Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Alkohole na prezenty firmowe

Alkohole na prezenty firmowe są świetnym sposobem na podziękowanie pracownikom i klientom biznesowym za całoroczną współpracę. Personalizowany alkohol na prezent z nazwą firmy prezentuje się wspaniale, a naklejka ze świątecznym motywem idealnie wpisuje się w Boże Narodzenie. Prezenty firmowe z logo w skrzyni z winem to dobry prezent na wigilię pracowniczą. Zestawy prezentowe dla klientów z winem musującym pozwolą podziękować za współpracę i zaufanie do firmy. Prezenty firmowe z logo w postaci wina musującego pozwolą złożyć piękne świąteczne życzenia. 

Alkohole na prezenty firmowe 101 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 101 elementów
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z winem Najpiękniejszy Czas
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM z winem Najpiękniejszy Czas

  Luksusowy kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W zestawie na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono butelkę znakomitego wina, miód świąteczny, słodkie krówki oraz paczkę znakomitej herbaty. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami. 

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem, herbatą i kawą EKO LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem, herbatą i kawą EKO LUX

  Kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia dla bliskiej osoby lub zestaw firmowy. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono paczkę kawy, ręcznie robiona czekoladę, paczkę herbaty oraz butelkę znakomitego wina. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowaną wstążką prezentową. 

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Najpiękniejsze Życzenia EKO LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Najpiękniejsze Życzenia EKO LUX

  Świąteczny kosz prezentowy będzie wspaniałym upominkiem na Boże Narodzenie. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, wyborne słodycze oraz drewniana bombkę z napisem Wesołych Świąt. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z życzeniami oraz piękną grafiką świątecznego wieńca. 

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy...

  Luksusowy zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W eleganckim pudełeczku umieszczono butelkę znakomitego wina, słodkie krówki, lampion oraz paczkę znakomitej herbaty. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z pięknymi życzeniami. 

  249,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Zestaw Kraft z winem LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Zestaw Kraft z winem LUX

  Wyjątkowy prezent świąteczny w białym pudełku prezentowym będzie idealnym wyborem dla kobiety lub mężczyzny. Box prezentowy został wyłożony naturalną wełną drzewną - prezentuje się pięknie i oryginalnie. Na wieczku pudełka znajdują się życzenia świąteczne wraz ze spersonalizowanym podpisem. Wszystkie elementy tworzą spójną całość, która oczaruje...

  169,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekoladowa słodycz MEGA LUX Zestaw I
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekoladowa słodycz MEGA LUX...

  Wspaniały kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. Słodki zestaw zawiera pyszny likier czekoladowy, dwa słoiczki miodu z dodatkami, paczkę kawy oraz liściastą herbatę. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowana wstązką. 

  199,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekoladowa słodycz MEGA LUX Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czekoladowa słodycz MEGA LUX...

  Kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono dwa słoiczki miodu z dodatkami, herbatę liściastą, paczkę kawy oraz likier kawowy. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowana wstążką prezentową.

  229,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Zestaw Czerwony z winem LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Zestaw Czerwony z winem LUX

  Mega prezent świąteczny dla każdego. Duży box prezentowy w skład którego wchodzi półwytrawne wino, herbata w kraftowym woreczku, słoiczek pysznego miodu, krówki, pałeczka do miodu oraz drewniane kółko z grawerem Wesołych Świąt. Wieczko dekorowane jest naklejką ze świąteczną grafiką oraz podpisem. Upominek jest pięknie zapakowany, dlatego możesz go od razu...

  169,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Zestaw Czerwony Wino i kawa LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Zestaw Czerwony Wino i kawa LUX

  Szukacie pięknego prezentu świątecznego firmowego lub pięknego upominku dla bliskiej osoby? Warto wykorzystać kosze prezentowe, które są idealnie skomponowane. Zestaw świąteczny w białym pudełku z personalizacją to wspaniały sposób, by oczarować obdarowanych. Świąteczny charakter prezentu sprawia, że zestaw jest uroczy i świetnie skomponowany.

