Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty firmowe w pudełkach

Prezenty firmowe w pudełkach pozwolą docenić pracowników za cały przepracowany rok i będą wyrazem wdzięczności od kierownictwa. Personalizowane prezenty z logo firmy lub podpisem to idealny upominek dla partnerów biznesowych czy klientów. W środku znajduje się karteczka z życzeniami bożonarodzeniowymi i świąteczną grafiką. Wybierz jedną z naszych propozycji jako upominek świąteczny. W drewnianych pudełkach znajdziesz krówki, opłatki, czekoladki, a w kartonowych boxach znajdują się idealnie skomponowane elementy.

Prezenty firmowe w pudełkach 180 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 180 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Czarny GIGA BOX
  699,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Czarny GIGA BOX

  Elegancki zestaw świąteczny z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w męskim wydaniu. Zamów giga box z alkoholami Premium, świecą zapachową, dyfuzorem zapachowym, czekoladą, muchą materiałową, bawełnianymi, eleganckimi skarpetkami, puszką Jack Daniels z colą, likworami, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky oraz truflami. 

  699,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodka przerwa
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodka przerwa

  Elegancki upominek świąteczny umieszczony w pudełku z motywem graficznym w bożonarodzeniowym klimacie. Zamów zestaw z kubkiem z czerwonym uszkiem, krówkami o śmietankowym smaku, aromatyczną herbatą oraz czekoladowymi cukierkami. Wybieraj box z dołączoną, spersonalizowaną zawieszką. 

  99,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodkie święta
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodkie święta

  Elegancki upominek świąteczny w boxie z grubej tektury z zadrukowaną grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Wybieraj zestaw dla bliskiej osoby z kubkiem z czerwonym uszkiem, krówkami o śmietankowym smaku, ekologicznym miodem z pomarańcza i imbirem, aromatyczną herbatą oraz pałką do miodu. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  129,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z toruńską wódką Piernikowe Święta
  129,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z toruńską wódką Piernikowe...

  Cudowny prezent, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj zestaw w kraftowym pudełku z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznej odsłonie. Podaruj wódkę piernikową z podpisem. Całość udekorowana jest pasującą wstążką w złotym kolorze. 

  129,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z toruńską czystą wódką Fantastyczne Święta
  129,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z toruńską czystą wódką...

  Zamów elegancki i oryginalny prezent dla bliskiej osoby zapakowany w kraftowe pudełko wykonane z grubej tektury. Wybieraj upominek z personalizacją, życzeniami oraz świąteczną grafiką. Podaruj box z butelką wódki czystej toruńskiej z podpisem. 

  129,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z likierem orzech w czekoladzie Orzechowe Święta
  109,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z likierem orzech w...

  Podaruj elegancki upominek zapakowany w pudełko kraftowe o ciekawej strukturze z personalizacją, życzeniami świątecznymi oraz grafiką w delikatnej kolorystyce. Wybieraj upominek z likierem o smaku orzecha w czekoladzie, szyszkami oraz cynamonem. 

  109,98 zł
 • PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino kryształowe białe w pudełku Magiczne Święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino kryształowe białe w pudełku...

  Podaruj zestaw z białym winem w kryształowej butelce. Zamów upominek zapakowany w pudełko z grubej tektury. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją, życzeniami świątecznymi oraz pasująca grafiką. Taki upominek można wręczyć podczas kolacji wigilijnej. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Czekoladowe święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Czekoladowe święta

  Podaruj bliskiej osobie z okazji Świąt elegancki upominek z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj zestaw z pudełeczkiem w kształcie aniołka, czekoladą ręcznie robioną, czekoladownikiem, krówkami o śmietankowym smaku oraz aromatyczną herbatą. Do pudełeczka przewiązana jest zawieszka z personalizacją. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodki i Aromatyczny
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Słodki i Aromatyczny

  Prezent świąteczny w boxie z grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Wybieraj upominek z czekoladą mleczną, włoskim płynem w czerwonej ekskluzywnej butelce oraz czekoladowymi cukierkami. Podaruj kosz prezentowy bliskiej osobie lub pracownikowi. Do pudełka przywiązana jest spersonalizowana zawieszka. 

