Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

HALLOWEEN

Halloween to święto, które daje możliwość popisu kreatywnością podczas tworzenia wystroju sal restauracyjnych, dzięki dużej dostępności dekoracji jest to łatwiejsze. Halloween to jeden dzień w roku, który ma przerażający i upiorny klimat. Coraz częściej w Polsce można spotkać się z obchodzeniem tego święta. Stworzenie charakterystycznej atmosfery przyjęcia jest możliwe, gdy zostaną wykorzystane specjalne ozdoby w ciemnej kolorystyce. W naszej ofercie sklepu internetowego mamy: banery, serwetki, świece, balony, organzy, słomki papierowe, konfetti, zawieszki, pajęczynę, pompony bibułowe, girlandy, ciasteczka. Wszystkie te elementy dekoracyjne zachowane są w klimacie halloween, z motywami: dyń, czaszek, pająków, nietoperzy.

HALLOWEEN 32 produktów

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Halloween - co to jest?

Halloween to święto obchodzone 31 października, dzień przed świętem zmarłych, czyli przed Wszystkimi Świętymi. Halloween wywodzi się z obrządku Samhain, ponad 2 tysiące lat temu obchodzono święto zmarłych. Odstraszaniu złych duchów miało pomóc przebieranie się w dziwne, niecodzienne stroje. Zapraszamy serdecznie na nasz blog, gdzie wyjaśniamy dokładnie, czym jest Halloween.

Halloweenowa tradycja

Każde święto ma jakąś tradycję, nawet takie nietypowe jak Halloween. W tym dniu na halloweenowej imprezie panuje tradycja chodzenia w przebraniach, w ciekawych strojach, a całość mogą uzupełnić niesamowite makijaże.

Świecznik szklany w kształcie dyni

Świecznik szklany w kształcie dyni

Bale, przyjęcia halloweenowe w Polsce

Halloween już kilkanaście lat temu wkroczył do Polski, z roku na rok coraz częściej organizowane są przyjęcia z tej okazji. W ostatni październikowy dzień można zrobić niepowtarzalne przyjęcie, towarzyszą temu dekoracje sali, ciekawe przebrania.

Halloween jest okazją, aby fantazyjnie udekorować restaurację, z motywem: czaszek, dyni, pająków, nietoperzy. Wszystko powinno być zachowane w odpowiedniej kolorystyce, króluje kolor czarny, z elementami pomarańczowego, złotego i srebrnego. Restauracje chętnie organizują takie przyjęcia, które są okazją do niezapomnianej zabawy.

Talerzyki w kształcie dyni na Halloween

Talerzyki w kształcie dyni na Halloween

Dekoracje na Halloween - dekoracje dla restauracji

Wystarczy trochę wyobraźni, a wnętrze restauracji może zamienić się niczym w straszny dwór. Brzmi przerażająco, prawda? Halloween to okazja, aby stworzyć niepowtarzalną, niesamowitą aranżację lokalu. Odpowiednio dobrane dodatki z pewnością pomogą w stworzeniu ciekawego wystroju wnętrz. Przyjęcia halloweenowe są coraz częściej organizowane, warto aby dekoracje były niepowtarzalne. 

Balony są dekoracją, której nie może zabraknąć, a te wypełnione helem będą zdecydowanie pasować do klimatu Halloween. Balony w naszym sklepie internetowym dostępne są w różnych wzorach: nietoperze, czaszki, dynie, duchy, specjalne napisy, zdecydowanie podkreślą tę okoliczność. 

Papierowe dekoracje są ekologiczne, a przy tym świetnie będą prezentować się w restauracji, warto wykorzystać: rozety, lampiony, pompony. Przy dekorowaniu sali nie powinno zabraknąć banerów i girland, które mogą być wykorzystane podczas sesji zdjęciowych gości. Warto zadbać o każdy szczegół, bo nie ma nic ważniejszego niż zadowolenie gości.

Dekoracje stołu powinny zdobić specjalnie dedykowane na halloween serwetki z napisem “trick or treat”, czarne z elementami złotego są bardzo eleganckie. Przy dekorowaniu stołu nie można zapomnieć o świecach, które stworzą niesamowity klimat, a blask świec delikatnie ociepli tą przerażającą aranżację sali. Ciekawym dodatkiem i prezentem dla gości mogą być ciasteczka z wróżbą, specjalnie stworzone na Halloween.

Baner na Halloween złoty napis

Baner na Halloween złoty napis