Dekoracje stołu na wieczór panieński w restauracji

Wieczór panieński powinien być niezapomniany, dlatego warto zaopatrzyć restaurację o odpowiednie do tej okoliczności dekoracje. Przyjęcia z okazji wieczoru panieńskiego mogą odbyć się w różnym stylu, podobnie jak wesele. Styl przyjęcia w zależności od upodobań Panny Młodej może być: boho, glamour, rustykalny. Serwetki z napisami "Bride to be" lub "Wieczór Panieński" podkreślą ważność tej okazji. Wieczór panieński jest ważny zarówno dla Panny Młodej, jak i jej gości.

1. Serwetki na wieczór panieński w restauracji - bestseller!

Nakrycie stołu na wieczór panieński powinno być dopracowane, aby przyszła Panna Młoda mogła poczuć się wyjątkowo. Serwetki dekoracyjne z napisami "Wieczór Panieński" - udekorują stół oraz podkreślą ważność przyjęcia. Serwetki dostępne są w czterech modnych kolorach odpowiednich do tej okoliczności. Taki stylowy dodatek na pewno spodoba się gościom, jak i przyszłej Pannie Młodej. W lokalu warto mieć odpowiednie serwetki do okoliczności, goście na pewno będą zachwyceni takim szerokim asortymentem!

Zobacz w sklepie nasz bestseller! - serwetki na wieczór panieński

2. Rustykalny styl przyjęcia z okazji wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński w rustykalnym stylu jest możliwy! Wyraziste dekoracje w ciemnych barwach sprawdzą się idealnie, ponieważ stworzą niezapomniany klimat. Serwetki na wieczór panieński nie muszą być wyłącznie kolorowe, warto zaopatrzyć się w dekoracyjne z napisami. Długie świece proste są klasyczne, nadal modne i bardzo romantyczne. Ciekawe będzie zastosowanie kompozycji kwiatowych, które wzbogacą wygląd stołu, ale całego lokalu. Zamiast tradycyjnego obrusu można wykorzystać bieżniki satynowe lub flizelinowe.

Naturalne dekoracje na wieczór panieński

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki papierowe na wieczór panieński

2- świece proste

3. Różowe dekoracje na wieczór panieński - słodki styl przyjęcia

Słodki pastelowy kolor różowy idealnie pasuje na przyjęcie z okazji wieczoru panieńskiego. Subtelne dekoracje stołu to idealna propozycja dla osób, które chcą delikatny charakter przyjęcia. Biały obrus to idealna baza do stworzenia pozostałej dekoracji stołu. Dodatkowym i dość wyrazistym akcentem będzie bieżnik flizelinowy różowy, a umieszczone na nim przedmioty będą ciekawie się prezentować. Zamiast tradycyjnych wazonów można zastosować skrzynkę na kwiaty. Warto pamiętać o słodyczach, które na pewno rozejdą się szybko pośród koleżanek Panny Młodej.

Różowe dekoracje stołu na wieczór panieński

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- obrus plamoodporny biały

2- kieszonki na sztućce białe

3- bieżnik flizelinowy różowy

4.  Czarno-złote dekoracje stołu na wieczór panieński

Przyjęcie z okazji wieczoru panieńskiego w stylu retro, a może glamour? Czarno-złote dekoracje są eleganckie i bardzo modne, stworzą niesamowity klimat w restauracji. Wieczór panieński może odbyć się w ciemnej kolorystyce, a rozświetlą go złote gwiazdki. Dekoracyjne serwetki i bieżniki satynowe na pewno wzbogacą nakrycie stołu. Na stole warto umieścić świece o różnych kształtach i kolorach, do tej aranżacji zostały wykorzystane świece kule złote i czarne. Odrobinę koloru można dodać, tworząc małe kompozycje kwiatowe, np. z różowymi kwiatami.

Ciemne dekoracje na wieczór panieński

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki papierowe dekoracyjne na wieczór panieński

2- bieżnik satynowy czarny

3- świece kule czarne

4- świeca kulista złota

5- kieliszki do szampana

5. Styl glamour w dekoracjach stołu na wieczór panieński

Przyjęcie w stylu glamour w ciemnych barwach będzie miało charakterystyczny klimat. Jeżeli Panna Młoda preferuje wyraziste dekoracje to warto zastosować czerwone i czarne kolory w lokalu. Serwetki flizelinowe do złudzenia przypominają materiał i dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej - do tej aranżacji warto zastosować czarne i czerwone. Zamiast tradycyjnego obrusu można wykorzystać bieżniki satynowe. Świece stworzą przytulną atmosferę, zamiast czarnych można wykorzystać również złote lub czerwone.

Czerwone dekoracje na wieczór panieński

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki flizelinowe na wieczór panieński

2- świece kule czarne

3- kieliszki do szampana