Nowe produkty

Ostatnie posty

Kosze prezentowe firmowe

Kosze prezentowe firmowe z podpisem dla pracowników i klientów biznesowych to świetny pomysł na prezent podczas Wigilii firmowej. Zestawy mają świąteczną grafikę oraz przepiękne życzenia na wieczku. W środku znajdują się tematyczne gadżety, dopasowane do stylu prezentu. Dzięki podpisowi jest to wspaniały personalizowany upominek. Kosze prezentowe z alkoholem i słodyczami to doskonały wybór. Prezentują się idealnie i to najczęściej wybierane zestawy przez firmy.

Kosze prezentowe firmowe 117 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 117 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z winem Najpiękniejszy Czas
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z winem Najpiękniejszy Czas

  Luksusowy kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W zestawie na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono butelkę znakomitego wina, miód świąteczny, słodkie krówki oraz paczkę znakomitej herbaty. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami. 

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Świąteczny Czar
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Świąteczny Czar

  Świąteczny kosz prezentowy jest idealnym upominkiem dla bliskiej osoby. W pudełeczku umieszczono imienny kubek, zapachową świeczkę, znakomite słodycze oraz paczkę znakomitej herbaty. Wieczko pudełeczka zostało udekorowane personalizowana karteczkę z życzeniami oraz dopasowana wstążką prezentową. 

  199,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Miód z imbirem i kubek Box
  99,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Miód z imbirem i kubek Box

  Wyjątkowy zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono imienny kubek, słodkie krówki oraz słoiczek ekologicznego miodu. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami z dopasowana wstążką prezentową. 

  99,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Herbata z czekoladą Handmade
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Herbata z czekoladą Handmade

  Wspaniały zestaw prezentowy na Boże Narodzenie dla bliskiej osoby. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono ręcznie robioną czekoladę, słodkie krówki, paczkę znakomitej herbaty oraz śliczną bombkę wykonaną z drewna z napisem "Wesołych Świąt". Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowana karteczkę z życzeniami. 

  79,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekolady i miody LUX
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekolady i miody LUX

  Niesamowity zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono trzy ręcznie robione czekolady oraz słoiczki ekologicznego miodu z dodatkami. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  259,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Najpiękniejsze Życzenia EKO LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Najpiękniejsze Życzenia EKO LUX

  Świąteczny kosz prezentowy będzie wspaniałym upominkiem na Boże Narodzenie. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, wyborne słodycze oraz drewniana bombkę z napisem Wesołych Świąt. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z życzeniami oraz piękną grafiką świątecznego wieńca. 

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem, herbatą i kawą EKO LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem, herbatą i kawą EKO LUX

  Kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia dla bliskiej osoby lub zestaw firmowy. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono paczkę kawy, ręcznie robiona czekoladę, paczkę herbaty oraz butelkę znakomitego wina. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowaną wstążką prezentową. 

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i kawy

  Wspaniały kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono paczki znakomitej kawy oraz słoiczki ekologicznego miodu z dodatkami. Wnętrze skrzyneczki ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami.

  229,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Wspaniały kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W skrzyneczce umieszczono słoiczki ekologicznego miodu z dodatkami oraz paczki herbaty wysokiej jakości. Wnętrze skrzyni udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  229,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki miodu z dodatkiem owoców oraz liściastej herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  229,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Luksusowe Boho

  Luksusowy zestaw prezentowy na święta o ekologicznym charakterze. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono przepyszne słodkości, paczkę kawy oraz pigwową nalewkę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką życzeniami. 

  259,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Nalewka, kawy i herbaty

  Luksusowy zestaw prezentowy dla pracowników lub ważnych klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wiśniowej nalewki oraz paczki znakomitej kawy i herbaty.

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia na pewno zachwyci każdego wielbiciela Japonii. Na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono ciasteczko z wróżbą, pałeczki do ryżu, butelkę wina, świeczkę zapachową, liściastą herbatę oraz żurawia origami. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.

  199,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX

  Luksusowy kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W pudełeczku na luksusowym konfetti umieszczono paczkę herbaty, butelkę wina, ciasteczko z wróżbą, pałeczki do ryżu oraz żurawia z origami. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami.

  199,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem EKO Zestaw Malina

  Śliczny zestaw prezentowy dla pracowników lub klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono pyszne czekolady, herbatę z dodatkiem malin oraz słoiczek miodu z dodatkiem owoców oraz butelkę wybornego wina. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z grafiką dorodnych malin.

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem Aronia

  Wspaniały zestaw prezentowy z wybornym aroniowym winem. W eleganckiej skrzyneczce umieszczono słodkie czekoladki, paczkę kawy, miód z dodatkiem owoców oraz malinową czekoladę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  249,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem wiśniowym

  Luksusowy zestaw prezentowy na Święta z wybornym winem wiśniowym. W skrzyneczce umieszczono paczkę kawy, liściastą herbatę, słodkie czekoladki oraz słoiczek miodu z dodatkiem owoców. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  249,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Malinowa Świeżość

  Elegancki zestaw prezentowy inspirowany słodyczą świeżych malin. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono przepyszne słodycze, paczkę herbaty oraz butelkę wina z dzikiej róży. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  259,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Zestaw Słoneczny

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta inspirowany pięknem kwitnących słoneczników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wina jarzębinowego, paczkę kawy, herbaty, słodkie czekoladki, słoiczek miodu z dodatkami. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami.

  249,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Dzika Róża i Kokos

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta z firmowym Logo. W skrzyneczce na dekoracyjnej wełnie umieszczono wino z dzikiej róży, dwa słoiczki miodu z owocami, paczkę kawy oraz herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami i dekoracyjną grafiką. 

  249,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości

  Wspaniały kosz prezentowy na Święta z firmowym logo. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono wiśniową nalewkę, słodkie czekoladki, dwa słoiczki miodu z dodatkami, paczkę kawy oraz herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekoladowa słodycz MEGA LUX Zestaw I
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekoladowa słodycz MEGA LUX...

  Wspaniały kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. Słodki zestaw zawiera pyszny likier czekoladowy, dwa słoiczki miodu z dodatkami, paczkę kawy oraz liściastą herbatę. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowana wstązką. 

  199,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekoladowa słodycz MEGA LUX Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekoladowa słodycz MEGA LUX...

  Kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono dwa słoiczki miodu z dodatkami, herbatę liściastą, paczkę kawy oraz likier kawowy. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowana wstążką prezentową.

  229,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Kawa z czekoladą
  219,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Kawa z czekoladą

  Kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia dla wielbicieli kawy. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono syrop waniliowy, słodkie czekoladki, dwie paczki kawy oraz świeczkę zapachową. 

  219,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Aromatyczne Chwile MEGA

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta z logo firmowym. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, paczkę kawy i herbaty oraz ręcznie robioną czekoladę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.

  269,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM w woreczku Zestaw Czekoladowy

  Oryginalny prezent świąteczny dla bliskiej osoby, a także dla pracowników i partnerów biznesowych. Zestaw zawiera ręcznie robioną czekoladę, słoik miodu wraz z drewnianą pałeczką oraz czekoladowy choco stick. Całość umieszczona w lnianym worku, który udekorowany jest świąteczną grafiką oraz personalizacją. To świetna propozycja na ekologiczny i zdrowy...

  89,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Z PODPISEM w woreczku Zestaw Kawowy
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Z PODPISEM w woreczku Zestaw Kawowy

  Wspaniały prezent świąteczny w lnianym worku ze spersonalizowanym podpisem. W worku umieszczony został słoik miodu wraz z drewnianą pałeczką do nabierania, świeżo palona kawa oraz czekoladowe cukierki. To świetna propozycja na prezent bożonarodzeniowy dla pracowników i partnerów biznesowych, a także dla bliskiej osoby. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Zestaw z konfiturą Z PODPISEM w woreczku Różany
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Zestaw z konfiturą Z PODPISEM w woreczku Różany

  Wspaniały i ekologiczny zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W lnianym worku umieszczona została aromatyczna różana herbatka, słoiczek z konfiturą wraz z pałeczką do nabierania oraz fiolka z jadalnymi płatkami róż. Dzięki personalizacji umieszczonej na worku, prezent staje się oryginalny i niepowtarzalny. Doskonały na prezent firmowy.

