BALONY na 18 urodziny z koroną 6szt ROSEGOLD

Wysyłka: wysyłka 1-3 dni robocze

Fantastyczne balony na 18 w modnym kolorze rosegold - piękna propozycja, która oczaruje wszystkich zaproszonych gości. Balony na 18 to niezbędna dekoracja pomieszczenia. Wspaniale udekorują wnętrze i będą niesamowitą ozdobą. Zawieszone nad stołem lub wykorzystane do sesji foto sprawdzą się idealnie.

Więcej szczegółów

10,98 zł brutto

8,93 zł netto

Opis

Fantastyczne balony na 18 w modnym kolorze rosegold - piękna propozycja, która oczaruje wszystkich zaproszonych gości. Balony na 18 to niezbędna dekoracja pomieszczenia. Wspaniale udekorują wnętrze i będą niesamowitą ozdobą. Zawieszone nad stołem lub wykorzystane do sesji foto sprawdzą się idealnie.

Opis:

• skład: balony urodzinowe w kolorze rosegold zdobione grafiką białej cyfry 18 oraz korony
  • materiał: latex - gramatura  3,2g
  • nadruk: biała cyfra 18
  • balony na 18 to wyjątkowa dekoracja urodzinowej sali, dzięki której w szybki i prosty sposób stworzysz nowoczesną aranżację

Wielkość:

• ok. 30cm

Opinie

Oceń 
2021-02-02

Piękna dekoracja

Balony są śliczne. Nadruk jest bardzo elegancki i przede wszystkim widoczny. Balony wytrzymały całą noc i kilka zostało też na drugi dzień. Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Fantastyczne balony na 18 w modnym kolorze rosegold - piękna propozycja, która oczaruje wszystkich zaproszonych gości. Balony na 18 to niezbędna dekoracja pomieszczenia. Wspaniale udekorują wnętrze i będą niesamowitą ozdobą. Zawieszone nad stołem lub wykorzystane do sesji foto sprawdzą się idealnie.