Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Komunię dla dziewczynki

Prezenty na Komunię dla dziewczynki powinny być wyjątkowe i mające dla niej znaczenie. Dobrze jest wybrać coś, co odzwierciedla jej zainteresowania, pasje lub charakter. Personalizowane przedmioty, takie jak ozdobne obrazki komunijne, biżuteria z motywami religijnymi lub zestawy podarunkowe, są doskonałym sposobem, aby podkreślić wyjątkowość tego dnia i wyrazić troskę o obdarowywaną dziewczynkę. Dopasowanie prezentu do jej osobowości i gustów sprawi, że będzie on nie tylko pamiątką z Pierwszej Komunii, ale także wyjątkowym wyrazem miłości i wsparcia.

Prezenty na Komunię dla dziewczynki 68 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 68 elementów
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki z Biblią i aniołem RD91
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki z Biblią i aniołem RD91

  Uroczy zestaw na I Komunię Świętą dla dziewczynki. Zamów starannie skomponowany upominek, w skład którego wchodzi Biblia ze specjalnie spersonalizowaną naklejką, figurka aniołka, dwustronny notes, pyszna czekolada oraz delikatne pianki. Całość została zapakowana w różowe pudełko prezentowe z wypełnieniem. Podaruj piękną pamiątkę z okazji ważnego święta.

  179,98 zł
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki z Biblią, kubkiem i srebrnym obrazkiem Premium RD92
  399,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki z Biblią, kubkiem i srebrnym...

  Elegancki upominek z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Zamów starannie skomponowany zestaw, w skład którego wchodzi spersonalizowana Biblia, ceramiczny kubek z imieniem, który zostanie z Dziewczynką na lata, ekskluzywny srebrny obrazek, pyszna czekolada oraz delikatne pianki. Całość została starannie zapakowana w różowe pudełko z wypełnieniem.

  399,98 zł
 • ZAWIESZKA do prezentu na Komunię dla dziewczynki różowa
  10,00 zł brutto inf zł netto
  ZAWIESZKA do prezentu na Komunię dla dziewczynki różowa

  Spersonalizowana zawieszka do prezentu na Komunię dla Dziewczynki. Zamów biały, tekturowy bilecik z życzeniami i personalizacją. Taki dodatek świetnie sprawdzi się do zestawów prezentowych w pudełku. 

  10,00 zł
 • Oryginalny PREZENT na Komunię dla dziewczynki Z PODPISEM Aniołek i kubek z personalizacją
  139,98 zł brutto inf zł netto
  Oryginalny PREZENT na Komunię dla dziewczynki Z PODPISEM Aniołek i...

  Na pokrywie znajduje się karteczka z personalizowanym tekstem, życzeniami oraz piękną grafiką różowych kwiatów i kielicha. Zamów kompletny zestaw zawierający figurkę anioła, pudełko z pysznymi czekoladkami, kubek z personalizacją oraz notatnik z różową kopertą. Całość ozdobiona jest delikatną wstążką.

  139,98 zł
 • Wyjątkowy PREZENT na Komunię dla dziewczynki Z PODPISEM Kubek z personalizacją, misiowa herbatka i czekolada
  119,98 zł brutto inf zł netto
  Wyjątkowy PREZENT na Komunię dla dziewczynki Z PODPISEM Kubek z...

  Wręcz zestaw w skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz delikatną grafiką kwiatową z różowym kielichem. W skład prezentu wchodzi: czekolada mleczna wykonana ręcznie, zapakowana w ozdobny kartonik, saszetka herbatki o owocowym aromacie, kubek z różowym uchwytem i nadrukiem imienia, oraz kartka z możliwością otwarcia, zamknięta w różowej kopercie. Cały...

  119,98 zł
 • Elegancki PREZENT na Komunię dla dziewczynki Z PODPISEM Łańcuszek pozłacany z aniołkiem i spersonalizowany kubek
  209,98 zł brutto inf zł netto
  Elegancki PREZENT na Komunię dla dziewczynki Z PODPISEM Łańcuszek...

  Zamów elegancki, biały zestaw z personalizacją, życzeniami oraz grafiką różowych kwiatów i kielicha. Kup gotowy upominek zawierający pozłacany łańcuszek z zawieszką aniołka, umieszczony w ozdobnym welurowym pudełeczku, kubek z różowym uchwytem i nadrukiem imienia dziecka, kartonik z pysznymi czekoladkami oraz karnet z kopertą, do którego można dołączyć...

  209,98 zł
 • Mądry PREZENT na Komunię dla dziewczynki z książką, aniołkiem i czekoladą PD87
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki z figurką aniołka i słodyczami...

  Podaruj elegancki box prezentowy na komunię ze specjalnie dobraną zawartością. W ozdobnym pudełku znajdziesz: figurkę anioła, czekoladowe serce z płatkami róż w ozdobnym opakowaniu, krówki śmietankowe, pamiątkową, okrągłą tabliczkę z grawerem "Pamiątka I Komunii Świętej" i koronkowy woreczek z czekoladkami.

  149,98 zł
 • Oryginalny PREZENT na Komunię dla dziewczynki z Biblią ze zdjęciem BD51
  189,98 zł brutto inf zł netto
  Oryginalny PREZENT na Komunię dla dziewczynki z Biblią ze zdjęciem...

  Wybierz piękny prezent dla dziewczynki na Pierwszą Komunię Świętą. W skład upominku wchodzi: Biblia z personalizowaną naklejką na okładce, drewniana, okrągła tabliczka z grawerem "Pamiątka I Komunii Świętej", czekoladowy bukiet w ozdobnym pudełeczku i koronkowy woreczek z pysznymi czekoladkami mlecznymi.

  189,98 zł
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki z figurką aniołka i słodyczami BM21
  309,98 zł brutto inf zł netto
  Elegancki PREZENT na Komunię dla dziewczynki z figurką anioła i...

  Zamów piękny prezent dla dziewczynki na komunię. W beżowym boxie znajdziesz wyszukane produkty dla dziecka. W skład upominku wchodzi: elegancki srebrny obrazek, duża figurka anioła, czekoladowe serce z płatkami róż w ozdobnym opakowaniu, krówki śmietanowe, drewniana, okrągła tabliczka z grawerem: "Pamiątka I Komunii Świętej".

  309,98 zł
 • Elegancki PREZENT na Komunię dla dziewczynki w skrzyni Z PODPISEM Pozytywka aniołek i Biblia personalizowana
  229,98 zł brutto inf zł netto
  Elegancki PREZENT na Komunię dla dziewczynki w skrzyni Z PODPISEM...

  Piękny i trwały prezent na Komunię dla dziewczynki umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna. Wewnątrz znajduje się spersonalizowana Biblia, pozytywka z aniołkiem, mega duża czekolada ręcznie robiona, a także otwierany karnet na życzenia i gotówkę. To piękny pomysł na prezent dla dziewczynki, który wręczycie od bliskich.

  229,98 zł
 • Oryginalny PREZENT na Komunię dla dziewczynki w skrzyni Z PODPISEM Słuchawki JBL i POZŁACANA bransoletka LUX
  609,98 zł brutto inf zł netto
  Oryginalny PREZENT na Komunię dla dziewczynki w skrzyni Z PODPISEM...

  Jaki prezent wybrać na Komunię dla dziewczynki? Szczególnie dobrym wyborem, zwłaszcza od Chrzestnych jest duży prezent z oryginalną zawartością umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna. W prezencie znalazły się oryginalne słuchawki, mini drukarka do zdjęć, słodycze, a także pamiątkowa bransoletka w pudełeczku.

  609,98 zł
 • Oryginalny PREZENT na Komunię dla dziewczynki w skrzyni Z PODPISEM Instax Mini 12 i głośnik bezprzewodowy LUX
  899,98 zł brutto inf zł netto
  Oryginalny PREZENT na Komunię dla dziewczynki w skrzyni Z PODPISEM...

  Szukasz pięknego prezentu na Komunię dziewczynki, który może być prezentem od Chrzestnych lub Dziadków? Pięknym i wartościowym wyborem będzie duża skrzynia z naturalnego drewna, w której umieściliśmy przedmioty elektroniczne takie jak smartwatch, aparat Instax wraz z wkładami, głośnik bezprzewodowy oraz pamiątkowy karnet i słodycze.

