Dekoracje stołu dla restauracji na przyjęcie weselne.

Przyjęcia weselne zazwyczaj zachowane są jasnej, ciepłej kolorystyce. Przyjęcie często jest dopasowane do panującej pory roku, w której odbywa się wesele. Najczęściej wybieranymi kolorami dekoracji jest: biały, kremowy, złoty, srebrny, zielony, pastelowe odcienie. Przyjęcie weselne można zorganizować, wybierając styl, który odpowiada Młodej Parze. W ostatnich sezonach ślubnych najczęściej wybierany jest styl: boho, rustykalny, glamour. Zdecydowanie większość osób organizuje wesela latem i wiosną, ponieważ można natrafić na naprawdę ładną pogodę. Ciepłe barwy, czyli pomarańczowy, czerwony, bordowy, brązowy są zdecydowanie wyznacznikiem jesiennych przyjęć. 

1. Kolekcja Srebrno-Złota - eleganckie dodatki na wesele

Kolekcja Srebrno-Złota to bestseller, ponieważ jest bardzo elegancka i idealnie pasuje na przyjęcia weselne! Biały obrus plamoodporny sprawdzi się jako baza do aranżacji stołu. Podczas organizowania wesela w restauracji trzeba zadbać o każdy detal, dlatego warto wykorzystać wszystkie dostępne produkty z kolekcji. Bieżniki, serwetki i kieszonki na sztućce wykonane są z flizeliny, która do złudzenia przypomina materiał. Serwetki flizelinowe dekoracyjne można składać w dowolne kształty lub płaskie ułożyć na talerzach gości. Na weselnym stole powinny znaleźć się świece oraz piękne kompozycje kwiatowe! Kształt świec jest dowolny, sprawdzą się zarówno świece kule, pieńkowe, jak i proste. Blask świec stworzy przytulną i bardzo romantyczną atmosferę w lokalu.

Zobacz całą aranżację stołu na wesele w srebrno-złotym kolorze w naszym sklepie>>

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki na wesele flizelinowe

2- kieszonki na sztućce srebrno-złote

3- bieżnik na wesele flizelinowy

2. Kolekcja Srebrna Koronka - dekoracje na przyjęcie weselne w lokalu

Srebrna kolekcja jest niezwykle subtelna i bardzo elegancka - idealna na uroczystość wesela w restauracji! Srebrne dekoracje delikatnie udekorują stół i nadadzą lekkości całej aranżacji. Dekoracyjne elementy flizelinowe dostępne w tej kolekcji to: serwetki, bieżnik, kieszonki na sztućce. Koronkowy motyw idealnie sprawdzi się podczas wesela w stylu glamour. Na stole powinny znaleźć się świece o różnych kształtach, bardzo eleganckie będą świece kule. Zapalone świece stworzą romantyczną atmosferę w restauracji. Warto pamiętać o ciekawych kompozycjach kwiatowych, udekorują stół, ale również całą salę restauracyjną!

Zobacz całą aranżację stołu na wesele w srebrnym kolorze w naszym sklepie>>

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki na wesele flizelinowe

2- kieszonki na sztućce srebrne

3- bieżnik na wesele srebrny

4- świece kule srebrne

3. Kolekcja Złota Koronka

Złote dekoracje są bardzo eleganckie, idealnie sprawdzą się na uroczystości wesela w restauracji. Najczęściej wybierany jest biały obrus plamoodporny, ponieważ nie wchłania plam i zabrudzeń. Serwetki flizelinowe można składać w dowolne kształty przestrzenne lub ułożyć płasko na talerzach gości. Kolekcja Złota Koronka składa się również z takich elementów dekoracyjnych jak: bieżnik, kieszonki na sztućce. Świece to dekoracja, która powinna znaleźć się na każdym stole! Ciekawie będą prezentować się świece kule złote lub białe, dopełnią aranżację stołu.

Zobacz całą aranżację stołu na wesele w złotym kolorze w naszym sklepie>>

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki na wesele flizelinowe

2- kieszonki na sztućce złote

3- obrus plamoodporny biały

4- bieżnik na wesele flizelinowy

5- świece kule złote

4. Minimalistyczne nakrycie stołu na wesele w restauracji

Kolor biały jest subtelny i idealnie pasuje na ważne uroczystości w lokalu - w tym przypadku jest to wesele. Podstawą nakrycia stołu zdecydowanie jest biały obrus plamoodporny, który sprawdza się podczas większych przyjęć. Złote elementy dekoracyjne są eleganckie i z pewnością ozdobią stół weselny. Serwetki papierowe można położyć na talerzach, aby napis (w tym przypadku "love) był widoczny i podkreślał uroczystość. Takie minimalistyczne nakrycie stołu weselnego może zostać wzbogacone o naturalne dekoracje roślinne - kwiaty, gałązki.

Minimalistyczne dekoracje stołu

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki na wesele z napisem "love"

2- biały obrus plamoodporny

3- bieżnik muślinowy biały

4- świecznik na tealighty metalowy

5. Dekoracje stołu na wesele w naturalnym stylu

Stół weselny wzbogacony o naturalne dekoracje wygląda świeżo i minimalistycznie. Rośliny zdecydowanie ozdobią pomieszczenia, nawet takie o surowym wyglądzie. Nad stołem Państwa Młodych można umieścić napis drewniany, który sugeruje dla kogo to miejsce jest przeznaczone. Wysokie, proste świece są klasyczne i jednocześnie wprowadzają romantyczną atmosferę. Roślinne i drewniane dekoracje pasują idealnie na wesele w stylu boho, które jest subtelne i zgodne z naturą.

Drewniane dekoracje weselne

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- świece proste białe

2- napis drewniany na wesele w wieńcu

6. Jesienne dekoracje stołu na przyjęcie weselne w restauracji

Dekoracje weselne z mocnym akcentem zdecydowanie należą do jesieni. Wysokie i bogate w kwiaty kompozycje roślinne zdecydowanie ozdobią stół weselny. Warto zastosować kwiaty odpowiednie do pory roku, wybrać te, które są dostępne bez problemu. Serwetki flizelinowe do złudzenia przypominają materiał, dlatego idealnie sprawdzają się podczas ważnych i dużych uroczystości w restauracji. Kolor śliwkowy można złagodzić o białe i różowe elementy, np. kwiaty, poszczególne serwetki lub świece.

Jesienne dekoracje na wesele

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki na wesele flizelinowe jednokolorowe

2- świece proste na wesele

7. Stół weselny w ciemnej kolorystyce - nowoczesny wygląd

Dekoracje stołu weselnego mogą być również w ciemnej kolorystyce, sprawdzą się podczas jesiennego lub zimowego wesela. Kolor bordowy jest bardzo intensywny i wyrazisty, na pewno goście weselni zwrócą uwagę na aranżację stołu. Serwetki flizelinowe to idealna propozycja na większe przyjęcia w restauracji, ponieważ wyglądem są eleganckie i przypominają materiał. Stół może zostać zaakcentowany przez bieżnik satynowy, który wpisuje się przede wszystkim w styl glamour. Ciekawym elementem nakrycia stołu są czekoladki, jako podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość. Piękne i bogate w kwiaty kompozycje roślinne z pewnością wzbogacą wygląd stołu weselnego.

Mocny akcent stołu weselnego

Zobacz w sklepie elementy tej aranżacji:

1- serwetki flizelinowe na wesele bordowe

2- bieżnik satynowy na wesele bordowy

3- czekoladki podziękowanie dla gości upominek