Nowe produkty

Ostatnie posty

KOLEKCJE

Dekoracje w restauracji są ważnym elementem, który wpływa na wygląd nakrycia stołu i wnętrza lokalu. Przygotowanie przyjęcia w restauracji i hotelu może być przyjemniejsze poprzez podział dekoracji na kolekcje. Idealnie dopasowane dekoracje do przyjęcia na pewno stworzą mu niesamowity klimat i nadadzą charakteru. Dostosowanie kolekcji do uroczys...

Dekoracje w restauracji są ważnym elementem, który wpływa na wygląd nakrycia stołu i wnętrza lokalu. Przygotowanie przyjęcia w restauracji i hotelu może być przyjemniejsze poprzez podział dekoracji na kolekcje. Idealnie dopasowane dekoracje do przyjęcia na pewno stworzą mu niesamowity klimat i nadadzą charakteru. Dostosowanie kolekcji do uroczystości nada przyjęciu magiczny urok i odpowiednią atmosferę. W naszym sklepie internetowym oferujemy dekoracje, które będą pasować na kilka uroczystości.

Więcej

KOLEKCJE 

Podkategorie

  • dekoracje stołu -...

    Dekoracje dla restauracji zostały podzielone na kolekcje, które odnoszą się do ich stylu. W naszym sklepie internetowym podzieliliśmy dekoracje na kolekcje: Srebrna Koronka, Złota Koronka, Eko, Faktura Lnu, Naturalna Jesień, Vintage, Tradycyjne, Nowoczesne, Złote Święta Bożego Narodzenia, Nowy Rok. Serwetki, bieżniki, kieszonki na sztućce, świece, świeczniki, girlandy, lampki to dekoracje, które powinny znaleźć się w każdej restauracji.