  899,98 zł
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki pamiątka Z IMIENIEM z bransoletką i aniołkiem
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki pamiątka Z IMIENIEM z...

  Wyjątkowy upominek dla dziewczynki z okazji Pierwszej Komunii Świętej w drewnianej skrzyneczce. Pudełko zawiera personalizowaną kartkę z dedykacją, bransoletkę z różowym turmalinem oraz zawieszką korony i sukienki, figurkę aniołka, a także różowe delikatne kwiatki na gałązce i dwie belgijskie czekoladki. Taki prezent z pewnością stanowić będzie piękną...

  129,98 zł
 • PREZENT na Komunię Z IMIENIEM Anioł i woreczek
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię Z IMIENIEM Anioł i woreczek

  Piękna pamiątka na Pierwszą Komunię Świętą w formie boxa prezentowego z aniołkiem. Upominek umieszczony jest w kraftowym pudełku z personalizacją na wieczku. Taki upominek to najlepsza pamiątka tak ważnej uroczystości dziecka. 

  109,98 zł
 • BIBLIA na Komunię w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ piękny duży prezent
  119,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BIBLIA na Komunię w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ piękny...

  Zamów elegancki upominek na Pierwszą Komunię Świętą chłopca lub dziewczynki. Wybieraj Biblię z zadrukowaną grafiką w ozdobnym, drewnianym pudełku. Przepiękny prezent z personalizacja, życzeniami oraz dopasowaną grafiką do okazji spodoba się obdarowanemu dziecku. Na wieku znajduje się przyklejona ozdoba z grawerem. 

  119,98 zł
 • PREZENT na Komunię Z IMIENIEM z Biblią i kubkiem
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię Z IMIENIEM z Biblią i kubkiem
  2 Recenzje

  Zamów wyjątkowy prezent w dużej, drewnianej skrzyni z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Podaruj przepiękny upominek z personalizacją, życzeniami oraz grafiką białych kwiatów i złotego kielicha. Wybieraj gotowy kosz prezentowy z Biblią w sztywnej oprawie, kubkiem z imieniem, welurowym woreczkiem, kółkiem z grawerem, figurką aniołka oraz karnetem do życzeń. 

  239,98 zł
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki Bransoletka perłowa Z PERSONALIZACJĄ
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki Bransoletka perłowa Z...

  Na Pierwszą Komunię Świętą Dziewczynki wybierz uroczy upominek zapakowany w ozdobny kartonik. W środku znajduje się perłowa bransoletka z zawieszkami krzyżyka i aniołka, które są pięknymi symbolami wiary i opieki. Wewnątrz znajduje się również spersonalizowana karteczka z dedykacją, dzięki czemu prezent będzie unikatową pamiątką tego ważnego dnia.

  79,98 zł
 • Wyjątkowy PREZENT na Komunię dla dziewczynki Łańcuszek POZŁACANY z aniołkiem i czekoladkami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Wyjątkowy PREZENT na Komunię dla dziewczynki Łańcuszek POZŁACANY z...

  Przepiękny pozłacany łańcuszek z elegancką zawieszką aniołka z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Wybierz upominek z personalizacją i życzeniami, zapakowany w ozdobny kartonik z grafiką różowych kwiatów i złotego kielicha. W pudełeczku znajdują się również dwie słodkie czekoladki wykonane z najlepszej belgijskiej czekolady, dodając jeszcze więcej radości...

  149,98 zł
 • Elegancki PREZENT na Komunię dla dziewczynki Bransoletka POZŁACANA z kamieniem i czekoladkami
  89,98 zł brutto inf zł netto
  Elegancki PREZENT na Komunię dla dziewczynki Bransoletka POZŁACANA...

  Przepiękny upominek dla Dziewczynki z okazji Pierwszej Komunii Świętej, elegancko zapakowany do ozdobnego kartonika z dopasowaną, różową wstążką. Wybierz elegancki prezent w postaci bransoletki na białym regulowanym sznureczku, zdobionej cudownymi zawieszkami aniołka i serduszka oraz kamieniem księżycowym. Do bransoletki dołączone są słodkie czekoladki,...

