Nowe produkty

Ostatnie posty

dekoracje wielkanocne

Dekoracje wielkanocne są wielokolorowe, warto zastosować je w restauracji. Dekoracyjne serwetki wielkanocne, kieszonki na sztućce i bieżniki udekorują stół na Wielkanoc. Do dekoracji stołu i sali warto wykorzystać dekoracje z drewna, np.: świeczniki drewniane i drewniane podstawki pod świece. Kolory wiosny są radosne i pełne życia, idealnie wpisują się w świąteczny nastrój. Podczas Wielkanocy modne są zarówno dekoracje jednokolorowe i wzorzyste. Dodatkowym elementem, wyróżniającym Wielkanoc to motyw: jajek, kwiatów i królików. Wielokolorowe dekoracje takie jak pompony, rozety i balony stworzą nowoczesny i świeży wygląd restauracji. 

dekoracje wielkanocne 29 produktów

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Dekoracje wielkanocne - dekoracje z drewna i papieru

Jakie wybrać dekoracje wielkanocne dla restauracji?

Do dekoracji wielkanocnego stołu warto wykorzystać: bieżniki na stół, serwetki wielkanocne i świece wielkanocne. Modne są dekoracje na Wielkanoc w zielonym, żółtym, różowym kolorze. Do dekoracji stołu warto wykorzystać serwetki flizelinowe, które z łatwością można złożyć w zajączka. Serwetki flizelinowe mogą być w jednym kolorze - warto wybrać serwetki, które będą jednocześnie pasować do dekoracji wiosennej stołu. Motywy, które towarzyszą Wielkanocy to zajączek i jajka - grafika może pojawić się na bieżnikach, podkładkach, serwetkach wielkanocnych.

Serwetki wielkanocne jasnozieloneSerwetki flizelinowe jasnozielone

Dekoracje wielkanocne z drewna - drewniane świeczniki

Do dekoracji wielkanocnego stołu, jak najbardziej pasują dekoracje wielkanocne wykonane z drewna. W szczególności do tej kategorii można zaliczyć drewniane świeczniki i podkładki pod świece. Świeczniki drewniane mogą być wykorzystane na wiele okoliczności: wesele, Chrzest, czy Komunia. Do dekoracji komunijnego i weselnego stołu najczęściej wybiera się naturalne dekoracje, dzięki temu przyjęcia będzie w stylu boho, czy rustykalnym.

świeczniki drewniane Świeczniki drewniane

Dekoracje wielkanocne z papieru - pompony z bibuły, kule papierowe

Wielokolorowe, wielkanocne dekoracje z papieru wprowadzą do Twojego lokalu świeżość i ożywią wnętrze. Warto w restauracji zawiesić papierowe dekoracje na czas wiosny i Wielkanocy: pompony z bibuły, kule papierowe, lampiony. Do każdego wystroju wnętrz odpowiednie będą dekoracje z papieru w jasnych kolorach: biały, kremowy, jasnoróżowy, niebieski, zielony, a nawet żółty! Takie wiosenne dekoracje z papieru możesz zawiesić w witrynie okiennej, która będzie wizytówka Twojego lokalu!

Dekoracje z papieru / Źródło: Pinterest

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii OKOLICZNOŚĆ:

Wesele

Komunia

Uroczystości żałobne

Wiosna

Lato

Halloween

Andrzejki

Boże Narodzenie

Sylwester i karnawał

Walentynki