BALON na 18 urodziny Gwiazda 48cm CZARNY

Wysyłka: 1-3 dni robocze

Jak efektownie udekorować wnętrze na imprezkę z okazji 18. urodzin? Balon foliowy w kształcie gwiazdy w czarnym kolorze i z złotą cyfrą 18 idealnie dopełni całość aranżacji przyjęcia urodzinowego. balon można napełnić helem, dzięki czemu będzie przepięknie unosił się nad uroczystym stołem. To również świetny gadżet do pamiątkowych zdjęć. 

Więcej szczegółów

7,98 zł

Opis

Jak efektownie udekorować wnętrze na imprezkę z okazji 18. urodzin? Balon foliowy w kształcie gwiazdy w czarnym kolorze i z złotą cyfrą 18 idealnie dopełni całość aranżacji przyjęcia urodzinowego. balon można napełnić helem, dzięki czemu będzie przepięknie unosił się nad uroczystym stołem. To również świetny gadżet do pamiątkowych zdjęć. 

Opis:

  • skład: balon foliowy na 18 urodziny w kształcie gwiazdy w kolorze czarnym ze złoty m nadrukiem
  • materiał: folia
  • nadruk: metaliczny nadruk cyfry "18" w kolorze złotym
  • balon foliowy gwiazda to fantastyczny pomysł na dekoracje wnętrza na 18 urodziny
  • taki balon pasuje zarówno na imprezę urodzinową chłopca jak i dziewczynki
  • możesz wypełnić go powietrzem lub helem

Wielkość:

  • średnica około 48cm

Opinie

Napisz opinię

BALON na 18 urodziny Gwiazda 48cm CZARNY

BALON na 18 urodziny Gwiazda 48cm CZARNY

Jak efektownie udekorować wnętrze na imprezkę z okazji 18. urodzin? Balon foliowy w kształcie gwiazdy w czarnym kolorze i z złotą cyfrą 18 idealnie dopełni całość aranżacji przyjęcia urodzinowego. balon można napełnić helem, dzięki czemu będzie przepięknie unosił się nad uroczystym stołem. To również świetny gadżet do pamiątkowych zdjęć. 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: