Nowe produkty

Ostatnie posty

KIESZONKI NA SZTUĆCE

Kieszonki na sztućce dla restauracji są dodatkowym elementem nakrycia stołu. Można wyróżnić kieszonki na sztućce papierowe, flizelinowe posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające ich jakość i przyjazność dla środowiska. W ofercie posiadamy okolicznościowe kieszonki na sztućce na Komunię i Chrzest. Kieszonki na sztućce są alternatywą dla serwetek, ponieważ po wyciągnięciu z nich sztućców mogą posłużyć do wytarcia ust i rąk po zjedzonym posiłku. Zachęcamy do stworzenia pięknej aranżacji, dodając takie dekoracje na stół jak: serwetki, obrusy, wazony, świeczniki, świece, tiule.

KIESZONKI NA SZTUĆCE 23 produktów

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Kieszonki na sztućce - dodatkowa dekoracja stołu

Kieszonki na sztućce to dobry sposób na dopełnienie aranżacji nakryć na stołach podczas ważnych i podniosłych uroczystości. Kieszonki pozwolą uzyskać elegancki wygląd każdego przyjęcia bez względu w jakim stylu jest organizowane. Kieszonki na sztućce można wykorzystać jako serwetki. Po rozłożeniu mogą służyć również do wytarcia rąk i buzi po zakończonym posiłku - jest to alternatywa dla zwykłych serwetek.

Kieszonki na sztućce - papierowe, flizelinowe

Kieszonki wykonane z flizeliny są wytrzymałe, bardzo eleganckie. Z łatwością można stworzyć aranżację stołu wykorzystując do tego serwetki i bieżniki o tym samym wzorze i kolorze. Podczas uroczystych przyjęć warto zastosować kieszonki, ponieważ ciekawie dopełnią wygląd całego przyjęcia. Najbardziej uniwersalne są kieszonki papierowe białe - pasują na każdą okoliczność.

Kieszonki na sztućce papierowe białe - HIT!

Jednokolorowe kieszonki na sztućce - na każdą okazję

Jednokolorowe kieszonki na sztućce można wykorzystać na przyjęcia organizowane w dowolnym stylu. Kolorystycznie można dobrać odpowiednie kieszonki i inne dodatki. Warto stworzyć zestaw, który zawierałby również serwetki flizelinowe lub papierowe w tym lub podobnym odcieniu. Taka aranżacja stołu będzie wyglądać bardzo elegancko.

Kieszonki na sztućce jednokolorowe złote

Ekologiczne kieszonki na sztućce - zadbaj o środowisko!

Ekologiczne serwetki na sztućce są jak najbardziej dobrym rozwiązaniem dla restauracji. Dbanie o środowisko jest bardzo ważne, warto zastosować w lokalu elementy, które przyczynią się do jego ochrony. W naszym sklepie internetowym dostępne są papierowe kieszonki na sztućce, które posiadają certyfikaty potwierdzające ich jakość oraz przyjazność dla środowiska.

Kieszonki ekologiczne na sztućce - bądź eko w restauracji!

Dekoracyjne kieszonki na sztućce

Dekoracyjne kieszonki na sztućce to z pewnością te, które są delikatnie zdobione. Można do nich zaliczyć kolekcje, które są dostępne w naszym sklepie np. Złota Koronka, Srebrna Koronka, Srebrno-Złota. Oprócz kieszonek, na stole można wykorzystać również takie elementy dekoracyjne jak bieżniki flizelinowe i serwetki o tych samych wzorach. Nakrycie stołu z wcześniej wymienionymi elementami z pewnością pasuje na eleganckie i uroczyste przyjęcia.

Kieszonki na sztućce flizelinowe Srebrno-Złote

Kieszonki pod konkretną okoliczność

Jednym z rodzajów kieszonek mogą być kieszonki okazjonalne, z przeznaczeniem na konkretną okoliczność. Mogą być na nich umieszczone wzory graficzne lub napisy, które sugerują z jakiej okazji jest przyjęcie. W naszym sklepie dostępne są kieszonki na sztućce z napisem “Chrzest Święty” - można do nich dobrać serwetki z tym samym wzorem.

Kieszonki na sztućce na Chrzest Święty

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI:

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki