Nowe produkty

Ostatnie posty

Urodziny chłopca Zwierzątka

Szukasz wyjątkowych dekoracji na przyjęcie syna? Wykorzystaj najnowszą kolekcję Zwierzątka dla chłopca w której znalazło się wiele personalizowanych produktów. Zaproś gości za pomocą tradycyjnego lub elektronicznego zaproszenia w błękicie. Podkreśl wygląd sali dzięki kakemono. Podziękuj wszystkim za przybycie wybierając słoiczki z różnorodną zawartością, jojo, banki mydlane, kredki oraz wiele innych. Udekoruj tort opłatkiem lub topperem, który przyciągnie wzrok każdego z obecnych na sali. Spraw by nikt nie zapomniał tego wydarzenia! Odwiedź naszą stronę i sprawdź wszystkie produkty dostępne w kolekcji. 

Urodziny chłopca Zwierzątka  45 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów
 • ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka

  Zaproszenie w formie cyfrowej to wspaniała propozycja, która pozwoli na szybkie i łatwe przekazanie szczegółów dotyczących przyjęcia Urodzinowego. Produkt wirtualny zdobiony jest grafiką zwierzątek w leśnym stylu. Uzupełniający je błękit wspaniale dopasowuje się do reszty elementów. Do grafiki dołączymy przesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny chłopca ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Niebieskie 10szt (+koperty)
  33,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIA na urodziny chłopca ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Niebieskie...

  Piękne zaproszenia na Urodzinki chłopca! Urocze zwierzątka pośród baloników spodobają się wszystkim z gości. Pod jednym z balonów znajduje się ukryte pytanie - "Czy przyjdziesz na moje urodzinki?". Całość prezentuje się niesamowicie efektownie!

  33,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny chłopca Zwierzątka Z IMIENIEM...

  Księga pamiątkowa w sztywnej oprawie pozwoli zachować wszystkie wspomnienia z dnia Urodzinek dziecka. Na okładce umieszczono grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu, obok niej znajduje się personalizacja w postaci imienia dziecka, daty oraz informacji, które Urodzinki są obchodzone. Uszykuj kolorowe pisaki i daj się wykazać wszystkim gościom. 

  49,98 zł
 • PLAKAT na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Plakat ze sztywnego papieru będzie stanowił wspaniałą dekorację wnętrza podczas przyjęcia. Umieszczono na nim grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu. Obok nadruku znajduje się także personalizacja, która wskaże najważniejszego uczestnika przyjęcia. Całość prezentuje się niezwykle efektownie. Wszyscy goście będą zachwyceni! 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Urodziny chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Dekoracja sali na Urodziny chłopca personalizowana + listwa...

  Dekoracja sali na przyjęcie Urodzinowe chłopca! Kakemono z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu zachwyci wszystkich gości. Dołączona do niego personalizacja wyszczególni najważniejszego uczestnika przyjęcia. Postaw je blisko Solenizanta. Wspaniale zaprezentuje się także podczas sesji zdjęciowej. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Urodziny chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)
  17,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA stołu na Urodziny chłopca Tabliczka Zwierzątka (+biała...

  Wyjątkowa dekoracja stołu w stylowej odsłonie. Zamów drewnianą ramkę z kartką zdobioną motywem leśnych zwierzątek pośród kwiatów. Na produkcie znajduje się także personalizacja, która zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. Stwórz wyjątkową kompozycje na imprezkowym stole. 

  17,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka
  42,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny chłopca pudełko na pieniądze Z PODPISEM...

  Życzenia zawarte w drewnianym pudełku z personalizowaną karteczką! Umieszczono na niej życzenia pośród grafiki zwierzątek leśnych. Do pudełeczka można dołączyć pieniądze lub zdjęcie na specjalnie przygotowanej klamerce. To wspaniały prezent ale także pamiątka z dnia Urodzin chłopca. 

  42,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł brutto inf zł netto
  JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Szukasz kreatywnego podziękowania za przybycie na Urodzinki syna? Wręcz maluchom jojo z personalizacją. Naklejka umieszczona na produkcie zdobiona jest grafiką zwierzątek z lasu pośród błękitu i brokatu. Jojo to praktyczny upominek, który dzieci będą mogły wykorzystać także po zakończeniu imprezki. 

  5,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM...