  169,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Zestaw Zielony Wino i kawa LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Zestaw Zielony Wino i kawa LUX

  Wyjątkowy prezent świąteczny z półwytrawnym winem to idealny wybór dla najbliższych. W skład prezentu wchodzą także krówki i świąteczna kawa. Cały zestaw zwieńczony jest personalizacją na wieczku wraz z życzeniami świątecznymi. Prezent może zostać wręczony także jako prezent firmowy dla pracowników i klientów biznesowych.

  169,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Zestaw Zielony z winem LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Zestaw Zielony z winem LUX

  Kosz prezentowy z winem, miodem i krówkami to świetny pomysł na prezent świąteczny firmowy lub dla bliskich. Zestaw został umieszczony w pudełku z grubej białej tektury. Całość posiada wyjątkowe grafiki w odcieniach zieleni, życzenia oraz spersonalizowany podpis. Wewnątrz pudełka znajduje się duża butelka półwytrawnego wina, miodek, krówki, pałeczka do...

  169,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Z winem białym i krówkami Zielone Święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Z winem białym i krówkami...

  Prezent świąteczny w pudełku to piękny pomysł na prezent firmowy lub upominek dla bliskiej osoby. W kraftowym pudełku prezentowym została umieszczona mini butelka wina oraz słodkie krówki. Na wieczku znajduje się dopasowana grafika oraz przepiękny tekst życzeń świątecznych. Taki zestaw może być wręczony na firmowej kolacji wigilijnej.

  79,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Z winem czerwonym i krówkami Czerwone Święta
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z PODPISEM Z winem czerwonym i krówkami...

  Luksusowy świąteczny kosz prezentowy z małym winem i krówkami. Wszystkie składniki są najwyższej jakości. To piękny pomysł na świąteczny prezent firmowy lub prezent świąteczny dla bliskich. Kosz posiada na wieczku personalizację - podpis osoby, która wręcza prezent oraz piękne życzenia świąteczne.

  79,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Zielony
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Zielony

  Przepiękny kosz prezentowy na święta Bożego Narodzenia. W skład zestawu wchodzi butelka mini wina musującego oraz przepyszne krówki. Całość udekorowana wspaniałymi naklejkami i etykietkami w zielonym świątecznym kolorze. Na wieczku pudełeczka umieszczona została karteczka z życzeniami oraz personalizacją. Kosz przewiązany wstążką w dopasowanych kolorach. 

  79,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Czerwony
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Czerwony

  Idealnie połączenie słodkości w postaci krówek i wina musującego, które można elegancko wręczyć na prezent świąteczny. Umieszczone w pudełeczku wyłożonym naturalną wełną drzewną oraz gałązkami świerku prezentują się oryginalnie i bardzo świątecznie. Dodatkowo wieczko pudełka udekorowane jest karteczką z pięknymi życzeniami i personalizacją. 

  79,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Złoty
  79,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Wino musujące+krówki Z NAZWĄ Złoty

  Złoty, świąteczny kosz prezentowy to świetna propozycja na prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia. W skład zestawu wchodzi pyszne mini wino musujące oraz słodkości w postaci krówek. Całość ułożona na naturalnej wełnie drzewnej, ozdobiona dekoracyjnymi brokatowymi gwiazdeczkami. Prezentuje się naprawdę elegancko i z klasą. 

  79,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta Bożego Narodzenia na pewno zachwyci każdego wielbiciela Japonii. Na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono ciasteczko z wróżbą, pałeczki do ryżu, butelkę wina, świeczkę zapachową, liściastą herbatę oraz żurawia origami. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.

  199,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX

  Luksusowy kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W pudełeczku na luksusowym konfetti umieszczono paczkę herbaty, butelkę wina, ciasteczko z wróżbą, pałeczki do ryżu oraz żurawia z origami. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami.

