Pomysły na dekoracje stołu w restauracji dopasowane pod konkretną okoliczność.

Istnieje wiele pomysłów na udekorowanie stołu w restauracji ze względu na podział pod konkretną okoliczność. Dekoracje w lokalu powinny być odpowiednio dobrane, dopasowane do stylu przyjęcia. Uroczystość może odbyć się w stylu glamour, rustykalnym, nowoczesnym, tradycyjnym. W naszym sklepie internetowym stworzyliśmy podział na okoliczności, kliknij w zdjęcia, aby zobaczyć wiele inspiracji!

1. Dekoracje na Święta Bożego Narodzenia - świąteczne dekoracje stworzą rodzinną atmosferą w Twojej restauracji!

Dekoracje świąteczne na Święta Bożego Narodzenia to idealna okazja, aby stworzyć niesamowity klimat w lokalu. Świąteczne elementy sprawdzą się podczas organizacji wigilii pracowniczych, rodzinnych spotkań. Renifery, gwiazdki, bałwanki, choinki to motywy, które idealnie nadają się na ozdoby świątecznego stołu. Na świątecznym stole powinny znaleźć się dekoracyjne serwetki papierowe lub flizelinowe. Sprawdź koniecznie jak udekorować stół na Święta Bożego Narodzenia!

2. Dekoracje na Sylwester i karnawał - sylwestrowe dekoracje dla restauracji na najbardziej wystrzałowe przyjęcie!

Sylwester i okres karnawału to okazja, aby stworzyć niepowtarzalne dekoracje stołu w restauracji. Na sylwestrowym stole powinny znaleźć się takie ozdoby: konfetti, słomki papierowe, ciasteczka z noworoczną wróżbą, serwetki papierowe lub flizelinowe, kieliszki do szampana, rozety dekoracyjne. Zdecydowanie podczas okresu sylwestra i karnawału pasują złote i srebrne dekoracje. Stół sylwestrowy mogą zdobić banery dekoracyjne z napisem "Happy New Year"!

3. Dekoracje na Chrzest - niesamowite i subtelne dekoracje stołu dla restauracji na Chrzest dziecka.

Dekoracje na przyjęcie z okazji Chrztu zazwyczaj zachowane są w subtelnej, pastelowej kolorystyce. Jest reguła, że różowy kolor jest dopasowany do dziewczynki, a błękitny dla chłopca. Nakrycie stołu na uroczystość Chrztu można stworzyć, wykorzystując pastelowe kolory lub srebrno-złote elementy. Chrzest to przyjęcie często organizowane w lokalu, dlatego restauratorzy powinni dobrać również ozdoby, które nawiązują do tej okoliczności: stópki, wózek dziecięcy. Zobacz jak udekorować stół na Chrzest!

4. Dekoracje na Komunię - niepowtarzalne dekoracje stołu na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w restauracji. 

Jedną z najczęściej organizowanych okoliczności w restauracji to przyjęcie komunijne. Elegancki wygląd stołu stworzą elementy dekoracyjne z motywami odpowiednimi do przyjęcia komunijnego. Dekoracje dostępne w naszym sklepie idealnie pasują na przyjęcie zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Elementy dekoracyjne są w jasnej kolorystyce, z dodatkiem koloru srebrnego, złotego lub jasnego brązu. Nakrycie stołu oraz wnętrze lokalu mogą zdobić niepowtarzalne kompozycje kwiatowe. Sprawdź koniecznie jak udekorować stół na Komunię!

5. Dekoracje na wesele - eleganckie elementy dekoracyjne na stół weselny dla Twojego lokalu!

Jest wiele sposobów udekorowania stołu na przyjęcie weselne, które organizowane jest w restauracji. Kolor biały jest najczęściej wybierany, idealnie służy jako baza do dalszej aranżacji stołu. Państwo Młodzi mogą mieć zorganizowane wesele w konkretnym stylu: glamour, boho, rustykalne. Idealnie sprawdzą się ozdoby ze złotymi i srebrnymi akcentami, ponieważ są bardzo eleganckie i cudownie podkreślą ważność uroczystości. Zgodnie ze zmieniającymi się ślubnymi trendami, aktualizujemy nowości, które dostępne są na rynku.

6. Dekoracje na przyjęcia dla dzieci - pomysły na dekoracje stołu na baby shower, roczek, urodziny.

W restauracji mogą odbywać się przyjęcia z okazji: roczku, urodzin dziecka, baby shower. Dekoracje na przyjęcia dla dzieci mogą być słodko pastelowe, kolorowe. Ciekawym pomysłem jest zastosowanie koloru różowego dla dziewczynki, a błękitnego dla chłopca. Dekoracyjne serwetki z napisami i motywami idealnie sprawdzą się podczas przyjęć dla dzieci w restauracji. Elementy dekoracyjne w pastelowych kolorach to hit ostatnich sezonów.

7. Dekoracje na wieczór panieński - najmodniejsze dekoracje na niezapomniane przyjęcie Panny Młodej w restauracji.

Dekoracje stołu podczas wieczoru panieńskiego są bardzo ważne, podkreślą ważność przyjęcia w lokalu! Każda przyszła Panna Młoda chce, aby wieczór panieński był perfekcyjny. Dekoracje na wieczór panieński zazwyczaj zachowane są w różowej kolorystyce. Na niezapomniane przyjęcie idealnie sprawdzą się: serwetki dekoracyjne z napisami, świece rose gold, rozety dekoracyjne. Idealnie sprawdzą się ozdoby z napisem "Bride to be", "Wieczór Panieński".

8. Dekoracje na walentynki - walentynkowe dekoracje na dzień zakochanych w Twoim lokalu!

Walentynki to dzień zakochanych, z tej okazji w restauracjach często są organizowane zabawy i przyjęcia. Różowe i czerwone dekoracje są jak najbardziej wskazane, a motyw serca jest wszechobecny. Oprócz dekoracyjnych serwetek, warto wykorzystać kieszonki na sztućce, rozety, pompony, obrusy i ozdobne bieżniki. Do aranżacji stołu będą pasować złote i białe elementy dekoracyjne.