Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

świece LED Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Alternatywa dla klasycznych świec

Świece LED to doskonała alternatywa dla klasycznych świec woskowych. Są one neutralne dla środowiska, ich dobre parametry energetyczne pozwalają na długi czas świecenia przy możliwie najniższym zapotrzebowaniu na energię elektryczną a ładowarka pozwala na wielokrotne i wieloletnie ich użytkowanie. Są one bezpieczne dla osób z alergiami oraz astmą, ponieważ nie wydzielają żadnych oparów podczas ich użytkowania - w czasie ich działania nie zachodzą bowiem procesy spalania, które towarzyszą świecom klasycznym. Ich światło jest zbliżone do naturalnego, zarówno pod względem koloru jak i natężenia światła, dzięki czemu stwarzają one atmosferę niemal identyczną do tej, która panuje w pomieszczeniach oświetlonych świecami woskowymi.

Bezpieczeństwo pożarowe

Istotną cechą świec typu LED jest ich bezpieczeństwo pożarowe. Brak potrzeby wzniecania ognia niweluje możliwość jego rozprzestrzeniania się w wyniku niedopatrzenia lub nieszczęśliwego wypadku. Z tej przyczyny, świece te mogą stanowić doskonałą alternatywę do użytku w pomieszczeniach, w których nie mogą znajdować się świece klasyczne lub mogłyby one stanowić zagrożenie. Również względy bezpieczeństwa pozwolą na stworzenie ciepłej atmosfery na uroczystościach, w których uczestniczą małe dzieci lub we wnętrzach dekorowanych materiałami łatwopalnymi.

Mnóstwo nowych możliwości

Ważną cechą w działalności HORECA, jaką odznaczają się świece LED jest ich całkowita mobilność. Są one zaopatrzone w wewnętrzne akumulatory, dzięki czemu mogą być umieszczone w dowolnym miejscu we wnętrzu. Ich małe rozmiary pozwalają na umieszczenie ich w nawet małych rozmiarów świecznikach, lampionach, dekoracyjnych żyrandolach czy też kinkietach. Dwa warianty kolorystyczne zestawów świec LED - biały oraz wielokolorowy - umożliwiają stworzenie wielu kompozycji oraz zróżnicowanego charakteru wystroju i dopasowanie go do wielu odmiennych uroczystości.

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE w KSZTAŁCIE: 

tealighty

pieńkowe

kule

proste

pływające