Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty firmowe w pudełkach

Prezenty firmowe w pudełkach pozwolą docenić pracowników za cały przepracowany rok i będą wyrazem wdzięczności od kierownictwa. Personalizowane prezenty z logo firmy lub podpisem to idealny upominek dla partnerów biznesowych czy klientów. W środku znajduje się karteczka z życzeniami bożonarodzeniowymi i świąteczną grafiką. Wybierz jedną z naszych propozycji jako upominek świąteczny. W drewnianych pudełkach znajdziesz krówki, opłatki, czekoladki, a w kartonowych boxach znajdują się idealnie skomponowane elementy.

Prezenty firmowe w pudełkach 130 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 130 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Zielony
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Zielony

  Przepiękny kosz prezentowy na święta Bożego Narodzenia. W skład zestawu wchodzi butelka mini wina musującego oraz przepyszne krówki. Całość udekorowana wspaniałymi naklejkami i etykietkami w zielonym świątecznym kolorze. Na wieczku pudełeczka umieszczona została karteczka z życzeniami oraz personalizacją. Kosz przewiązany wstążką w dopasowanych kolorach. 

  79,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Złoty
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Złoty

  Złoty, świąteczny kosz prezentowy to świetna propozycja na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. W skład zestawu wchodzi pyszne mini wino musujące oraz słodkości w postaci krówek. Całość ułożona na naturalnej wełnie drzewnej, ozdobiona dekoracyjnymi brokatowymi gwiazdeczkami. Prezentuje się naprawdę elegancko i z klasą. 

  79,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Czerwony
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Czerwony

  Idealnie połączenie słodkości w postaci krówek i wina musującego, które można elegancko wręczyć na prezent świąteczny. Umieszczone w pudełeczku wyłożonym naturalną wełną drzewną oraz gałązkami świerku prezentują się oryginalnie i bardzo świątecznie. Dodatkowo wieczko pudełka udekorowane jest karteczką z pięknymi życzeniami i personalizacją. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zielone Święta Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zielone Święta Z IMIENIEM

  Wspaniały świąteczny zestaw w pudełeczku. W skład prezentu wchodzi kubeczek z imieniem i świąteczną grafiką, słoiczek miodu wraz z drewnianą pałeczką, słodkości w postaci krówek oraz aromatyczna herbatka. Całość ułożona na naturalnej wełnie drzewnej oraz udekorowana świątecznymi dodatkami. Wykonany z dbałością o każdy detal. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zimowy Wieczór Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Zimowy Wieczór Z IMIENIEM

  Prezenty na Boże Narodzenie to nieodłączny element świąt. Wspaniały zestaw prezentowy, w którego skład wchodzi słoiczek pysznego miodu wraz z drewnianą pałeczką, słodkie krówki, aromatyczna herbatka oraz rewelacyjny kubek z imieniem i świąteczną grafiką. To świetny pomysł na prezent dla pracowników firmowych, a także dla rodziny i najbliższych. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Czerwone Święta Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Kubek+miód+krówki Czerwone Święta Z IMIENIEM

  Jak przygotować prezent na Boże Narodzenie? Wspaniały czerwony zestaw w pudełeczku to świetny pomysł na wręczenie go pracownikom firmy, a także rodzinie i najbliższym. Zestaw zawiera rewelacyjny kubek z imieniem i grafiką świątecznego reniferka, słoiczek miodu wraz z drewnianą pałeczką, aromatyczną herbatkę oraz słodkości w postaci krówek. Całość...

  79,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny z Prosecco Z TWOIM NADRUKIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny z Prosecco Z TWOIM NADRUKIEM

  Jak przygotować oryginalny prezent na Boże Narodzenie? Rewelacyjnym rozwiązaniem jest prezent w pudełeczku, w którym umieszczona została butelka mini Prosecco oraz słodkości w postaci małych mlecznych czekoladek. Całość wykonana w pięknym kolorze złota, który nadaje elegancji i blasku. Na wieczku pudełeczka znajduje się karteczka z życzeniami i...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny dla Niego butelka na bimber w pudełku Z PODPISEM
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny dla Niego butelka na bimber w pudełku Z PODPISEM

  Rewelacyjny pomysł na prezent świąteczny dla mężczyzny. W kraftowym pudełeczku umieszczona została szklana butelka na bimber oraz słodkości w postaci lizaka i czekoladowych cukierków. Całość ułożona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się oryginalnie i elegancko. Na pudełeczku umieszczona została zabawna grafika oraz napisy z personalizacją. 

  59,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Green Christmas
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Green...

  Krówki świąteczne w kraftowym pudełku przygotowane w formie bombonierki to wyjątkowa propozycja na prezent świąteczny firmowy z logo. Pudełko wykonane jest z grubej tektury, a same krówki owinięte w papierki z dopasowaną grafiką. Taki zestaw ucieszy każdego łasucha i idealnie sprawdzi się na prezenty firmowe dla pracowników i klientów biznesowych.

  49,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Woodland
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Woodland

  Bombonierka z krówkami utrzymana w naturalnym klimacie to wspaniały wybór na prezenty firmowe z logo. Bombonierka wykonana jest z grubej tektury w kolorze kraft. Wewnątrz znajdują się krówki owinięte w papierki z dopasowaną grafiką. To świetny pomysł na prezenty świąteczne dla pracowników, klientów biznesowych, ale również dla bliskich. 

  49,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Merry Christmas
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Merry...

  Słodki prezent świąteczny z logo firmy w formie bombonierki wypełnionej słodkimi krówkami. To idealna propozycja na upominki bożonarodzeniowe dla klientów, partnerów biznesowych lub współpracowników. Na krówkach i bombonierce znajduje się świąteczna grafika, życzenia oraz nazwa firmy. Całość tworzy słodki i bardzo elegancki zestaw, który możesz wręczyć...

  49,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Cicha Noc
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Cicha Noc

  Elegancki i słodki prezent świąteczny w postaci pięknie zapakowanych krówek. To świetna propozycja na prezent firmowy, ale także dla każdej bliskiej osoby. Krówki umieszczone zostały w kraftowym pudełeczku, którego wieczko dekoruje naklejka z świątecznym tekstem, grafiką i personalizacją. Z pewnością tak wręczone słodkości oczarują każdego. 

  49,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Aniołki KRAFT
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Aniołki KRAFT

  Bombonierka ze słodkościami to wspaniały pomysł na prezent świąteczny. Pięknie udekorowane krówki, umieszczone w kraftowym pudełeczku to świetna propozycja na prezent firmowy, ale także dla każdej bliskiej osoby. Dodatkowo pudełeczko udekorowane zostało naklejką z świąteczną grafiką, życzeniami oraz personalizacją.

  49,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Poinsecja
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Poinsecja

  Bombonierka z pięknie udekorowanymi krówkami to wspaniała propozycja zarówno na firmowy prezent świąteczny, ale także dla każdej bliskiej osoby. Ułożone w kraftowym pudełeczku, na którym umieszczona została naklejka z wspaniałą świąteczną grafiką oraz życzeniami i personalizacją. Z pewnością tak oryginalny prezent przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu. 

  49,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Czerwone Święta
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Czerwone...

  Przepiękna bombonierka wypełniona słodkimi krówkami z napisem Wesołych Świąt. Idealna propozycja, która świetnie nadaje się na prezent świąteczny. Dzięki czerwonemu odcieniowi i podpisowi to wspaniały pomysł na prezent zarówno dla bliskich jak i pracowników. 

  49,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Zielone Święta

  Wspaniały słodki prezent świąteczny dla pracowników z podpisem umieszczony w kraftowym pudełku. Wewnątrz znajdują się pyszne polskie krówki owinięte w zielone papierki z napisem Wesołych Świąt. Na opakowaniu umieszczone są życzenia oraz podpis wręczającego.  Całość prezentuje się przepięknie.

  49,98 zł brutto
 • LIST od Św. Mikołaja prezent pudełko z krówkami Z PERSONALIZACJĄ
  49,98 zł brutto inf zł netto
  LIST od Św. Mikołaja prezent pudełko z krówkami Z PERSONALIZACJĄ

  Słodki prezent na Święta Bożego Narodzenia w postaci krówek owiniętych wspaniałą, świąteczną grafiką. Ułożone zostały w pudełeczku, które udekorowane jest naklejką w postaci listu do Świętego Mikołaja. To świetna propozycja na prezent dla pracowników, klientów, partnerów biznesowych, ale także dla bliskiej osoby. 

  49,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Bombki i Gwiazdki
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Bombki i...

  Słodki i wyjątkowy prezent świąteczny w pudełeczku. Wspaniałe krówki owinięte papierkami z świątecznym motywem to świetna propozycja na prezent dla każdego. Dodatkowo pudełeczko udekorowane zostało naklejką z tematyczną grafiką oraz życzeniami świątecznymi i personalizowanym podpisem. Z pewnością taki prezent spodoba się również pracownikom i klientom...

  49,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Zimowy Wieczór
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Zimowy Wieczór

  Jaki prezent wręczyć na Wigilii Firmowej? Świetnym rozwiązaniem są krówki owinięte świątecznymi papierkami, które umieszczone zostały w eleganckim pudełeczku. Dodatkowo na wieczku pudełeczka znajduje się naklejka z wspaniałymi życzeniami świątecznymi oraz personalizacją. Taki prezent możesz również wręczyć każdej bliskiej osobie!

  49,98 zł brutto
 • PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Naturalne Święta
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT świąteczny Pudełko z krówkami Z TWOIM PODPISEM Naturalne...

  Słodki upominek w postaci krówek, doskonały dla pracowników, klientów biznesowych lub dla każdej bliskiej osoby. Krówki umieszczone zostały w pięknym pudełeczku udekorowanym naklejką z świąteczną grafiką, życzeniami i personalizowanym podpisem. Tak wręczone słodkości z pewnością oczarują każdego, kto otrzyma je podczas Świąt Bożego Narodzenia. 

  49,98 zł brutto
 • PREZENT firmowy świąteczny craft w pudełku Świąteczna Bombka Z LOGO
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT firmowy świąteczny craft w pudełku Świąteczna Bombka Z LOGO

  Szukacie oryginalnego prezentu świątecznego z logo firmy? Świetnym wyborem będzie pudełko z naturalnego drewna, które jest ręcznie dekorowane. W pudełko znajdują się naturalne ozdoby świąteczne wykonane z delikatnej sklejki drewnianej. Wewnątrz umieszczona jest także karteczka z grafiką i życzeniami świątecznymi, a także logo firmy.

  39,98 zł brutto
 • PREZENT firmowy świąteczny craft w pudełku Święta Rodzina Z LOGO
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT firmowy świąteczny craft w pudełku Święta Rodzina Z LOGO
  1 Recenzje

  Prezent świąteczny firmowy z logo umieszczony w pudełku z naturalnego drewna to wspaniała propozycja na upominki świąteczne dla pracowników i klientów biznesowych. Pudełko jest ręcznie dekorowane, posiada wewnątrz ozdoby z naturalnej sklejki drewnianej oraz karteczkę z dopasowaną grafiką i życzeniami.

  39,98 zł brutto
 • PREZENT firmowy świąteczny craft w pudełku Leśny Dzień Z LOGO
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT firmowy świąteczny craft w pudełku Leśny Dzień Z LOGO

  Wspaniały prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia w postaci drewnianej bombki z motywem leśnych zwierząt. Przewiązana aksamitną, błękitną wstążką pozwoli na zawieszenie jej w dowolnym miejscu. Umieszczona w drewnianym pudełeczku, które wewnątrz posiada karteczkę z pięknymi życzeniami świątecznymi oraz personalizacją. Rewelacyjny prezent dla pracowników...

  39,98 zł brutto
 • PREZENT firmowy świąteczny craft w pudełku Z LOGO
  34,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT firmowy świąteczny craft w pudełku Z LOGO

  Oryginalny prezent świąteczny dla pracowników i klientów biznesowych. Craftowe bombki ze sklejki w świątecznych wzorach, umieszczone w pudełeczku, które udekorowane zostało naklejką z wspaniałymi życzeniami i personalizacją. Tak pomysłowe dekoracje można zawiesić na choince, ale co ważniejsze, będą wspaniałą pamiątką ze Świąt Bożego Narodzenia.

  34,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczne Słodkości 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczne...

  Świetna propozycja na prezent świąteczny dla pracowników firmowych, a także klientów. Rewelacyjne drewniane pudełeczko, wewnątrz którego zostały umieszczone małe mleczne czekoladki. Każda czekoladka udekorowana jest etykietką z napisem Wesołych Świąt oraz świąteczną grafiką. Dodatkowo umieszczona dostała karteczka ze świątecznymi życzeniami i...

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Czerwone Święta 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Czerwone...

  Słodkości na Boże Narodzenie to wspaniała propozycja na prezent. Małe mleczne czekoladki umieszczone w drewnianym pudełeczku możesz wręczyć pracownikom, klientom, ale nie tylko! To świetny prezent także dla najbliższych. Każda czekoladka udekorowana jest świąteczną etykietką. Wewnątrz pudełeczka umieszczona została karteczka z pięknymi życzeniami,...

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zielone Święta 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zielone...

  Oryginalne drewniane pudełeczko wypełnione słodkościami to doskonała propozycja na prezent świąteczny. Każda czekoladka udekorowana jest etykietką z napisem i świąteczną grafiką. Dodatkowo całość zdobi karteczka z świątecznymi życzeniami oraz personalizacją. To wspaniały prezent dla pracowników na wigilię firmową. 

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy Wieczór 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy...

  Rewelacyjny prezent świąteczny w postaci drewnianego pudełeczka ze słodkościami. Umieszczone wewnątrz mleczne czekoladki udekorowane świąteczną etykietką. Umieszczona w środku karteczka przedstawia piękne życzenia oaz personalizację. Tak przygotowany upominek możesz wręczyć pracownikom, klientom, a także rodzinie. 

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy Ptaszek 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Zimowy...

  Jaki prezent wręczyć pracownikom i klientom firmowym? Wspaniałą propozycją będzie drewniane pudełeczko wypełnione małymi mlecznymi czekoladkami ze świąteczną etykietką. Wewnątrz pudełeczka została umieszczona również karteczka z życzeniami i personalizacją. To także piękny prezent dla najbliższych. 

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczny Nastrój 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Świąteczny...

  Drewniane pudełeczko wypełnione słodkościami to wspaniała propozycja na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. W pudełeczku umieszczone zostały małe mleczne czekoladki, które dekoruje świąteczna etykietka. To rewelacyjny prezent dla klientów i pracowników firmowych, a także dla rodziny i najbliższych. 

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Mikołaj i renifery 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Mikołaj i...

  Piękne drewniane pudełeczko wypełnione małymi mlecznymi czekoladkami to wspaniała propozycja na upominek z okazji świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowo wewnątrz pudełeczka umieszczona została karteczka z życzeniami i personalizacją. Każda czekoladka udekorowana jest etykietką ze świąteczną grafiką. To również świetny pomysł na prezent dla rodziny i...

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Magia Świąt 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Magia Świąt...

  Pięknie zapakowane słodkości to wspaniała propozycja na prezent świąteczny zarówno dla pracowników firmy, klientów, a także rodziny. Drewniane pudełeczko wypełnione małymi mlecznymi czekoladkami prezentuje się oryginalnie i elegancko. Dodatkowo w pudełeczku umieszczona jest karteczka z wspaniałymi życzeniami świątecznymi oraz personalizacją. 

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Wykwintne Święta 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Wykwintne...

  Wspaniały prezent świąteczny dla pracowników i klientów firmowych, ale także dla najbliższych w postaci drewnianego pudełeczka z czekoladkami. Każda ze słodkości udekorowana jest etykietką ze świątecznym motywem. Karteczka z życzeniami oraz personalizacją pięknie uzupełnia całość upominku.

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Szyszka 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Szyszka 12...

  Jaki prezent wręczyć pracownikom i klientom firmowym? Doskonałym rozwiązaniem jest drewniane pudełeczko wypełnione słodkościami. Słodkości w postaci małych mlecznych czekoladek udekorowanych etykietkami z świątecznym motywem. Dodatkowo wewnątrz pudełeczka umieszczona jest karteczka z personalizacją i życzeniami, dzięki czemu prezent staje się...

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS Najpiękniejsze Święta 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku TWÓJ PODPIS...

  Elegancki prezent na Boże Narodzenie w drewnianym pudełku. W środku znajdują się przepyszne mleczne czekoladki w świątecznych papierkach. Całość dekorowana jest kartką z pięknymi świątecznymi życzeniami i jest idealna do wręczenia jako prezent dla pracowników lub bliskich.

  54,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku Słodka Niespodzianka Z PODPISEM 12 sztuk
  54,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na prezent świąteczny w pudełku Słodka Niespodzianka Z...

  Wspaniałe drewniane pudełeczko wypełnione słodkościami to rewelacyjna propozycja na świąteczny prezent. Każda czekoladka udekorowana jest świąteczną etykietką. Wewnątrz pudełeczka znajduje się także karteczka z życzeniami bożonarodzeniowymi, personalizacją i świąteczną grafiką. To piękny prezent dla najbliższych oraz pracowników i klientów firmowych. 

