Kategorie

Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Jak zorganizować przyjęcie na Chrzest w domu?

Jak zorganizować przyjęcie na Chrzest w domu?

Organizujesz Chrzciny w domu i szukasz odpowiednich dekoracji?

Znajdziesz je w sklepie LeonKameleon.pl!

Posiada dużą ofertę dekoracji na Chrzest Święty dziecka.

Jak zaprosić gości na Chrzciny w domu?

Zaproszenia na Chrzest to bardzo elegancki sposób zaproszenia gości na tę okoliczność. Zaproszenia na Chrzest powinny być subtelne i w jasnej kolorystyce. W ofercie znajdziecie zaproszenia do samodzielnego wypisania. Takie zaproszenia posiadają gotowy tekst i grafikę – wystarczy samodzielnie wpisać imię dziecka, nazwiska gości, datę, godzinę i miejsce.

Zaproszenia na Chrzest do wypisania Złote Stópki

Zaproszenia na Chrzest do wypisania Złote stópki

Personalizowane zaproszenia na Chrzest mogą być ze zdjęciem i imieniem dziecka – są bardzo modne. Zaproszenia do wypisania, jak i te personalizowane mogą być dobrane odpowiednio do charakterystyki przyjęcia. W sezonie 2020 na Chrzest modny jest motyw dziecięcych Złotych Stópek. Ciekawe jest wykonanie aranżacji stołu na Chrzest, właśnie z tą grafiką.

Zaproszenie na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek

Zaproszenia na Chrzest personalizowane Złoty Wózeczek

Jak poprosić o bycie Chrzestnym?

Prośba o bycie Chrzestnym może odbyć się w formie: zdrapki, kartki, pudełka, ciasteczka z wróżbą. Bardzo ważnym elementem jest tekst i wierszyk, który znajduje się na prośbie o bycie Rodzicem Chrzestnym. Pod zdrapką znajduje się zapytanie: Czy zostaniesz Moim Ojcem Chrzestnym? lub Czy zostaniesz Moją Matką Chrzestną? Zdrapki zdobione są modnymi w tym sezonie grafikami złotych stópek, jak i kwiecistymi. Kolejną ciekawą propozycją prośby o zostanie Chrzestnym są kartki z zapytaniami oraz pudełeczka z ciastkami z wróżbą. Sklep LeonKameleon.pl oferuje również nowość – puzzle jako prośba o bycie Chrzestnym. To będzie piękna pamiątka dla Rodziców Chrzestnych na długo!

Prośba o bycie Chrzestną Złote Stópki

Prośba o bycie Chrzestną Złote Stópki

Jak podziękować gościom za przybycie na przyjęcie?

Podziękowania dla gości na Chrzest to bardzo ważny element uroczystości. W sklepie LeonKameleon.pl znajdziecie szeroki wybór dodatków, w formie podziękowania gościom za przybycie na przyjęcie. W ramach podziękowania gościom na Chrzest, możecie wręczyć im słodkie upominki: czekoladki, słoiczki z miodem, ciasteczka z wróżbą, cukierki. Aby podkreślić ważność Rodziców Chrzestnych i Dziadków warto wręczyć im upominki, które zapakowane są np. w pięknych drewnianych pudełkach.

Podziękowania dla Chrzestnych i dziadków

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków to kolejne wyzwanie. Warto zaskoczyć Rodziców Chrzestnych, jak i dziadków – wręczając im piękne podziękowania za przybycie na Chrzest Waszego dziecka. Bardzo modne w sezonie 2020 są podziękowania ze zdjęciem dziecka, zdobione pięknymi grafikami! Zachwycicie Chrzestnych i dziadków, wręczając im pudełka, bombonierki ze słodkościami. Upominek na podziękowanie w formie krówek, czekoladek, ciasteczek, z pewnością osłodzi im ten wyjątkowy dzień!

Podziękowania na Chrzest dla Chrzestnych i Dziadków

Podziękowania na Chrzest dla Chrzestnych i Dziadków

Podziękowania dla gości na Chrzest

Podziękowania dla gości za przybycie na uroczystość Chrztu Świętego mogą być w słodkiej formie: czekoladek, krówek, lizaków, ciasteczek, słoików z miodkiem! Warto wybrać te upominki uniwersalne, jak i personalizowane na Chrzest! Wybrane podziękowanie personalizowane mogą być zdobione zdjęciem dziecka, jak i jego imieniem! Słodkie upominki pozwolą wyrazić wdzięczność za życzenia i prezenty, które dziecko otrzymało od gości!

Czekoladki na Chrzest Złote Stópki

Czekoladki na Chrzest Złote Stópki

Oprócz słodkich upominków dla gości, warto wybrać te dekoracyjne i praktyczne – aniołki, magnesy, świece, słoiczki, mydełka. Takie upominki jako podziękowanie na pewno przypadną do gustu obdarowanym osobom. Dodatkowo duża część tych upominków posiada tekst podziękowania, wyrażający wdzięczność za obecność gości na Chrzcinach dziecka!

Jak udekorować stół na Chrzest Święty w domu?

Dekoracje na Chrzest Święty dziecka zachowane są w jasnej kolorystyce. Na stole powinny znaleźć się serwetki na Chrzest, kieszonki na sztućce, bieżniki flizelinowe, świece na Chrzest, obrusy, wizytówki, bileciki oraz tabliczki na stół!

Serwetki na Chrzest Święty – jakie wybrać?

Serwetki na Chrzest powinny być w jasnych kolorach, najczęściej zdobione są złotymi i srebrnymi elementami. Najlepszym wyborem są serwetki na Chrzest z motywem Złotych Stópek – bardzo modne w sezonie 2020! Warto wybrać serwetki, które odnoszą się do uroczystości Chrzcin, w tym przypadku z napisem „Chrzest Święty”. Aby podkreślić płeć dziecka, odpowiednio można wybrać serwetki: różowe dla dziewczynki, błękitne dla chłopca.

Serwetki na Chrzest Złote Stópki

Serwetki na Chrzest Złote Stópki

Do dekoracji stołu na Chrzest można wybrać także jednokolorowe lub dekoracyjne serwetki. Eleganckie serwetki na Chrzest są z flizeliny – do złudzenia przypominają materiał. Na stole pięknie będą prezentować się serwetki zdobione złotą lub srebrną koronką. Najbardziej uniwersalne są serwetki flizelinowe białe – pasują do każdego stylu przyjęcia, w każdej kolorystyce!

Aby stworzyć piękne nakrycie stołu warto wykorzystać do tego kieszonki na sztućce! Są eleganckim uzupełnieniem aranżacji stołu w domu! Można wybrać specjalne kieszonki na sztućce, które odnoszą się do Chrztu, mianowicie posiadają nadruk „Chrzest Święty”. Do dekoracji stołu na Chrzest będą pasować również te kolorowe: złote, srebrne, różowe, błękitne.

Kieszonka na Chrzest z napisem

Kieszonki na sztućce na Chrzest z napisem

Bieżniki flizelinowe na Chrzest Święty

Bieżniki na Chrzest z każdego materiału dopełnią pięknie nakrycie stołu podczas przyjęcia Chrztu Świętego! W sklepie LeonKameleon.pl dostępne są bieżniki jednokolorowe, dekoracyjne uniwersalne, jak i te personalizowane. Do dekoracji stołu na Chrzciny warto wykorzystać te bieżniki, które posiadają grafiki z motywami charakterystycznymi dla tej okoliczności! W ofercie można znaleźć również personalizowane bieżniki na stół . Goście będą zachwyceni taką personalizowaną dekoracją stołu – na bieżnikach można umieścić imię dziecka.

Bieżnik na Chrzest z imieniem Złote Stópki

Bieżniki na Chrzest z imieniem Złote Stópki

Wizytówki, winietki, bileciki na stół z okazji Chrztu Świętego

Na uroczystość Chrztu Świętego do dekoracji stołu warto wykorzystać bileciki, wizytówki (winietki). Dzięki temu, że będą umieszczone na stole, to goście z łatwością odnajdą swoje miejsce! Zarówno bileciki, jak i winietki wykonane są z grubego papieru, zdobione modnymi motywami. Dodatkowo umieszczone są na nich teksty z podziękowaniem za przybycie na przyjęcie. W ofercie sklepu LeonKameleon.pl znajdziecie zarówno wersję do wypisania, jak i z personalizacją.


Wizytówki na Chrzest do wypisania Złoty Wózeczek

Wizytówki na Chrzest do wypisania Złoty Wózeczek

Tabliczki na stół na Chrzest Święty w domu

Tabliczki na stół są personalizowane, zawarte są w nich najważniejsze informacje odnoszące się do uroczystości Chrztu Świętego. Na tabliczkach znajdziecie informacje takie jak: data, miejsce, imię dziecka. Taki dodatek stołu na Chrzest stworzy piękną aranżację stołu, dodatkowo będzie ciekawie wyglądał na pamiątkowych zdjęciach. Kartka z modną grafiką umieszczona jest w ramce. Jeżeli organizujesz Chrzest w domu, możesz poinformować swoich gości o daniach, które są przygotowane – w specjalnie, personalizowanym menu! Zachęcamy do skorzystanie z tej ciekawej oferty sklepu LeonKameleon.pl!

Dekoracja stołu na Chrzest - tabliczka Złote Stópki

Dekoracja stołu na Chrzest - tabliczka Złote Stópki

Świece i świeczniki na Chrzest Święty dziecka

Świece na Chrzciny w domu stworzą przytulną, rodzinną atmosferę! Taka piękna, ozdobna dekoracja na Chrzest powinna znaleźć się na każdym stole! W sezonie 2020 na Chrzest modne są świece zapachowe, które posiadają grafikę odnoszącą się do tej okoliczności. Na przyjęcie w każdym stylu odpowiednie są świece pieńkowe, proste – zdobione grafiką Złotych Stópek i napisem „Chrzest Święty”.

