Nowe produkty

Ostatnie posty

Kosze prezentowe firmowe

Kosze prezentowe firmowe z podpisem dla pracowników i klientów biznesowych to świetny pomysł na prezent podczas Wigilii firmowej. Zestawy mają świąteczną grafikę oraz przepiękne życzenia na wieczku. W środku znajdują się tematyczne gadżety, dopasowane do stylu prezentu. Dzięki podpisowi jest to wspaniały personalizowany upominek. Kosze prezentowe z alkoholem i słodyczami to doskonały wybór. Prezentują się idealnie i to najczęściej wybierane zestawy przez firmy.

Kosze prezentowe firmowe 117 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 117 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Czarny GIGA BOX
  699,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Czarny GIGA BOX

  Elegancki zestaw świąteczny z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w męskim wydaniu. Zamów giga box z alkoholami Premium, świecą zapachową, dyfuzorem zapachowym, czekoladą, muchą materiałową, bawełnianymi, eleganckimi skarpetkami, puszką Jack Daniels z colą, likworami, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky oraz truflami. 

  699,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodka przerwa
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodka przerwa

  Elegancki upominek świąteczny umieszczony w pudełku z motywem graficznym w bożonarodzeniowym klimacie. Zamów zestaw z kubkiem z czerwonym uszkiem, krówkami o śmietankowym smaku, aromatyczną herbatą oraz czekoladowymi cukierkami. Wybieraj box z dołączoną, spersonalizowaną zawieszką. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodkie święta
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodkie święta

  Elegancki upominek świąteczny w boxie z grubej tektury z zadrukowaną grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Wybieraj zestaw dla bliskiej osoby z kubkiem z czerwonym uszkiem, krówkami o śmietankowym smaku, ekologicznym miodem z pomarańcza i imbirem, aromatyczną herbatą oraz pałką do miodu. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  129,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Czekoladowe święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Czekoladowe święta

  Podaruj bliskiej osobie z okazji Świąt elegancki upominek z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj zestaw z pudełeczkiem w kształcie aniołka, czekoladą ręcznie robioną, czekoladownikiem, krówkami o śmietankowym smaku oraz aromatyczną herbatą. Do pudełeczka przewiązana jest zawieszka z personalizacją. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Popołudniowy relaks
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Popołudniowy relaks

  Wybieraj elegancki zestaw prezentowy dla Niej lub dla Niego. Podaruj upominek umieszczony w boxie z motywem graficznym bożonarodzeniowego wieńca oraz dołączoną zawieszką z personalizacją. W skład prezentu wchodzi: miód w szklanym słoiczku, krówki o śmietankowym smaku, herbata aromatyczna oraz kawa. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna magia
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna magia

  Przepiękny prezent świąteczny w eleganckim boxie z zadrukowaną grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Do pudełka przewiązana jest zawieszka z personalizacją. Podaruj oryginalny zestaw z miodkiem w szklanym słoiczku, krówkami o śmietankowym smaku, herbatą świąteczną oraz pudełeczkiem. Całość udekorowana jest wstążką w czerwonym kolorze. 

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna słodycz
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna słodycz

  Upominek świąteczny w eleganckim boxie prezentowym z zawieszką. Podaruj spersonalizowany prezent z motywem graficznym w bożonarodzeniowym klimacie. W skład zestawu wchodzi: ekologiczny miód w szklanym słoiku, krówki o śmietankowym smaku, aromatyczna herbata oraz czekoladowe cukierki. 

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny czar
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny czar

  Upominek świąteczny w boxie z zadrukowaną grafiką w świątecznym klimacie. Wybieraj zestaw z miodkiem w szklanym słoiczku, krówkami o śmietankowym smaku, herbatą aromatyczną, pudełeczkami oraz czekoladowymi cukierkami. Pudełko z oryginalną zawartością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Relaks z bąbelkami
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Relaks z bąbelkami

  Elegancki i idealnie skomponowany upominek z personalizacją umieszczoną na zawieszce. Wybieraj box z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Zamów prezent z krówkami o śmietankowym smaku, winem Cava Negro, świecą sojową w szklanym słoiku oraz solą do kąpieli. 

  129,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Ciepły wieczór
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Ciepły wieczór

  Podaruj bliskiej osobie oryginalny box z elegancką zawartością. Wybieraj zestaw z uroczymi, świątecznymi skarpetkami, miodkiem w szklanym słoiczku, herbatą świąteczną, solą do kąpieli oraz opaską na włosy w czerwonym odcieniu. Przepiękny motyw graficzny wieńca nawiązuje do świątecznego klimatu. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodkie ocieplenie
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodkie ocieplenie

  Przepiękny zestaw prezentowy w boxie z motywem graficznym bożonarodzeniowego wieńca. Wybieraj upominek, który można wręczyć bliskiej osobie. Podaruj box z mięciutkimi skarpetkami, krówkami o śmietankowym smaku, ekologicznym miodem, aromatyczną herbatą. Zamów prezent przewiązany wstążką z personalizacją. 

  119,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Orzechowe święta
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Orzechowe święta

  Upominek w eleganckim boxie z grubej tektury z zadrukowaną grafiką w świątecznej odsłonie. Zamów zestaw z nalewką o smaku orzecha w czekoladzie, krówkami o śmietankowym smaku oraz ręcznie robioną czekoladą z truskawkami. Wybieraj prezent z personalizacją udekorowany wstążką. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny Jim Beam
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny Jim Beam

  Przepiękny prezent z okazji Świąt w pudełku z zadrukowaną grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Wybieraj upominek z krówkami o śmietankowym smaku, alkoholem wysokiej jakości oraz aromatyczną herbatą. Zamów box z personalizacją na zawieszce. Całość udekorowana jest czerwoną wstążką. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Anielskie święta II
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Anielskie święta II

  Upominek świąteczny w boxie z personalizacją oraz motywem graficznym bożonarodzeniowego wieńca. Zamów dla bliskiej osoby przepiękny zestaw z aromatyczną kawą, krówkami o śmietankowym smaku oraz figurkami aniołka. Całość przewiązana jest czerwoną wstążką. Kupuj box z najlepszą zawartością. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Aromatyczne święta z Aniołkiem
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Aromatyczne święta z Aniołkiem

  Upominek świąteczny z przepiękną zawartością. Wybieraj zestaw z personalizacją oraz motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Podaruj box bliskiej osobie z aromatyczną herbatą, krówkami o śmietankowym smaku, figurką aniołka oraz ekologicznym miodem z pomarańczą i imbirem. Całość przewiązana jest wstążką. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Anielskie Święta
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Anielskie Święta

  Elegancki prezent świąteczny, który można wręczyć bliskiej osobie podczas kolacji wigilijnej. Zamów zestaw z aromatyczną kawą mieloną, krówkami o śmietankowym smaku oraz figurką aniołka. Do pudełka dołączona jest zawieszka z personalizacją. Podaruj box udekorowany wstążką z grafiką wieńca bożonarodzeniowego. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Radosne święta z Aniołkiem
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Radosne święta z Aniołkiem

  Przepiękny prezent świąteczny z najlepszymi produktami. Podaruj bliskiej osobie box z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego oraz personalizacją umieszczoną na zawieszce. Wybieraj elegancki upominek z czekoladą ręcznie robioną, krówkami o śmietankowym smaku, aniołkiem oraz siankiem wigilijnym. 

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Zielone święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Zielone święta

  Upominek świąteczny w boxie z grubej tektury z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj zestaw z miodkiem, krówkami o śmietankowym smaku, aromatyczną herbatą oraz figurką renifera. Zamów prezent z grafiką wieńca w bożonarodzeniowym klimacie. Podaruj bliskiej osobie efektowny prezent. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Chwila relaksu
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Chwila relaksu

  Podaruj bliskiej osobie elegancki upominek w boxie z personalizacją oraz przepięknymi życzeniami świątecznymi. Wybieraj zestaw z motywem wieńca bożonarodzeniowego. Zamów prezent z krówkami o śmietankowym smaku, aromatyczną herbatą oraz kawą o przepysznym smaku. Kupuj upominek ozdobiony wstążką. 

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Miodowa rozkosz
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Miodowa rozkosz

  Upominek świąteczny w eleganckim boxie z motywem graficznym wieńca w bożonarodzeniowym klimacie. Przepiękny prezent udekorowany czerwoną wstążką ma dołączoną zawieszkę z personalizacją. Zamów bliskiej osobie box z ekologicznym miodem, krówkami o śmietankowym smaku oraz pałką do miodu. 

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny w płaskim pudełku Herbata, krówki i ozdoba drewniana
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w płaskim pudełku Herbata, krówki i ozdoba...

  Prezent świąteczny w płaskim pudełku z aromatyczną herbatą, krówkami i drewnianą ozdobą świąteczną to doskonały upominek dla bliskich oraz współpracowników. Taka kompozycja wprowadzi obdarowane osoby w świąteczny klimat i urozmaici ich świąteczne dekoracje. Taki podarunek wraz z personalizowanymi życzeniami będzie miłym świątecznym gestem.

  39,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny Jack Daniels
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny Jack Daniels

  Szukasz oryginalnego zestaw prezentowego dla bliskiej osoby? Zamów box z zadrukowaną grafiką wieńca bożonarodzeniowego oraz dowiązaną zawieszką z personalizacją. Podaruj upominek z alkoholem wysokiej jakości, krówkami o śmietankowym smaku, aromatyczną herbatą oraz pudełeczkiem w kształcie aniołka. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Bąbelkowe odprężenie
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Bąbelkowe odprężenie

  Elegancki zestaw prezentowy, który można wręczyć podczas kolacji wigilijnej. Wybieraj upominek w efektownym boxie z grafiką w świątecznym klimacie. Podaruj prezent z alkoholem, pudełeczkiem w kształcie aniołka, krówkami o śmietankowym smaku oraz świeca sojowa cynamonową.

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Przytulne święta
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Przytulne święta

  Elegancki zestaw prezentowy z alkoholem, śmietankowymi krówkami oraz mięciutkimi i cieplutkimi skarpetkami. Zamów box z zadrukowaną grafiką wieńca bożonarodzeniowego w świątecznej kolorystyce. Do pudełka zawieszony jest bilecik z personalizacją. Całość dopełniona jest czerwoną wstążką. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodkości ze skarpetkami
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodkości ze skarpetkami

  Przepiękny zestaw na święta z idealnie skomponowaną zawartością. Podaruj upominek z boxie z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Wybieraj box z spersonalizowaną zawieszką. W skład prezentu wchodzi: czekolada mleczna ręcznie robiona, krówki o śmietankowym smaku oraz wygodne skarpetki. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Eleganckie święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Eleganckie święta

  Elegancki zestaw świąteczny w boxie z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego w delikatnej kolorystyce. Wybieraj upominek dla bliskiej osoby z personalizacją umieszczoną na zawieszce. Zamów box z figurką renifera, świecą sojową w szklanym słoiczku, krówkami śmietankowymi oraz serwetkami. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Przytulne święta II
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Przytulne święta II

  Upominek świąteczny umieszczony w boxie z grubej tektury. Wybieraj zestaw z Prosecco Mionetto, krówkami o śmietankowym smaku oraz skarpetkami. Podaruj bliskiej osobie idealnie skompletowany box. Do pudełka dołączona jest zawieszka z personalizacją. Całość dopełniona jest czerwoną wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Wyjątkowe święta
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Wyjątkowe święta

  Przepiękny zestaw, który można podarować bliskiej osobie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj upominek z krówkami o śmietankowym smaku, papierowymi serwetkami oraz świecą w czerwonym kolorze. Do pudełka przywiązana jest zawieszka z personalizacją. Podaruj box ze świątecznym motywem graficznym. 

  69,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Chwila dla siebie ze słodkościami
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Chwila dla siebie ze słodkościami

  Elegancki box udekorowany czerwoną wstążką. Wybieraj upominek z przepyszną zawartością. Podaruj bliskiej osobie zestaw z winem bezalkoholowym, czekoladą mleczną z aronią i pistacjami, przepiękną obwolutą oraz krówkami o śmietankowym smaku. Do pudełka przywiązana jest zawieszka z personalizacją. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Luksusowe Święta
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Luksusowe Święta

  Szukasz oryginalnego prezentu świątecznego? Wybieraj upominek w pudełku z grubej tektury z przepiękną grafiką wieńca bożonarodzeniowego z idealnie skomponowaną zawartością. Zamów box z winem białym w eleganckiej, czarnej butelce, winem musującym, czekoladowymi cukierkami oraz świecą sojową. 

  129,98 zł
 • PREZENT świąteczny w płaskim pudełku Ozdoba drewniana i krówki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny w płaskim pudełku Ozdoba drewniana i krówki

  Prezent świąteczny w płaskim pudełku z drewnianą świąteczną ozdobą oraz krówkami to doskonały upominek zarówno dla współpracowników, jak i dla bliskich osób. Przepiękna ozdoba będzie doskonałym dodatkiem do domu i nada przepiękny gwiazdkowy klimat, a krówki będą cudownym umileniem świątecznego okresu.

  39,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z NAZWĄ Najpiękniejsze Święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z TWOIM PODPISEM...

  Kosz prezentowy z krówkami, słoiczkiem miodu, aromatyczną świąteczną herbatą oraz ciasteczkiem z noworoczną wróżbą to urozmaicenie świątecznych pomysłów na firmowe prezenty. Taka różnorodność sprawi, że kosz przypadnie wszystkim do gusty i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Przepiękne życzenia Bożonarodzeniowe dopełniają cały upominek.

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z TWOIM PODPISEM Świąteczny Aromat
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny firmowy w pudełku Z TWOIM PODPISEM...

  Kosz prezentowy świąteczny z nazwą firmy to doskonały sposób, aby podziękować swoim klientom oraz pracownikom za kolejny rok wspólnej pracy. Zestaw składający się z herbaty, świecy oraz śmietankowy krówek będzie strzałem w dziesiątkę i spodoba się każdemu. Taki zestaw będzie symbolem zimy oraz nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Przepiśnik, kubek i słodkości
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Przepiśnik, kubek i słodkości

  Przepiękny świąteczny zestaw prezentowy w kraftowym boxie w skład którego wchodzi m.in. uroczy Przepiśnik na spirali, miód z migdałami oraz drewniana bombka z grawerowanym napisem "Wesołych Świąt". To idealny prezent świąteczny dla kobiety, mamy czy babci.

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Świąteczny Czar
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Świąteczny Czar

  Świąteczny kosz prezentowy jest idealnym upominkiem dla bliskiej osoby. W pudełeczku umieszczono imienny kubek, zapachową świeczkę, znakomite słodycze oraz paczkę znakomitej herbaty. Wieczko pudełeczka zostało udekorowane personalizowana karteczkę z życzeniami oraz dopasowana wstążką prezentową. 

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Miód z imbirem i kubek Box
  99,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Miód z imbirem i kubek Box

  Wyjątkowy zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono imienny kubek, słodkie krówki oraz słoiczek ekologicznego miodu. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami z dopasowana wstążką prezentową. 

  99,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 117 elementów

Kosze prezentowe firmowe

Zestawy prezentowe to jeden z najbardziej trafionych podarunków na Boże Narodzenie. Drobne upominki zamknięte w opakowaniach z grubej tektury, metalu czy łuby drzewnej będą wyglądać naprawdę zjawiskowo. Wszystkie pakiety utrzymane są w niezwykle świątecznym klimacie. Kosze prezentowe z podpisem możesz śmiało wręczyć swoim pracownikom, kontrahentom czy partnerom biznesowym w trakcie firmowej wigilii. Obdarowane w ten sposób osoby bez dwóch zdań będą mile zaskoczone takim gestem i bardzo dobrze go zapamiętają. Wewnątrz opakowań umieściliśmy uniwersalne produkty, które z całą pewnością trafią w gusta każdego. Spośród wielu dostępnych projektów bez najmniejszego problemu uda Ci się wybrać idealny podarunek dla swoich współpracowników. 

Eko zestawy prezentowe dla firm

Kosze prezentowe z łuby drzewnej to modne rozwiązanie w niezwykle ekologicznym stylu. Pudełko wyłożone jest naturalną wełną drzewną, która dodatkowo podkreśla ten charakter. Na wypełnieniu natomiast ułożone zostały klimatyczne i smakowite artykuły dopasowane do motywu przewodniego prezentu. Zielone Święta to kosz, na którego wieku naklejona została kartka z personalizowanymi życzeniami podpisanymi nazwą firmy lub nazwiskiem szefa. Śmietankowe krówki, kraftowa torebka z herbatą, słoiczek miodu i ciasteczko z wróżbą umieszczone w środku ozdobione są analogicznym wzorem w zielonym kolorze. To sprawia, że całość wygląda bardzo gustownie. Z kolei Zimowy Wieczór to identyczny zestaw dekorowany minimalistycznym nadrukiem na kraftowym papierze w skandynawskim stylu.

Kosz prezentowy w pudełku z łuby z krówkami, miodem i herbatą
Kosz prezentowy w pudełku z łuby z krówkami, miodem i herbatą

Bożonarodzeniowe kosze prezentowe dla firm

Swoim pracownikom z powodzeniem podarować możesz również nasz wielki kosz prezentowy w pudełku, który zachwyca swoją zawartością. Słodka Przyjemność to dużych rozmiarów karton z fioletową kartką zdobioną motywem reniferów oraz personalizowanymi życzeniami na Boże Narodzenie. Wewnątrz pudełka na dekoracyjnej wełnie drzewnej znajdziecie zapachową świecę, świąteczną sól do kąpieli, woreczek z aromatyczną lawendą, świąteczne cukierki oraz giga czekoladę wysokiej jakości. Do upominku dołączone są też papierowe ozdoby bożonarodzeniowe. Prezent przewiązany został wstążką, dzięki czemu od razu nadaje się do wręczenia. Bardzo stylowym pomysłem na podarunek jest też kosz Czekolady z Winem. Dekorowany kartką z motywem gwiazdy betlejemskiej i wstążką oczarowuje od pierwszego wejrzenia. W środku natomiast umieszczona jest butelka wina, dwie ręcznie robione czekolady oraz słodkie cukierki. Taki zestaw na pewno spodoba się Twoim pracownikom.

Box prezentowy firmowy z winem musującym w świątecznym stylu
Box prezentowy firmowy z winem musującym w świątecznym stylu

Firmowe prezenty świąteczne z podpisem

W ofercie naszego sklepu dostępne są także mniejsze kosze prezentowe. Tekturowe pudełka z winem, świecą oraz czekoladkami lub dzianinową czapką, lizakiem i śmietankowymi krówkami zachwycają swoim pieczołowitym wykonaniem. Każde z nich, rzecz jasna, opatrzone jest ozdobną kartką z personalizowanymi życzeniami, które czynią upominki bardzo osobistą propozycją na prezent świąteczny. Zestaw Czerwone Święta zawiera ceramiczny kubek z grafiką renifera i imieniem, świąteczne krówki, słoik miodu z drewnianą pałką oraz torebkę smacznej herbaty. To doskonały pomysł na podarunek z okazji Gwiazdki. Oryginalnym i naprawdę ciekawym prezentem będzie też metalowa kanka wypełniona krówkami w ozdobnych papierkach. Sprawdź koniecznie i wybierz swój ulubiony wariant!

Prezent świąteczny firmowy z herbatą, konfiturą i cukierkami
Prezent świąteczny firmowy z herbatą, konfiturą i cukierkami