  89,98 zł
 • PREZENT na Komunię Z IMIENIEM Anioł i Biblia MEGA BOX Lux
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię Z IMIENIEM Anioł i Biblia MEGA BOX Lux

  Przepiękny i niezwykle elegancki upominek, który można wręczyć dziecku z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Wybieraj zestaw z Biblią w sztywnej oprawie, figurką aniołka, kółkiem z grawerem, karnetem do wpisania życzeń oraz woreczkiem welurowym. Podaruj prezent w białym boxie z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w uniwersalnej odsłonie, która nawiązuje...

  179,98 zł
 • Elegancki PREZENT na Komunię dla dziecka Z PODPISEM Biblia i figurka aniołka
  109,98 zł brutto inf zł netto
  Elegancki PREZENT na Komunię dla dziecka Z PODPISEM Biblia i...

  Wybierz podarunek w eleganckim, białym opakowaniu z personalizacją, życzeniami oraz delikatną grafiką białych róż. W zestawie znajduje się figurka anioła z gipsu w kolorze białym, Biblia z dekoracyjnym wzorem kwiatów i kielicha oraz kartka z możliwością umieszczenia w niej pieniędzy. Całość ozdobiona jest subtelnie wiążącą wstążką.

  109,98 zł
 • PAMIĄTKA I Komunii Świętej karnet Białe Róże z kielichem (+koperta)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  PAMIĄTKA I Komunii Świętej karnet Białe Róże z kielichem (+koperta)

  Zamów elegancką, otwieraną kartkę, którą można dołączyć do prezenty z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Karnet wykonany jest z grubego i sztywnego papieru z motywem białych róż i złotego kielicha. Karnet do samodzielnego wypisania sprzedawany w komplecie jest z białą kopertą.

  9,98 zł
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki bransoletka pozłacana z serduszkami Z PERSONALIZACJĄ
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki bransoletka pozłacana z...

  Ręcznie wykonana bransoletka w formie prezentu na Pierwszą Komunię Świętą. Zamów biżuterie z kamieni szlachetnych i pozłacanych zawieszek w kształcie serduszek, umieszczoną na delikatnym różowym sznureczku. Całość prezentowana jest w eleganckim pudełku ozdobionym kwiatowym motywem. Wewnątrz znajduje się spersonalizowana karteczka oraz słodkie czekoladki.

  79,98 zł
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki z bransoletką i aniołkiem PM41
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki z bransoletką i aniołkiem PM41

  Wybierz piękny upominek na Komunię dla dziewczynki. W dekoracyjnym pudełku z pudrowymi kwiatami znajdziesz: bransoletkę z różowym turmalinem oraz pozłacanymi zawieszkami w kształcie korony i sukienki, figurkę anioła, krówki śmietanowe i czekoladę mleczną z truskawkami w ozdobnym kartoniku.

  219,98 zł
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki bransoletka pozłacana z koroną Z PERSONALIZACJĄ
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki bransoletka pozłacana z koroną...

  Prezent na Pierwszą Komunię dla Dziewczynki. Upominek zawiera uroczą bransoletkę z pozłacanymi elementami i naturalnym turmalinem, umieszczony został na delikatnym, jasnoróżowym sznureczku. Ta ręcznie wykonana biżuteria, wyposażona jest w regulację, dopasowuje się do rączki dziecka. Biżuteria zaprezentowana jest w pudełeczko, które zawiera specjalnie...

  79,98 zł
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki ze srebrnym obrazkiem i świecą RD93
  349,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki ze srebrnym obrazkiem i świecą...

  Różowy zestaw prezentowy dla Dziewczynki z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Zamów starannie skomponowany upominek, w skład którego wchodzi elegancki srebrny obrazek, figurka aniołka, ręcznie wykonana świeca sojowa w stylu glamour, dwustronny notes, a całość dopełnia materiałowy kwiatek. Wybierz wysokiej jakości prezent, który z pewnością skradnie serce...

  349,98 zł
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki z kubkiem, słodyczami i aniołkiem RD94
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki z kubkiem, słodyczami i...

  Wyjątkowy upominek na Komunię dla Dziewczynki. Prezent znajduje się w urokliwym różowym pudełku prezentowym. W środku została ułożona ręcznie robiona czekolada, kubek z imieniem, figurka aniołka, pianki w woreczku oraz welurowy woreczek na pieniążki. Cała kompozycja prezentu jest niezwykle estetyczna, a motyw różowych kwiatów stanowi doskonały wybór.

  179,98 zł
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki z aniołem i kubkiem termicznym RD95
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki z aniołem i kubkiem termicznym...

  Wyjątkowy prezent na Pierwszą Komunię dla Dziewczynki. Upominek składa się z kubka termicznego, figurki aniołka, świeczki oraz słodyczy. Ten uroczy zestaw jest gotowy do wręczenia i z pewnością oczaruje każdą dziewczynkę, która go otrzyma. Figurka anioła stanie się piękną pamiątką, a kubek i świeczka z pewnością dostarczą radość i uśmiech. 

  249,98 zł
 • PREZENT na Komunię dla dziewczynki ze słodyczami, notesem i aniołem RD96
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Komunię dla dziewczynki ze słodyczami, notesem i...

  Wyjątkowy upominek na Komunię dla Dziewczynki, zapakowany w różowe pudełko z kwiatowym motywem. Zawiera elegancką świecę sojową, figurkę aniołka, słodycze oraz woreczek na pieniążki. Kompozycja zestawu prezentuje się niezwykle efektownie, a obdarowana Dziewczynka z pewnością będzie zachwycona tak pięknym upominkiem na tę wyjątkową okazję.

  209,98 zł
 • Mądry PREZENT na Komunię dla dziewczynki z książką i czekoladą RD105
  209,98 zł brutto inf zł netto
  Elegancki PREZENT na Komunię dla dziewczynki z książką i...

  Podaruj dziewczynce zestaw prezentowy z książką. W zestawie znajduje się: książka ,,Mała Księżniczka" czekolada mleczna z truskawkami w ozdobnym opakowaniu, pianki marshmallow, duża czekolada z owocami i piankami w komunijnej obwolucie i gałązka z delikatnymi kwiatami. Mądry prezent będzie świetnym wyborem na okazję Komunii.

  209,98 zł
 • Wyjątkowy PREZENT na Komunię dla dziewczynki ze słuchawkami, mikrofonem i słodyczami RD99
  229,98 zł brutto inf zł netto
  Wyjątkowy PREZENT na Komunię dla dziewczynki ze słuchawkami,...

  Wyjątkowy upominek dla dziewczynki w pięknym pudełku z motywem różowych kwiatów. W zestawie znajdziesz: różowe słuchawki bezprzewodowe z podświetlanymi kocimi uszkami, mikrofon bezprzewodowy z wbudowanym głośnikiem bluetooth, dużą ręcznie robioną czekoladę z owocami i piankami oraz czekoladę mleczną z truskawkami.

  229,98 zł
 • Elegancki PREZENT na Komunię dla dziewczynki z Biblią spersonalizowaną i figurką aniołka PD88
  229,98 zł brutto inf zł netto
  Elegancki PREZENT na Komunię dla dziewczynki z Biblią...

  Elegancki prezent na Pierwszą Komunię Świętą zapakowany w pudełko ozdobione motywem pudrowych kwiatów. W skład zestawu wchodzi Biblia z obrazkami i personalizacją, czekolada z truskawkami w dekoracyjnym kartoniku, figurka aniołka, słodkie krówki śmietankowe, koronkowy woreczek wypełniony belgijskimi czekoladkami oraz drewniane kółeczko z grawerem.

  229,98 zł
 • Wyjątkowy PREZENT na Komunię dla dziewczynki z książką i srebrnym obrazkiem PD89
  309,98 zł brutto inf zł netto
  Wyjątkowy PREZENT na Komunię dla dziewczynki z książką i srebrnym...

  Niezapomniany prezent dla Dziewczynki na Pierwszą Komunię Świętą. Wybierz cudowny zestaw z ilustrowanym wydaniem książki "Tajemniczy ogród", srebrnym obrazkiem, czekoladą mleczną w ozdobnym kartoniku, koronkowym woreczkiem z czekoladkami oraz drewnianym kółkiem z grawerem. Ten elegancki prezent w pudełku z motywem pudrowych kwiatów z pewnością ucieszy...

  309,98 zł
 • ZAWIESZKA do prezentu dla dziewczynki pudrowego na Komunię
  10,00 zł brutto inf zł netto
  ZAWIESZKA do prezentu dla dziewczynki pudrowego na Komunię

  Wybierz spersonalizowaną zawieszkę, którą można doczepić do upominku. Zarówno zawieszka jak i prezenty z pudrowymi kwiatami mają tą samą szatę graficzną, więc będą do siebie idealnie pasować.

  10,00 zł
 • Oryginalny PREZENT na Komunię dla dziewczynki z głośnikiem, słuchawkami i słodyczami RD100
  259,98 zł brutto inf zł netto
  Oryginalny PREZENT na Komunię dla dziewczynki z głośnikiem,...

   Różowy prezent dla dziewczynki na Pierwszą Komunię Świętą. W dekoracyjnym pudełku znajdziesz: różowe słuchawki bezprzewodowe z podświetlanymi kocimi uszkami, głośnik bezprzewodowy, dużą ręcznie robioną czekoladę z owocami i piankami w obwolucie z motywem komunijnym, pianki marshmallow i gałązkę z delikatnymi kwiatami.

  259,98 zł
 • BIBLIA na Komunię w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ dla dziewczynki Floral Girl
  119,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BIBLIA na Komunię w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ dla...

  Niezwykle elegancki prezent, który będzie cudowną pamiątka na lata. Zamów Biblię w ilustrowanym wydaniu z motywem graficznym kwiatów i złotego kielicha. Biblia umieszczona jest w specjalnie przygotowanym, drewnianym pudełku. Podaruj spersonalizowany upominek z życzeniami. Wieczko pudełka ozdobione jest kółkiem z grawerem. 

  119,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 68 elementów

Prezenty na Komunię dziewczynki: co kupić na Komunię?

Komunia jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu katolickiego dziecka, sygnalizującym jego rozwój duchowy i wprowadzający je w pełniejsze uczestnictwo w życiu Kościoła. Jest to moment, w którym dziecko przyjmuje po raz pierwszy ciało Chrystusa w Eucharystii, co ma niezwykłe znaczenie dla jego wiary i duchowego wzrostu. Jedną z tradycji towarzyszących temu wydarzeniu jest obdarowywanie dziecka prezentami, które mają symbolizować tę ważną chwilę oraz stanowić pamiątkę na całe życie. Prezenty te mogą mieć różnorodną formę, od przedmiotów o znaczeniu religijnym, takich jak Biblia czy rzeźby świętych, po prezenty praktyczne lub symboliczne, które będą towarzyszyć dziecku w jego duchowej podróży. Wartość tych prezentów nie tylko celebruje ważność pierwszej komunii, ale także przypomina dziecku o jego roli i związku z Kościołem oraz o miłości i wsparciu ze strony rodziny i bliskich.

Pamiątki komunijne i prezenty dla dziewczynki

Pamiątki komunijne i prezenty dla dziewczynki mogą być wyjątkowe i symboliczne, podkreślając jej pierwsze przyjęcie sakramentu Eucharystii. Biblia z imieniem dziecka to piękny prezent, który będzie towarzyszyć jej w duchowej podróży przez całe życie. Figurki aniołków mogą być również uroczym dodatkiem, przypominającym o opiece nad nią w czasie komunii i w przyszłości. Ponadto, inne symboliczne prezenty, takie jak różaniec czy medalik z wizerunkiem świętego, mogą być doskonałymi pamiątkami, które będą przypominać dziewczynkę o znaczeniu tego wyjątkowego dnia i inspirują ją do praktykowania swojej wiary.

