Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki na wesele

Serwetki na uroczystości weselne najczęściej wybierane są flizelinowe i papierowe w jasnej kolorystyce. Można dobrać serwetki weselne pod styl przyjęcia, wyróżnia się: rustykalne, boho, glamour. Do dekoracji stołu na wesele warto wykorzystać serwetki białe, srebrne, złote. Serwetki dla restauracji, które sprawdzą się podczas tego przyjęcia są z kolekcji: Srebrna Koronka, Złota Koronka, Rococo. Serwetki flizelinowe przypominają elegancki materiał, zdecydowanie sprawdzą się podczas wesela. Restauratorzy powinni być na bieżąco w trendach ślubnych, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej bieżącej oferty.

Serwetki na wesele 27 produktów

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Jak udekorować stół na wesele? - serwetki na wesele

Aranżacje weselnych stołów i innych dekoracji mogą być bardzo zróżnicowane w zależności od gustu Państwa Młodych. Do wyboru dodatków na weselny stół może przyczynić się klimat panujący w lokalu, przestrzeń. Inne dekoracje zasugerować może bliskie sąsiedztwo lasu, kwiecistej łąki, morza lub jeziora.

Serwetki na wesele - jakie wybrać?

Serwetki na wesele wybierane są najczęściej w jasnej kolorystyce: białe lub kremowe. Najważniejsze jest to, aby serwetki i kieszonki na sztućce pasowały do reszty dekoracji. W zależności od motywu przyjęcia można dobrać odpowiednie dekoracje - w szczególności te, które znajdują się na stole. Najbardziej uniwersalne będą serwetki flizelinowe białe - pasują do każdego stylu przyjęcia i są bardzo eleganckie.

Serwetki na wesele flizelinowe białe Airlaid

Eleganckie serwetki, które powinny znaleźć się na weselnym stole mogą być delikatnie zdobione. Na pewno będą pasować serwetki flizelinowe Złota i Srebrna Koronka oraz Srebrno-Złote. Zdobione serwetki sprawdzą się na weselu w każdym stylu, pasują na więcej niż na jedną okoliczność.

Serwetki na wesele flizelinowe Srebrno-Złote

Serwetki na wesele flizelinowe Srebrna Koronka

Serwetki na wesele flizelinowe Złota Koronka

Popularne nie tylko w kontekście wesela są serwetki z metalicznymi napisami sugerującymi, jaka okoliczność jest świętowana. Na wesele lub poprawiny można wykorzystać serwetki z podziękowaniami za przybycie gości na uroczystość. Takie dekoracje ślubne podkreślą ważność i charakterystykę weselnego przyjęcia.

Serwetki na wesele z napisem metalicznym "Love"

Serwetki na wesele z napisem metalicznym "Dziękujemy"

Serwetki na wesele - dekoracyjne i jednokolorowe

Typowo ślubnymi i weselnymi kolorami jest: biel, pudrowy róż, kolor kremowy, beżowy, jasnoszary. Pojawiają się także kolory natury, czyli zielenie i brązy. W mniejszych dodatkach często pojawia się złoto i srebro, a ostatnio też bardzo modny odcień różowego złota, miedzi i postarzanego złota. Niemile widziane z kolei są kolory ciemne - czerń, ciemne szarości, granaty. Modne są serwetki ze zdobieniami, ornamentami, wzorami, kwiatami, koronkami. 

Serwetki na wesele dekoracyjne papierowe złote

Kieszonki na sztućce - dodatkowa dekoracja stołu weselnego

Kieszonki na sztućce na pewno wzbogacą nakrycie stołu weselnego. Najbardziej uniwersalne będą kieszonki w białym kolorze, będą pasować do każdego stylu przyjęcia i wnętrza restauracji. Dobrym pomysłem jest stworzenie zestawu składającego się z tych samych wzorów: Srebrno-Złota Kolekcja, Srebrna Koronka, Złota Koronka.

Kieszonki na sztućce na wesele - białe

Kieszonki na sztućce na wesele - Srebrno-Złote

Kieszonki na sztućce na wesele - Srebrna Koronka

Kieszonki na sztućce na wesele - Złota Koronka

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki flizelinowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce