Nowe produkty

Ostatnie posty

Gratulacje dla Rodziców

Gratulacje dla Rodziców z okazji narodzin dziecka to idealna okazja na wręczenie pięknego prezentu. Upominek dla świeżo upieczonych Rodziców oczaruje ich i będzie wspaniałą pamiątką. Prezenty dla Mamy i Taty w drewnianej skrzyni w różnorodnych wariantach. Wybrać możecie mini wino musujące, skrzyneczkę z glinką na odcisk stópek czy butelkę wina w ozdobnym opakowaniu. Gratulacje są personalizowane, zawierają cudowne życzenia szczęścia. Nasze propozycje to doskonały wybór na wręczenie prezentu z okazji narodzin dziecka i powiększenia rodziny. 

Gratulacje dla Rodziców 27 produktów

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Gratulacje dla rodziców na narodziny dziecka

Narodziny dziecka są dniem, którego się nie zapomina. Dla młodych rodziców to szczególnie emocjonująca okazja. Często chcą oni celebrować te chwile we własnym towarzystwie i nacieszyć się maluszkiem, zanim poznają go z innymi członkami rodziny oraz przyjaciółmi. Bez dwóch zdań należy uszanować ich wolę, pozwalając odpocząć świeżo upieczonym rodzicom. Kiedy jednak będą oni już gotowi na odwiedziny najbliższych, koniecznie zabierz ze sobą wyjątkowy prezent. To świetny sposób na to, by pogratulować rodzicom narodzin pociechy. Prezenty na narodziny na stałe wpisały się w tradycję i na pewno sprawią ogromną przyjemność obdarowanym osobom. Ich forma i wielkość może być naprawdę różnorodna, dlatego bez problemu znajdziesz podarunek dopasowany do swoich upodobań. 

Zestaw miodów na słodki prezent z okazji narodzin dziecka

Oryginalnym pomysłem na prezent gratulacyjny jest zestaw miodów dla świeżo upieczonych rodziców. Nieduże słoiczki zdobione materiałowymi kapturkami przewiązanymi satynowymi wstążeczkami prezentują się naprawdę czarująco. Na szkle dodatkowo naklejone zostały etykiety z napisami: “Pomyślności”, “Szczęścia”, “Radości”, “Zdrowia”, “Słodyczy” oraz “Przyjemności”. Roślinny motyw nadrukowany na nalepkach wspaniale komponuje się z grafiką umieszczoną na kartce z personalizowanymi gratulacjami. Słoiczki z miodem ułożone zostały na naturalnej wełnie drzewnej, którą wypełnione są przegródki w gustownej, drewnianej skrzyni. Przygotowany w tak modnej stylistyce podarunek na pewno oczaruje młodych rodziców i sprawi im prawdziwą przyjemność.

Prezent dla Rodziców z okazji narodzin dziecka - Prosecco w skrzyni

Prezent dla Rodziców z okazji narodzin dziecka - Prosecco w skrzyni

Pudełko z bransoletką dla świeżo upieczonych rodziców

Bardzo symbolicznym prezentem z okazji narodzin dziecka może być biżuteria. Symboliczna bransoletka z zawieszką w kształcie serca będzie fantastycznym upominkiem, który oczaruje młodych rodziców. Biżuteria posiada regulowaną wielkość dzięki systemowi różowych sznurków, więc bez najmniejszego problemu można dopasować ją do każdego nadgarstka. Taką biżuterię może nosić zarówno młoda mama, jak i świeżo narodzony maluszek. Bransoletka ułożona jest na ozdobnej poduszce zamkniętej w drewnianym pudełku razem ze smakowitymi czekoladkami. Personalizowana kartka z gratulacjami i kwiatowym motywem doskonale dopełnia wygląd podarunku. To sprawia, że pudełko będzie dla obdarowanych osób bezbłędną pamiątką z tego szczególnego dnia. 

Bransoletka z serduszkiem w drewnianym pudełku jako prezent z okazji narodzin malucha

Bransoletka z serduszkiem w drewnianym pudełku jako prezent z okazji narodzin malucha

Butelka wina na prezent z gratulacjami dla rodziców

Ponadczasowym prezentem na każdą okazję jest wino w personalizowanym pudełku. To także rewelacyjny sposób na pogratulowanie bliskim narodzin maluszka. Nie chcesz wręczać alkoholu młodej mamie, która karmi piersią? Wobec tego sprawdź nasze fantastyczne wino bezalkoholowe, które jest znakomitą alternatywą. Mini butelka udekorowana wstążeczką wygląda wyjątkowo i pozwoli obdarowanym osobom wznieść toast za zdrowie maluszka. Smak wina jest równie wyśmienity, jak klasycznego alkoholu kupowanego zwykle w ramach prezentu. Do kompletu dodatkowo dołączone zostały mleczne czekoladki zapakowane w ozdobny woreczek z organzy. Całość zamknięta jest w drewnianej skrzyni wyłożonej dekoracyjną wełną drzewną, która stanowi niezwykle modną oprawę dla podarunku z okazji narodzin dziecka.

Butelka wina dla świeżo upieczonych rodziców w eleganckim pudełku

Butelka wina dla świeżo upieczonych rodziców w eleganckim pudełku