  199,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Nalewka, kawy i herbaty

  Luksusowy zestaw prezentowy dla pracowników lub ważnych klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wiśniowej nalewki oraz paczki znakomitej kawy i herbaty.

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Czar Miłości

  Wspaniały kosz prezentowy na Święta z firmowym logo. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono wiśniową nalewkę, słodkie czekoladki, dwa słoiczki miodu z dodatkami, paczkę kawy oraz herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Luksusowe Boho

  Luksusowy zestaw prezentowy na święta o ekologicznym charakterze. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono przepyszne słodkości, paczkę kawy oraz pigwową nalewkę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką życzeniami. 

  259,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Dzika Róża i Kokos

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta z firmowym Logo. W skrzyneczce na dekoracyjnej wełnie umieszczono wino z dzikiej róży, dwa słoiczki miodu z owocami, paczkę kawy oraz herbaty. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami i dekoracyjną grafiką. 

  249,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Malinowa Świeżość

  Elegancki zestaw prezentowy inspirowany słodyczą świeżych malin. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono przepyszne słodycze, paczkę herbaty oraz butelkę wina z dzikiej róży. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  259,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem Aronia

  Wspaniały zestaw prezentowy z wybornym aroniowym winem. W eleganckiej skrzyneczce umieszczono słodkie czekoladki, paczkę kawy, miód z dodatkiem owoców oraz malinową czekoladę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  249,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO z winem EKO Zestaw Malina

  Śliczny zestaw prezentowy dla pracowników lub klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono pyszne czekolady, herbatę z dodatkiem malin oraz słoiczek miodu z dodatkiem owoców oraz butelkę wybornego wina. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z grafiką dorodnych malin.

  239,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Z winem wiśniowym

  Luksusowy zestaw prezentowy na Święta z wybornym winem wiśniowym. W skrzyneczce umieszczono paczkę kawy, liściastą herbatę, słodkie czekoladki oraz słoiczek miodu z dodatkiem owoców. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  249,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO EKO Zestaw Słoneczny

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta inspirowany pięknem kwitnących słoneczników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wina jarzębinowego, paczkę kawy, herbaty, słodkie czekoladki, słoiczek miodu z dodatkami. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami.

  249,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy świąteczny Z LOGO Aromatyczne Chwile MEGA

  Wspaniały zestaw prezentowy na Święta z logo firmowym. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, paczkę kawy i herbaty oraz ręcznie robioną czekoladę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami.

  269,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy Z TWOIM PODPISEM Świąteczna Aromaterapia z winem musującym
  109,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy Z TWOIM PODPISEM Świąteczna Aromaterapia z winem...

  Wspaniały kosz prezentowy na Święta Bożego Narodzenia. W pudełeczku umieszczone zostało mini wino musujące, zapachowa świeczka, słoiczek z solą do kąpieli, świąteczne skarpetki, opaska w kształcie rogów renifera, a także słodkości i ozdoby bożonarodzeniowe. Na wieczku umieszczona została karteczka z życzeniami i personalizacją. To piękny prezent dla...

  109,98 zł brutto
 • KOSZ prezentowy Z TWOIM PODPISEM z Prosecco Relaks z bąbelkami
  109,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy Z TWOIM PODPISEM z Prosecco Relaks z bąbelkami

  Elegancki zestaw świąteczny w pudełeczku wraz z karteczką z życzeniami i personalizacją. Kosz prezentowy zawiera mini butelkę Prosecco, świecę zapachową w szkle, słoiczek z solą do kąpieli oraz cukierki i ozdoby bożonarodzeniowe. To świetna propozycja na świąteczny upominek firmowy, a w szczególności sprawdzi się jako prezent dla kobiety. 

  109,98 zł brutto
 • WINO W SKRZYNI 750ml śliwkowe EKO na prezent firmowy w drewnianej skrzyni Wesołe Święta Z LOGO
  79,98 zł brutto inf zł netto
  WINO W SKRZYNI 750ml śliwkowe EKO na prezent firmowy w drewnianej...

  Cudowne wino rzemieślnicze śliwkowe w drewnianej skrzynce ze świąteczną grafiką to wspaniały pomysł na firmowy upominek dla pracowników, czy partnerów biznesowych. Dzięki personalizowanej karteczce z logo firmy lub podpisem całość nabiera niezwykle osobistego charakteru. Prezent w skrzyni idealnie nadaje się na wręczenie pracownikom podczas świątecznego...

  79,98 zł brutto
 • WINO W SKRZYNI 750ml z czarnej porzeczki EKO na prezent firmowy w drewnianej skrzyni Eleganckie Święta Z LOGO
  79,98 zł brutto inf zł netto
  WINO W SKRZYNI 750ml z czarnej porzeczki EKO na prezent firmowy w...

  Porzeczkowe wino w drewnianej skrzyni to idealny prezent dla pracowników lub klientów biznesowych na Boże Narodzenie. Umieszczona jest w cudownej drewnianej skrzynce z personalizowaną karteczką. Dzięki eleganckiej formie to też idealna opcja na prezent dla bliskich. Zaskocz swoich bliskich słodkim prezentem na Święta.

  79,98 zł brutto
 • WINO W SKRZYNI 750ml jarzębinowe EKO na prezent firmowy w drewnianej skrzyni Wykwintne Święta Z LOGO
  79,98 zł brutto inf zł netto
  WINO W SKRZYNI 750ml jarzębinowe EKO na prezent firmowy w...

  Butelka wina z jarzębiny zamknięta w drewnianej skrzyni to świetny pomysł na prezent dla pracowników, klientów biznesowych czy dla członków rodziny. Na wieku znajduje się personalizowana karteczka z życzeniami i podpisem lub logo firmy. Całość prezentuje się wspaniale i jest gotowa do wręczenia. 

  79,98 zł brutto
 • ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z kieliszkiem Wesołe Święta Z LOGO
  99,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z...

  Piękny prezent świąteczny z winem musującym o truskawkowym smaku. Wspaniała propozycja na zestaw świąteczny dla bliskiej osoby, pracownika lub klienta biznesowego. Cały prezent jest spójny, a wszystkie elementy zostały umieszczone w dużej skrzyni z naturalnego drewna. 

  99,98 zł brutto
 • ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z kieliszkiem Eleganckie Święta Z LOGO
  99,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z...

  Zestaw świąteczny na prezent z winem musującym i kieliszkiem. Wspaniały pomysł na prezent świąteczny dla każdego. To wspaniała propozycja na prezent dla pracownika, klienta biznesowego, a nawet dla rodziny. Prezent umieszczony jest w drewnianej naturalnej skrzyni.

  99,98 zł brutto
 • ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z kieliszkiem Delikatne Święta Z LOGO
  99,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW Z WINEM MUSUJĄCYM świąteczny firmowy w skrzyni z...

  Prezent świąteczny umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna zawiera pyszne wino musujące. Całość posiada dopasowany i spójny motyw świąteczny. Takie skrzyneczki możecie wręczyć jako prezent firmowy lub upominek dla bliskiej osoby. Całość jest dopracowana i przygotowana z dbałością o każdy detal.

  99,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 101 elementów

Alkohole na prezenty firmowe

Prezenty wręczane z okazji Świąt Bożego Narodzenia sprawiają dużą radość pracownikom, partnerom biznesowym czy kontrahentom. Tego rodzaju upominki mogą pokazać im, jak bardzo cenisz Waszą współpracę, a przy tym pozwolą docenić osiągnięcia uzyskane w dobiegającym końca roku. Co podarować podczas wigilii firmowej? Lista możliwości jest naprawdę długa, a najważniejszą cechą prezentów jest uniwersalność. W końcu każdy z Twoich pracowników zapewne ma inne upodobania oraz preferencje. Z całą pewnością jednak spodoba im się upominek w postaci butelki wyśmienitego alkoholu. To rewelacyjny prezent, który można wręczyć także jako dodatek do premii czy innego podarunku. Sprawdź dostępne w naszym sklepie produkty i wybierz ten, który najbardziej przypadnie Ci do gustu!

