Nowe produkty

Ostatnie posty

Wesele

Serwetki, kieszonki na sztućce na uroczystości wesela w restauracji są bardzo ważne. Serwetki na wesele są zazwyczaj w jasnej kolorystyce, z elementami koloru: złotego i srebrnego. Serwetki dla restauracji, które sprawdzą się podczas tego przyjęcia są z kolekcji: Srebrna Koronka, Złota Koronka, Rococo. Serwetki flizelinowe są bardzo eleganckie, ...

Serwetki, kieszonki na sztućce na uroczystości wesela w restauracji są bardzo ważne. Serwetki na wesele są zazwyczaj w jasnej kolorystyce, z elementami koloru: złotego i srebrnego. Serwetki dla restauracji, które sprawdzą się podczas tego przyjęcia są z kolekcji: Srebrna Koronka, Złota Koronka, Rococo. Serwetki flizelinowe są bardzo eleganckie, zdecydowanie sprawdzą się podczas wesela. Restauratorzy powinni być na bieżąco w trendach ślubnych, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej bieżącej oferty.

Więcej

Wesele 42 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów

Weselna okazja a dekoracje

Aranżacje weselnych stołów i innych dekoracji mogą być bardzo zróżnicowane w zależności od gustu Państwa Młodych i ich indywidualnych preferencji, a także od klimatu panującego w lokalu, w którym odbywa się przyjęcie weselne lub też wyglądu i sąsiedztwa przestrzeni, w której organizowany jest ślub plenerowy. Inne dekoracje zasugerować może bliskie sąsiedztwo lasu, inne - kwiecistej łąki, jeszcze inne - morza lub jeziora i plaży.

Abstrahując od gustów i otoczenia…

Niezależnie od tego, co leży w preferencjach narzeczonych oraz od tego, w jakich okolicznościach przyrody odbywa się wesele, niezmiennie panują pewne przewidywania i oczekiwania względem tego, jakie motywy oraz kolory mogą być wykorzystane do stworzenia weselnych dekoracji i nakrycia stołów, a jakie kolory raczej nie powinny pojawiać się przy tej radosnej okazji. 

Typowo weselne, czyli jakie?

Typowo ślubnymi i weselnymi kolorami jest oczywiście biel, pudrowy róż, kolor kremowy, beżowy, jasnoszary, ale pojawiają się także kolory ziemi i natury, czyli zielenie i brązy. W mniejszych dodatkach często pojawia się złoto i srebro, a ostatnio też bardzo modny odcień różowego złota, jak również kolor miedzi i postarzanego złota. Niemile widziane z kolei są kolory ciemne i posępne - w szczególności - czerń, ciemne szarości, granaty i tym podobne kolory, od czego oczywiście zdarzają się odstępstwa i wyjątki.

Serwetki na wesele, czyli jakie?

Serwetki wybierane na wesele są najczęściej białe lub kremowe, ale nie zawsze. Najważniejsze jest to, żeby pasowały do reszty dekoracji - w szczególności tych znajdujących się na stole lub do motywu przewodniego wybranego dla przyjęcia. 

Poza biel i kremowość wykraczając…

Modne są serwetki ze srebrnymi i złotymi zdobieniami, ornamentami, wzorami, kwiatami i koronkami. Lubiane przez klientów są także serwetki wytłaczane, ale warto pamiętać, że zupełnie inaczej wyglądają papierowe serwetki wytłaczane, a inaczej flizelinowe serwetki wytłaczane. Dużo bardziej elegancko prezentuje się wersja flizelinowa. 

Czasami wybierane są także serwetki z nadrukami - np. liśćmi paproci lub pastelowymi wzorami. Popularne nie tylko w kontekście wesela są serwetki ze złoconymi napisami sugerującymi jaka okoliczność jest świętowana lub z podziękowaniami za przybycie na uroczystość.

Dobrym rozwiązaniem będzie także wybranie jednolitych, elegancko wyglądających serwetek flizelinowych w ciekawym, nawet jeśli nieco ciemnym, kolorze, które będą pasowały do wystroju sali weselnej - prosto i bez kombinowania, ale z klasą.

Produkty bestsellerowe w kategorii: serwetki okolicznościowe - wesele

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: serwetki flizelinowe BIAŁE Duniserwetki flizelinowe Złota Koronka oraz serwetki tłoczone Lily BIAŁE. Gorąco polecamy!

Zobacz produkty z podkategorii SERWETKI OKOLICZNOŚCIOWE : 

serwetki na Komunię

serwetki na Chrzest

serwetki na święta i zimę

serwetki na Wielkanoc