  Chcesz w ciekawy sposób przekazać gościom słodkie podziękowanie? Zapakuj je w personalizowane pudełeczka. Do każdej sztuki dołączono naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu na której znajduje się imię dziecka, data uroczystości oraz informacja, które Urodzinki są obchodzone. Każdy z gości będzie zachwycony! 

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt...

  Pudełeczka ze sztywnego papieru w kształcie serca wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie dla najmłodszych gości. Do każdej sztuki pudełeczka dołączona została naklejka z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Dodatkowa personalizacja wyróżni Solenizanta. Do środka można umieścić różne małe elementy - czekoladki, krówki, draże, orzechy oraz inne. 

  28,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości przybyłych na Urodzinki! Personalizowane naklejki umieszczone na produkcie zawierają grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu. Można umieścić je w ozdobnych pudełeczkach o tym samym motywie lub wręczyć je gościom osobiście. 

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Krówki o śmietankowym smaku zawinięte w personalizowany papierek zdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Wspaniałe podziękowanie, które zasmakuje każdemu z uczestników Urodzinek chłopca. Krówki można zapakować do dopasowanych pudełeczek lub rozłożyć na nakryciach gości. 

  39,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Lizaki to słodkie podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek. Wręcz je każdemu z obecnych! Do lizaków dołączone są okrągłe bileciki oraz samoprzylepne naklejki z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Całość prezentuje się niezwykle uroczo, goście będą zachwyceni. 

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Smaczne lizaczki to wyjątkowe podziękowanie dla najmłodszych. Ich słodki smak dopełni naklejka z personalizacją oraz grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Rozdaj je wszystkim gościom lub ułóż na ich nakryciach. Każdy z zaproszonych będzie zachwycony. 

  24,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Słoiczek z cukierkami to słodkie podziękowanie dla małych gości Urodzinek. Do każdej sztuki dołączona została personalizowana naklejka z grafiką zwierzątek z lasu. Dopełniający je niebieski kolor wskazuje, że jest to produkt na Urodzinki chłopca. Naklejka zawiera imię dziecka, datę oraz informację które Urodzinki są obchodzone. Całość prezentuje się...

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Wyjątkowe podziękowanie dla najmłodszych gości obecnych na Urodzinkach chłopca. Mini miodek zamknięty w szklanym słoiczku został wzbogacony o personalizowaną naklejkę z grafiką zwierzątek z lasu. Błękitny kolor wspaniale komponuje się z resztą elementów. Miodek możesz ułożyć na nakryciach gości lub wręczyć im go osobiście. 

  8,98 zł
 • ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z...

  Naturalna świeca ręcznie robiona o cynamonowym aromacie to świetna propozycja na upominek, który podziękuje za przybycie na Urodzinki dziecka. Do każdej sztuki dołączono naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. Ułóż świece na nakryciach...

  12,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ...

  Słoiczek z białą nakrętką to świetny upominek dla zaproszonych na Urodzinki dziecka. Do produktu dołączono naklejki z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Do środka można umieścić słodkie elementy takie jak cukierki, draże, herbatę. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  3,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka

  Bańki mydlane w plastikowych buteleczkach zakończone serduszkiem. To świetne podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek. Do każdej buteleczki dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Każdy z gości będzie zachwycony prezentem, który przyniesie wspaniałą zabawę! 

  3,49 zł
 • KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka
  4,98 zł brutto inf zł netto
  KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka

  Kolorowe kredki zawarte w tekturowym opakowaniu. Podatuj dzieciom kreatywny prezent do którego dołączono personalizowaną naklejką z grafiką leśnych zwierzątek z akcentami błękitu. Możesz ułożyć je na nakryciach gości lub wręczyć im je osobiście. 

  4,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny chłopca Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny chłopca Ø20cm Zwierzątka

  Jadalny opłatek z personalizacją, zdobiony motywem leśnych zwierzątek pośród błękitu. Dopełnienie stanowi personalizacja, która zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. Produkt wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Elegancka dekoracja tortu, która wspaniale zaprezentuje się podczas Urodzinek dziecka. Topper z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu dopełni personalizacja w postaci imienia dziecka, daty uroczystości oraz informacji, które Urodzinki są obchodzone. Wykorzystaj go na imprezce dedykowanej chłopcu! 

  24,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt
  9,98 zł brutto inf zł netto
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt

  Chcesz wyróżnić dzieci obecne na przyjęciu? Połóż na ich nakryciach winietki ze zwierzaczkami. Błękitny odcień winietek sprawia, że są one idealne dla chłopca. Wypisz je samodzielnie kolorowym pisakiem. 

  9,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny...

  Eleganckie buteleczki z grubego szkła z korkiem. Do każdej sztuki dołączono naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. Do środka możesz umieścić draże, cukierki lub inne elementy. 

  44,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  14,98 zł brutto inf zł netto
  NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Naklejki z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. To wspaniały dodatek do Urodzinkowych elementów - pudełek na ciasto, zaproszeń oraz innych. W komplecie znajduje się 10 sztuk naklejek. 

  14,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt
  12,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt

  Szybka drewniana dekoracja tortu lub wypieków na przyjęcie z okazji Roczku dziecka. Dzięki topperkom w kilka chwil udekorujesz ciasto. Toppery dekorowane są napisem Mam już Roczek, koronami z jedynką i cyferkami 1.

  12,98 zł
 • SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt

  Słomki papierowe kraftowe to genialna dekoracja na Urodzinki i Roczek dzieci. Słomki to praktyczna i efektowna dekoracja, która świetnie sprawdzi się na przyjęciach boho, eko. Słomki papierowe to ekologiczny wybór na dodatek jednorazowego użytku, dlatego idealnie sprawdzi się na imprezki dla dzieci. 

  4,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny chłopca 6szt (+etykieta)
  14,98 zł brutto inf zł netto
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny chłopca 6szt...

  Papierowe kubeczki to niesamowity dodatek na przyjęcie Urodzinowe. Ekologiczny produkt zawiera naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Wykropkowane miejsce pozwoli na podpisanie się maluchom. 

  14,98 zł
 • KUBECZKI papierowe KRAFT 8szt
  7,98 zł brutto inf zł netto
  KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt

  Kubecki papierowe z papieru kraft to genialny pomysł na przyjęcia na Roczek i Urodzinki dla dzieci. Takie kubeczki są uniwersalne, dzięki czemu dopasują się na imprezę w każdym stylu. Kubeczki cudownie wpasują się w klimaty rustykalne, eko, boho. 

  7,98 zł
 • TALERZYKI papierowe KRAFT Ø23cm 6szt
  8,98 zł brutto inf zł netto
  TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE

  Talerzyki jednorazowe z papieru kraft to niezwykle klasyczna i uniwersalna opcja na przyjęcie na Roczek i Urodzinki dzieci. Talerzyki świetnie się sprawdzą na imprezach w stylu boho, vintage, eko. 

  8,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE
  46,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BŁĘKITNE

  Delikatny błękitny kolor kręconych świec to wspaniała propozycja, która doda twojej aranżacji szczególnego charakteru. Świece świetnie pasują do świeczników, możesz ułożyć je niedaleko stoika z kwiatów. Całość zaprezentuje się wykwintnie i nada elegancji! 

  46,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt
  10,98 zł brutto inf zł netto
  SERWETKI papierowe Baby dla chłopca 33x33cm 20szt

  Piękne serwetki papierowe na przyjęcie dla chłopca! Uroczy motyw leśnych zwierzątek z elementami kolorystyki w odcieniach bieli, błękitu oraz złota. Wspaniale skomponuje się z dopasowanymi kolorystycznie dodatkami. 

  10,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt
  45,98 zł brutto inf zł netto
  SERWETKI flizelinowe AirLaid Beżowe 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowew beżowych barwach będą doskonałym dodatkiem nie tylko podczas ważnych uroczystości, ale i przez cały rok! Jasne barwy sprawiają, że serwetki wpasowują się w każde pomieszczenie. Jasnej aranżacji nadadzą delikatnego wydźwięku, a w ciemnej rozjaśnią delikatnie otoczenie. Taki wybór jest klasyczny oraz bardzo szykowny.

  45,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  KIESZONKI na sztućce rustykalne Beżowe 25szt

  Eleganckie kieszonki na sztućce, które wspaniale sprawdzi się na przyjęciu w stylu rustykalnym. Piękny dodatek do dekoracji stołu wykonany z grubej flizeliny. Śliczne kieszonki znakomicie komponują się z innymi dodatkami.

  24,98 zł
 • BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m
  69,98 zł brutto inf zł netto
  BIEŻNIK obrus flizelinowy rustykalny Beżowy 40cmx24m

  Elegancki bieżnik flizelinowy to wspaniała dekoracja stołu na organizowane przyjęcie. Bieżnik znakomicie komponuje się z innymi dekoracjami. Wspaniały dodatek znakomicie sprawdzi się w aranżacji w stylu rustykalnym.

  69,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt
  45,98 zł brutto inf zł netto
  SERWETKI flizelinowe Airlaid BŁĘKITNE 40x40cm 50szt

  Flizelinowe serwetki błękitne to idealna dekoracja stołu na Chrzest lub komunię. Świetnie prezentuje się na płasko, ale można je też złożyć w przestrzenne kształty. Nie ograniczaj się i zaskocz swoich gości!

  45,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Przyjęcie urodzinowe dla chłopca - kolekcja Zwierzątka

Nasza urodzinowa kolekcja ze zwierzątkami to fantastyczna propozycja, jeśli zamierzasz zorganizować uroczystość dla swojego dziecka. Twój syn wkrótce świętować będzie trzecie, piąte lub siódme urodziny? Jeśli lubi zwierzęta, na pewno spodoba mu się oferta z serii Zwierzatka. To motyw przygotowany specjalnie z myślą o najmłodszych. Przedstawia mieszkańców lasu w jasnej, czarującej odsłonie. Sarenki, liski, zajączki i inne zwierzątka w otoczeniu roślinności przyciągają uwagę na zaproszeniach, dekoracjach czy dodatkach. To prześliczna propozycja w bajkowej odsłonie, która z pewnością oczaruje nie tylko dziecko, ale też wszystkich gości. Nie ma znaczenia, czy to impreza w domu, restauracji, czy w ogrodzie - nasza kolacja sprawdzi się na każdej uroczystości!

Chłopięce dekoracje na urodziny

Dekoracje z motywem zwierzątek utrzymane są w stylowej, spójnej kolorystyce. Dominuje jasny odcień niebieskiego - to bezbłędny sposób na podkreślenie płci małego solenizanta. Niebieska aranżacja już od samego progu zwróci uwagę wszystkich zebranych osób. Białe i brązowe aplikacje w ładny sposób komponują się z błękitnym motywem. Duży plakat z imieniem jest doskonałym przykładem dekoracji, którą możesz wykorzystać w trakcie imprezy swojej pociechy. Zawieszony na ścianie albo specjalnie przygotowanej sztaludze będzie efektownym elementem aranżacji. Personalizowana dekoracja spowoduje, że uroczystość nabierze wyjątkowego charakteru. Możesz też śmiało wybrać inne ozdoby z imieniem dziecka - tabliczki, plakaty czy banery. 

Dekoracja sali urodziny chłopca zwierzątka plakat z listwą

Ścianka na urodziny chłopca

Jak ubrać stół na urodziny chłopca?

Podczas przyjęcia na pewno nie zabraknie czasu spędzanego przy uroczystym stole. Jak zaaranżować blat na urodziny dziecka? Elegancko udekorowany tort z pewnością będzie istotnym elementem wystroju. Podobnie pyszne przekąski: ciasta, babeczki, galaretki, lody czy cukierki. Między talerzami, półmiskami i paterami z poczęstunkiem umieścić możesz kręcone świece z błękitnym kolorze. To nastrojowy dodatek, który bez najmniejszych wątpliwości uatrakcyjni całą aranżację. Winietki z nazwiskami gości oraz serwetki papierowe to kolejne ozdoby, które przydadzą się w trakcie planowania uroczystości urodzinowej dla dziecka. Oczywiście, na przyjęciu syna najlepiej wypadną stylowe i specjalnie przygotowane dekoracje z motywami leśnych zwierzątek, które znajdziesz w naszej ofercie.

Winietki dla dzieci chłopca urodizny ziwrzątka

Winietki urodzinowe ze zwierzątkami

Must-have na urodziny syna

Co potrzebujesz do przygotowania przyjęcia urodzinowego dla swojego dziecka? Wybierz miejsce i czas imprezy. Najlepiej, by był to dzień wolny, podczas którego wszyscy goście bez problemu będą mogli oddać się zabawie i świętowaniu. Impreza w domu, restauracji czy ogrodzie na pewno będzie do tego fenomenalną okazją. Gości w piękny sposób zaprosisz na uroczystość przy pomocy wyjątkowych kartek. Zaproszenia urodzinowe dla chłopca posiadają pomysłowy dodatek w postaci złotej zdrapki. To element, który na pewno mile zaskoczy wszystkie bliskie osoby. Zaproszenia do samodzielnego wypisania to praktyczny dodatek, który możesz z powodzeniem wykorzystać podczas organizacji uroczystości. Koniecznie zobacz także inne akcesoria, które przygotowaliśmy!