Drewniane skrzynie z alkoholem na prezent świąteczny

Butelka smacznego wina to świetny pomysł na prezent bożonarodzeniowy. Obdarowane w ten sposób osoby na pewno chętnie wypiją lampkę podczas rodzinnej Wigilii czy innego zimowego wieczoru. Każda butelka wina w drewnianej skrzyni zdobiona jest kartką z życzeniami naklejoną na przesuwnym wieku. Na papierze nadrukowane zostały spersonalizowane życzenia, dzięki którym prezenty staną się jeszcze bardziej wyjątkowe. Wesołe Święta to zestaw z winem o smaku śliwki, którego skrzynię zdobi motyw czerwonego ptaszka na jasnym, zielonym tle. To niezwykle zimowy wzór bezbłędnie wpisujący się w klimat Bożego Narodzenia. Fenomenalną propozycją jest też jarzębinowe wino w skrzyni z serii Wykwintne Święta. Malownicza grafika zajączka pięknie komponuje się ze śnieżnym tłem.

Prosecco Rose w drewnianej skrzyni na prezent świąteczny
Prosecco Rose w drewnianej skrzyni na prezent świąteczny

Mini wino musujące na Święta dla pracowników 

Smakowitym podarunkiem dla Twoich pracowników czy partnerów biznesowych może być również wino musujące. Mini butelki ze słomka przywiązaną do szyjki za pomocą ozdobnej wstążeczki to świetny dodatek do świątecznej premii czy innego prezentu. Wina ustawić też możesz na stole podczas wigilii firmowej. Z całą pewnością Twoi współpracownicy chętnie poczęstują się tak wyśmienitym alkoholem. Butelki z serii Zielone czy Czerwone Święta utrzymane są w klasycznej bożonarodzeniowej kolorystyce, która pięknie podkreśli klimat uroczystości. Co więcej, na każdej butelce możesz umieścić swój podpis lub nazwę firmy, dzięki którym upominki nabiorą niepowtarzalnego charakteru. Mini butelki z szampanem możesz kupić też w ozdobnych pudełkach z rączką. Tak zapakowane prezenty od razu można wręczyć pracownikom.

Małe wino musujące na świąteczny prezent dla pracowników lub klientów biznesowych
Małe wino musujące na świąteczny prezent dla pracowników lub klientów biznesowych

Zestawy prezentowe na Boże Narodzenie z alkoholem

A jeśli chcesz, żeby prezenty od Ciebie były naprawdę zjawiskowe i wspaniałe, wybierz duże kosze prezentowe w drewnianych skrzyniach czy tekturowych pudełkach. Zestaw, w którego skład wchodzi mini butelka wina musującego ze świąteczną etykietą oraz śmietankowe świąteczne krówki to cudowny upominek dla pracowników. Zwłaszcza, że na wieku pudełka umieszczona została kartka z życzeniami, które podpisać możesz nazwą swojej firmy. Upominki wewnątrz opakowania ułożone zostały na naturalnej wełnie drzewnej, a całość ślicznie dopełniają brokatowe gwiazdki. Kapitalnie wygląda również drewniana skrzynia z trzema przegródkami. W jednej ułożona została butelka wina imitująca kryształ, natomiast pozostałe dwie wypełnione są krówkami i czekoladkami w ozdobnych papierkach. Na wewnętrznej stronie wieka naklejona została kartka z personalizowanymi życzeniami, dzięki którym skrzynia będzie świetną pamiątką dla obdarowanych osób.

Firmowy zestaw prezentowy na Boże Narodzenie z winem i czekoladami
Firmowy zestaw prezentowy na Boże Narodzenie z winem i czekoladami