Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

dekoracje na Halloween

Halloween to święto, które daje możliwość popisu kreatywnością podczas tworzenia wystroju sal restauracyjnych, dzięki dużej dostępności dekoracji jest to łatwiejsze. Halloween to jeden dzień w roku, który ma przerażający i upiorny klimat. Coraz częściej w Polsce można spotkać się z obchodzeniem tego święta. Stworzenie charakterystycznej atmosfer...

Halloween to święto, które daje możliwość popisu kreatywnością podczas tworzenia wystroju sal restauracyjnych, dzięki dużej dostępności dekoracji jest to łatwiejsze. Halloween to jeden dzień w roku, który ma przerażający i upiorny klimat. Coraz częściej w Polsce można spotkać się z obchodzeniem tego święta. Stworzenie charakterystycznej atmosfery przyjęcia jest możliwe, gdy zostaną wykorzystane specjalne ozdoby w ciemnej kolorystyce. W naszej ofercie sklepu internetowego mamy: banery, serwetki, świece, balony, organzy, słomki papierowe, konfetti, zawieszki, pajęczynę, pompony bibułowe, girlandy, ciasteczka. Wszystkie te elementy dekoracyjne zachowane są w klimacie halloween, z motywami: dyń, czaszek, pająków, nietoperzy.

Więcej

dekoracje na Halloween 26 produktów

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Halloween - co to jest?

Halloween to święto obchodzone 31 października, dzień przed świętem zmarłych, czyli przed Wszystkimi Świętymi. Halloween wywodzi się z obrządku Samhain, ponad 2 tysiące lat temu obchodzono święto zmarłych. Odstraszaniu złych duchów miało pomóc przebieranie się w dziwne, niecodzienne stroje. Zapraszamy serdecznie na nasz blog, gdzie wyjaśniamy dokładnie, czym jest Halloween.

Halloweenowa tradycja

Każde święto ma jakąś tradycję, nawet takie nietypowe jak Halloween. W tym dniu na halloweenowej imprezie panuje tradycja chodzenia w przebraniach, w ciekawych strojach, a całość mogą uzupełnić niesamowite makijaże.

Bale, przyjęcia halloweenowe w Polsce

Halloween już kilkanaście lat temu wkroczył do Polski, z roku na rok coraz częściej organizowane są przyjęcia z tej okazji. W ostatni październikowy dzień można zrobić niepowtarzalne przyjęcie, towarzyszą temu dekoracje sali, ciekawe przebrania.

Halloween jest okazją, aby fantazyjnie udekorować restaurację, z motywem: czaszek, dyni, pająków, nietoperzy. Wszystko powinno być zachowane w odpowiedniej kolorystyce, króluje kolor czarny, z elementami pomarańczowego, złotego i srebrnego. Restauracje chętnie organizują takie przyjęcia, które są okazją do niezapomnianej zabawy.

Dekoracje na Halloween - dekoracje dla restauracji

Wystarczy trochę wyobraźni, a wnętrze restauracji może zamienić się niczym w straszny dwór. Brzmi przerażająco, prawda? Halloween to okazja, aby stworzyć niepowtarzalną, niesamowitą aranżację lokalu. Odpowiednio dobrane dodatki z pewnością pomogą w stworzeniu ciekawego wystroju wnętrz. Przyjęcia halloweenowe są coraz częściej organizowane, warto aby dekoracje były niepowtarzalne. 

Balony są dekoracją, której nie może zabraknąć, a te wypełnione helem będą zdecydowanie pasować do klimatu Halloween. Balony w naszym sklepie internetowym dostępne są w różnych wzorach: nietoperze, czaszki, dynie, duchy, specjalne napisy, zdecydowanie podkreślą tę okoliczność. 

Papierowe dekoracje są ekologiczne, a przy tym świetnie będą prezentować się w restauracji, warto wykorzystać: rozety, lampiony, pompony. Przy dekorowaniu sali nie powinno zabraknąć banerów i girland, które mogą być wykorzystane podczas sesji zdjęciowych gości. Warto zadbać o każdy szczegół, bo nie ma nic ważniejszego niż zadowolenie gości.

Dekoracje stołu powinny zdobić specjalnie dedykowane na halloween serwetki z napisem “trick or treat”, czarne z elementami złotego są bardzo eleganckie. Przy dekorowaniu stołu nie można zapomnieć o świecach, które stworzą niesamowity klimat, a blask świec delikatnie ociepli tą przerażającą aranżację sali. Ciekawym dodatkiem i prezentem dla gości mogą być ciasteczka z wróżbą, specjalnie stworzone na Halloween.