  54,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 130 elementów

Prezenty firmowe w pudełkach

Zastanawiasz się, co podarować swoim pracownikom z okazji Bożego Narodzenia? Zaprojektowane przez nas pudełka z zaskakującą zawartością to bez dwóch zdań fenomenalne rozwiązanie na tego rodzaju prezenty. Każdy upominek opatrzony jest ozdobną etykietą z życzeniami świątecznymi oraz niepowtarzalnym motywem, który idealnie oddaje nastrój Gwiazdki. Wśród prezentów w pudełkach znaleźć możesz kosze prezentowe, drobne drewniane skrzyneczki, puszki z herbatą czy kawą, skarbonki na premię oraz wiele innych propozycji w unikalnym stylu! Obdarowane upominkami osoby będa oczarowane i przez długie lata nie zapomną tak fantastycznej niespodzianki. Jakie prezenty cieszą się największą popularnością?

Drewniane pudełka z upominkami świątecznymi

Estetyczne pudełka z drewna to modna baza na niepowtarzalny prezent świąteczny dla pracowników, partnerów biznesowych czy kontrahentów. Każde z nich ozdobione jest po wewnętrznej stronie wieka kartką z unikalnym motywem i personalizowanymi życzeniami. Świąteczne Słodkości to pudełko wypełnione mlecznymi czekoladkami, których opakowania dopasowane zostały do wzoru gwiazdy betlejemskiej nadrukowanej na papierze. Obowiązkowo sprawdź również pozostałe projekty i zaskocz swoich pracowników naprawdę stylowymi prezentami świątecznymi. W klimat Bożego Narodzenia idealnie wpisuje się również pudełko Rodzinny Czas. W jego wnętrzu oprócz czarujących życzeń i grafiki Świętej Rodziny znaleźć można zestaw personalizowanych opłatków, które przydadzą się każdemu podczas Wigilii. Właśnie dlatego nie mamy żadnych wątpliwości, że taki upominek spodoba się Twoim pracownikom. 

Firmowy prezent świąteczny w pudełku z czekoladkami
Firmowy prezent świąteczny w pudełku z czekoladkami

Firmowe pudełka z zestawami prezentowymi

Gorąco polecamy także pomysłowe kosze prezentowe w personalizowanych pudełkach z grubej tektury. Każde opakowanie wyłożone jest dekoracyjną wełną drzewną, na której umieszczone zostały klimatyczne upominki. Zielone Święta to zestaw utrzymany w bożonarodzeniowej kolorystyce, która tworzy cudowny kontrast z naturalnym wypełnieniem. Ceramiczny kubek z motywem zielonych gałązek i prezentów podpisać można imieniem obdarowywanej osoby. Dołączone do niego zostały śmietankowe krówki, słoiczek miodu z drewnianą pałeczką, torebka aromatycznej herbaty oraz drobne dekoracje. Na prezent gwiazdkowy nadaje się również kosz z dzianinową czapką, krówkami i świątecznymi ozdobami. Zestaw Miętowy, Złoty czy Czerwony to doskonała propozycja na upominki dla współpracowników.

Prezent świąteczny dla najbliższych lub pracowników malinowy

Prezent świąteczny dla najbliższych lub pracowników malinowy

Bożonarodzeniowe bombonierki z krówkami dla firm

Słodkości są jednym z najbardziej sprawdzonych pomysłów na świąteczne prezenty. Właśnie z tego powodu tak dużą popularnością cieszą się nasze fantastyczne bombonierki wypełnione śmietankowymi krówkami. Takie upominki z powodzeniem można podarować pracownikom podczas wigilii firmowej. To też bezbłędny dodatek do premii czy butelki wyśmienitego wina. Bombonierki wykonane zostały z grubego, białego bądź kraftowego papieru, który prezentuje się naprawdę schludnie i gustownie. Na wieku każdego pudełka naklejona została też etykieta ze świątecznym motywem i personalizowanymi życzeniami. Analogiczny wzór zdobi także opakowania krówek. Gorąco polecamy niezwykle modny projekt Green Christmas czy zabawny List od Św. Mikołaja. Twoi pracownicy czy partnerzy będą oczarowani takimi upominkami.

Bombonierka z krówkami jako prezent świąteczny z podpisem
Bombonierka z krówkami jako prezent świąteczny z podpisem