Nowe produkty

Ostatnie posty

Sylwester i karnawał

Sylwester i karnawał to okres, w którym można udekorować restaurację w niepowtarzalne dekoracje. Sylwester i karnawał to zdecydowanie dobry czas dla restauracji i hoteli. Dla wielu gości jest to możliwość dobrej zabawy tanecznej, spotkania się ze znajomymi i dlatego wybierają świętowanie w lokalach. Podczas sylwestra żegnamy stary rok i witamy n...

Sylwester i karnawał to okres, w którym można udekorować restaurację w niepowtarzalne dekoracje. Sylwester i karnawał to zdecydowanie dobry czas dla restauracji i hoteli. Dla wielu gości jest to możliwość dobrej zabawy tanecznej, spotkania się ze znajomymi i dlatego wybierają świętowanie w lokalach. Podczas sylwestra żegnamy stary rok i witamy nowy, pożegnanie powinno być wyraziste i mocne. W tym okresie można pozwolić na odrobinę szaleństwa i zastosować: świecące, brokatowe, złote, czarne, srebrne dekoracje w restauracji. Warto przyozdobić salę w: girlandy, konfetti, rozety, balony, kule papierowe, kurtyny, świece. Taki wystrój zagwarantuje wspaniałą atmosferę, a goście będą mieli co wspominać.

Więcej

Sylwester i karnawał 96 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 96 elementów

Oddzielenie starego od nowego

Sylwester to dzień, w którym rozliczamy to, co wydarzyło się w naszym życiu przez cały rok i stawiamy sobie postanowienia na rok nadchodzący. To moment przełomu, w którym coś, przynajmniej symbolicznie, dobiega końca, aby w naszym życiu mogło wydarzyć się coś nowego i fascynującego. Cykliczność życia wprowadza w nas poczucie przewidywalności i bezpieczeństwa, a perspektywa spróbowania czegoś nowego lub bycia lepszą wersją siebie napawa optymizmem i siłą do działania. Sylwester to okazja do cieszenia się, tańczenia, wznoszenia toastów i świętowania z okazji rozpoczęcia się nowego roku, ponieważ mamy nadzieję, że przyniesie on nam kolejne wyzwania i powody do radości.

Myślisz SYLWESTER - myślisz: muzyka, szampan, fajerwerki...

Sylwester to szampan, fajerwerki, kolorowe drinki, tańce, odliczanie sekund do nastania północy i zabawa do białego rana. Niezależnie od tego czy sylwestra obchodzimy na wystawnym balu sylwestrowym czy na sylwestrowej domówce w gronie przyjaciół nieodłącznym elementem zabawy zawsze będzie muzyka, szampan i odpalanie fajerwerków albo przynajmniej podziwianie pokazu sztucznych ogni zorganizowanego przez sąsiadów lub władze miasta. Coraz częściej poszczególne miasta rezygnują z pokazów fajerwerków na rzecz kompromisowego rozwiązania w postaci pokazów laserowych, które nie niepokoją zwierząt. Tak czy owak w sylwestrową noc coś musi błyszczeć i migać na niebie, aby sylwestra można było uznać za odbytego.

Najmodniejsze dekoracje sylwestrowe

Większość najpopularniejszych fajerwerków rozbłyska na złoto, srebrno lub czerwono, dlatego także większość sylwestrowych dekoracji występuje w kolorach złota, srebra, czerwieni i czerni. Odpowiednim uzupełnieniem będzie także brokat i cekiny, które sprawdzą się zarówno w przypadku sylwestra jak i całego karnawału, a więc okresu zabaw i bali karnawałowych, które odbywają się między świętem Trzech Króli a Środą Popielcową. Wiele bali karnawałowych to bale maskowe lub bale przebierańców. W przypadku dorosłych zakres przebrań zazwyczaj jest zawężany do strojów z konkretnej epoki historycznej, np. bal w stylu secesyjnej Anglii lub bal w stylu lat osiemdziesiątych. Z tego powodu motywami charakterystycznymi dla dekoracji sylwestrowo-karnawałowych są kieliszki do szampana i kieliszki do drinków, maski na oczy, cylindry i stożkowe czapeczki imprezowe, gwiazdki, balonyserpentyny oraz cyfry wyrażające nazwę nadchodzącego roku oraz napisy z życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku, częściej występujące jednak w języku angielskim. Odwołaniem do błyszczących fajerwerków i unoszących się w szampanie bąbelków jest pojawiający się w wielu dekoracjach brokat  oraz wykorzystanie metalicznych, błyszczących i lśniących materiałów, z których robi się banery, girlandy, serpentyny, balony, konfetti. Nawet napisy i obrazki na sylwestrowych serwetkach, podkładkach, bieżnikach, jednorazowych naczyniach i rurkach do napojów zazwyczaj są nadrukowane złotym lub srebrnym tuszem.

Alternatywne opcje wystrzałów i rozbłysków

Na przyjęciach sylwestrowych i karnawałowych nie może zabraknąć balonów i serpentyn. Modne do podwieszania pod sufitem są świderki sylwestrowe, które pięknie odbijają światło, a ponieważ są bardzo lekkie to obracają się wokół własnej osi pod wpływem każdego, nawet najmniejszego, podmuchu wiatru. Jeśli nie chcecie puszczać fajerwerków ze względu na dobro zwierząt lub inne pobudki, a jednak chcecie, aby coś radośnie rozbłysło w momencie wybicia północy to świetną alternatywą będą zimne ognie lub błyszczące konfetti wystrzałowe. Takie konfetti wystrzeliwane z tuby daje piękny efekt i świetnie wygląda na zdjęciach. Jeśli unikacie śmiecenia na dworze to spokojnie możecie wystrzelić je w pomieszczeniu - później wystarczy zmieść konfetti z podłogi.

Produkty bestsellerowe w kategorii: dekoracje na SYLWESTRA i KARNAWAŁ

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadło do gustu: ciasteczko z wróżbą noworoczną, balony z napisem Happy New Year oraz kurtyna dekoracyjna. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii DEKORACJE na OKOLICZNOŚĆ:

Wesele

Komunia

Uroczystości żałobne

Wiosna

Lato

Halloween

Andrzejki

Wielkanoc

Boże Narodzenie

Walentynki