  89,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Złoty
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Złoty

  Złoty, świąteczny kosz prezentowy to świetna propozycja na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. W skład zestawu wchodzi pyszne mini wino musujące oraz słodkości w postaci krówek. Całość ułożona na naturalnej wełnie drzewnej, ozdobiona dekoracyjnymi brokatowymi gwiazdeczkami. Prezentuje się naprawdę elegancko i z klasą. 

  79,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Zielony
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Zielony

  Przepiękny kosz prezentowy na święta Bożego Narodzenia. W skład zestawu wchodzi butelka mini wina musującego oraz przepyszne krówki. Całość udekorowana wspaniałymi naklejkami i etykietkami w zielonym świątecznym kolorze. Na wieczku pudełeczka umieszczona została karteczka z życzeniami oraz personalizacją. Kosz przewiązany wstążką w dopasowanych kolorach. 

  79,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny EKO Luksusowy Z PODPISEM
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny EKO Luksusowy Z PODPISEM

  Piękny prezent świąteczny w pudełeczku z wspaniałą zawartością. W skład zestawu wchodzi butelka ekologicznego wina, słoiczki miodu w trzech różnych smakach oraz dwie ręcznie robione czekolady. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się elegancko i oryginalnie. To rewelacyjny i praktyczny prezent na święta Bożego Narodzenia. 

  249,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM pudełko Czekolada z whiskey
  189,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla Niego Z PODPISEM pudełko Czekolada z whiskey

  Jak przygotować prezent świąteczny dla mężczyzny? Doskonałym pomysłem będzie pudełeczko z puszką Whisky z Colą, mleczną czekoladą wypełnioną syropem Jack Daniel's, metalową piersiówką oraz słodkościami w postaci czekoladowych cukierków. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się elegancko i oryginalnie. Z pewnością przypadnie do gustu...

  189,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Prosecco i czekolada Z PODPISEM
  269,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Prosecco i czekolada Z PODPISEM

  Wspaniały prezent w pudełeczku na święta Bożego Narodzenia. Zestaw zawiera butelkę Prosecco, ręcznie robioną czekoladę, dwie torebeczki aromatycznej herbatki, słoiczek miodu oraz słodkie czekoladowe cukierki. Wieczko pudełeczka udekorowane jest specjalną naklejką, która zawiera piękne życzenia świąteczne oraz personalizację. Wykonany z dbałością o każdy...

  269,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zimowy Wieczór Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zimowy Wieczór Z IMIENIEM

  Prezenty na Boże Narodzenie to nieodłączny element świąt. Wspaniały zestaw prezentowy, w którego skład wchodzi słoiczek pysznego miodu wraz z drewnianą pałeczką, słodkie krówki, aromatyczna herbatka oraz rewelacyjny kubek z imieniem i świąteczną grafiką. To świetny pomysł na prezent dla pracowników firmowych, a także dla rodziny i najbliższych. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zielone Święta Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zielone Święta Z IMIENIEM

  Wspaniały świąteczny zestaw w pudełeczku. W skład prezentu wchodzi kubeczek z imieniem i świąteczną grafiką, słoiczek miodu wraz z drewnianą pałeczką, słodkości w postaci krówek oraz aromatyczna herbatka. Całość ułożona na naturalnej wełnie drzewnej oraz udekorowana świątecznymi dodatkami. Wykonany z dbałością o każdy detal. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Czerwone Święta Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Czerwone Święta Z IMIENIEM

  Jak przygotować prezent na Boże Narodzenie? Wspaniały czerwony zestaw w pudełeczku to świetny pomysł na wręczenie go pracownikom firmy, a także rodzinie i najbliższym. Zestaw zawiera rewelacyjny kubek z imieniem i grafiką świątecznego reniferka, słoiczek miodu wraz z drewnianą pałeczką, aromatyczną herbatkę oraz słodkości w postaci krówek. Całość...

  79,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 117 elementów

Kosze prezentowe firmowe

Zestawy prezentowe to jeden z najbardziej trafionych podarunków na Boże Narodzenie. Drobne upominki zamknięte w opakowaniach z grubej tektury, metalu czy łuby drzewnej będą wyglądać naprawdę zjawiskowo. Wszystkie pakiety utrzymane są w niezwykle świątecznym klimacie. Kosze prezentowe z podpisem możesz śmiało wręczyć swoim pracownikom, kontrahentom czy partnerom biznesowym w trakcie firmowej wigilii. Obdarowane w ten sposób osoby bez dwóch zdań będą mile zaskoczone takim gestem i bardzo dobrze go zapamiętają. Wewnątrz opakowań umieściliśmy uniwersalne produkty, które z całą pewnością trafią w gusta każdego. Spośród wielu dostępnych projektów bez najmniejszego problemu uda Ci się wybrać idealny podarunek dla swoich współpracowników. 

Eko zestawy prezentowe dla firm

Kosze prezentowe z łuby drzewnej to modne rozwiązanie w niezwykle ekologicznym stylu. Pudełko wyłożone jest naturalną wełną drzewną, która dodatkowo podkreśla ten charakter. Na wypełnieniu natomiast ułożone zostały klimatyczne i smakowite artykuły dopasowane do motywu przewodniego prezentu. Zielone Święta to kosz, na którego wieku naklejona została kartka z personalizowanymi życzeniami podpisanymi nazwą firmy lub nazwiskiem szefa. Śmietankowe krówki, kraftowa torebka z herbatą, słoiczek miodu i ciasteczko z wróżbą umieszczone w środku ozdobione są analogicznym wzorem w zielonym kolorze. To sprawia, że całość wygląda bardzo gustownie. Z kolei Zimowy Wieczór to identyczny zestaw dekorowany minimalistycznym nadrukiem na kraftowym papierze w skandynawskim stylu.

Kosz prezentowy w pudełku z łuby z krówkami, miodem i herbatą
Kosz prezentowy w pudełku z łuby z krówkami, miodem i herbatą

Bożonarodzeniowe kosze prezentowe dla firm

Swoim pracownikom z powodzeniem podarować możesz również nasz wielki kosz prezentowy w pudełku, który zachwyca swoją zawartością. Słodka Przyjemność to dużych rozmiarów karton z fioletową kartką zdobioną motywem reniferów oraz personalizowanymi życzeniami na Boże Narodzenie. Wewnątrz pudełka na dekoracyjnej wełnie drzewnej znajdziecie zapachową świecę, świąteczną sól do kąpieli, woreczek z aromatyczną lawendą, świąteczne cukierki oraz giga czekoladę wysokiej jakości. Do upominku dołączone są też papierowe ozdoby bożonarodzeniowe. Prezent przewiązany został wstążką, dzięki czemu od razu nadaje się do wręczenia. Bardzo stylowym pomysłem na podarunek jest też kosz Czekolady z Winem. Dekorowany kartką z motywem gwiazdy betlejemskiej i wstążką oczarowuje od pierwszego wejrzenia. W środku natomiast umieszczona jest butelka wina, dwie ręcznie robione czekolady oraz słodkie cukierki. Taki zestaw na pewno spodoba się Twoim pracownikom.

Box prezentowy firmowy z winem musującym w świątecznym stylu
Box prezentowy firmowy z winem musującym w świątecznym stylu

Firmowe prezenty świąteczne z podpisem

W ofercie naszego sklepu dostępne są także mniejsze kosze prezentowe. Tekturowe pudełka z winem, świecą oraz czekoladkami lub dzianinową czapką, lizakiem i śmietankowymi krówkami zachwycają swoim pieczołowitym wykonaniem. Każde z nich, rzecz jasna, opatrzone jest ozdobną kartką z personalizowanymi życzeniami, które czynią upominki bardzo osobistą propozycją na prezent świąteczny. Zestaw Czerwone Święta zawiera ceramiczny kubek z grafiką renifera i imieniem, świąteczne krówki, słoik miodu z drewnianą pałką oraz torebkę smacznej herbaty. To doskonały pomysł na podarunek z okazji Gwiazdki. Oryginalnym i naprawdę ciekawym prezentem będzie też metalowa kanka wypełniona krówkami w ozdobnych papierkach. Sprawdź koniecznie i wybierz swój ulubiony wariant!

Prezent świąteczny firmowy z herbatą, konfiturą i cukierkami
Prezent świąteczny firmowy z herbatą, konfiturą i cukierkami