Nowe produkty

Ostatnie posty

Życzenia na urodziny dziecka na telefon

Szukasz sposobu na efektowne przekazanie życzeń na Urodzinki dziecka? Zamów produkt w formie cyfrowej, który dotrze do odbiorcy w zaledwie kilka chwil! Urocze grafiki popularnych kolekcji w towarzystwie nadesłanego do nas tekstu będą stanowić wyjątkową pamiątkę, która nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem czasu. Spraw radość maluchowi jednocześnie dbając o nasze środowisko. Odwiedź naszą stronę i zdecyduj, który projekt zamówisz! 

Życzenia na urodziny dziecka na telefon 15 produktów

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Mała Syrenka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Mała Syrenka

  Wyjątkowe życzenia w formie elektronicznej, które możesz nadesłać na Urodzinki dziecka. Uroczy motyw małej syrenki pośród personalizowanego tekstu zachwyci zarówno Solenizantkę jak i jej rodziców. Ekologiczny, szybki i tani sposób pozwoli także wesprzeć ekologię. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Safari i Eukaliptus
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Safari i...

  Wspaniały sposób na przekazanie życzeń na Urodzinki dziecka. Zamów elektroniczny produkt z personalizacją. Zdobi go grafika zwierzątek Safari. Wesprzyj środowisko, zaoszczędź cenny czas oraz zachwyć bliskich. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Safari
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Safari

  Życzenia na telefon, które pozwolą przekazać kilka miłych słów Solenizantowi. Wybierz Urodzinkowy produkt zdobiony grafiką zwierzątek safari pośród zieleni. Dołączymy do niego personalizowane życzenia. Całość idealnie się skomponuje. Produkt pozwoli na zaoszczędzenie czasu i wsparcie planety. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Miś i Samolot
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Miś i Samolot

  Wspaniałe życzenia z okazji nadchodzących Urodzin. Wyślij produkt w formie cyfrowej który zdobiony jest grafiką zwierzątek safari pośród zieleni. Do uroczej ilustracji dołączymy personalizowane życzenia nadesłane do nas. Całość wspaniale się komponuje! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Leśne przyjęcie
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Leśne przyjęcie

  Wspaniałe życzenia w formie elektronicznej. Zamów produkt na Urodziny dziecka zdobiony grafiką leśnego przyjęcia. Umieścimy na nim także tekst przesłany na naszego maila. Całość będzie stanowić wyjątkową pamiątkę na długie lata. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Dinozaury
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Dinozaury

  Skorzystaj z personalizowanych życzeń na telefon! Zamów produkt w wersji elektronicznej, który pozwoli Ci przekazać życzenia z okazji nadchodzących Urodzinek. Zdobiąca go grafika dinozaurów oraz dołączony personalizowany tekst wspaniale się komponują. Produkt pozwoli Ci zaoszczędzić czas, pieniądze oraz wesprzeć planetę. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Kolorowe Zwierzątka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Kolorowe...

  Wykorzystaj propozycje uroczych życzeń w formie cyfrowej! Świętuj Urodzinki dziecka z produktem zdobionym grafiką kolorowych zwierzątek oraz personalizowanym tekstem życzeń. Zamawiając wirtualny produkt zaoszczędzisz czas, pieniądze oraz wesprzesz planetę. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Miś w kwiatkach
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Miś w kwiatkach

  Wspaniałe wirtualne życzenia to ekologiczna forma przekazania miłych słów. Zamów Urodzinkowy produkt z grafiką misia pośród kwiatów. Zaskocz najbliższych personalizowanym tekstem. Całość niesamowicie się komponuje. Dzięki zakupie tego produktu wesprzesz planetę! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Dziewczynka z Liskiem
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Dziewczynka...

  Wspaniała propozycja życzeń na Urodziny dziecka. Zamów ekologiczny produkt z grafiką dziewczynki z liskiem. Dołączymy do niego personalizowane życzenia, które zostaną nadesłane na naszego maila. Całość zaprezentuje się niesamowicie, rodzice maluszka będą zachwyceni.

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Lew i Tęcza
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Lew i Tęcza

  Wspaniałe życzenia z okazji Urodzin dziecka zawarte w elektronicznym zaproszeniu. Uroczy motyw tęczy oraz lwa zaskoczy Solenizanta. Dołączone zostaną życzenia, które znajdą się na naszej skrzynce na mailu. Zamów wirtualny produkt, który pozwoli Ci zaoszczędzić czas oraz wesprzeć planetę. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Tęczowy Jednorożec
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Tęczowy...

  Wspaniały pomysł na życzenia urodzinowe dla malucha! Zamów produkt w wersji elektronicznej, który zdobiony jest grafiką tęczowego jednorożca. To propozycja idealna dla dziewczynki. Do ilustracji dołączymy nadesłany na naszego maila tekst. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Chłopiec w samochodziku
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Chłopiec w...

  Wyjątkowe życzenia na Urodziny! Wersja elektroniczna pozwoli Ci dostarczyć życzenia do malucha w zaledwie kilka chwil. Produkt zdobiony jest grafika chłopca w samochodziku, dołączymy do niego nadesłany tekst. Wesprzyj planetę, zadbaj o środowisko! 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Dziewczynka z kotkiem
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Dziewczynka...

  Wspaniałe życzenia na Urodziny dziecka zdobione przepiękną grafiką dziewczynki z kotkiem. Personalizowane życzenia dołączone do produktu sprawią, że każdy rodzic się uśmiechnie. Niespodzianka ucieszy bliskich, którzy będą mieli pamiątkę na długie lata. Zamów produkt, który pozwoli na wsparcie planety. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Mała Baletnica
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Mała Baletnica

  Wyjątkowa propozycja życzeń z okazji Urodzin. Zamów wirtualny produkt z grafiką małej baletnicy. Dołączymy do niego personalizowany tekst życzeń. Każda dziewczynka będzie zachwycona. Elektroniczne życzenia pozwolą zachować pamiątkę na długie lata. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  39,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Woodland Party
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziecka na telefon elektroniczne Woodland Party

  Wspaniałe życzenia w elektronicznej formie zdobiony grafiką leśnych zwierzątek. Nadeślij do Solenizanta miłe słowa, które dotrą do niego w zaledwie kilka chwil. Wesprzyj środowisko naturalne oraz zaoszczędź cenny czas. 

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Życzenia urodzinowe na telefon dla dzieci

Dzieci uwielbiają obchodzić urodziny. Ogromną radość sprawiają im przyjęcia i prezenty, a także towarzystwo najbliższej rodziny czy przyjaciół. Urodziny dla dziecka mogą mieć różnorodną formę - rodzice organizują klasyczne imprezy w domach czy wynajętych lokalach, a niektórzy decydują się na wyjazdy bądź inne atrakcje. Z jakiegoś powodu nie możesz uczestniczyć w urodzinach dziecka? Nie ma znaczenia, czy to przez odległość, inne obowiązki, czy wypadki losowe. Możesz w piękny sposób zaskoczyć małego solenizanta za pomocą oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań. Chcesz sprawić przyjemność komuś bliskiemu w dniu urodzin? Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję, która na pewno pozwoli w ciekawy sposób podkreślić wyjątkowy charakter urodzinowego dnia!

Obrazki z życzeniami na telefon dla dzieci

W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele produktów, które można wykorzystać w czasie urodzin. Dekoracje, podziękowania czy prezenty na urodziny stanowią nieodłączny element tego rodzaju uroczystości. A jeśli chcesz w szczególny sposób złożyć życzenia małemu solenizantowi, możesz z powodzeniem wykorzystać nowoczesne i niebanalne grafiki na telefon! To specjalnie zaprojektowane obrazki, które bez najmniejszych wątpliwości pozwolą oczarować każde dziecko. Na grafikach umieścić można dodatkowo życzenia - w ten sposób staną się niezawodnym sposobem na zaskoczenie solenizanta. Grafika z życzeniami urodzinowymi ozdobionymi zwierzątkami na przyjęciu będzie miłą niespodzianką dopasowaną do charakteru uroczystości.

Życzenia na urodziny kolorowe zwierzątka na telefon

Urodzinowe życzenia na telefon

Życzenia na urodziny dla dzieci

Urodziny dla dziecka są niezapomnianym przeżyciem. Właśnie dlatego ich właściwe świętowanie na pewno zapewni maluchowi cudowne wspomnienia. Jeśli z różnych powodów nie możesz towarzyszyć solenizantowi w dniu jego urodzin, za pomocą grafik z życzeniami możesz choć pokazać mu, jak wiele dla Ciebie znaczy! Taki obrazek śmiało wysłać można w wiadomości MMS albo za pomocą czatu internetowego jego rodzicom bądź bezpośrednio solenizantowi. Na pewno ucieszy go tak miły gest. Wybierz wzór dopasowany do upodobań dziecka i w ten sposób spraw, by życzenia urodzinowe nabrały jeszcze bardziej szczególnego charakteru. Modny i oryginalny obrazek z życzeniami w stylu boho czy wzór z safari na pewno pozwolą wywołać szeroki uśmiech na twarzy dziecka. 

Urodzinowe życzenia na telefon dla dzieci

Z okazji urodzin życzyć można wielu rzeczy: spełnienia marzeń, zdrowia, dużo zabawy, radości, uśmiechu, miłości, dobrych ocen czy dalekich podróży. Można też stawiać na życzenia bardzo dopasowane do małego solenizanta. Jeśli nie masz pomysłu na życzenia, dobrze będzie postawić na gotowy tekst z Internetu. A całość wspaniale uatrakcyjnić pozwolą personalizowane grafiki z naszego sklepu internetowego. Życzenia urodzinowe dla dziewczynki z baletnicą na pewno przypadną do gustu każdej entuzjastce tańca. Syrenki czy jednorożce także cieszą się sporą popularnością. A może szukasz czegoś dla chłopca? Tu polecać możemy samochody i samoloty, choć fantastycznie wygląda również grafika z dinozaurami w stonowanej kolorystyce. 

Życzenia na urodziny telefon dinozaury

Życzenia na telefon dla dziecka