Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Życzenia na urodziny na telefon

Chcesz w oryginalny sposób złożyć życzenia urodzinowe Solenizantowi lub Solenizantce? Wybieraj produkty na telefon z przepięknymi motywami w najnowszych trendach. Motywy graficzne w różnych kolorach będą świetnie pasować do okazji. Prześlij życzenia w wirtualnej odsłonie drogą elektroniczną wykorzystując media społecznościowe lub wiadomość MMS. Życzenia na telefon z personalizacją oraz własnym tekstem przypadną do gustu obdarowanej osobie. Oszczędzaj czas i pieniądze wykorzystując niezwykle ekologiczną propozycję. Elektroniczne życzenia urodzinowe to strzał w 10-tke!

Życzenia na urodziny na telefon  17 produktów

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Agat Pink WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Agat Pink WPISZ...

  Życzenia na Urodziny w przepięknej stylowej odsłonie na telefon. Wybieraj produkt z personalizacją, własnym tekstem oraz grafiką różowego agatu z elementami złota na czarnym tle. Prześlij oryginalny życzenia Solenizantce drogą elektroniczną. Oszczędzaj czas i pieniądze. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Glamour Black WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Glamour Black WPISZ...

  Życzenia na Urodziny z przepiękną grafiką w stylu glamour z kwiatami na czarnym tle. Prześlij kilka ciepłych słów Solenizantce w dniu jej święta. Wybieraj produkt w wirtualnej odsłonie, który pozwoli szybko i tanio przekazać najszczersze życzenia. Spersonalizowany produkt z własnym tekstem przypadnie do gustu obdarowanej osobie. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Happy Day WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Happy Day WPISZ...

  Przepiękne i oryginalne życzenia dla Niej na urodziny z elegancką grafiką kobiety leżącej w łóżku z butelką szampana. Spersonalizowany produkt z własnym tekstem pozwoli w ważnym dniu przekazać kilka ciepłych słów Solenizantce. Oszczędzaj czas i pieniądze wybierając życzenia na telefon. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Agat Black WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Agat Black WPISZ...

  Eleganckie życzenia urodzinowe na telefon z personalizacją oraz motywem graficznym agatu ze złotym nadrukiem imitującym brokat na czarnym tle. Wybieraj produkt z własnym tekstem. Prześlij życzenia urodzinowe Solenizantce lub Solenizantowi drogą elektroniczną. Oszczędzaj czas i pieniądze. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Balon z liczbą WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Balon z liczbą WPISZ...

  Przepiękne życzenia na urodziny, który można przesłać w szybki i prosty sposób przy pomocy mediów społecznościowych lub wiadomości MMS. Produkt na telefon wysokiej jakości z personalizacją, własnym tekstem oraz motywem graficznym różowego balonika na czarnym tle. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Białe Róże WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Białe Róże WPISZ...

  Życzenia na urodziny dla Niej z przepiękną grafiką białych róż, personalizacją oraz własnym tekstem. Wybieraj produkt na telefon, który pozwoli przesłać kilka ciepłych słów. Obdaruj Solenizantkę wyjątkowymi życzeniami w wirtualnej odsłonie. Produkt będzie cudowną pamiątka na długi czas. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Black Gold WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Black Gold WPISZ...

  Eleganckie życzenia na Urodziny z przepiękną grafiką w czarno-złotej kolorystyce. Prześlij drogą elektroniczną Solenizantce lub Solenizantowi najszczersze życzenia. Wybieraj spersonalizowany produkt z własnym tekstem, który będzie stanowił wyjątkową pamiątkę na lata. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Black&Gold Balloons WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Black&Gold Balloons...

  Szukasz oryginalnych życzeń, które można przekazać Solenizantowi z okazji jego święta? Wybieraj produkt wirtualny z własnym tekstem, personalizacją oraz motywem graficznym złotych balonów na czarnym tle. Prześlij kilka ciepłych słów bliskiej osobie oszczędzając swój czas i pieniądze. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Boho WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Boho WPISZ SWOJĄ CYFRĘ

  Eleganckie życzenia na urodziny w stylu boho. Wybieraj przepiękny produkt wysokiej jakości na telefon z personalizacją oraz własnym tekstem. Prześlij Solenizantce wyjątkowe życzenia w wirtualnej odsłonie. Oszczędzaj czas i pieniądze wybierając cyfrowe życzenia. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Czarny Eukaliptus WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Czarny Eukaliptus...

  Chcesz przekazać oryginalne życzenia Solenizantce Lub Solenizantowi? Wybieraj produkt wirtualny na telefon z własnym tekstem, personalizacją oraz grafiką eukaliptusa na czarnym tle. Przepiękny motyw graficzny wpisuje się w aktualne trendy. Prześlij życzenia Urodzinowe drogą elektroniczną. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Eukaliptus z heksagonem WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Eukaliptus z...

  Eleganckie życzenia wirtualne na telefon, które można przekazać z okazji Urodzin. Wybieraj produkt z personalizacją, własnym tekstem oraz motywem graficznym eukaliptusa z heksagonem. Prześlij najszczersze życzenia drogą elektroniczną. Taki sposób pozwoli zaoszczędzić czas oraz jest niezwykle ekologiczny. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Glamour Glitter WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Glamour Glitter...

  Eleganckie życzenia urodzinowe na telefon dla Niej. Prześlij Solenizantce w dniu jej święta kilka ciepłych słów wykorzystując nasz produkt z personalizacją oraz motywem graficznym w stylu glamour. Niezwykle stylowe życzenia elektroniczne będą cudowną pamiątką na długie lata. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Pampas Boho WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Pampas Boho WPISZ...

  Cudowne życzenia dla Solenizantki z okazji jej Urodzin. Prześlij drogą elektroniczną wirtualny produkt z personalizacją oraz motywem graficznym w stylu boho. Życzenia na telefon z kobiecej odsłonie przypadną do gustu obdarowanej osobie. Wybieraj tanią i ekologiczną propozycję. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Pink Glitter WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Pink Glitter WPISZ...

  Chcesz podarować oryginalne życzenia z okazji Urodzin? Wybieraj produkt wirtualny, który można przesłać Solenizantce w dniu jej święta. Przekaż kilka ciepłych słów najbliższej osobie drogą elektroniczną. Skorzystaj z naszych życzeń na telefon z personalizacją oraz własnym tekstem. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Piwonia i Eukaliptus WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Piwonia i Eukaliptus...

  Życzenia elektroniczne na Urodziny z przepięknym motywem graficznym kwiatów piwonii i eukaliptusa. Wybieraj produkt wirtualny z personalizacją oraz własnym tekstem. Prześlij Solenizantce w dniu jej święta wyjątkowe życzenia, które pozwolą zaoszczędzić czas oraz pieniądze. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Rosegold Black WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Rosegold Black WPISZ...

  Eleganckie życzenia na Urodziny, które można przesłać Solenizantce. Wybieraj przepiękny produkt na telefon z personalizacją, własnym tekstem oraz motywem graficznym w stylu Rosegold Black. Cudowne życzenia wirtualne pozwolą przekazać wiele ciepłych słów bliskiej osobie w dniu jej święta. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Rustykalny Wianuszek WPISZ SWOJĄ CYFRĘ
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny na telefon elektroniczne Rustykalny Wianuszek...

  Eleganckie życzenia na telefon, które można przekazać z okazji Urodzin Solenizantki. Wybieraj produkt wysokiej jakości z personalizacją, motywem graficznym rustykalnego wianuszka oraz własnym tekstem. Przekaż kilka miłych słów drogą elektroniczną oszczędzając swój czas. 

