w słoiczku. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Aroniowa słodycz
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Aroniowa słodycz

  Przepiękny zestaw dla Mamy z okazji jej święta w eleganckiej skrzyni wykonanej z wysokiej jakości drewna. Wybieraj upominek z personalizacją na wieku oraz stylową grafiką w kwiatowej odsłonie. Podaruj prezent z winem czerwonym półsłodkim o aroniowym smaku, czekoladą oraz migdałami w białej czekoladzie z malinami. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowy

  Elegancki zestaw prezentowy z okazji Dnia Mamy. Zamów upominek w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Wybieraj prezent dla Mamy z winem czerwonym w kryształowej butelce, czekoladą mleczną z mieszanką owoców oraz aromatyczną herbatką w szklanym słoiczku. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Orzechowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Orzechowy

  Dla miłośniczek orzechowych smaków ten prezent będzie idealną alternatywą. Zamów drewnianą skrzynkę z podpisem, życzeniami, kwiatową grafika oraz zawartością z najwyższej półki. Wybieraj z okazji Dnia Mamy upominek z nalewką o smaku orzecha w czekoladzie, czekoladą, miodem oraz pałką do miodu. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Słodki relaks
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Słodki relaks

  Prezent ze słodkościami i alkoholem to świetna alternatywa na prezent z okazji Dnia Mamy. Podaruj ukochanej osobie w dniu jej święta drewnianą skrzynkę wypełnioną wysokiej jakości produktami. Zamów spersonalizowany upominek winem czerwonym, piankami malinowymi, kolorowymi drażetkami, migdałami w białej czekoladzie z malinami oraz solą do kąpieli. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Wino i czekolada z piankami
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Wino i czekolada z piankami

  Prezent z okazji Dnia Mamy w drewnianej skrzynce z ekskluzywną zawartością. Wybieraj upominek w kobiecej odsłonie z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w kwiaty. Zamów zestaw z winem w białej butelce, czekoladą białą z piankami oraz piankami o malinowym smaku. Podaruj wyjątkowy kosz prezentowy!

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Black
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Black

  Prezent na Dzień Mamy umieszczony w drewnianej skrzyni. Zamów prezent w kobiecej odsłonie z dedykacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Wybieraj upominek z winem czerwonym półwytrawnym w eleganckiej butelce, winem musującym w puszce oraz czekoladą deserową z orzechami laskowymi. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Rosegold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Rosegold

  Upominek z okazji Dnia Mamy w przepięknej, drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w kwiatowej odsłonie. Zamów oryginalny zestaw z produktami wysokiej jakości. W skład prezentu wchodzi: wódka w czarno-złotej butelce, włoski płyn do kąpieli oraz krem do ciała o pobudzającym zapachu. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Gold
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Gold

  Podaruj z okazji Dnia Mamy wyjątkowy prezent z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w kwiatowej odsłonie. Zamów zestaw z Prosecco w eleganckiej butelce oraz czekoladą deserową z orzechami laskowymi. Wybieraj upominek dla ukochanej Mamy w ekskluzywnej skrzynce wykonanej z najlepszego drewna. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Black&Gold
  239,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Black&Gold

  Przepiękny i stylowy zestaw w drewnianej skrzyni z personalizacją, grafiką kwiatową oraz życzeniami. Zamów z okazji Dnia Mamy oryginalny prezent z Prosecco w złotej butelce, aromatyczną kawą w opakowaniu oraz winem musującym w puszce. Podaruj idealnie skomponowany upominek dla każdej kobiety. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Pink&Black
  259,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Pink&Black

  Wyjątkowy prezent na Dzień Mamy w stylowej odsłonie. Zamów zestaw z podpisem, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Drewniana skrzyni wypełniona produktami wysokiej jakości przypadnie do gustu bliskiej osobie. Wybieraj upominek z wódką w czarno-złotej kolorystyce, płynem do kąpieli oraz kremem do ciała. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Pink&Gold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Pink&Gold