Prezent na Komunię dla dziewczynki od Chrzestnej i Chrzestnego

Prezent na Komunię dla dziewczynki od Chrzestnej i Chrzestnego powinien być wyjątkowy i symboliczny, podkreślając znaczenie tego dnia. Elegancki naszyjnik w pięknym pudełku to doskonały wybór, który będzie zarówno pamiątką, jak i ozdobą na specjalne okazje. Zestaw z naszyjnikiem, który zawiera delikatną biżuterię, może być także doskonałym prezentem, który podkreśli uroczystość tego wydarzenia. Biżuteria, jako prezent, ma potencjał stania się symbolem duchowej podróży i opieki nad dziewczynką w tym ważnym dla niej czasie. Wybierając prezent, warto zadbać o to, aby był elegancki i starannie wykonany, co podkreśli jego wyjątkowy charakter jako podarunku od Chrzestnej i Chrzestnego.

Prezent na komunie rd92

Prezent na Komunię dziewczynki

Oryginalne prezenty na Komunię dla dziewczynki

Oryginalne prezenty na Komunię dla dziewczynki mogą obejmować różnorodne zestawy prezentowe, które nie tylko będą praktyczne, ale także oryginalne i ciekawe. Zestawy kosmetyków lub produktów pielęgnacyjnych w eleganckim koszu prezentowym mogą być doskonałym wyborem, zachęcając dziewczynkę do dbania o siebie w sposób radosny i pielęgnując swoje ciało jako dar Boży. Kosz podarunkowy z Bibilią, ozdobiony dodatkowymi elementami symbolicznymi, jak różaniec czy kielich, może być nie tylko praktycznym, ale także inspirującym prezentem, który zachęci dziewczynkę do zgłębiania swojej wiary. Z kolei kosz prezentowy z kubkiem lub zestawem do herbaty lub kawy może stworzyć wyjątkowy rytuał rodzinny, podczas którego dziewczynka będzie mogła spokojnie rozważać treści swojej nowej Biblii. Wszystkie te pomysłowe i pomysłowe zestawy upominkowe mogą być wyrazem miłości i wsparcia dla dziewczynki w tym ważnym dniu, jednocześnie dodając mu wyjątkowej radości i uroku.

Co na Komunię dla dziewczynki?

Na Komunię dla dziewczynki można rozważyć wiele pięknych i symbolicznych prezentów. Jednym z popularnych wyborów jest personalizowana Biblia, która będzie towarzyszyć dziewczynce w jej duchowej podróży przez życie. Biżuteria, taka jak delikatny naszyjnik z krzyżykiem lub medalikiem, może być eleganckim prezentem, który podkreśli jej duchowe znaczenie tego wyjątkowego dnia. Kolejnym pomysłem jest figurka anioła, symbolizująca opiekę niebieską nad dziewczynką w jej dalszej drodze wiary. Ozdobny różaniec to również piękny i praktyczny prezent, zachęcający do regularnej modlitwy. Dodatkowo, książka z tematyki religijnej lub książka zawierająca inspirujące opowieści o świętych może być ciekawą propozycją. Personalizowany album na zdjęcia z pierwszą komunią, do którego dziewczynka będzie mogła wklejać wspomnienia z tego ważnego dnia, również sprawi radość. Zestaw do modlitwy, zawierający różaniec i modlitewnik, może być praktycznym prezentem, który pomoże dziewczynce rozwijać jej relację z Bogiem. 

Prezent komunia dziewczynki bransoletka z serduszkami z perso

Pamiątka I Komunii dla dziewczynki

Drobne prezenty na Komunię dla dziewczynki z imieniem

Personalizowane prezenty na Komunię dla dziewczynki z imieniem to wspaniały sposób na uczczenie tego wyjątkowego dnia. Możesz rozważyć elegancką bransoletkę z imieniem dziewczynki, która będzie nie tylko piękną ozdobą, ale także pamiątką na lata. Innym pomysłem jest personalizowany kuferek lub pudełko na biżuterię, które będzie przechowywać jej skarby w elegancki sposób. Personalizowana ramka na zdjęcia z imieniem dziecka będzie doskonałym miejscem do wyeksponowania wspomnień z pierwszej komunii. Możesz także rozważyć personalizowany kubek, który będzie jej towarzyszył podczas chwil relaksu i modlitwy. Każdy z tych prezentów z imieniem będzie nie tylko wyjątkowy, ale także pokaże dziewczynce, że jest niezwykle ważna i ceniona w tym szczególnym dniu.