Dekoracje stołu dla restauracji na przyjęcie z okazji Chrztu Świętego

Odpowiednie nakrycie stołu na Chrzest jest bardzo ważne, warto dobrać dekoracje charakteryzujące to przyjęcie. Uroczystość Chrztu Świętego powinna zostać zachowana w jasnej kolorystyce, z pastelowymi, złotymi, srebrnymi elementami. Dekoracyjne serwetki, bieżniki, świece mają motywy odpowiadające uroczystości Chrztu: stópki dziecięce, wózeczek, napisy. Odpowiednio dla płci dziecka stosowane są zazwyczaj kolory: różowy dla dziewczynki, niebieski dla chłopca.

1. Srebrno-Złota kolekcja na uroczystość Chrztu Świętego

Połączenie srebrnego i złotego koloru jest eleganckie, dlatego ta kolekcja idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Kolekcja Srebrno-Złota to bestseller w naszym sklepie, sprawdza się podczas ważnych uroczystości - Chrzest Święty. Warto, aby w restauracji były uniwersalne dekoracje, które sprawdzą się na wielu okolicznościach. Serwetki flizelinowe dzięki temu, że są wykonane z wysokojakościowego papieru, można składać w ciekawe przestrzenne kształty. Nakrycie stołu można uzupełnić poprzez inne produkty z tej kolekcji: bieżnik i kieszonki na sztućce.

Zobacz całą aranżację stołu na Chrzest w srebrno-złotym kolorze w naszym sklepie>>

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki flizelinowe na Chrzest

2- kieszonki na sztućce srebrno-złote

3- bieżnik flizelinowy srebrno-złoty

2. Srebrna kolekcja jako dekoracje stołu na Chrzest

Dekoracje z kolekcji Srebrna Koronka pasują na wiele ważnych uroczystości, jedną z nich na pewno jest Chrzest Święty. Srebrne elementy dekoracyjne są uniwersalne i pasują zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. Biały obrus plamoodporny jest niezastąpiony na przyjęciach wyprawianych w restauracji, może posłużyć jako baza do dalszej aranżacji stołu. Serwetki wykonane z flizeliny można układać w kształty lub gładkie położyć na talerzach gości. Na uroczystości z okazji Chrztu najbezpieczniejsze będzie użycie niskich świec, sprawdzą się świece kule lub pieńkowe w stonowanych kolorach.

Zobacz całą aranżację stołu na Chrzest w srebrnym kolorze w naszym sklepie>>

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki flizelinowe na Chrzest

2- kieszonki na sztućce srebrne

3- bieżnik na Chrzest flizelinowy srebrny

3. Złota kolekcja - eleganckie nakrycie stołu na Chrzest

Kolekcja Złota Koronka jest wyrazista, sprawdzi się podczas przyjęcia w restauracji z okazji Chrztu Świętego. Złota kolekcja to bestseller, dlatego powininna być w każdym lokalu! Biały obrus plamoodporny jest najczęściej wybierany na ważne uroczystości, ponieważ jest praktyczny i dobrze się prezentuje. Plamoodporny materiał nie wchłania plam, ani zabrudzeń - dlatego musisz go mieć! Kolekcja składa się z delikatnie zdobionego bieżnika, serwetek flizelinowych i kieszonek na sztućce. Elementy dekoracyjne wykonane z flizeliny przypominają do złudzenia elegancki materiał.

Zobacz całą aranżację stołu na Chrzest w złotym kolorze w naszym sklepie>>

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki flizelinowe na Chrzest

2- kieszonki na sztućce złote

3- bieżnik na Chrzest flizelinowy złoty

4- obrus plamoodporny biały

4. Biało-złote dekoracje na Chrzest dla dziewczynki i chłopca

Dekoracje w białym i złotym kolorze, idealnie sprawdzą się na przyjęciach z okazji Chrztu każdego dziecka! Biało-złote elementy dekoracyjne pasują zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. Chrzest to ważny dzień w życiu rodziców i dzieci, warto zadbać o odpowiednie eleganckie dekoracje w restauracji. Serwetki papierowe z napisem "Chrzest Święty" są dekoracyjne, przez co wzbogacą nakrycie stołu. Elementem, który będzie pasował do uroczystości Chrztu to sztućce, które mogą być całe złote lub biało-złote. Cała aranżacja biało-złota jest niezwykle elegancka, sprawdzi się w każdej restauracji!

Dekoracje stołu na Chrzest

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki dekoracyjne Chrzest Święty

2- bieżnik z organzy biało-złoty

5. Nakrycie stołu na Chrzest - naturalny styl przyjęcia

Nakrycie stołu na Chrzest w delikatnym białym kolorze, w połączeniu z butelkową zielenią jest bardzo modne! Dekoracje w naturalnych kolorach pasują zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. Biały plamoodporny obrus to idealna podstawa do dalszej aranżacji stołu. Bieżnik muślinowy biały swoim wyglądem i materiałem nie będzie przytłaczał nakrycia stołu. Świece proste są niezwykle eleganckie poprzez ich klasyczny wzór i wygląd. Na talerzach albo obok nakryć gości można umieścić czekoladki z podziękowaniami dla gości. Goście będą zachwyceni nie tylko pięknym nakryciem stołu, ale również słodkim upominkiem.

Nakrycie stołu na Chrzest

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki flizelinowe białe

2- bieżnik muślinowy biały

3- obrus plamoodporny biały

4- świeca prosta butelkowa zieleń

6. Różowe dekoracje stołu na Chrzest dziewczynki

Na Chrzest dziewczynki idealne będą dekoracje na stół w różowym kolorze. Bieżnik flizelinowy różowy będzie idealnym podkładem całego nakrycia stołu. Koronkowy, wąski bieżnik delikatnie udekoruje stół i nada lekkości. Na stole powinny znaleźć się serwetki dekoracyjne i kieszonki na sztućce, które są bardzo funkcjonalne. Motyw dziecięcego wózeczka idealnie wpisuje się w uroczystość Chrztu Świętego. Kolor różowy dla dziewczynki jest modny już od wielu lat, dlatego najczęściej na uroczystości Chrztu stosuje się te barwy. Różową kolorystykę stołu można przełamać białym kolorem, który jest subtelny i stworzy spokojną atmosferę.

chrzest dziewczynki

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki dekoracyjne papierowe na Chrzest

2- bieżnik flizelinowy różowy

3- kieszonki na sztućce białe

4- bieżnik koronkowy biały

7. Błękitne dekoracje stołu na Chrzest chłopca

Najczęściej na Chrzest chłopca wykorzystywane są dekoracje stołu w błękitnym i białym kolorze. Bieżnik flizelinowy błękitny to idealna baza do dalszej części nakrycia stołu. Koronka to delikatny materiał, dlatego wąski bieżnik będzie subtelnie zdobić stół. Kompozycje kwiatowe na pewno stworzą ciekawą aranżację całego wnętrza lokalu. Kieszonki na sztućce to dodatkowy i elegancki element. Błękitny kolor od dawna i niezmiennie przypisany jest do przyjęć dla chłopca. Serwetki papierowe dekoracyjne na Chrzest warto umieścić na talerzach, ponieważ podkreślą ważność przyjęcia.

Dekoracje stołu na chrzest Chłopca

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- kieszonki na sztućce białe

2- bieżnik flizelinowy błękitny

3- bieżnik koronkowy biały