Kategorie

Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Jak udekorować stół na Chrzest Święty? 5 pomysłów na aranżację stołu

Jak udekorować stół na Chrzest Święty? 5 pomysłów na aranżację stołu

Jak udekorować stół na Chrzest Święty? 5 pomysłów na aranżację stołu

Pewnie duża część z Was zastanawia się, jak udekorować stół na Chrzest Święty w restauracji, czy w domu. Z pewnością najbardziej odpowiednie będą dekoracje na Chrzest w jasnej kolorystyce. Najlepsze rozwiązanie to połączenie bieli ze złotym lub srebrnym kolorem. Dodatkowo odpowiednio do płci dziecka można zastosować dodatki różowe dla dziewczynki, błękitne dla chłopca.

dekoracje-na-chrzest-swiety

W tym artykule dowiecie się:

- Jakie dekoracje na Chrzest są najmodniejsze?

- Jakie są zestawy dekoracji na stół na Chrzest dziewczynki i chłopca? - 5 pomysłów

- Jak udekorować stół na Chrzest Święty?

- Jakie serwetki są odpowiednie na Chrzest Święty?

- Jak udekorować krzesła w restauracji?

- Jak podziękować gościom za przybycie na Chrzest?

Jakie dekoracje na Chrzest są najmodniejsze?

Zarówno w restauracji, jak i w domu powinny pojawić się piękne ozdoby na Chrzest Święty, które podkreślą ważność tej uroczystości. Najmodniejsze są dekoracje na Chrzest z motywem Złotych Stópek oraz napisem "Chrzest Święty". Najbardziej uniwersalne dekoracje, które można wykorzystać na wiele innych okoliczności są w złotej i srebrnej kolorystyce. Na stole i na sali restauracyjnej powinny pojawić się dekoracje w jasnej kolorystyce. Aby podkreślić płeć dziecka dziewczynki i chłopca, odpowiednio można użyć dekoracji w różowych i błękitnych odcieniach.

Trzeba pamiętać, aby kolor przewodni przyjęcia był stonowany – najlepiej wybrać biały. Biały kolor w połączeniu z innymi barwami prezentuje się elegancko i pasuje na każdą okoliczność. Złoty lub srebrny kolor stworzy uroczysty klimat i podkreśla ważność uroczystości.

Jakie zestawy dekoracji wybrać na Chrzest dziewczynki i chłopca?

Zarówno na Chrzest dziewczynki i chłopca odpowiednie są dekoracje w jasnej kolorystyce. Najbardziej uniwersalne są dekoracje w białym, srebrnym i złotym kolorze. Kolekcja Złote Stópki jest bardzo modna i idealnie pasuje na te uroczystość Chrzcin. Kolekcje Złota Koronka, Srebrna Koronka, Srebrno-Złota pasują na wiele okoliczności. Przy zakupie większej ilości sztuk produktów z tymi motywami można wykorzystać je na inne przyjęcie. Warto zaopatrzyć lokal o gotowe zestawy  dekoracji stołu, które dostępne są w naszym sklepie, w atrakcyjnej cenie.

5 pomysłów na aranżację stołu na Chrzest - zestawy dekoracji na stół

Stół na Chrzest można z łatwością udekorować - tworząc zestawy, które składają się z: serwetek, kieszonek na sztućce, bieżników na stół. Zdecydowanie takie elementy dekoracyjne powinny znaleźć się na każdym stole. W naszym sklepie mamy dla Was propozycję 5 pomysłów na aranżację stołu. Dodatkowo możecie kupić produkty osobno lub w gotowych zestawach. Kupując dekoracje na Chrzest w komplecie, szybko udekorujecie stół nawet dla 50 osób! Pozwoli to ograniczyć czas na dekorowanie stołu, dzięki temu można go wykorzystać w inny sposób. Poniżej znajduje się 5 pomysłów na aranżację stołu na Chrzciny.

Pomysł 1. Kolekcja Złote Stópki 

Kolekcja Złote Stópki została stworzona z myślą o najmłodszych gościach. Motyw dziecięcych stópek jak najbardziej pasuje na Chrzciny dziecka – zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Interesujące jest to, że można stworzyć zestaw, który składa się z elementów o tym samym motywie. Grafika złotych stópek znajduje się na: serwetkach papierowych, bieżniku flizelinowym, świecach i czekoladkach. Kolekcja Złote Stópki to bestseller w naszym sklepie, jest najczęściej stosowana na Chrzcinach. Stół można udekorować delikatnie liśćmi eukaliptusa lub kwiatowymi kompozycjami. Nad stołem można umieścić balony wypełnione helem, dlatego wybierzcie te z napisem „Chrzest Święty”. Motyw dziecięcych stópek, np. na serwetkach można wykorzystać podczas roczku dziecka!

Kolekcja Złote Stópki

Pomysł 2. Kolekcja Biało-Złota

Kolekcja Biało-Złoty to propozycja dekoracji na Chrzest w minimalistycznym stylu. Pięknie będzie prezentować się na przyjęciach wyprawianych zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Do dekoracji stołu na Chrzciny należy wykorzystać ozdoby z napisem "Chrzest Święty". Dostępne z tej kolekcji są serwetki papierowe, kieszonki na sztućce oraz świece na Chrzest. Kolekcja pasuje do wystroju wnętrz w stylu naturalnym, ale również glamour. Minimalistyczne dekoracje pozwalają na to, aby umieścić na stole wielokolorowe lub jednokolorowe kompozycje kwiatowe. Nawet gałązki lub liście będą ciekawie prezentować się na stole.

Kolekcja Biało-Złota

Pomysł 3. Kolekcja Złota Koronka

Kolekcja Złota Koronka jest bardzo elegancka, koronkowy wzór pasuje na wiele okoliczności. Serwetki, bieżniki, kieszonki na sztućce z tym motywem będą pięknie prezentować się na uroczystości z okazji Chrztu Świętego. Złoty kolor jest delikatnie wyrazisty, pięknie prezentuje się na stole. Stół warto udekorować również o kompozycje kwiatowe. Na uroczystość Chrztu pasują kwiaty i rośliny umieszczone zarówno w niskich, jak i wysokich wazonach. Do Kolekcji Złota Koronka jak najbardziej pasują białe kwiaty, w zależności jakie dostępne są w danym sezonie.

Kolekcja Złota Koronka

Pomysł 4. Kolekcja Srebrna Koronka

Srebrna Koronka to kolekcja delikatna, idealnie będzie pasować na Chrzciny chłopca i dziewczynki. Chrzest zachowany jest w jasnej kolorystyce, dlatego kolor biały w połączeniu ze srebrnym jest jak najbardziej odpowiedni. Do dekoracji stołu trzeba wykorzystać serwetki papierowe lub flizelinowe. Serwetki flizelinowe z łatwością można składać w różne przestrzenne kształty, ponieważ wykonane są ze sztywnego papieru. Pięknie będą prezentować się również położone płasko na talerzach gości. Aby stworzyć zestaw, dodatkowo można wykorzystać bieżniki flizelinowy i kieszonki na sztućce. Wystarczy dodać kompozycje kwiatowe, które będą pięknie prezentować się na rodzinnych zdjęciach.

Kolekcja Srebrna Koronka

Pomysł 5. Kolekcja Srebrno-Złota

Srebrno-Złota kolekcja jest elegancka i może być wykorzystana na wiele okoliczności, w szczególności na Chrzest. Do dekoracji stołu trzeba wykorzystać serwetki, w tym przypadku są to serwetki flizelinowe. Do złudzenia przypominają materiał, natomiast są jednorazowe i po zużyciu trzeba je wyrzucić do kosza. Kolejnym elementem, który sprawdzi się na stole to bieżnik flizelinowy. Można ułożyć go bezpośrednio na stole lub na białym plamoodpornym obrusie. Dodatkowym elementem, który stworzy spójną całość to kieszonki na sztućce. Pięknie będą prezentować się w nich sztućce zarówno w srebrnym, jak i złotym kolorze. Trzeba pamiętać również o świecach, które stworzą przytulny klimat w lokalu. Kolorystykę i rozmiar świec można mieszać dowolnie – należy umieścić je w świecznikach. Do tej kolekcji jak najbardziej odpowiednie będą świeczniki szklane - ponieważ szkło jest klasycznym i ponadczasowym materiałem.

Kolekcja Srebrno-Złota

Jakie serwetki wybrać na Chrzest Święty?

Serwetki na Chrzest odpowiednie są papierowe, flizelinowe i materiałowe. Serwetki papierowe są dostępne w wielu wzorach odnoszących się do uroczystości Chrztu Świętego. Na pewno uniwersalne będą te w białym kolorze, ponieważ pasują na Chrzest dziewczynki i chłopca. Jeśli ma zostać podkreślona płeć dziecka warto postawić na te w kolorze różowym i błękitnym. Takie serwetki można wzbogacić o bieżniki lub kieszonki na sztućce.

Serwetki flizelinowe są bardzo eleganckie, do złudzenia przypominają materiał – wykonane są ze specjalnie impregnowanego papieru. Dzięki temu z łatwością można składać je w geometryczne kształty. Naszym bestsellerem są serwetki z kolekcji Złota i Srebrna Koronka, Srebrno-Złota – można stworzyć komplety, które składają się dodatkowo z bieżników i kieszonek na sztućce.