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Urodzinowe życzenia na telefon

Z okazji urodzin życzyć można wielu rzeczy. Najczęściej są to zdrowie, radość, uśmiech, spełnienie marzeń czy miłość. Nierzadko najlepsze życzenia obejmują również dobrą pracę, zdanie egzaminów, pieniądze, podróże czy awans - w zależności od tego, co dzieje się w życiu solenizanta. Nieco spersonalizowane życzenia urodzinowe pozwalają bowiem pokazać, jak dobrze znasz drugą osobę. To również sposób na podkreślenie, że jej słuchasz i troszczysz się o nią. Im bardziej unikalne życzenia, tym milej pozwolą zaskoczyć solenizanta. Nic jednak nie szkodzi, jeśli nie wiesz, co powiedzieć bądź napisać. Zawsze z powodzeniem możesz skorzystać z gotowych propozycji. Wierszyki czy życzenia znalezione w Internecie również będą trafionym rozwiązaniem. Najważniejsza jest w końcu sama pamięć!

Jak złożyć życzenia na urodziny?

Składanie życzeń w dniu urodzin to nie problem. Można wysłać je w wiadomości SMS albo na czasie internetowym, zadzwonić lub nadać kartkę okolicznościową. Jeśli spotykasz się w tym dniu z solenizantem to jeszcze prostsze - życzenia śmiało złożyć samodzielnie. To na pewno sprawi wielką przyjemność bliskiej osobie. Jak jeszcze składać życzenia? Możesz śmiało wykorzystać do tego ozdobną grafikę z personalizowanym tekstem. To wygodne i ciekawe rozwiązanie, które bez dwóch zdań zaskoczy solenizanta. Elektroniczne życzenia urodzinowe z brokatem i motywem balonów jest świetnym przykładem. To grafika utrzymana w urodzinowym stylu, która pozwoli nadać szczególny charakter Twoim życzeniom. Na niej umieścić można z kolei dowolny tekst - w ten sposób całość będzie niepowtarzalnym pomysłem na urodziny.

Życzenia na telefon black gold balloons

Urodzinowe życzenia elektroniczne

Oryginalne życzenia urodzinowe na telefon

Elektroniczne grafiki przygotowane zostały specjalnie na urodziny według autorskich pomysłów. Są modne i stylowe, a estetyczne wykonanie sprawia, że stanowią piękną niespodziankę dla solenizanta. Można je wygodnie przesłać przy pomocy telefonu albo komputera. W ten sposób życzenia znajdą się w ciągu kilku minut (a nawet sekund!) u solenizanta. Nie musisz się więc martwić, że mieszkasz na drugim końcu kraju czy za granicą - bez problemu złożysz życzenia na urodziny bliskiej osoby. Stylowa grafika z życzeniami urodzinowymi zdobiona czarnym agatem i złoceniami oczaruje zarówno kobietę, jak i mężczyznę. Możesz taki motyw wybrać na dowolne urodziny! Na pewno solenizant doceni tak nietuzinkowe rozwiązanie i pięknie złożone życzenia.

Elektroniczne życzenia na urodziny

Zależy Ci na stylowej grafice, która pozwoli złożyć życzenia na urodziny kogoś bliskiego? Bardzo dobrze prezentuje się motyw zielonych gałązek i jasnych kwiatów na białym tle. To czarująca propozycja w modnym klimacie, która bez dwóch zdań przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Czarny tekst życzeń będzie z kolei wyglądać czytelnie i estetycznie. Taki obrazek bardzo dobrze więc sprawdzi się w swojej roli. Życzenia urodzinowe na telefon z eukaliptusem czy trawą pampasową to kolejne naturalne projekty, które śmiało można wykorzystać. Tak gustowne obrazki z tekstem naprawdę sprawią przyjemność wszystkim Twoim krewnym czy przyjaciołom. Zobacz koniecznie wszystkie propozycje, które przygotowaliśmy i zaskocz najbliższych.

Życzenia na urodziny na telefon białe róże

Urodzinowe życzenia na telefon