Nowe produkty

Ostatnie posty

Powiadomienia o ciąży na telefon

Przekaż radosną nowinę o ciąży w efektowny sposób. Piękny i oryginalny sposób na poinformowanie o powiększeniu rodziny. Wykorzystaj powiadomienie w wersji elektronicznej, które roześlesz do najbliższych w zaledwie kilka chwil z dowolnego miejsca. Urocze grafiki, personalizowane życzenia, każdy znajdzie coś dla siebie. To propozycja, która będzie pamiątką na długie lata, jej cyfrowa forma nie ulegnie zniszczeniom czasowym. Zamawiając produkt wesprzesz także ekologię. Odwiedź naszą stronę i znajdź ulubiony wzór. 

Powiadomienia o ciąży na telefon  17 produktów

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian

  Chcesz we wspaniały sposób poinformować najbliższych o zajściu w ciążę? Wykorzystaj personalizowane powiadomienie w wersji cyfrowej! Na produkcie znajduje się urocza grafika bociana w stylu boho. Całość niesamowicie się prezentuje! Bez wątpienia zachwyci wszystkich odbiorców. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki

  Szukasz sposobu na przekazanie radosnej nowiny o ciąży? Wykorzystaj elektroniczne powiadomienie, które dotrze do najbliższych na ich telefon. Urocza grafika boho bucików zachwyci każdą osobę, personalizowany tekst wywoła uśmiech na twarzy. Produkt jest ekologiczny, dzięki niemu wesprzesz ekologię! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca

  Powiadomienie o zajściu w ciąże w wersji elektronicznej. Zamów produkt z grafiką zwierzątek na niebieskim tle. To wspaniała propozycja dla chłopca. Personalizowany tekst sprawi, że produkt stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Zadbaj o środowisko z najnowszym, cyfrowym produktem. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla...

  Wspaniały sposób by przekazać radosną nowinę o ciąży. Zamów personalizowany produkt w formie elektronicznej. Umieścimy na nim grafikę zwierzątek pośród różu oraz nadesłany na pocztę tekst. Zaskocz bliskich wyjątkową wiadomością! Decydując się na ten produkt wesprzesz także ekologię. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek

  Powiadomienia o ciąży w formie cyfrowej. Skorzystaj z elektronicznego produktu zdobionego grafiką malutkiego garniturka. Dołączymy do niego personalizowane życzenia, które prześlesz na naszego maila. Zaskocz bliskich radosną nowiną! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki

  Wspaniały sposób by powiadomić najbliższych o zajściu w ciążę. Skorzystaj z elektronicznego produktu zdobionego grafiką kubraczków. Dołączymy do niego personalizowany tekst nadesłany na naszego maila. Całość zaprezentuje się niesamowicie stylowo. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem

  Chcesz oznajmić bliskim o zajściu w ciąże? Nadeślij do nich elektroniczne powiadomienie! Cyfrowy produkt zdobiony jest grafiką białych róż z misiem, dopełnia go personalizowany tekst. Zaskocz bliskich radosną nowiną! Produkt jest ekologiczny, wspiera środowisko. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon

  Powiadomienia o ciąży w wyjątkowym wydaniu. Zaskocz najbliższych elektroniczną wiadomością! Urocza grafika niebieskiego balonika wspaniale sprawdzi się dla chłopca. Powiadomienie dopełni personalizowany tekst nadesłany na naszego maila. Ekologiczny produkt pozwoli zadbać o środowisko. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy

  Zaskocz najbliższych za pomocą elektronicznego zawiadomienia o ciąży! Nadeślij do nich wiadomość zdobioną grafiką dziecięcego ubranka pośród eukaliptusa. Personalizowany tekst sprawi, że całość będzie miała szczególny wydźwięk. Produkt jest ekologiczny, dzięki niemu wesprzesz planetę! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl

  Wyjątkowe powiadomienie o ciąży! Przekaż radosną nowinę najbliższym za pomocą elektronicznej wiadomości. Produkt zdobiony jest grafiką dziecięcego ubranka. To wspaniała propozycja dla dziewczynki. Dołączymy do niego także personalizowany tekst, który znajdzie się na naszym mailu. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho

  Zaskocz najbliższych wiadomością o zajściu w ciążę! Nadeślij do nich elektroniczne powiadomienie zdobione grafiką boho mamy, dołączymy do niego personalizowany tekst, który znajdzie się na naszym mailu. To także wspaniała pamiątką, którą możesz zachować na lata. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty

  Fantastyczne powiadomienie o zajściu w ciążę. Zaskocz najbliższych wysyłając im elektroniczną wiadomość. Grafika polnych kwiatów prezentuje się niesamowicie stylowo. Dołączony do niej personalizowany tekst sprawi, że całość stanie się wyjątkowa. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon

  Powiadomienie o ciąży na telefon to najnowszy sposób na przekazanie radosnej nowiny. Grafika różowego balonu oraz towarzyszący mu personalizowany tekst prezentuje się niesamowicie efektownie. Każdy z bliskich będzie zaskoczony! Dzięki temu produktowi dotrzesz do bliskich w szybki i łatwy sposób. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty

  Wspaniałe powiadomienie o nowym członku rodziny, które zaskoczy najbliższych. Wyślij produkt w formie cyfrowej zdobiony grafiką różowych kwiatów. Dołączymy do niego personalizowany tekst, który dostarczysz na naszego firmowego maila. Całość wspaniale się komponuje tworząc niezapomnianą pamiątkę. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem

  Szukasz sposobu na poinformowanie bliskich o zajściu w ciążę? Zamów elektroniczny produkt, który roześlesz do wszystkich w zaledwie kilka chwil. Urocza grafika słonika pośród eukaliptusa zachwyci wszystkich a personalizowany tekst chwyci za serce. Całość będzie stanowić wyjątkową pamiątkę. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka

  Wspaniałe powiadomienie o ciąży, które chwyci za serce wszystkich bliskich. Zamów elektroniczny produkt z grafiką sukienki w kolorze różowym, to propozycja przeznaczona dla dziewczynki. Dołączymy do niego personalizowany tekst. Całość wspaniale się skomponuje. Zadbaj o ekologię wraz z nowoczesnym produktem!

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki

  Skorzystaj z elektronicznego powiadomienia o ciąży, które dotrze do najbliższych w kilka chwil. Urocza grafika malutkich, dziecięcych zabawek zachwyci wszystkich a personalizowany tekst chwyci za serce. Produkt jest ekologiczny, pozwoli Ci wesprzeć planetę, ponadto stanie się pamiątką, która nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem czasu. 

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Powiadomienia o ciąży na telefon

Informacja o ciąży to jedna z najbardziej radosnych nowin, jakie można przekazać najbliższym. Niektóre kobiety od razu dzielą się nią z rodzicami, przyjaciółmi i innymi osobami, a inne wolą poczekać - choćby do końca pierwszego trymestru. Tak czy inaczej, w końcu przychodzi ta chwila, gdy chcesz poinformować swoich bliskich o powiększającej się rodzinie. Zastanawiasz się, jak to zrobić? Bez dwóch zdań to będzie podniosły moment pełen radości i wzruszeń. Warto więc sięgnąć po oryginalne i ciekawe rozwiązania, które głęboko zapadną w pamięci Twoich bliskich. Bez względu na to, czy szukasz pomysłu na poinformowanie partnera, rodziców, czy przyjaciół - możesz śmiało skorzystać z gotowych gadżetów. Jakie produkty możesz znaleźć w naszym sklepie?

Jak powiedzieć o ciąży?

Rzecz jasna, najbardziej popularnym sposobem na poinformowanie bliskich o ciąży jest klasyczna rozmowa. Spotkaj się z nimi i wprowadź temat bądź wręcz przeciwnie - zupełnie ich zaskocz! Możesz w trakcie takiej rozmowy też posłużyć się gadżetami: ramką czy pudełkiem ze zdjęciem USG, dziecięcym bucikiem albo tabliczką z grawerowanym napisem. Możesz też od razu przygotować prezenty z gratulacjami dla rodziców czy przyszłego taty. Takie upominki na pewno uatrakcyjnią ten dzień i spowodują, że Twoi bliscy jeszcze lepiej go zapamiętają. Ale co, jeśli z jakichś powodów nie możesz osobiście przekazać im tej informacji w cztery oczy? W takim wypadku śmiało możesz skorzystać z gotowych powiadomień o ciąży. Elektroniczny obrazek z zabawkami albo bucikami dziecka od razu pozwoli oczarować bliskich.

Powiadomienie o ciąży buciki boho telefon

Jak poinformować bliskich o ciąży?

Elektroniczne powiadomienia o ciąży

Czym są gotowe powiadomienia o ciąży? To nic innego jak specjalnie zaprojektowane obrazki, które pozwalają przekazać bliskim informację o oczekiwanym dziecku. Twój partner wyjechał w delegację, a Ty nie chcesz zwlekać z radosną nowiną? Ty i Twoi rodzice mieszkacie daleko od siebie? Masz przyjaciół na drugim końcu kraju? W takich sytuacjach skorzystanie z wyjątkowych obrazków na telefon jest fantastycznym rozwiązaniem. Na grafice umieścić można bowiem personalizowany tekst, który spowoduje, że całość zyska jedyny w swoim rodzaju charakter. Piękne obrazki z kolei zaskoczą wszystkich Twoich bliskich. Obrazek na telefon z dziecięcymi ubrankami to modna i nietuzinkowa propozycja na taką okazję. 

Oryginalny sposób na poinformowanie bliskich o ciąży

Elektroniczne powiadomienia o ciąży z motywami niebieskich baloników, polnych kwiatów albo pluszowego misia wyglądają naprawdę wspaniale. Każdy projekt stworzony został z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. To powoduje, że mają wyjątkowy charakter, który bez dwóch zdań przypadnie do gustu Twoim bliskim. Możesz śmiało wybrać wzór, który najbardziej Ci się spodoba. Modne i pieczołowicie wykonane grafiki w odsłonach boho, botanicznych czy rustykalnych sprawdzą się fenomenalnie. Dziecięce elementy pozwalają natomiast kapitalnie podkreślić tę radosną nowinę. Elektroniczne obrazki możesz wysłać szybko i wygodnie z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu od razu podzielisz się nowiną z bliskimi.

Powiadomienie o ciąży telefon różowe kwiaty

Powiadomienie o ciąży na telefon