Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla Zodiakary

Wyjątkowe prezenty dla Zodiakary to oryginalne pomysły na upominek dla fanów astrologii, ezoteryki czy znaków zodiaku. W naszym sklepie znajdziesz oryginalne i praktyczne upominki z Twoim znakiem zodiaku. Astrologia to teraz temat na Topie, dlatego my przychodzimy do Was z super ofertą. Unikatowe prezenty, które możesz sprezentować sobie lub najbliższej osobie. Idealny podarunek z okazji urodzin, imienin lub innej okazji. Na zodiakalnych produktach znajdziesz autorskie grafiki i przepiękną personalizację.

Prezenty dla Zodiakary 24 produktów

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
 • PREZENT dla Zodiakary Baran Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Baran Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Jaki prezent dla Przyjaciółki, Siostry lub Mamy, której znakiem zodiaku jest Baran? Sprawdzonym wyborem będzie box prezentowy, w którym znajdziesz białe wino zamknięte w pudełku z białej tektury. Pudełko udekorowane jest złotą wstążką, sprzedawane z przepiękną personalizowaną naklejką z barana. Wywołaj uśmiech na twarzy obdarowanej osoby i wręcz ten...

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Bliźnięta Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Bliźnięta Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Wyjątkowy prezent na każdą okazję dla bliskiej osoby? Podaruj oryginalny upominek w postaci wina w kryształowej butelce ze znakiem zodiaku. Pudełko posiada personalizację, z życzeniami oraz grafiką w postaci znaku zodiaku - Bliźnięta. Całość udekorowana jest złotą wstążką. Podaruj przepiękny prezent wielbicielowi znaków zodiaku i astrologii.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Byk Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Byk Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Oryginalny prezent dla Zodiakary z grafiką Byka. Wino w kryształowej butelce umieściliśmy w personalizowanym pudełku zdobionym przepięknymi różowymi, kwiatami. Na etykiecie znajdziesz personalizację oraz życzenia. Idealny upominek dla Niej!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Koziorożec Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Koziorożec Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Oryginalny pomysł na prezent? Wino w pudełku z Twoim znakiem zodiaku! Pudełko, w którym znajduje się produkt posiada personalizację, życzenia oraz grafikę w postaci Koziorożca. Całość udekorowana jest złotą wstążką. Zamów wino w pudełku z  autorską grafiką i spraw radość najbliższej osobie lub samemu sobie!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Lwa Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Lwa Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Szukasz oryginalnego prezentu dla Przyjaciółki lub Siostry? Podaruj jej białe wino w kryształowej butelce umieszczone w białym pudełku z personalizacją. Przepiękny upominek w postaci pysznego trunku z grafiką znaku zodiaku - Lwa na wieczku. Całość udekorowana jest wstążką w złotym kolorze. Wywołaj efekt WOW i wręcz wyjątkowy prezent bliskiej osobie!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Panna Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Panna Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Prezent ze znakiem zodiaku - Panna w formie białego wina w białym pudełku z personalizacją. Uroczy podarunek dla bliskiej osoby, który idealnie sprawdzi się na urodziny, święta lub inną okazję. Upominek, który na pewno sprawi radość przyjaciółce, siostrze bądź Mamie! Całość udekorowana jest złotą wstążką.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Rak Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Rak Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Wyjątkowy upominek na urodziny dla bliskiej osoby? Zamów przepiękny upominek w postaci wina w kryształowej butelce ze znakiem zodiaku. Pudełko posiada personalizację, z życzeniami oraz grafiką w postaci znaku zodiaku - Raka. Całość udekorowana jest złotą wstążką. Podaruj przepiękny prezent wielbicielowi znaków zodiaku i astrologii.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Skorpion Z IMIENIEM Wino w pudełku
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Skorpion Z IMIENIEM Wino w pudełku

  Wyjątkowy prezent dla fanki astrologii i nie tylko! Zaskocz bliską osobę uroczym prezentem z personalizacją! W pudełku z grubej tektury  umieszczone zostało białe wino. Całość udekorowana jest złotą wstążką. Idealny upominek na każdą okazję. Zamów już dziś!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Strzelec Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Strzelec Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Przepiękny upominek dla Zodiakary z grafiką Strzelca. Wino w kryształowej butelce zostało umieszczone w personalizowanym pudełku zdobionym  kwiatami. Na etykiecie znajdziesz personalizację oraz życzenia. Idealny prezent dla każdej kobiety! Zamów już dziś!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Waga Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Waga Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Oryginalny upominek dla fana astrologii! Wino w personalizowanym pudełku z umieszczona na wieczku grafiką w postaci Wagi. Wyjątkowy podarunek dla Zodiakary. Spraw radość bliskiej osobie podaruj uroczy prezent, który na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Wodnik Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Wodnik Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Spraw radość bliskiej osobie lub sobie i zamów różowy box z kryształowym winem z zodiakalną personalizacją na wieczku. Upominek idealny dla dla osoby interesującej się astrologią. Elegancki i przepiękny prezent z wysokiej jakości trunkiem, który na pewno spodoba się każdej kobiecie!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Zodiakary Ryby Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Zodiakary Ryby Z IMIENIEM Wino w pudełku Róż