Materiałowe serwetki są o tyle praktyczne, że można wykorzystać je wielokrotnie. Wykonane są z plamoodpornego materiału – poliestru. Po zakończonym posiłku wystarczy je wyprać i wyprasować, aby można było użyć je ponownie. Zaletą tego typu serwetek jest to, że dostępne są w dwóch kolorach: kremowym, białym – pasują na wiele okoliczności.

Serwetki na Chrzest Złote Stópki

Serwetki na Chrzciny z napisem Chrzest Święty

Serwetki flizelinowe białe Airlaid - najtaniej!

Serwetki flizelinowe dekoracyjne Srebrno-Złote

Bieżniki na Chrzest - dekoracja na Chrzest Święty

Podczas przyjęcia z okazji Chrztu Świętego trzeba pamiętać o odpowiednich dodatkach. Rodzice decydują się na organizację Chrzcin w restauracji, ponieważ chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Dlatego każdy detal jest bardzo ważny. Warto zdecydować się na bieżniki flizelinowe, ponieważ przypominają do złudzenia bardzo elegancki materiał. Zaletą tego typu papieru z pewnością jest to, że po zużyciu można je od razu wyrzucić do kosza. Charakterystyczne dla Chrztu będą bieżniki, które posiadają motywy odpowiadające tej okoliczności.

Bestsellerem w naszym sklepie jest bieżnik Złote Stópki. Dzięki dostępności innych produktów z tym motywem można stworzyć piękną aranżację stołu. Najbardziej uniwersalne będą bieżniki jednokolorowe złote lub srebrne – z łatwością można dobrać je do kolorystyki przyjęcia i lokalu. Dodatkowo można wykorzystać bieżniki z kolekcji Srebrna, Złota Koronka i Srebrno-Złota, w tym przypadku można również stworzyć cały zestaw. Bieżniki w takiej jasnej kolorystyce odpowiednie są na przyjęcie zarówno dziewczynki, jak i chłopca.

Jeśli ma być delikatnie podkreślona płeć dziecka, warto zdecydować się odpowiednio na te w kolorze różowym i błękitnym. Natomiast należy pamiętać, aby były jedynie kolorem dodatkowym, a nie przewodnim. Jak już wiadomo w ostatnich sezonach króluje minimalizm – czyli z tego wynika, że biel powinna być na pierwszym miejscu.

Bieżnik na Chrzest Złote Stópki

Kieszonki na sztućce – dodatkowy element dekoracyjne

Kieszonki na sztućce, tak jak w przypadku bieżników są dodatkowym, eleganckim elementem dekoracyjnym. Kieszonki to rodzaj serwetek, tylko ich głównym przeznaczeniem jest zaprezentowanie ładnie sztućców. Natomiast może mało z Was wie, ale kieszonki można rozłożyć i wykorzystać jako serwetkę do wytarcia twarzy i rąk po zakończonym posiłku. Dzięki dostępnym kolekcjom w naszym sklepie, możecie stworzyć piękne aranżacje stołu.

Najbardziej modne w sezonie 2020 będą kieszonki z kolekcji Srebrno-Złota, Srebrna i Złota Koronka. Natomiast na uroczystość z okazji Chrztu w ofercie posiadamy kieszonki na sztućce z napisem „Chrzest Święty”. Z pewnością taki element na stole podkreśla ważność przyjęcia.

Kieszonki na sztućce na Chrzciny z napisem Chrzest Święty

Kieszonki na sztućce papierowe białe

Kieszonki na sztućce Srebrno-Złote

Jakie są odpowiednie świece na Chrzest Święty?

Świece to bardzo klimatyczna dekoracja, która powinna znaleźć się na każdym stole. Nawet nie zapalone będą tworzyć piękną kompozycje ze świecznikami i kwiatami. Na uroczystość Chrztu odpowiednie będą świece, które posiadają motywy odnoszące się do tej okazji. Motywy, które mogą zostać wykorzystane na uroczystość to Złote Stópki i Złoty Wózeczek. Można stworzyć piękne nakrycie stołu, jeśli do świec zostaną dobrane serwetki z tym samym wzorem.

Uniwersalne na każdą okazję i przyjęcie w każdym stylu będą świece jednokolorowe. W zależności od koloru przewodniego, najczęściej wybierane są te w kolorze białym. Pasują na uroczystość, gdzie panuje kolor złoty lub srebrny. Ciekawym akcentem, mogą okazać się świece w kolorze różowym, błękitnym – delikatnie sugerując płeć dziecka.