Świeca na Chrzest pieńkowa z napisem

Świece na Chrzest pieńkowa z napisem

Świeczniki, które warto wykorzystać do dekoracji stołu na Chrzest mogą być zarówno szklane, jak i drewniane. Z pewnością najmodniejsze są świeczniki szklane, pasują do każdego stylu przyjęcia Chrztu Świętego. Świeczniki pozwalają na to, aby cała aranżacja stołu była elegancka i efektowna!

Jak udekorować wnętrze na Chrzest Święty dziecka w domu?

Dekoracje na Chrzest Święty dziecka występują w formie: balonów, plakatów, banerów, papierowych pomponów, rozet i kul! Do dekoracji wnętrza warto wykorzystać te ozdoby w jasnej kolorystyce. Najbardziej uniwersalne dekoracje na Chrzest będą w białym, kremowym, srebrnym i złotym kolorze. Balony na Chrzest występują w wielu wzorach, kolorach – najczęściej wybierane są balony z napisem „Chrzest Święty”. Zarówno balony foliowe, jak i lateksowe można wypełnić helem lub powietrzem – w tym pierwszym przypadku efekt trwa znacznie dłużej. Papierowe dekoracje: pompony, rozety, kule mogą ciekawie zdobić np. słodki stół/barek stworzony w Waszym domu! Goście będą zauroczeni takim słodkim dodatkiem na Chrzcinach.

Zestaw balonów na Chrzest

Zestaw balonów na Chrzest

Plakaty, banery na Chrzest Święty sprawdzą się jako piękna dekoracja wnętrza domu! W sklepie LeonKameleon.pl dostepne są dekoracje na Chrzest zarówno personalizowane, jak i uniwersalne. Na rodzinnych przyjęciach chętnie wybierane są dodatki personalizowane, podkreślają one ważność uroczystości. Banery i plakaty będą ciekawie zdobić wnętrze w Twoim domu, dodatkowo mogą posłużyć jako ścianka/tło do pamiątkowych zdjęć!

Jak udekorować tort na Chrzest Święty dziecka?

Dekoracje tortu na Chrzest Święty występują w formie opłatka i topperów. W sklepie LeonKameleon.pl znajdziecie duży wybór personalizowanych dekoracji tortu! Opłatek na tort zdobiony imieniem i ciekawymi grafikami, podkreśli ważność przyjęcia Chrztu Świętego! Toppery na tort to osobna dekoracja, którą umieszcza się już na gotowym torcie. Można wybrać toppery i opłatki, które odnoszą się do stylu przyjęcia – np. Złote Stópki, kwiatowe motywy i wiele innych!


Topper na tort z napisem Chrzest Święty

Topper na tort z napisem Chrzest Święty

Jaki prezent wręczyć dziecku z okazji Chrztu Świętego?

Prezenty na Chrzest Święty dziecka dostępne są w postaci: Biblii, biżuterii, pozytywek, maskotek, kubeczka, talerzyka i wiele innych znajdziecie w sklepie LeonKameleon.pl! W sezonie 2020 modnym prezentem na Chrzest jest Biblia, która służy jednocześnie jako pamiątka Chrztu Świętego dziecka! Taki personalizowany prezent jest pamiątka na całe życie!


Biblia na Chrzest - pamiątka Chrztu Świętego z imieniem

Biblia na Chrzest - pamiątka Chrztu Świętego z imieniem

Pamiątka Chrztu Świętego dziecka – świece, szatki, chusteczki, pudełka do Chrztu

Pamiątki na Chrzest Święty wręczane są dziecku, najczęściej przez Rodziców Chrzestnych. Rodzice Chrzestni wręczają maleństwu szatkę i świecę do Chrztu, które wykorzystywane są podczas Chrztu Świętego w kościele. Możesz pięknie zapakować szatki, chusteczki i świece, wykorzystując do tego pudełeczka drewniane i tekturowe. Personalizowane pamiątki na Chrzest Święty dziecka podkreślą ważność i charakterystykę uroczystości. Ręcznie zdobione dekoracje są zawsze modne – w szczególności ręcznie dekorowane świece do Chrztu Świętego dziecka! Takie pamiątkowe prezenty znajdziesz w sklepie LeonKameleon.pl!


Szatka do Chrztu z imieniem Złote Stópki

Szatki do Chrztu z imieniem Złote Stópki

Więcej inspiracji na Chrzest Święty znajdziesz na stronie LeonKameleon.pl!

W ofercie sklepu LeonKameleon.pl znajdziecie:

  • zaproszenia na Chrzest

  • upominki dla Chrzestnych

  • upominki dla gości

  • dekoracje stołu na Chrzest

  • prezenty dla dziecka z okazji Chrzcin

  • dekoracje wnętrza na Chrzest

  • dekoracje tortów na Chrzest

Zostaw komentarz

Wszystkie pola są wymagane

Imię (nick):
E-mail: (nie zostanie opublikowany)
Komentarz: