Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to możliwość stworzenia ciekawych aranżacji wnętrz  restauracji z użyciem odpowiednich dekoracji. Boże Narodzenie to magiczny czas, pełen miłości i radości. Warto rozgrzać ten zimowy okres przez zastosowanie ciepłych kolorów w restauracjach i hotelach. Ciekawym pomysłem na prezent podczas wigilii firmowej mogą być opłatki i siank...

Boże Narodzenie to możliwość stworzenia ciekawych aranżacji wnętrz  restauracji z użyciem odpowiednich dekoracji. Boże Narodzenie to magiczny czas, pełen miłości i radości. Warto rozgrzać ten zimowy okres przez zastosowanie ciepłych kolorów w restauracjach i hotelach. Ciekawym pomysłem na prezent podczas wigilii firmowej mogą być opłatki i sianko, produkty są personalizowane. Taki miły akcent zaskoczy każdego gościa, współpracownika lub klienta biznesowego. Blask świec ociepli każde wnętrze, dlatego warto zastosować świece ze świątecznymi zdobieniami. Do ciekawej kompozycji nakrycia stołu posłużą serwetki i bieżniki, dostępne są z motywami: reniferów, bałwanków, śnieżynek, gwiazdek. Wystrój wnętrz lokali może zostać wzbogacony o: świąteczne girlandy, sztuczny śnieg, lampiony, talerze, wieńce, figurki, worki na prezenty, plakaty.

Więcej

Boże Narodzenie 77 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 77 elementów

Mroźna pogoda i ciepła rodzinna atmosfera

Klimat Bożego Narodzenia budowany jest przede wszystkim dzięki kontrastowi między mrozem, śniegiem i lodem na dworze a ciepłem i przytulnością panującą przy wigilijnym stole, przy którym spotykamy się z rodziną i zasiadamy do wieczerzy złożonej z pieczołowicie przygotowywanych dwunastu tradycyjnych potraw. Rodzinność i atrybutywność Bożego Narodzenia sprawia, że jest to święto obchodzone zazwyczaj nawet przez osoby, które nie są szczególnie wierzące. Tradycja związana z przygotowywaniem wieczerzy, pieczeniem i lukrowaniem pierniczków, ubieraniem choinki i dekorowaniem domów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, stało się obyczajem nie tyle religijnym, co po prostu - tradycyjnym dla prawie wszystkich Polaków.

Symbole Bożego Narodzenia obecne na każdym kroku

Trudno nie ulec wpływowi otoczenia, gdyż ogrom świątecznych ozdób, reklam, piosenek i mnóstwa gadżetów związanych ze świętami jest obecny wszędzie dookoła nas niemal od początku listopada, aż do drugiej połowy grudnia, więc są to prawie dwa miesiące wypełnione choinkami, światełkami, bałwankami, mikołajkami, reniferkami, szopkami, kokardami, gwiazdami, aniołkami i zimowymi motywami śniegowymi oraz prezentami i wszelkiej maści gadżetami służącymi do tego, aby jak najładniej te prezenty zapakować.

Czas dla rodziny i przyjaciół

Nie da się ukryć, że Boże Narodzenie to w pewnym stopniu gra pozorów, w której duchową sferę i ideę tego święta przyćmiewają ozdóbki i mało istotne w gruncie rzeczy zmartwienia takie jak na przykład wewnętrzna potrzeba wysprzątania domu na błysk. Zamiast myć okna, które przy grudniowej pogodzie nie zostaną czyste na zbyt długo, lepiej spędzić więcej czasu z rodziną przy wspólnym pieczeniu, albo dekorowaniu domu, gdyż cokolwiek by nie mówić to wszystkie te choinki, lampki i łańcuchy dają nam radość, a przecież w świętowaniu właśnie o radość w głównej mierze chodzi.

Wigilijna wieczerza w restauracji

Coraz więcej rodzin, zwłaszcza tych o dużej liczebności, idzie po rozum do głowy i rezygnuje z tygodniowych przygotowań koniecznych, aby wyprawić wieczerzę dla kilkunastu lub kilkudziesięciu osób i zamawia kolację w restauracji. Jest to na pewno bardziej kosztowne, ale pozwala wszystkim członkom rodziny cieszyć się ze spotkania zamiast stać przy garach i ciągle biegać między kuchnią a jadalnią bądź salonem. W obecnych czasach przepełnionych bożonarodzeniowymi dekoracjami na każdym kroku trudno wyobrazić sobie restaurację, kawiarnię, hotel czy inne tego typu miejsce, które byłoby nieudekorowane z okazji zbliżających się świąt.

Najmodniejsze dekoracje bożonarodzeniowe

Popularnymi dekoracjami są wszelkiego rodzaju świece, świeczniki i lampiony z zimowo-świątecznymi motywami. Modne w ostatnim czasie są także szklane wazony i pojemniki, w których aranżuje się coś na kształt nowoczesnych stroików - najczęściej są to żywe gałązki świerku lub jodły, przyozdobione kokardkami, serpentynami, sztucznym śniegiem i wszystkim, co tylko podpowie wyobraźnia. Podobne kompozycje tworzy się także w dużych, przezroczystych, szklanych bombkach, które później zawiesza się w widocznym miejscu. Tradycyjne ręcznie dekorowane bombki to często występująca dekoracja zarówno na choinkach jak i poza nimi - jako samoistna dekoracja. Na drzwiach zwykło wieszać się jodłowe wieńce, a na komodach,  szafkach i regałach stawia się drewniane i gipsowe figurki mikołajów, choinek, reniferów, gwiazdek, bałwanków i tym podobnych krasnali.

Bożonarodzeniowe nakrycie i zastawa stołowa

Oczywiście w centrum zainteresowania podczas wigilijnej wieczerzy jest stół, dlatego powinien on być pięknie i starannie nakryty. Restauratorzy powinni na tę okazję wyjąć białą porcelanę lub bardziej nowoczesną, lecz elegancką zastawę stołową. Inwestycja w serwetki, podkładki i bieżniki ze świątecznymi motywami to niemal konieczność. Świąteczne banerygirlandy wprowadzą nieco bardziej nowoczesny klimat. Goście na pewno będą pozytywnie zaskoczeni, jeśli otrzymają w prezencie bożonarodzeniowe ciasteczka z wróżbą i życzeniami od gospodarzy lub restauratorów. Wrażenie z pewnością zrobi także personalizowany opłatek z nadrukowanymi kolorowymi grafikami i życzeniami. Tymczasem wesołych świąt wszystkim klientom życzy zespół sklepu Niebieski Stolik!

Produkty bestsellerowe w kategorii: dekoracje na BOŻE NARODZENIE

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadło do gustu: ciasteczko świąteczne Woodland, które jest dobrym sposobem, aby złożyć świąteczne życzenia klientom i zbudować w ich oczach zaufanie do swojej marki; podkładki pod ciasto ZŁOTE, które mogą pełnić także funkcję talerzy lub podkładek pod stroiki, świece, doniczki i wiele innych. Naszym hitem jest też rozeta przestrzenna w kształcie śnieżynki, która pięknie wygląda jako dekoracja ściany. Bestsellerem są serwetki papierowe tłoczone z tekstem Cichej Nocy - jest to ładna i praktyczna ściąga, która pozwoli na wspólne zaśpiewanie kolędy. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii DEKORACJE na OKOLICZNOŚĆ:

Wesele

Komunia

Uroczystości żałobne

Wiosna

Lato

Halloween

Andrzejki

Wielkanoc

Sylwester i karnawał

Walentynki