Pomysły na dekoracje stołu w restauracji dopasowane pod konkretną okoliczność.

Istnieje wiele pomysłów na udekorowanie stołu w restauracji ze względu na podział pod konkretną okoliczność. Dekoracje w lokalu powinny być odpowiednio dobrane, dopasowane do stylu przyjęcia. Uroczystość może odbyć się w stylu glamour, rustykalnym, nowoczesnym, tradycyjnym. W naszym sklepie internetowym stworzyliśmy podział na okoliczności, kliknij w zdjęcia, aby zobaczyć wiele inspiracji!

1. Komunia - niepowtarzalne dekoracje stołu na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w restauracji. 

Jedną z najczęściej organizowanych okoliczności w restauracji to przyjęcie komunijne. Elegancki wygląd stworzą elementy z motywami odpowiednimi do przyjęcia komunijnego. Dekoracje dostępne w naszym sklepie idealnie pasują na przyjęcie zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Elementy dekoracyjne są w jasnej kolorystyce, z dodatkiem koloru srebrnego, złotego lub jasnego brązu. Nakrycie stołu oraz wnętrze lokalu mogą zdobić niepowtarzalne kompozycje kwiatowe.

dekoracje stołu na Komunię

2. Chrzest - niesamowite i subtelne dekoracje stołu dla restauracji na Chrzest dziecka.

Dekoracje na przyjęcie z okazji Chrztu zazwyczaj zachowane są w subtelnej, pastelowej kolorystyce. Jest reguła, że różowy kolor jest dopasowany do dziewczynki, a błękitny dla chłopca. Nakrycie stołu na uroczystość Chrztu można stworzyć, wykorzystując pastelowe kolory lub srebrno-złote elementy. Chrzest to przyjęcie często organizowane w lokalu, dlatego restauratorzy powinni dobrać również ozdoby, które nawiązują do tej okoliczności.

3. Wesele - eleganckie elementy dekoracyjne na stół weselny dla Twojego lokalu!

Jest wiele sposobów udekorowania stołu na przyjęcie weselne, które organizowane jest w restauracji. Kolor biały jest najczęściej wybierany, idealnie służy jako baza do dalszej aranżacji stołu. Państwo Młodzi mogą mieć zorganizowane wesele w konkretnym stylu: glamour, boho, rustykalne. Idealnie sprawdzą się ozdoby ze złotymi i srebrnymi akcentami, ponieważ są bardzo eleganckie i cudownie podkreślą ważność uroczystości. Zgodnie ze zmieniającymi się ślubnymi trendami, aktualizujemy nowości, które dostępne są na rynku.

dekoracje stołu na wesele

4. Przyjęcia dla dzieci - pomysły na dekoracje stołu na baby shower, roczek, urodziny.

W restauracji mogą odbywać się przyjęcia z okazji: roczku, urodzin dziecka, baby shower. Dekoracje na przyjęcia dla dzieci mogą być słodko pastelowe, kolorowe. Ciekawym pomysłem jest zastosowanie koloru różowego dla dziewczynki, a błękitnego dla chłopca. Dekoracyjne serwetki z napisami i motywami idealnie sprawdzą się podczas przyjęć dla dzieci w restauracji. Elementy dekoracyjne w pastelowych kolorach to hit ostatnich sezonów.

Dekoracje stołu dla dzieci

5. Święta Bożego Narodzenia - świąteczne dekoracje stworzą rodzinną atmosferą w Twojej restauracji!

Dekoracje na Święta Bożego Narodzenia to idealna okazja, aby stworzyć niesamowity klimat w lokalu. Świąteczne elementy sprawdzą się podczas organizacji wigilii pracowniczych, rodzinnych spotkań.

Dekoracje na Święta

6. Sylwester i karnawał - sylwestrowe dekoracje dla restauracji na najbardziej wystrzałowe przyjęcie!

Dekoracje stołu na Sylwester

7. Wieczór panieński - najmodniejsze dekoracje na niezapomniane przyjęcie Panny Młodej w restauracji.

Dekoracje stołu na wieczór panieński