  Spraw radość bliskiej osobie lub sobie i zamów różowy box z kryształowym winem z zodiakalną personalizacją na wieczku. Upominek idealny dla dla osoby interesującej się astrologią. Elegancki i przepiękny prezent z wysokiej jakości trunkiem, który na pewno spodoba się każdej kobiecie! Dla wszystkich zodiakalnych Ryb!

  79,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Baran
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Baran

  Wyjątkowy upominek dla Zodiakary z personalizacją oraz przepiękną grafiką Barana w otoczeniu kwiatów. Podaruj wyjątkowy upominek, który będzie pamiątką na długie lata dla bliskiej osoby. Wybierz kubek wykonany z wysokiej jakości ceramiki z czarnym uchem, który na pewno przypadnie do gustu obdarowanej osobie!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Bliźnięta
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Bliźnięta

  Poszukujesz prezentu dla fanki astrologii? Kubek to praktyczny upominek na każdą okazję. Zamów prezent, który na pewno zachwyci wszystkie zodiakalne Bliźnięta. Produkt posiada przepiękną, wysokiej jakości grafikę ze znakiem zodiaku wraz z personalizacją. Wybierz już dziś i spraw radość bliskiej osobie!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Byk
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Byk

  Wyjątkowy kubek ze znakiem zodiaku dla Byka. Produkt posiada personalizację oraz wysokiej jakości grafikę. Kubek to praktyczny prezent, który posłuży długie lata. Wybierz kubek z Bykiem i podaruj go bliskiej przyjaciółce, Mamie bądź Babci! Spraw im radość!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Koziorożec
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Koziorożec

  Oryginalny prezent dla fanki znaków zodiaku i astrologii? Wybierz przepiękny kubek z personalizacją oraz autorską grafiką Koziorożca w otoczeniu kwiatów. Podaruj wyjątkowy upominek, który będzie pamiątką na długie lata dla bliskiej osoby. Zamów upominek wykonany z wysokiej jakości ceramiki z czarnym uchem, który na pewno przypadnie do gustu Twojej...

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Lew
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Lew

  Prezent dla bliskiej osoby ze znakiem zodiaku i imieniem. Przepiękny, ceramiczny kubek, który na pewno przypadnie do gustu niejednej kobiecie. Zamów produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa z czarnym uchem, który sprawi radość bliskiej osobie!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Panna
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Panna

  Praktyczny i oryginalny prezent z personalizacją oraz przepiękną grafiką Panny w otoczeniu kwiatów. Wybierz wyjątkowy upominek, który będzie pamiątką na długie lata dla bliskiej osoby. Zamów kubek wykonany z wysokiej jakości ceramiki z czarnym uchem, który na pewno przypadnie do gustu obdarowanej osobie!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Rak
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Rak

  Oryginalny prezent dla Zodiakary z personalizacją oraz przepiękną grafiką Raka w otoczeniu kwiatów. Podaruj wyjątkowy upominek, który będzie pamiątką na długie lata dla bliskiej osoby. Wybierz kubek wykonany z wysokiej jakości ceramiki z czarnym uchem, który na pewno przypadnie do gustu obdarowanej osobie!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Ryby
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Ryby

  Przepiękny prezent dla wielbicielki dodatków i gadżetów ze znakami zodiaku. Kubek z personalizacją oraz grafiką Ryb w otoczeniu kwiatów. Spraw bliskiej osobie wyjątkowy prezent, który będzie pamiątką na długie lata dla bliskiej osoby. Wybierz kubek wykonany z wysokiej jakości ceramiki z czarnym uchem, który na pewno przypadnie do gustu bliskiej osobie!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Skorpion
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Skorpion

  Prezent ze znakiem zodiaku? Trafiłeś idealnie! Upominek z przepiękną grafiką w postaci ceramicznego kupka z imieniem to wyjątkowy podarunek, który na pewno sprawi radość obdarowanej osobie! Produkt posiada ucho w czarnym kolorze. Zamów kubek ze Skorpionem wykonany z wysokiej jakości ceramiki!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Strzelec
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Strzelec

  Przepiękny kubek ze znakiem zodiaku - Strzelec, który możesz podarować bliskiej osobie z okazji jej święta. Prezent dla Zodiakary z personalizacją oraz autorską grafiką Strzelca w otoczeniu kwiatów. Podaruj wyjątkowy upominek, który będzie pamiątką na długie lata dla bliskiej osoby. 

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Waga
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Waga

  Szukasz drobnego i oryginalnego prezentu dla swojej przyjaciółki? Wybierz wyjątkowy kubek ze znakiem zodiaku oraz imieniem bliskiej osoby, który na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy. Zamów produkt wykonany z wysokiej jakości ceramiki z czarnym uchem!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Wodnik
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Zodiakary Z IMIENIEM Wodnik

  Szukasz prezentu dla wielbicielka astrologii? Kubek to praktyczny upominek na każdą okazję. Zamów upominek, który na pewno zachwyci wszystkie zodiakalne Wodniki. Produkt posiada przepiękną, wysokiej jakości grafikę ze znakiem zodiaku wraz z personalizacją. Wybierz wyjątkowy upominek z imieniem!

  36,98 zł
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Prezenty dla zodiakary - najlepsze pomysły na prezent

Często znalezienie idealnego prezentu dla bliskiej osoby bywa dość kłopotliwe. Jak wybrać najlepszy pomysł na urodziny, Gwiazdkę, rocznicę, Dzień Kobiet, Walentynki albo imieniny? Nie ulega żadnym wątpliwościom, że najlepsze prezenty to te dopasowane do osobistych upodobań obdarowywanej osoby. Wybrane w ten sposób upominki z całą pewnością będą trafione i sprawią wielką przyjemność adresatowi. Nie ma znaczenia, na jaką okazję szukasz podarunku. Unikalny prezent będzie fantastycznym rozwiązaniem dla członków Twojej rodziny albo przyjaciół. Ostatnio szczególnie popularna stała się astrologia i znaki zodiaku. Pojawiają się w memach czy quizach, a wiele osób z przyjemnością sprawdza codzienne horoskopy. Jeśli obdarowywana przez Ciebie osoba interesuje się takimi tematami, na pewno radość sprawi jej podarunek dopasowany do tego hobby. 

Oryginalne prezenty ze znakiem zodiaku

Twoja przyjaciółka, siostra, mama, kuzynka, dziewczyna albo córka lubi astrologię? W takim przypadku zdecydowanie możesz postawić na prezent inspirowany znakami zodiaku. To sprawi, że podarunek z całą pewnością będzie wyjątkowy i sprawi jej wielką przyjemność! W naszej ofercie znalazły się wysokiej jakości produkty, które zaprojektowane zostały według autorskich pomysłów. Piękne wykonanie powoduje, że stanowią niezawodny podarunek na dowolnego rodzaju okazję. Elegancka butelka wina w ozdobnym pudełku to sprawdzony prezent. Opakowanie ozdobione zostało samoprzylepną etykietą z personalizowanymi życzeniami oraz jedyną w swoim rodzaju grafiką. Prezent dla zodiakalnego byka, barana albo wodnika będzie czarującym pomysłem na szczególną okazję. 

Prezent dla zodiakary panna

Prezent dla zodiakalnej panny

Pomysły na prezent dla zodiakary

Nasze produkty przygotowane zostały z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Musujące wina najwyższej jakości same w sobie stanowią już fantastyczny upominek dla bliskiej osoby. Dzięki personalizowanemu opakowaniu posiadają jednak nietuzinkowy charakter, który z pewnością zachwyci adresata już od pierwszej chwili. Grafiki wykonane dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku bez żadnego problemu dopasujesz do obdarowywanej osoby. Twoja przyjaciółka lub krewna jest zodiakalnymi rybami, rakiem bądź skorpionem? Koniecznie wybierz dla niej podarunek, który to podkreśli. Zwłaszcza, gdy podobne sprawy naprawdę ją interesują! Personalizowane prezenty to prawdziwy hit, a te dodatkowo wyglądają niezwykle stylowo i ciekawie. 

Wyjątkowe prezenty na każdą okazję

Wino to nie jedyny podarunek, który można przygotować w tak fantastyczny sposób. Bez dwóch zdań obdarowywana osoba ucieszy się z praktycznego prezentu, który będzie mogła wykorzystać na co dzień. W ten sposób podarunek będzie naprawdę przydatny i trafiony. Idealnym przykładem użytecznego prezentu dla bliskiej osoby jest ceramiczny kubek. To produkt, który przyda się każdemu. Kubek dla strzelca czy koziorożca będzie więc naprawdę wspaniałą propozycją na prezent. Możesz z powodzeniem wręczyć je starszym i młodszym - obdarowana przez Ciebie osoba na pewno doceni nietuzinkowy wygląd kubka. Od tej chwili będzie mogła pić codzienną kawę czy herbatą w unikalnym naczyniu dopasowanym do jej znaku zodiaku! Nadruk z imieniem bezbłędnie dopełnia tego rodzaju podarunek.

Kubek dla zodiakary ryby

Kubek dla zodiakalnej ryby