Informacja

Nowe produkty

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

KIESZONKI NA SZTUĆCE Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Kieszonki na sztućce - po co?

Kieszonki na sztućce to dobry sposób na dopełnienie aranżacji nakryć na stołach podczas ważnych i podniosłych uroczystości, na których chce się uzyskać jak najbardziej elegancki wygląd wnętrza. Kieszonki na sztućce najczęściej są wykonywane z tych samych materiałów i dzięki wykorzystaniu tych samych grafik i nadruków tworzą spójny komplet z serwetkami, dlatego jest to doskonały pomysł, aby sprawić, że sztućce będą leżały w ładzie i czystości , a tym samym stół będzie wyglądał bardziej dostojnie.

Kieszonki na sztućce jako alternatywa dla zwykłych serwetek

Kieszonki na sztućce także samodzielnie, a więc bez serwetek do kompletu, będą bardzo dekoracyjnym i praktycznym elementem na stole, gdyż utrzymają sztućce w ładzie i porządku przed podjęciem konsumpcji potraw, ale w przypadku wyjęcia już sztućców, kieszonkę można rozłożyć i wykorzystać jako serwetkę. Kieszonki na sztućce można więc potraktować jako jeden ze sposobów złożenia i wyeksponowania serwetek, tak samo dobry, a może nawet i lepszy sposób, niż rolowanie serwetek i wkładanie ich w serwetniki lub składanie ich w harmonijkę, ponieważ kieszonki są już złożone, więc kupienie ich i zastosowanie jako złożonych w ten sposób serwetek nie namnaża już dodatkowych kosztów związanych z dokupieniem serwetników ani poświęceniem dodatkowego czasu potrzebnego na to, aby każdą serwetkę z osobna złożyć i włożyć w serwetnik

Rodzaje kieszonek na sztućce

Największą grupę oferowanych tu kieszonek na sztućce tworzą kieszonki jednokolorowe wykonane z flizeliny, które mogą stworzyć piękne zestawy z jednokolorowymi serwetkami flizelinowymi. Kieszonki z tej serii są sprzedawane w ilościach hurtowych po 260 sztuk. Kolejną podkategorię tworzą kieszonki flizelinowe z serii Złota Koronka i Srebrna Koronka. które w połączeniu z serwetkami z tej samej serii tworzą elegancki zestaw, który można wykorzystać zarówno na komunii, weselu, ale także na chrzcie. 

Kieszonki na sztućce o fakturze lnu

Kieszonki na sztućce o fakturze lnu są dostępne w kilku jednolitych kolorach, a nadrukowany na nich wzór, zarówno wyglądem, ale nieco także namacalną fakturą, wyczuwalną pod palcami, przypomina len. Kieszonki te są nieco bardziej subtelne za sprawą nieoczywistej faktury i pastelowych kolorów, dzięki czemu zyskują dodatkowy wymiar wdzięku, za sprawą którego będą doskonałym wyborem podczas rodzinnych uroczystości, ale także w czasie wielkanocnego śniadania w przypadku wersji zielonej lub nawet na wieczerzy wigilijnej, jeśli wykorzystalibyśmy kieszonki w kolorze popielatym. Kieszonki na sztućce o fakturze lnu są sprzedawane w paczkach detalicznych po 25 sztuk w komplecie, dlatego też mogą być zakupione i wykorzystane z myślą o mniejszych przyjęciach, czy też jedynie o rodzinnej wigilii, na której jedna mała paczka kieszonek w zupełności by wystarczyła, a nakrycie stołu zyskałoby niewiarygodnie na elegancji i kunszcie, dzięki takim dodatkom.

Okazjonalne kieszonki na sztućce  

Ostatnią podgrupą kieszonek na sztućce są kieszonki przeznaczone na konkretne okazje, których wzory graficzne lub umieszczone na nich napisy jednoznacznie wskazują, o jaką okazję chodzi, a dodatkowo tworzą komplet z serwetkami z tym samym wzorem lub napisem. Przykładem obrazującym doskonale, o jakie serwetki chodzi jest kolekcja na chrzest święty, w której występują zarówno kieszonki, jaki i serwetki. Są to kieszonki i serwetki ze złotym i ze srebrnym napisem “Chrzest Święty” na białym tle.