  Dzień Mamy to wyjątkowy czas, który można wykorzystać na wręczenie luksusowego prezentu z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Zamów prezent dla ukochanej Mamy w drewnianej skrzyni. W skład zestawu wchodzi: wódką w szklanej butelce w odcieniach czerni i złota, włoski płyn do kąpieli oraz świeca pieńkowa. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Red
  259,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Red

  Przepiękny upominek prezentowy w drewnianej skrzyni dla ukochanej Mamy. Podaruj z okazji Dnia Matki spersonalizowany zestaw z winem w stalowej butelce, aromatyczną kawą w kartoniku oraz herbatą. Wybieraj kosz prezentowy z grafiką kwiatową oraz życzeniami. Spraw radość bliskiej osobie w wyjątkowym dniu!

  259,98 zł
 • PREZENT na 40 Rocznicę Rubinowe Gody Z PODPISEM Zestaw Czerwony I
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na 40 Rocznicę Rubinowe Gody Z PODPISEM Zestaw Czerwony I

  Wyjątkowy kosz prezentowy w drewnianej skrzyni z okazji 40 Rocznicy Ślubu. Zamów na Rubinowe Gody bliskim osobom przepiękny zestaw z winem w kryształowej butelce, czekoladą, bombonierką, włoskim płynem do kąpieli w ozdobnej butelce oraz czekoladowymi cukierkami. Podaruj spersonalizowany upominek. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 40 Rocznicę Rubinowe Gody Z PODPISEM Zestaw Czerwony II
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na 40 Rocznicę Rubinowe Gody Z PODPISEM Zestaw Czerwony II

  Niezwykle luksusowy zestaw prezentowy na 40 Rocznicę Ślubu. Zamów drewnianą skrzynię z personalizacją oraz elegancką grafiką. Wybieraj upominek z winem w kryształowej butelce, czekoladami, aromatyczną kawą, herbatą oraz cukierkami. Podaruj prezent małżonkom w wyjątkowym dniu.

  299,98 zł
 • PREZENT na 40 Rocznicę Rubinowe Gody Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na 40 Rocznicę Rubinowe Gody Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty

  Zamów przepięknie skomponowany prezent w drewnianej skrzyni. Podaruj z okazji 40. rocznicy ślubu wyjątkowy zestaw z Prosecco w złotej butelce, bombonierkami, włoskim płynem do kąpieli o cudownym zapachu oraz pralinami. Spraw radość najbliższym wybierając luksusowy upominek z personalizacją. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 50 Rocznicę Złote Gody Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na 50 Rocznicę Złote Gody Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny

  Stylowy prezent z okazji Złotych Godów z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Podaruj elegancki kosz prezentowy  na Rocznicę Ślubu w drewnianej skrzyni z winem czerwonym półwytrawnym, opakowanie aromatycznej kawy, płynem do kąpieli o pobudzającym zapachu, satynową opaską na oczy oraz pralinami czekoladowymi. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 50 Rocznicę Złote Gody Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny II
  329,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na 50 Rocznicę Złote Gody Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny II

  Elegancki i luksusowy prezent w dużej drewnianej skrzyni, który można wręczyć z okazji Złotych Godów. Kosz prezentowy z personalizacją oraz życzeniami będzie strzałem w 10! Zamów zestaw z Prosecco, kawą aromatyczną, bombonierką Lindt, czekoladowymi cygarami oraz słodkimi pralinami. 

  329,98 zł
 • PREZENT na 50 Rocznicę Złote Gody Z PODPISEM Zestaw Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na 50 Rocznicę Złote Gody Z PODPISEM Zestaw Złoty

  Przepiękny i stylowy prezent w złotej kolorystyce. Podaruj upominek w dużej drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz modną grafiką nawiązującą do okazji. Zamów prezent na 50 Rocznicę Ślubu z Prosecco w złotej butelce, świecą, czekoladą, satynową opaską na oczy, pralinami oraz woreczkiem z cukierkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 50 Rocznicę Złote Gody Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na 50 Rocznicę Złote Gody Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III

  Niezwykle elegancki i luksusowy prezent na 50 rocznicę ślubu. Podaruj z okazji Złotych Godów wypasiony zestaw w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Zamów zestaw z wódką smakową, czekoladą, bombonierkami oraz aromatyczną kawą w słoiku. 

  319,98 zł
 • PREZENT na Dzień Babci kubek Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty 330ml
  36,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Dzień Babci kubek Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty 330ml

  Przepiękny i niezwykle stylowy pomysł na prezent dla ukochanej Babci. Podaruj praktyczny upominek z personalizacją oraz grafiką w delikatnych kwiatów w odcieniach bladego różu. Wybieraj kubek wykonany z wysokiej jakości ceramiki w białym kolorze z oryginalnym uszkiem w kształcie serca. 

  36,98 zł
 • BRANSOLETKI fluorescencyjne MIX Kolorów 50szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BRANSOLETKI fluorescencyjne MIX Kolorów 50szt

  Świetna atrakcja na przyjęcie weselne dla zaproszonych gości. Bransoletki świecące w ciemności sprzedawane są w tubie. W opakowaniu znajduje się 50 sztuk kolorowych bransoletek. Taki dodatek można wykorzystać na przyjęciu zorganizowanym dla dziecka. 

  19,98 zł
 • ŚWIECA sojowa z płatkami róży Z PODPISEM w różowym opakowaniu
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ŚWIECA sojowa z płatkami róży Z PODPISEM w różowym opakowaniu

  Aromatyczna świeca sojowa ręcznie robiona w brązowym słoiczku z płatkami róż oraz personalizacją. Podaruj gotowy do wręczenia prezent w przepięknym pudełeczku. Taki upominek to świetna opcja na podziękowanie dla gości zaproszonych na Chrzest Święty dziecka, Komunię lub wesele. 

  49,98 zł
 • SÓL do kąpieli z pąkami róży w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SÓL do kąpieli z pąkami róży w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu

  Niezwykle eleganckie pudełeczko w różowej kolorystyce z grafiką kwiatową. Wybieraj przepiękny prezent ze szklanym słoiczkiem. Sól do kąpieli himalajska z pąkami róży to idealny pomysł na podziękowanie dla gości zaproszonych na Chrzest lub Komunię. Zamów spersonalizowany prezencik. 

  29,98 zł
 • PRECELKI w czekoladzie w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu
  34,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PRECELKI w czekoladzie w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu

  Przepiękny pomysł na podziękowanie dla gości, które można wykorzystać na Chrzcie Świętym dziecka, Pierwszej Komunii lub weselu. Wybieraj pudełeczko wypełnione słodkościami. Zamów szklany słoiczek z precelkami, które oblane są czekoladą. Podaruj spersonalizowany upominek. 

  34,98 zł
 • MIÓD ekologiczny z maliną w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu
  34,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  MIÓD ekologiczny z maliną w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu

  Szklany słoiczek z przepysznym miodem ekologicznym z polskiej pasieki. Wybieraj produkt z personalizacją na nakrętce o malinowym smaku. To oryginalna propozycja na upominek dla zaproszonych gości na przyjęcie z okazji Chrztu lub Komunii Świętej. Zamów prezencik w kartoniku z grafiką różowych kwiatów. 

  34,98 zł
 • MIGDAŁY w białej czekoladzie z malinami w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu
  34,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  MIGDAŁY w białej czekoladzie z malinami w słoiku Z PODPISEM w...

  Przepiękny upominek zapakowany do pudełeczka z motywem graficznym różowych kwiatów. Wybieraj elegancki prezencik ze słodką zawartością i personalizacją. Zamów gotowy do wręczenia upominek ze słodkimi migdałami w białej czekoladzie z malinami w szklanym słoiczku z czarną nakrętką. 

  34,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 184 elementów