Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Jesień

Serwetki na jesień dla restauracji na pewno stworzą niepowtarzalny jesienny klimat, który ociepli wnętrze lokalu. Zdecydowanie jesieni towarzyszą ciepłe kolory takie jak: czerwony, pomarańczowy, brązowy, ciemna zieleń. Serwetki w tych barwach na restauracyjnym stole, na pewno stworzą niepowtarzalny klimat podczas uroczystości wyprawianych jesien...

Serwetki na jesień dla restauracji na pewno stworzą niepowtarzalny jesienny klimat, który ociepli wnętrze lokalu. Zdecydowanie jesieni towarzyszą ciepłe kolory takie jak: czerwony, pomarańczowy, brązowy, ciemna zieleń. Serwetki w tych barwach na restauracyjnym stole, na pewno stworzą niepowtarzalny klimat podczas uroczystości wyprawianych jesienią. W ofercie mamy serwetki jednokolorowe oraz dekoracyjne ze złotymi elementami. Serwetki sprawdzą się idealnie podczas codziennego użytkowania w restauracji, ze względu na ich jakość. Dodatkowym elementem mogą być kieszonki na sztućce, które nadadzą eleganckiego wyglądu nakrycia stołu.

Więcej

Jesień 22 produktów

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Jesienny stan emocjonalny

Kiedy po upalnym i intensywnym lecie przepełnionym aktywnościami i wyjazdami przychodzi czas wyciszenia przyrody, a także powrotu do bardziej cyklicznego i przewidywanego trybu życia, ludzi często dopada stan emocjonalny będący balansowaniem między jesienną melancholią a chandrą.

Jesienny klimat - jak sobie z nim radzić?

Niezależnie od tego czy jesień jest czasem bardziej melancholijnym, czy okresem chandry i przygnębienia, to dobrze jest usiąść w ciepłym i przytulnym miejscu, kiedy na dworze jest zimno, wilgotno, deszczowo, wietrznie i nieprzyjemnie. To dobra okazja dla właścicieli restauracji i kawiarni, aby stworzyć ciepły i przytulny klimat dla swoich gości, którzy jeśli poczują się otuleni pozytywną energią wpasowującą się w ich melancholijny nastrój lub odganiającą nieco poczucie chandry, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zapamiętają oni ten dobry stan ducha, jaki osiągnęli siedząc w Waszym lokalu i wrócą spróbować także mniej jesiennych potraw i napojów. Jesienią łatwiej zjednać sobie stałych i oddanych klientów, którzy pokochają Wasz lokal za to, jak wyjątkowo czują się w jego wnętrzu. Aby osiągnąć taki efekt trzeba jednak zainwestować nieco chęci, wysiłku i pieniędzy, aby stworzyć niepowtarzalny klimat, w którym klienci zechcą przebywać wielokrotnie.

Jak zbudować przytulną jesienną atmosferę?

Przytulną atmosferę można zbudować na wiele różnych sposobów. Poczynając od zmiany menu na bardziej jesienne i rozgrzewające, takie jak na przykład kremowe zupy pachnące przyprawami, potrawy z grzybami, dynią, śliwkami, jabłkami i orzechami lub ciepłe napoje - nietypowe herbaty, goździkowo-cynamonowe kawy, kakao, albo grzane piwo i wino, aby podczas jesieni przygotowywać się mentalnie na nadejście jeszcze bardziej srogiej zimy. 

Kolejnym punktem umilającym jesienne wieczory w restauracji są dekoracje wnętrza. Tutaj warto zacząć nie od czysto dekoracyjnych elementów takich jak np. obrazki powieszone na ścianach, ale od przedmiotów, które oprócz walorów estetycznych są też praktyczne i podniosą komfort siedzenia, czyli np. duże, miękkie i wygodne poduszki, o które można się oprzeć, albo koce przewieszone przez oparcia krzeseł, aby w razie potwornego przemarznięcia można było się okryć i doraźnie ogrzać. 

Następnie warto pochylić się nad dekoracjami ocieplającymi atmosferę za sprawą odruchów bezwarunkowych zapisanych w naszym mózgu. Takim odruchem jest chociażby to, że reagujemy na światło, w szczególności na światło o ciepłej barwie charakterystycznej dla ognia, dlatego świece lub lampki świecące ciepłym światłem o średnim natężeniu pobudzą gości i wprowadzą ich w przyjemny nastrój.

Jesienne serwetki

W przyjemny nastrój mogą wprowadzić gości także ciepłe jesienne kolory. Mile widziane są tutaj odcienie pomarańczu, śliwki, wina, ciemnej zieleni, brązu i musztardy, a także akcenty przygaszonego złota. 

Pięknie aranżacji stołów dopełnić mogą serwetki jesienne w wyżej wymienionych kolorach oraz serwetki z motywami kolorowych liści, które są dostępne w naszym sklepie w sprzedaży hurtowej i okazyjnych, bardzo korzystnych, cenach.

Zobacz inne produkty z podkategorii SERWETKI OKOLICZNOŚCIOWE : 

serwetki na wesele

serwetki na Komunię

serwetki na Chrzest

serwetki na święta i zimę

serwetki na Wielkanoc