Dekoracje stołu dla restauracji na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Komunia to bardzo elegancka uroczystość, często organizowana jest w restauracjach. W tak ważnym dniu warto zadbać o odpowiednie dekoracje, które podkreślą ważność tej okoliczności. Dekoracje powinny być w delikatnych i stonowanych kolorach. Zazwyczaj stosuje się kolor biały, kremowy, ze złotymi i srebrnymi elementami. Dla przyjęcia komunijnego idealnie pasują ozdoby, które nawiązują do Komunii: kielich, Hostia, gałązka konwalii, winogron.

1. Srebrno-Złota kolekcja - nakrycie stołu na przyjęcie komunijne

Niesamowitym pomysłem na dekoracje stołu dla restauracji może być połączenie dwóch eleganckich kolorów: złotego i srebrnego. Przyjęcia z okazji Pierwszej Komunii Świętej najczęściej organizowane są w restauracjach, dlatego restauratorzy powinni zaopatrzyć się w odpowiednie dekoracje. Srebrno-złote serwetki flizelinowe, kieszonki na sztućce, bieżniki to dekoracje, które idealnie pasują na przyjęcie komunijne. Kompozycje kwiatowe wzbogacą wystrój restauracji i nakrycia stołu. Składanie serwetek flizelinowych jest łatwiejsze, ponieważ wykonane są ze specjalnego papieru.

Srebrno-złote dekoracje na komunię

Zobacz całą aranżację stołu na Komunię w srebrno-złotym kolorze w naszym sklepie>>

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki na Komunię flizelinowe srebrno-złote,

2- kieszonki na sztućce srebrno-złote

3- bieżnik flizelinowy srebrno-złoty

2. Srebrne elementy dekoracyjne na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

Kolekcja Srebrna Koronka idealnie pasują na przyjęcie komunijne, ponieważ są eleganckie i delikatnie zdobią całe nakrycie stołu. Do stworzenia srebrnej kompozycji można wykorzystać: serwetki flizelinowe, bieżnik dekoracyjny, szarfy na krzesła. Do aranżacji nakrycia stołu można wykorzystać zarówno niskie, jak i wysokie kompozycje kwiatowe. Srebrne elementy zdecydowanie pasują na Komunię chłopca i dziewczynki. Krzesła w restauracji mogą być udekorowane poprzez pokrowce i szarfy.

srebrne dekoracje na przyjęcie komunijne

Zobacz całą aranżację stołu na Komunię w srebrnym kolorze w naszym sklepie>>

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki na Komunię flizelinowe srebrne

2- bieżnik flizelinowy srebrny

3- misa do kwiatów

4- szarfa na krzesło srerbna

5- pokrowce na krzesła

3. Złota kolekcja - dekoracje stołu komunijnego

Kolekcja Złota Koronka jest wyrazista i bardzo efektowna, dlatego powinna znaleźć się na komunijnym stole! Serwetki flizelinowe można układać w przestrzenne kształty lub ułożyć płasko na talerzach gości. Flizelina to bardzo dobry papier, który do złudzenia przypomina materiał. Kolorystyka tej kolekcji pasuje na Komunię zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Kwiatowe kompozycje są jak najbardziej wskazane, ponieważ udekorują nie tylko stół, ale całą salę restauracyjną.

Zobacz całą aranżację stołu na Komunię w złotym kolorze w naszym sklepie>>

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki na Komunię flizelinowe złote

2- bieżnik flizelinowy złoty

3- kieszonki na sztućce złote

4. Biało-złote dekoracje stołu na Komunię Świętą

Nakrycie stołu podczas przyjęcia Komunii Świętej powinno być eleganckie, dlatego warto wykorzystać złote elementy dekoracyjne. Ważne jest, aby wygląd stołu podczas Komunii był spójny, dekoracje powinny być odpowiednio dopasowane do stylu przyjęcia. Dekoracje dla restauracji są ważnym elementem, ponieważ restauratorzy chcą, aby goście byli zadowoleni i zachwyceni całym przyjęciem. Na pewno do stworzenia poniższej aranżacji potrzebne będą serwetki papierowe i świece z motywem komunijnym, bieżnik, świeczniki.

Złote dekoracje na Komunię

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki na komunię

2- świeca pieńkowa komunijna Hostia

3- bieżnik flizelinowy złoty

4- świecznik metalowy na tealighty

5- dekoracja na stół komunijny

5. Rustykalne przyjęcie komunijne w restauracji - niepowtarzalne dekoracje

Przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej może odbyć się również w naturalnej kolorystyce. Do stworzenia przyjęcia komunijnego w rustykalnym stylu potrzebne będą następujące elementy dekoracyjne: bieżnik jutowy z koronką, drewniane podstawki, drewniane świeczniki na świece proste, serwetki papierowe, kieszonki na sztućce. Dekoracje zachowane są w kolorze jasnego brązu, który idealnie podkreśla rustykalny styl przyjęcia.

rustykalne dekoracje komunia

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- bieżnik jutowy z koronką

2- serwetki papierowe z serduszkami

3- białe kieszonki na sztućce

4- drewniany świecznik na świece proste

5- drewniana podstawka na stół

6. Biało-złote dekoracje nakrycia stołu w restauracji z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Uniwersalne dekoracje komunijne na pewno są w stonowanych kolorach, w tym przypadku jest to biały ze złotymi elementami. Ciekawym pomysłem na niepowtarzalne nakrycie stołu będzie wykorzystanie bieżnika z organzy, który delikatnie udekoruje wnętrze lokalu. Nakrycie stołu wzbogacą delikatne kompozycje kwiatowe oraz winietki z roślinnym motywem. Serwetki z napisem "Pierwsza Komunia Święta" ciekawie wyglądają, jak są ułożone na talerzach dla gości.

biało-złote dekoracje na Komunię

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki dekoracyjne Pierwsza Komunia Święta

2- bieżnik z organzy biało-złoty

7. Klasyczne i delikatne nakrycie stołu w lokalu na przyjęcie z okazji Komunii

Podczas uroczystości z okazji Pierwszej Komunii Świętej idealnie sprawdzą się w restauracji klasyczne dodatki. Stół komunijny to ważny element przyjęcia, warto aby dekoracje były odpowiednio dobrane. Zarówno na Komunię chłopca, jak i dziewczynki pasuje klasyczne nakrycie stołu, które składa się z serwetek i bieżnika flizelinowego. Obok nakryć gości można dodać pudełeczka ze słodkim upominkiem, sprawdzą się jako podziękowanie za przybycie na przyjęcie.

Klasyczna dekoracja stołu na Komunię

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki flizelinowe srebrne

2- bieżnik flizelinowy srebrny na Komunię