  119,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny I
  109,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny I

  Podaruj prezent świąteczny w zadrukowanym boxie z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Wybieraj upominek z czekoladą mleczną, winem bezalkoholowym, cukierkami oraz świecą w ozdobnej metalowej puszce. Zamów elegancki box z spersonalizowaną etykietą. Całość dopełniona jest czerwoną wstążką. 

  109,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Paczka Świąteczna GIGA BOX
  699,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Paczka Świąteczna GIGA BOX

  Ogromny box prezentowy z najlepszymi produktami, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj prezent z personalizacja, życzeniami oraz grafiką wieńca świątecznego. Zamów zestaw z alkoholami, słodkościami, serwetkami, Jackiem Danielsem z colą w puszce, Jim Beamem z colą w puszce oraz aromatyczną herbatą. 

  699,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Czerwono-Czarny GIGA BOX
  699,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Czerwono-Czarny GIGA BOX

  Ogromny kosz prezentowy na Święta. Wybieraj prezent z personalizacją, życzeniami oraz grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Podaruj zestaw z alkoholami premium, serwetkami, słodkościami, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kawą świeżo paloną mieloną, aromatyczną herbatą, świecami kręconymi oraz innymi przepysznymi produktami. Całość udekorowana jest wstążką. 

  699,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny II
  159,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny II

  Elegancki prezent świąteczny zapakowany w zadrukowany box z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Podaruj prezent z spersonalizowaną zawieszką oraz idealnie skomponowaną zawartością. Zamów upominek z czekoladą mleczną, winem bezalkoholowym oraz książką Opowieść Wigilijna. 

  159,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny III
  129,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny III

  Elegancki zestaw świąteczny z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Podaruj upominek w boxie, który udekorowany jest wstążką. Zamów prezent z czekoladą mleczną w ozdobnym opakowaniu, winem bezalkoholowym oraz włoskim płynem do kąpieli w ekskluzywnej butelce. 

  129,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Wino i czekolada II
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Wino i czekolada II

  Chcesz wręczyć przepiękny kosz prezentowy bliskiej osobie z okazji Świąt Bożego Narodzenia? Wybieraj upominek z czekoladą mleczną w ozdobnym opakowaniu, winem musującym oraz cukierkami. Zamów prezent z grafiką wieńca. Do pudełka przywiązana jest spersonalizowana zawieszka. 

  99,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny IV
  109,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny z PODPISEM Zestaw świąteczny IV

  Elegancki prezent świąteczny zapakowany w zadrukowanym box z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego. Podaruj zestaw z czekoladą mleczną w tekturowym opakowaniu, winem musującym w złotej butelce oraz świecą zapachową. Do pudełka przywiązany jest spersonalizowany bilecik. Całość dopełniona jest pasującą wstążką. 

  109,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Wino kryształowe różowe w pudełku Dziadek do orzechów
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Wino kryształowe różowe w pudełku...

  Duża butelka wina wytrawnego w różowej kolorystyce w przepięknej stylowej butelce. Podaruj upominek zapakowany w pudełko wykonane z grubej tektury. Zamów kobiecy prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz uroczą grafiką dziadka do orzechów. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino bezalkoholowe w pudełku Dziadek do Orzechów
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino bezalkoholowe w pudełku Dziadek...

  Upominek zapakowany w pudełko w różowej kolorystyce. To świetna propozycja, którą można podarować koleżance lub kuzynce z okazji Świat Bożego Narodzenia. Zamów wino bezalkoholowe w butelce z mrożonego szkła. Na wieczku pudełka umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz grafiką w kobiecej odsłonie. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino bezalkoholowe w pudełku Magiczne Święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Z IMIENIEM Wino bezalkoholowe w pudełku...

  Eleganckie wino bezalkoholowe w butelce z mrożonego szkła. Zamów upominek zapakowany w białe pudełko z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w świątecznej odsłonie. Podaruj w tym wyjątkowym czasie przepiękny prezent udekorowany pasującą wstążką w złotym kolorze. 

