Informacja

Nowe produkty

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

jesień Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Jesienny stan emocjonalny

Kiedy po upalnym i intensywnym lecie przepełnionym aktywnościami i wyjazdami przychodzi czas wyciszenia przyrody, a także powrotu do bardziej cyklicznego i przewidywanego trybu życia, ludzi często dopada stan emocjonalny będący balansowaniem między jesienną melancholią a chandrą.

Jesienny klimat - jak sobie z nim radzić?

Niezależnie od tego czy jesień jest czasem bardziej melancholijnym, czy okresem chandry i przygnębienia, to dobrze jest usiąść w ciepłym i przytulnym miejscu, kiedy na dworze jest zimno, wilgotno, deszczowo, wietrznie i nieprzyjemnie. To dobra okazja dla właścicieli restauracji i kawiarni, aby stworzyć ciepły i przytulny klimat dla swoich gości, którzy jeśli poczują się otuleni pozytywną energią wpasowującą się w ich melancholijny nastrój lub odganiającą nieco poczucie chandry, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zapamiętają oni ten dobry stan ducha, jaki osiągnęli siedząc w Waszym lokalu i wrócą spróbować także mniej jesiennych potraw i napojów. Jesienią łatwiej zjednać sobie stałych i oddanych klientów, którzy pokochają Wasz lokal za to, jak wyjątkowo czują się w jego wnętrzu. Aby osiągnąć taki efekt trzeba jednak zainwestować nieco chęci, wysiłku i pieniędzy, aby stworzyć niepowtarzalny klimat, w którym klienci zechcą przebywać wielokrotnie.

Jak zbudować przytulną jesienną atmosferę?

Przytulną atmosferę można zbudować na wiele różnych sposobów. Poczynając od zmiany menu na bardziej jesienne i rozgrzewające, takie jak na przykład kremowe zupy pachnące przyprawami, potrawy z grzybami, dynią, śliwkami, jabłkami i orzechami lub ciepłe napoje - nietypowe herbaty, goździkowo-cynamonowe kawy, kakao, albo grzane piwo i wino, aby podczas jesieni przygotowywać się mentalnie na nadejście jeszcze bardziej srogiej zimy. 

Kolejnym punktem umilającym jesienne wieczory w restauracji są dekoracje wnętrza. Tutaj warto zacząć nie od czysto dekoracyjnych elementów takich jak np. obrazki powieszone na ścianach, ale od przedmiotów, które oprócz walorów estetycznych są też praktyczne i podniosą komfort siedzenia, czyli np. duże, miękkie i wygodne poduszki, o które można się oprzeć, albo koce przewieszone przez oparcia krzeseł, aby w razie potwornego przemarznięcia można było się okryć i doraźnie ogrzać. 

Następnie warto pochylić się nad dekoracjami ocieplającymi atmosferę za sprawą odruchów bezwarunkowych zapisanych w naszym mózgu. Takim odruchem jest chociażby to, że reagujemy na światło, w szczególności na światło o ciepłej barwie charakterystycznej dla ognia, dlatego świece lub lampki świecące ciepłym światłem o średnim natężeniu pobudzą gości i wprowadzą ich w przyjemny nastrój.

Jesienne serwetki

W przyjemny nastrój mogą wprowadzić gości także ciepłe jesienne kolory. Mile widziane są tutaj odcienie pomarańczu, śliwki, wina, ciemnej zieleni, brązu i musztardy, a także akcenty przygaszonego złota. 

Pięknie aranżacji stołów dopełnić mogą serwetki jesienne w wyżej wymienionych kolorach oraz serwetki z motywami kolorowych liści, które są dostępne w naszym sklepie w sprzedaży hurtowej i okazyjnych, bardzo korzystnych, cenach.

Produkty bestsellerowe w kategorii: serwetki okolicznościowe - jesień

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: serwetki papierowe 2-warstwowe BORDOWE oraz serwetki papierowe Landscape z motywem liścia paproci. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI OKOLICZNOŚCIOWE: 

wesele

komunia i chrzest

uroczystości żałobne

wiosna i lato

święta i zima

akcesoria do serwetek