Dekoracje stołu na przyjęcia dla dzieci w restauracji

Pastelowe, jasne kolory zdecydowanie pasują na przyjęcia dla dzieci - baby shower, urodziny, roczek. Odpowiednio stosuje się różowy kolor dla dziewczynki, błękitny kolor dla chłopca. Złote lub srebrne dodatki pasują na przyjęcia dla każdego dziecka - jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Pastelowe kolory są bardzo modne, dlatego powinny znaleźć się w dekoracjach dla restauracji.

1. Dekoracje stołu na urodziny dziecka w restauracji

Najbardziej uniwersalne dekoracje na przyjęcia dla dzieci są z białymi, złotymi, srebrnymi elementami. Zastosowanie takiej kolorystyki pasuje zarówno na przyjęcie dla dziewczynki, jak i chłopca. W restauracji mogą być zorganizowane urodzinki, roczek, dlatego warto zadbać o odpowiednie dla tych okazji dekoracje. Serwetki papierowe dekoracyjne to nasz bestseller - zdecydowanie ozdobią stół, a przez np. napis "Moje urodzinki" zostanie podkreślona ważność przyjęcia. Do dekoracji stołu na urodziny dziecka warto wykorzystać papierowe rozety, słomki i konfetti.

Zobacz w sklepie nasz bestseller! - dekoracyjne serwetki na urodziny dziecka

2. Serwetki dekoracyjne na baby shower - hit!

Baby shower jest bardzo na czasie, modnym przyjęciem organizowanym w restauracjach. Serwetki dekoracyjne z napisami "baby shower", "boy or girl" powinny znaleźć się na restauracyjnym stole podczas tej okoliczności. Białe papierowe serwetki złotymi napisami to zdobiony i minimalistyczny dodatek. Serwetki na baby shower będą pięknie wyglądać, gdy zostaną ułożone na płasko na talerzach gości. Serwetki dekoracyjne "boy or girl" zdobione są pastelowymi gwiazdkami, dlatego warto stworzyć aranżację stołu z dodatkami w tych samych barwach.

Zobacz w sklepie nasz bestseller! - serwetki na baby shower

3. Dekoracje stołu na baby shower w lokalu - pastelowe kolory

Pastelowe kolory są bardzo słodkie i urocze, dlatego powinny zostać zastosowane na przyjęciu z okazji baby shower. Przyszłe mamy coraz częściej mają wyprawiane przyjęcia, które określają płeć dziecka. Serwetki z napisami dotyczącymi baby shower idealnie oddają ważność uroczystości. Do nakrycia stołu można zastosować bieżniki flizelinowe błękitne lub różowe. Zamiast tradycyjnej zastawy stołowej można wykorzystać papierowe talerzyki i kubeczki, to zdecydowanie ułatwi sprzątanie po przyjęciu.

Dekoracje stołu na baby shower

4. Różowo-złote dekoracje na przyjęcie dla dzieci - baby shower, urodzinki dziewczynki

Słodki różowy kolor zdecydowanie pasuje na przyjęcia dla dziewczynek i przyszłej mamy. Różowe dekoracje stołu mogą zostać wykorzystane podczas baby shower lub urodzin dziecka w restauracji. Serwetki papierowe z uniwersalnym wzorem, sprawdzą się podczas każdego przyjęcia. Jako podstawę do dalszej dekoracji stołu można wykorzystać różowy bieżnik flizelinowy lub biały obrus plamoodporny. Do nakrycia stołu mogą zostać wykorzystane papierowe talerzyki i kubeczki, na pewno ułatwi to sprzątanie.

Różowe dekoracje stołu dla dzieci

Zobacz w sklepie ciekawe serwetki na przyjęcia dla dzieci