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny dla Niej Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA BOX
  399,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny dla Niej Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA...

  Giga kosz prezentowy dla Niej z personalizacją, życzeniami oraz grafiką pudrowych kwiatów. Podaruj prezent z winem, notesem, serwetkami, słodkościami, lampionem zapachowym, świecą sojową, ciasteczkami z wróżbą, mydełkami w kształcie makaroników, herbatą czarną, kawą mieloną oraz zapałkami w oryginalnym kartoniku. 

  399,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny dla Niej Z PODPISEM Różowy GIGA BOX LIMITED
  399,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny dla Niej Z PODPISEM Różowy GIGA BOX...

  Ogromny kosz prezentowy skomponowany specjalnie dla Niej z personalizacją, życzeniami oraz grafiką różowych kwiatów. Podaruj mega box z winem, czekoladą Merci, świecą zapachową, dyfuzorem, saszetką zapachową, słodkościami, herbatą, satynową opaską na oczy, gumką do włosów oraz piankami o malinowym smaku. Całość udekorowana jest pasującą wstążką. 

  399,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jim Beam Honey DUŻY LIMITED
  369,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jim Beam Honey DUŻY LIMITED

  Oryginalny box, który można wręczyć z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wybieraj prezent z alkoholem, miodem świątecznym z pomarańczą i imbirem, czekoladą, świecą zapachową, pałką do miodu, czekoladowymi cukierkami oraz drewnianym dziadkiem do orzechów. Zamów upominek z personalizacją, który przewiązany jest czerwoną wstążką. 

  369,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Z winem, kawą i herbatą DUŻY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Z winem, kawą i herbatą DUŻY

  Elegancki prezent bożonarodzeniowy udekorowany wstążką. Zamów box z zadrukowaną grafiką wieńca, spersonalizowaną zawieszką oraz życzeniami. Podaruj upominek z winem, kawą mieloną świeżo paloną, aromatyczną herbatą, pudełeczkiem w kształcie aniołka, lampionem zapachowym oraz czekoladowymi cukierkami. 

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels Fire DUŻY
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels Fire DUŻY

  Elegancki zestaw na Święta z whisky Jack Daniels Fire. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Zamów kosz prezentowy z kawą świeżo paloną mieloną, aromatyczną herbatą na rozgrzanie, pudełeczkiem w kształcie aniołka, czekolada oraz cukierkami. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels z czekoladą DUŻY
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Jack Daniels z czekoladą DUŻY

  Upominek na Święta z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj zestaw z whisky Jack Daniels, kawą mieloną świeżo paloną, aromatyczną herbatą, świecą zapachową, czekoladą z orzechami oraz czekoladowymi cukierkami. Podaruj box z personalizacją, życzeniami oraz grafiką wieńca w stylowej, świątecznej odsłonie. 

  299,98 zł
 • PREZENT świąteczny likier orzech w czekoladzie w opakowaniu Z PODPISEM 500ml
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny likier orzech w czekoladzie w opakowaniu Z...

  Szukasz oryginalnego prezentu, który można wręczyć bliskiej osobie? Zamów likier o smaku orzecha w czekoladzie, który zapakowany jest w ozdobne pudełeczko. Podaruj świąteczny upominek z personalizacją oraz grafiką w uroczej odsłonie. Taki likier w pudełku będzie świetnym pomysłem na prezent firmowy. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny wódka czysta w opakowaniu Z PODPISEM 500ml
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny wódka czysta w opakowaniu Z PODPISEM 500ml

  Zamów upominek, który można wręczyć pracownikowi lub bliskiej osobie z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Podaruj wódkę czystą Soplica z personalizacją oraz grafiką w męskim wydaniu. Przepiękny prezent zapakowany w pudełko kraftowe z wyciętą choinką i napisem Wesołych Świąt przypadnie do gustu obdarowanej osobie. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Popołudniowy relaks
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Popołudniowy relaks

  Wybieraj elegancki zestaw prezentowy dla Niej lub dla Niego. Podaruj upominek umieszczony w boxie z motywem graficznym bożonarodzeniowego wieńca oraz dołączoną zawieszką z personalizacją. W skład prezentu wchodzi: miód w szklanym słoiczku, krówki o śmietankowym smaku, herbata aromatyczna oraz kawa. 

  79,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna magia
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna magia

  Przepiękny prezent świąteczny w eleganckim boxie z zadrukowaną grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Do pudełka przewiązana jest zawieszka z personalizacją. Podaruj oryginalny zestaw z miodkiem w szklanym słoiczku, krówkami o śmietankowym smaku, herbatą świąteczną oraz pudełeczkiem. Całość udekorowana jest wstążką w czerwonym kolorze. 

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna słodycz
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczna słodycz

  Upominek świąteczny w eleganckim boxie prezentowym z zawieszką. Podaruj spersonalizowany prezent z motywem graficznym w bożonarodzeniowym klimacie. W skład zestawu wchodzi: ekologiczny miód w szklanym słoiku, krówki o śmietankowym smaku, aromatyczna herbata oraz czekoladowe cukierki. 

  89,98 zł
 • PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny czar
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny z PODPISEM Świąteczny czar

  Upominek świąteczny w boxie z zadrukowaną grafiką w świątecznym klimacie. Wybieraj zestaw z miodkiem w szklanym słoiczku, krówkami o śmietankowym smaku, herbatą aromatyczną, pudełeczkami oraz czekoladowymi cukierkami. Pudełko z oryginalną zawartością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. 

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Black&White DUŻY LUX
  319,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Black&White DUŻY LUX

  Elegancki świąteczny zestaw z przepysznym likierem kawowym. Podaruj upominek w boxie z motywem graficznym wieńca bożonarodzeniowego oraz spersonalizowaną zawieszką. Kupuj prezent z truflami, aromatyczną herbatą, kawą mieloną świeżo paloną oraz świeczką sojową w szklanym słoiczku. Zamów przepiękny prezent ozdobiony wstążką. 

  319,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Prosecco i słodkości DUŻY LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Prosecco i słodkości DUŻY LUX

  Przepiękny prezent w kobiecej odsłonie z personalizacją, życzeniami oraz grafiką wieńca bożonarodzeniowego. Wybieraj upominek z Prosecco w kryształowej butelce, miodem świątecznym z pomarańczą i imbirem, czekoladowymi cukierkami, czekoladą oraz czekoladkami Baileys. Podaruj oryginalny upominek przewiązany czerwoną wstążką. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Green Marble LIMITED
  349,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Green Marble LIMITED

  Elegancki upominek z Jackiem Danielsem Apple, świecą zapachową w ozdobnej tekturowej puszce, dyfuzorem, saszetką zapachową oraz zielonymi świecami kręconymi. Podaruj prezent zapakowany w czarny box z personalizacją, życzeniami oraz świąteczną grafiką. Całość dopełniona jest pasującą wstążką. 

  349,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny dla Niej Z PODPISEM Blue Marble LIMITED
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny dla Niej Z PODPISEM Blue Marble LIMITED

  Elegancki kosz prezentowy z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj przepiękny i efektowny upominek w boxie z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym w świątecznym klimacie. Zamów box z winem w kryształowej butelce, świecą zapachową dyfuzorem, saszetką oraz przepysznymi czekoladkami. 

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny dla Niej Z PODPISEM Oriental SPA LIMITED
  299,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny dla Niej Z PODPISEM Oriental SPA LIMITED

  Świąteczny prezent w czarnym boxie z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Wybieraj upominek z Prosecco w kryształowej butelce, świecą zapachową w ozdobnej tekturowej puszce, dyfuzorem, saszetką zapachową oraz czekoladowymi cukierkami. Całość udekorowana jest pasująca wstążką. 