Świece należy umieścić w odpowiednich świecznikach. W przypadku świec prostych jest to konieczne, ponieważ ich kształt nie pozwala na to, aby stały samodzielnie. Świece pieńkowe i proste można umieścić w tradycyjnych świecznikach lub na drewnianych, szklanych podstawkach. Najbardziej modne są świeczniki szklane, ponieważ szkło jest ponadczasowe i nigdy nie wychodzi z mody. Sprawdza się zarówno na przyjęciach w stylu glamour, jak i w nowoczesnym, czy rystykalnym. Jeżeli przyjęcie będzie zorganizowane w stylu boho, rustyklanym z pewnością sprawdzą się te świeczniki drewniane. Najbardziej funkcjonalne będą świeczniki 2w1 – można umieścić w nich tealighty, jak i świece proste.

Świece pieńkowe na Chrzest Święty Złote Stópki

Lampion zapachowy na Chrzest Święty Złote Stópki

Obrus plamoodporny biały – uniwersalna dekoracja stołu

Obrus plamoodporny powinien znaleźć się w każdym lokalu, bez względu na wystrój wnętrz. Taki obrus może posłużyć jako podstawa do dalszej aranżacji stołu. Skoro stół to element, który jest jednym z głównych punktów w lokalu to powinien być odpowiednio udekorowany. Plamoodporny materiał to poliester, który posiada wiele zalet. Z pewnością jedną z głównych jest to, że można wykorzystać go wielokrotnie na różne okoliczności. Po zakończonym przyjęciu wystarczy go wyprać i wyprasować.

Nie wchłania plam, zabrudzeń i tłuszczu – zawsze będzie pięknie się prezentował. Najczęściej wybierany jest biały obrus, ponieważ pozwala na stworzenie kompozycji w każdym stylu i kolorze. Dostępne do wyboru są obrusy w dwóch kształtach, dopasowane do rodzaju stołu: okrągłe, prostokątne. Najlepszym rozwiązaniem będzie zakup obrusów hurtowo, sprawdzi się to w przypadku organizowania przyjęć dla dużej liczby gości.

Obrus plamoodporny biały

Jak udekorować krzesła w restauracji?

Krzesła to element, który również wpływa na dekoracje stołu na Chrzest. Dlatego warto zadbać o to, aby były odpowiednio udekorowane. Do tego można wykorzystać pokrowce na krzesła w kolorze białym. Najbardziej uniwersalne są pokrowce elastyczne białe, ponieważ pasują na krzesła z prostym, jak i z okrągłym oparciem. Bardzo opłaca się zakup hurtowy pokrowców, ponieważ zazwyczaj zaprasza się do lokalu dużą liczbę gości. Zakupując pokrowce, warto zaopatrzyć krzesła jeszcze o szarfy, które stworzą eleganckie przyjęcie w stylu glamour. W zależności od koloru przewodniego przyjęcia można dobrać szarfy w odpowiednim kolorze. Barwy szarf, które będzie można wykorzystać więcej niż na jedno przyjęcie to: biały, srebrny, złoty.

Pokrowce na krzesło białe elastyczne

Czekoladki – podziękowanie dla gości na Chrzest

Czekoladki to propozycja upominku dla gości, który posłuży jako podziękowanie za ich przybycie na przyjęcie. Do uroczystości Chrztu odpowiednie będą te z motywem Złotych Stópek, ponieważ najbardziej odnoszą się do tej okoliczności. Na pewno sprawdzą się wszystkie czekoladki z napisami „Dziękujemy” oraz te, które posiadają motyw kwiatowy i koronkowy. Praktycznie nie ma osoby, która nie lubi mlecznej czekolady – dlatego warto wybrać ten przysmak. Czekoladki zdobione są dodatkowo złotym lub srebrnym papierem – można dobrać je odpowiednio do stylu przyjęcia.

Czekoladki na podziękowanie na Chrzest Święty

Najmodniejsze dekoracje na Chrzest 2020!

Zadbaj o to, aby w restauracji znalazły się odpowiednie ozdoby na Chrzest!

>>ZOBACZ WSZYSTKIE DEKORACJE NA CHRZEST 2020<<

Polecam także do przeczytania:

10 pomysłów na dekoracje walentynkowe dla restauracji 2020

Jak udekorować stół komunijny? - modne dekoracje 2020

Zmieniająca się moda w naszym życiu

Karolina Siwczak

Zostaw komentarz

Wszystkie pola są wymagane

Imię (nick):
E-mail: (nie zostanie opublikowany)
Komentarz: