Dekoracje stołu na Walentynki dla restauracji

Walentynkowe dekoracje zachowane są w czerwonej i różowej kolorystyce, dlatego warto zaopatrzyć lokal o takie elementy. Z okazji święta zakochanych w restauracjach często organizowane są bale i imprezy walentynkowe. Oprócz podstawowych dekoracji stołu, warto zastosować: konfetti, płatki róż, ozdobne kamienie w kształcie serca, świece. Czerwone i różowe dekoracje mogą być wzbogacone o biało-złote elementy.

1. Delikatne dekoracje walentynkowe dla restauracji

Walentynkowy stół nie musi składać się tylko z białego obrusu i czerwonych serwetek. Ciekawe będzie zastosowanie dekoracyjnych serwetek, np. z motywem serc, które są odpowiednie do tego święta. W restauracjach chętnie organizowane są bale walentynkowe, gdzie można spędzić miło czas. Warto dobrać dekoracje, które zachwycą gości, ponieważ spędzą w lokalu kilka godzin. Papierowe elementy dekoracyjne, np. talerzyki, rozety sprawdzą się idealnie do słodkiego stołu. Słodki stół może okazać się świetnym pomysłem na zabawach, gdzie jest większa liczba gości.

dekoracje stołu na walentynki

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki dekoracyjne na Walentynki serca

2. Różnorodne dekoracje stołu na Walentynki

Dekoracje stołu na Walentynki nie muszą składać się tylko i wyłącznie z bieżników, czy serwetek. Powieszony nad stołem baner walentynkowy posiada hasła odpowiadające dniu zakochanych. Motyw serduszek jest jak najbardziej wskazany, a napisy "love you more", "hug me harder" podkreślą walentynkowe święto. Oprócz czerwonych i różowych dekoracji warto zastosować białe i złote elementy, które wprowadzą trochę różnorodności do aranżacji stołu. Rozety, kule papierowe mogą stanowić ozdobę słodkiego stołu, który na pewno będzie miał powodzenie przez gości podczas zabawy walentynkowej. Oprócz muffinek i makaroników, na pewno będą pasować ciasteczka z wróżbą lub lukrowane migdały.

walentynki baner jako dekoracja stołu

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- baner na Walentynki

3. Różowo-czerwone dekoracje na stół z okazji Walentynek

Aranżacja stołu różowo-czerwona idealnie pasuje do klimatu święta zakochanych. W lokalach coraz częściej organizowane są przyjęcia walentynkowe, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Dlatego istotne jet, aby zadbać o odpowiednie dekoracje dla tego święta. Bieżnik flizelinowy lub białe obrusy plamoodporne mogą stanowić bazę do stworzenia ciekawej aranżacji zastawy stołowej. Podczas większego przyjęcia, tak jak w tym przypadku zabawa walentynkowa trzeba zadbać o wysoką jakość i wykorzystać serwetki flizelinowe. Serwetki wykonane z flizeliny dostępne są w wielu kolorach, a przede wszystkim przypominają elegancki materiał.

Aranżacja stołu na walentynki

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki flizelinowe jednokolorowe

4. Biało-różowe nakrycie stołu na Walentynki

Biały obrus plamoodporny może posłużyć jako podkład do interesującej aranżacji stołu. Oprócz serwetek, banerów, bieżników na stole powinno znaleźć się konfetti. Konfetti może być ciekawym dodatkiem, który urozmaici nakrycie stołu. Dodatkowo konfetti w kształcie serc stworzy romantyczną atmosferę w restauracji. Sztuczne płatki róż mogą okazać się dekoracją wielokrotnego użytku, ponieważ nie zniszczy się, a będzie można wykorzystać ją ponownie.

Konfetti na walentynki

Zobacz w sklepie dekoracje na walentynki, które mogą ciekawie udekorować stół.