Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

DEKORACJE SALI I STOŁU Jest 18 produktów.

Podkategorie

 • dekoracje drewniane

  Działalność człowieka wyniszcza naturę, pozyskując z niej nieodnawialne surowce oraz produkując sztuczne tworzywa, które potrzebują setek lat, aby się rozłożyć, w związku z czym zaśmiecają planetę. Naukowcy alarmują, że jeśli nie zmienimy naszego postępowania i nie ograniczymy produkcji śmieci to za niedługo stan nasze środowiska będzie zupełnie opłakany. Nic więc dziwnego, że ekologiczność i recykling są teraz tak modne. Popyt na dekoracje z plastiku maleje, są one wycofywane z rynku na rzecz bardziej ekologicznych dekoracji drewnianych i papierowych. O wzrośnie świadomości ekologicznej Polaków może świadczyć wzrost zainteresowania produktami z poniższej kategorii. 

 • dekoracje z papieru

  Dekoracje z papieru mają wiele zalet, gdyż są lekkie, delikatne, zwiewne. Papier jest materiałem, który występuje w przeróżnych kolorach i wzorach, a także może mieć różnorakie nadruki, faktury, grubość i potencjał ku formowaniu w gładkie lub pofałdowane formy. Papier łatwo jest zutylizować, ponadto poddaje się go recyklingowi, dzięki czemu papierowe ozdoby są przyjazne dla środowiska. Papierowe dekoracje nadają pomieszczeniom użytkowym przyjaznego klimatu za przystępną cenę, dzięki czemu można często wymieniać je na nowe, zmieniając, za pomocą kilku dodatków, aranżację całego pomieszczenia.

 • diamenciki i lampki

  Światło jest tym, co widzimy. W zupełnym, idealnym mroku, który w warunkach naturalnych nie występuje, nie widzielibyśmy nic, a skoro tak jest to nie powinno nikogo dziwić, że w dekoracjach, które są tworzone z myślą o zmyśle wzroku, tak istotnymi elementami są źródła światła i przedmioty, które światło odbijają, połyskują i dają inne nieoczywiste efekty świetlne. Światłem można zbudować także klimat emocjonalny - ciepłe światło tworzy pogodny klimat, zimne światło może natomiast wpływać na ochłodzenie stosunków między ludźmi przebywającymi w pomieszczeniu nim oświetlanym, dlatego dobór odpowiedniego do okoliczności światła jest bardzo ważny.

 • dekoracje wiszące i...

  Wiszące dekoracje to wspaniały pomysł na urozmaicenie przestrzeni dookoła stołu. Takie wiszące elementy świetnie sprawdzą się nie tylko podwieszane w oknach, czy pod sufitem, ale także jako dekoracja ozdobnych drzewek, czy stołu. W tej kategorii znajdziecie również cudowny dywan, który dzięki swojej uniwersalności sprawdzi się podczas każdej uroczystości. Dodatkowo odnajdziecie tu wyśmienite banery, które cudnie podkreślą charakter przyjęcia oraz nadadzą wspaniały efekt całej aranżacji. Stwórzcie coś niesamowitego z naszymi dekoracjami!

 • numerki na stoliki

  Numerki na stoliki są istotnym elementem każdego przyjęcia, na którym goście siedzą przy więcej niż jednym stole, gdyż wówczas pozwalają one przybyłym osobom szybciej znaleźć swoje miejsca bez zbędnego zamieszania. Numerki oprócz swojej praktycznej funkcji, mogą przybierać różne odsłony estetyczne, a więc mają także funkcję dekoracyjną, dlatego ich wybranie często zajmuje organizatorom przyjęcia więcej czasu niż można by się było tego spodziewać, dlatego przygotowaliśmy ofertę uniwersalnych numerków do dowolnego zaaranżowania.

 • balony

  Balony to obecnie chyba najbardziej znana i popularna dekoracja na wszelkiego rodzaju imprezy i przyjęcia. Balony to nic innego jak niewielkie kawałki kolorowej gumy, lateksu lub folii, które pod wpływem napełniania powietrzem lub helem zwiększają swoją objętość, aby cieszyć oczy dzieci i dorosłych swoją lekkością i elastycznością. Balony mogą mieć różne kolory oraz nadrukowane na sobie różnokolorowe napisy, wzory i obrazki, a także same mogą przybierać różnorodne kształty jak np. serca, gwiazdy, cyfry, litery i tym podobne struktury o określonej symbolice.

 • dekoracje krzeseł

  Krzesła to bardzo podstawowy i użyteczny przedmiot wyposażenia sali bankietowej lub weselnej. Każde krzesło - jakkolwiek wygodne i praktyczne by nie było - posiada także jakiś wygląd, a ponieważ w ważnych dniach i przy ważnych okazjach chcemy, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, toteż oczekujemy, że nawet krzesła będą nie tylko praktyczne i wygodne, ale także ładne. Dlatego właśnie zwykło się dekorować krzesła przy okazji wesel, komuniii, chrzcin i innych ważnych uroczystości oraz bali. Jak i czym udekorować - tutaj możliwości jest naprawdę mnóstwo.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów