Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

PODKŁADKI Jest 31 produktów.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Podkładki - papierowa koronka

Pierwszą podkategorię w tej kategorii produktów stanowią okrągłe papierowe podkładki, w których laserowo wycięto wzory, tworząc z nich coś na kształt papierowej koronki. Są one dostępne w kolorze złotym i srebrnym, w paczkach po 10 lub 100 sztuk. Podobnym produktem, lecz wykonanym z cieńszego papieru są białe, okrągłe serwetki sprzedawane wyłącznie w paczkach po 250 sztuk. Alternatywną opcję stanowią jednolite, tekturowe, okrągłe, złote tacki (TACKA tekturowa pod tort), bez ażurowych wycięć, które są sprzedawane pojedynczo, a służyć mogą jako podkładka pod tort lub podkładka pod cokolwiek innego, pod co pasowałaby złota tacka, np. może to być duża podkładka pod kubek lub pod świecznik. 

Podkładki flizelinowe jednokolorowe

Następną podkategorię stanowią jednokolorowe prostokątne podkładki flizelinowe w wymiarach 30 x 40 centymetrów. Są one dostępne w pięciu kolorach: białym, kremowym, mandarynkowym, czerwonym i bordowym. Są ozdobione cienkimi, lecz licznymi liniami biegnącymi wzdłuż każdej z krawędzi, które przecinają się na narożnikach. Podkładki są sprzedawane wyłącznie hurtowo, większość w paczkach po 500 sztuk. Wyjątek stanowi kolekcja Vintage, sprzedawana w paczkach po 1000 sztuk. 

Duet - podkładki flizelinowe w połączeniu z bieżnikiem flizelinowym

Reszta podkładek flizelinowych jest zdobiona wielokolorowymi, obrazkowymi nadrukami. Większość z tych wzorów jest zbieżna z wzorami, które występują również w kategorii bieżników flizelinowych, wobec czego, jeśli do zaaranżowania są szerokie stoły to można połączyć i wykorzystać ten sam wzór zarówno w formie podkładek dla każdego z gości jak i na bieżniku rozłożonym wzdłuż stołu. Inną możliwością połączenia jest wykorzystanie podkładek na stołach, przy których siedzą goście, a bieżnik flizelinowy z tym samym motywem można umieścić na stole, który jest bufetem. Taki zabieg byłby możliwy w przypadku kolekcji: Walk of fame, Sunray, Spring in the air, Vintage, Brazil, Happiness, Wiosenny dzień, Poopy, Hana, Alpenchic, Naturally Christmas, Autumn Floral, Summertime Czerwony i Summertime Niebieski, a więc w przypadku prawie wszystkich kolekcji dostępnych w naszym sklepie, co jest niewątpliwie dużą zaletą. 

Zalety flizeliny

Korzyścią płynącą z wykorzystania flizelinowych podkładek oraz innych produktów z flizeliny wysokiej jakości, które są dostępne w naszym sklepie, jest to, że flizelina jest spreparowanym papierem, który bardzo dobrze wchłania wodę, a jednocześnie przypomina swoim wyglądem materiał, dzięki czemu wygląda bardzo elegancko. Podkładki flizelinowe są stworzone do jednorazowego użytku. Nie nadają się do prania i prasowania. Dzięki temu zużyte podkładki można zebrać ze stołów i wyrzucić, a na ich miejsce położyć nowe, oszczędzając tym samym czas, który byłby potrzebny każdorazowo na wypranie i wyprasowanie podkładek tekstylnych.

Produkty bestsellerowe w kategorii: podkładki

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: podkładki pod ciasto ZŁOTEpodkładki pod ciasto SREBRNE pakowane po 100 sztuk, a także bożonarodzeniowe podkładki Alpenchic,a także wielkanocne podkładki Happiness. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii OBRUSY:

Bieżniki flizelinowe 

Bieżniki z organzy

Bieżniki satynowe

Obrusy plamoodporne