  299,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 180 elementów

Prezenty firmowe w pudełkach

Zastanawiasz się, co podarować swoim pracownikom z okazji Bożego Narodzenia? Zaprojektowane przez nas pudełka z zaskakującą zawartością to bez dwóch zdań fenomenalne rozwiązanie na tego rodzaju prezenty. Każdy upominek opatrzony jest ozdobną etykietą z życzeniami świątecznymi oraz niepowtarzalnym motywem, który idealnie oddaje nastrój Gwiazdki. Wśród prezentów w pudełkach znaleźć możesz kosze prezentowe, drobne drewniane skrzyneczki, puszki z herbatą czy kawą, skarbonki na premię oraz wiele innych propozycji w unikalnym stylu! Obdarowane upominkami osoby będa oczarowane i przez długie lata nie zapomną tak fantastycznej niespodzianki. Jakie prezenty cieszą się największą popularnością?

Drewniane pudełka z upominkami świątecznymi

Estetyczne pudełka z drewna to modna baza na niepowtarzalny prezent świąteczny dla pracowników, partnerów biznesowych czy kontrahentów. Każde z nich ozdobione jest po wewnętrznej stronie wieka kartką z unikalnym motywem i personalizowanymi życzeniami. Świąteczne Słodkości to pudełko wypełnione mlecznymi czekoladkami, których opakowania dopasowane zostały do wzoru gwiazdy betlejemskiej nadrukowanej na papierze. Obowiązkowo sprawdź również pozostałe projekty i zaskocz swoich pracowników naprawdę stylowymi prezentami świątecznymi. W klimat Bożego Narodzenia idealnie wpisuje się również pudełko Rodzinny Czas. W jego wnętrzu oprócz czarujących życzeń i grafiki Świętej Rodziny znaleźć można zestaw personalizowanych opłatków, które przydadzą się każdemu podczas Wigilii. Właśnie dlatego nie mamy żadnych wątpliwości, że taki upominek spodoba się Twoim pracownikom. 

Firmowy prezent świąteczny w pudełku z czekoladkami
Firmowy prezent świąteczny w pudełku z czekoladkami

Firmowe pudełka z zestawami prezentowymi

Gorąco polecamy także pomysłowe kosze prezentowe w personalizowanych pudełkach z grubej tektury. Każde opakowanie wyłożone jest dekoracyjną wełną drzewną, na której umieszczone zostały klimatyczne upominki. Zielone Święta to zestaw utrzymany w bożonarodzeniowej kolorystyce, która tworzy cudowny kontrast z naturalnym wypełnieniem. Ceramiczny kubek z motywem zielonych gałązek i prezentów podpisać można imieniem obdarowywanej osoby. Dołączone do niego zostały śmietankowe krówki, słoiczek miodu z drewnianą pałeczką, torebka aromatycznej herbaty oraz drobne dekoracje. Na prezent gwiazdkowy nadaje się również kosz z dzianinową czapką, krówkami i świątecznymi ozdobami. Zestaw Miętowy, Złoty czy Czerwony to doskonała propozycja na upominki dla współpracowników.

Prezent świąteczny dla najbliższych lub pracowników malinowy

Prezent świąteczny dla najbliższych lub pracowników malinowy

Bożonarodzeniowe bombonierki z krówkami dla firm

Słodkości są jednym z najbardziej sprawdzonych pomysłów na świąteczne prezenty. Właśnie z tego powodu tak dużą popularnością cieszą się nasze fantastyczne bombonierki wypełnione śmietankowymi krówkami. Takie upominki z powodzeniem można podarować pracownikom podczas wigilii firmowej. To też bezbłędny dodatek do premii czy butelki wyśmienitego wina. Bombonierki wykonane zostały z grubego, białego bądź kraftowego papieru, który prezentuje się naprawdę schludnie i gustownie. Na wieku każdego pudełka naklejona została też etykieta ze świątecznym motywem i personalizowanymi życzeniami. Analogiczny wzór zdobi także opakowania krówek. Gorąco polecamy niezwykle modny projekt Green Christmas czy zabawny List od Św. Mikołaja. Twoi pracownicy czy partnerzy będą oczarowani takimi upominkami.

Bombonierka z krówkami jako prezent świąteczny z podpisem
Bombonierka z krówkami jako prezent świąteczny z podpisem