Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

KIESZONKI NA SZTUĆCE

Kieszonki na sztućce dla restauracji są dodatkowym elementem nakrycia stołu. Można wyróżnić kieszonki na sztućce papierowe, flizelinowe posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich jakość i przyjazność dla środowiska. W ofercie posiadamy okolicznościowe kieszonki na sztućce na Komunię i Chrzest. Kieszonki na sztućce są alternatywą dla serwetek, ponieważ po wyciągnięciu z nich sztućców mogą posłużyć do wytarcia ust i rąk po zjedzonym posiłku. Zachęcamy do stworzenia pięknej aranżacji, dodając takie dekoracje na stół jak: serwetki, obrusy, wazony, świeczniki, świece, tiule.

KIESZONKI NA SZTUĆCE 25 produktów

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Kieszonki na sztućce - dodatkowa dekoracja stołu

Kieszonki na sztućce to dobry sposób na dopełnienie aranżacji nakryć na stołach podczas ważnych i podniosłych uroczystości. Kieszonki pozwolą uzyskać elegancki wygląd każdego przyjęcia bez względu w jakim stylu jest organizowane. Kieszonki na sztućce można wykorzystać jako serwetki. Po rozłożeniu mogą służyć również do wytarcia rąk i buzi po zakończonym posiłku - jest to alternatywa dla zwykłych serwetek.

Kieszonki na sztućce - papierowe, flizelinowe

Kieszonki wykonane z flizeliny są wytrzymałe, bardzo eleganckie. Z łatwością można stworzyć aranżację stołu wykorzystując do tego serwetki i bieżniki o tym samym wzorze i kolorze. Podczas uroczystych przyjęć warto zastosować kieszonki, ponieważ ciekawie dopełnią wygląd całego przyjęcia. Najbardziej uniwersalne są kieszonki papierowe białe - pasują na każdą okoliczność.

Kieszonki na sztućce papierowe białe - HIT!

Jednokolorowe kieszonki na sztućce - na każdą okazję

Jednokolorowe kieszonki na sztućce można wykorzystać na przyjęcia organizowane w dowolnym stylu. Kolorystycznie można dobrać odpowiednie kieszonki i inne dodatki. Warto stworzyć zestaw, który zawierałby również serwetki flizelinowe lub papierowe w tym lub podobnym odcieniu. Taka aranżacja stołu będzie wyglądać bardzo elegancko.

Kieszonki na sztućce jednokolorowe złote

Ekologiczne kieszonki na sztućce - zadbaj o środowisko!

Ekologiczne serwetki na sztućce są jak najbardziej dobrym rozwiązaniem dla restauracji. Dbanie o środowisko jest bardzo ważne, warto zastosować w lokalu elementy, które przyczynią się do jego ochrony. W naszym sklepie internetowym dostępne są papierowe kieszonki na sztućce, które posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość oraz przyjazność dla środowiska.

Kieszonki ekologiczne na sztućce - bądź eko w restauracji!

Dekoracyjne kieszonki na sztućce

Dekoracyjne kieszonki na sztućce to z pewnością te, które są delikatnie zdobione. Można do nich zaliczyć kolekcje, które są dostępne w naszym sklepie np. Złota Koronka, Srebrna Koronka, Srebrno-Złota. Oprócz kieszonek, na stole można wykorzystać również takie elementy dekoracyjne jak bieżniki flizelinowe i serwetki o tych samych wzorach. Nakrycie stołu z wcześniej wymienionymi elementami z pewnością pasuje na eleganckie i uroczyste przyjęcia.

Kieszonki na sztućce flizelinowe Srebrno-Złote

Kieszonki pod konkretną okoliczność

Jednym z rodzajów kieszonek mogą być kieszonki okazjonalne, z przeznaczeniem na konkretną okoliczność. Mogą być na nich umieszczone wzory graficzne lub napisy, które sugerują z jakiej okazji jest przyjęcie. W naszym sklepie dostępne są kieszonki na sztućce z napisem “Chrzest Święty” - można do nich dobrać serwetki z tym samym wzorem.

Kieszonki na sztućce na Chrzest Święty

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI:

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki