Nowe produkty

Ostatnie posty

Urodziny dziewczynki Zwierzątka

Szukasz wspaniałego sposobu na udekorowanie Urodzinek swojej córeczki? Wykorzystaj personalizowane produkty z najnowszej kolekcji Zwierzątka, które sprawią, że sala wypełni się Urodzinkowym klimatem. Plakaty, ramki na stół, winietki to jedne z wielu możliwych produktów. Zaproś dzieci za pomocą dopasowanego zaproszenia w formie tradycyjnej lub cyfrowej. Podziękuj im za przybycie słodkimi upominkami takimi jak krówki, miodek, cukierki lub kreatywnymi elementami jak bańki, jojo czy kredki. Różowy kolor wypełni przyjęcie a urocza grafika jelenia pośród brokatu zachwyci każdych gości. Odwiedź naszą stronę i znajdź jeszcze więcej dopasowanych produktów! 

Urodziny dziewczynki Zwierzątka 50 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 50 elementów
 • ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka

  Zaproszenie na Urodziny dziewczynki w najnowszej formie! Elektroniczny produkt zawiera grafikę leśnych zwierzątek pośród różowych kwiatów. Dołączymy do niego także nadesłany do nas tekst. To tani i ekologiczny sposób, który pozwoli w zaledwie kilka chwil powiadomić wszystkich gości o zbliżającej się imprezce! 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Urodziny dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM...

  Piękna księga pamiątkowa, która pozwoli na zachowanie wspomnień z Urodzinek dziecka. Okładka zdobiona jest grafiką zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Dopełnienie stanowi personalizacja, która sprawi, że księga stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa. Uszykujcie kolorowe pisaki i pozwólcie się wykazać małym oraz dorosłym gościom! 

  49,98 zł
 • PLAKAT na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Plakat na Urodzinki dziewczynki z personalizacją oraz uroczą grafiką leśnych zwierzątek w otoczeniu różu oraz błękitu. Dekoracja wnętrza zachwyci wszystkich gości. Możesz postawić ją na sztaludze lub powiesić blisko solenizantki. Produkt świetnie skomponuje się z resztą elementów z kolekcji Zwierzątka dla dziewczynki. 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Urodziny dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Dekoracja sali na Urodziny dziewczynki personalizowana + listwa...

  Elegancka dekoracja, która pozwoli przystroić wnętrze Urodzinek dziewczynki. Kakemono z grafika leśnych zwierzątek pośród różu wspaniale zaprezentuje się na urodzinkowej sali. Produkt jest personalizowany, doda przyjęciu szczególnego charakteru. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Urodziny dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+biała ramka)
  17,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA stołu na Urodziny dziewczynki Tabliczka Zwierzątka...

  Drewniana ramka z kartką, którą możesz wykorzystać podczas Urodzinek dziewczynki. Na kartce umieszczono grafikę zwierzątek pośród różu oraz kwiatów. Dodatek nada przyjęciu szczególnego charakteru zachwycając przy tym wszystkich bliskich! 

  17,98 zł
 • ŻYCZENIA na Urodziny dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM Zwierzątka
  42,98 zł brutto inf zł netto
  ŻYCZENIA na Urodziny dziewczynki pudełko na pieniądze Z PODPISEM...

  Personalizowany upominek z okazji Urodzinek! Podaruj dziewczynce prezent zamknięty w drewnianym pudełku. W środku znajduje się karteczka z życzeniami zdobiona motywem graficznym zwierzątek pośród różu i brokatu. Na specjalnej klamerce możesz umieścić pieniądze lub zdjęcie. 

  42,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM...

  Wyjątkowe pudełka na ciasto z rączką przeznaczone do samodzielnego złożenia. Podziękuj gościom za pomocą słodkiego wypieku. Urocza grafika leśnych zwierzątek zachwyci każdego z przybyłych. Dodatkowa personalizacja sprawi, że całość prezentuje się jeszcze bardziej efektownie. 

  35,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodziny dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca na Urodziny dziewczynki Zwierzątka 10szt...

  Niesamowite pudełko prezentowe w którym zawrzesz drobny upominek. Uroczy kształt serduszka dopełni naklejka z personalizacją oraz grafiką zwierzątek pośród różu. W środku zmieści się czekoladka, krówki, orzeszki lub inne elementy. Możesz ułożyć je na nakryciach gości będą stanowić także element dekoracyjny stołu. 

  28,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodkie czekoladki, które pozwolą przekazać podziękowanie za przybycie na Urodzinki dziewczynki. Upominek dopełnia naklejka z personalizacją oraz grafiką zwierzątek pośród kwiatów. Możesz umieścić go w pudełeczkach w kształcie serca lub ułożyć je na talerzykach. Każdy z gości będzie zachwycony ich smakiem i wyglądem!

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Personalizowane krówki to smaczne podziękowanie dla gości przybyłych na Urodzinki córeczki. Słodki upominek zdobiony jest delikatną grafiką zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Możesz umieścić je w dopasowanych pudełeczkach o tym samym motywie lub położyć je na nakryciach. 

  39,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Szukasz efektownego podziękowania dla małych gości? Podaruj im lizaki z bilecikami oraz naklejkami zdobionymi grafiką leśnych zwierzątek. Personalizacja zawarta na naklejce zawiera imię dziecka, datę Urodzinek oraz informacje, które Urodzinki są obchodzone. Dla lepszego efektu lizaki możesz przewiązać ozdobną wstążką. 

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Przepyszne lizaki na podziękowanie dla gości Urodzinek. Wręcz słodki upominek z personalizowaną naklejką zdobioną grafiką zwierzątek pośród różu. Do lizaków można dołączyć ozdobnę kokardki, które sprawią, że zaprezentują się one jeszcze lepiej! Ułóż je na nakryciach gości i ciesz się ich radością! 

  29,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM...

  Mini słoiczki z grubego szkła dekorowane białym kapturkiem zostały wypełnione cukierkami. Do każdej sztuki dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. Całość dopełnia przepiękna wstążeczka w białym kolorze. Ułóż je na nakryciach gości, staną się wtedy elementem aranżacyjnym stołu. 

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Wspaniałe podziękowanie dla małych gości. Wręcz dzieciom miodek w uroczym słoiczku. Do każdej sztuki dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką zwierzątek pośród różu. Biały kapturek oraz wstążeczka dopełniają cały produkt. Ułóż słoiczki na nakryciach gości. 

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM...

  Niesamowite podziękowanie dla gości Urodzinek dziewczynki. Świeczki zdobione naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu zachwycą każdego z gości. Naturalny charakter prezentu dopełnia kwiatowy aromat oraz kawałki płatków róż. 

  12,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z...

  Słoiczek wykonany z grubego szkła z białą nakrętką to wspaniały sposób na przekazanie podziękowań. W środku można umieścić cukierki, herbatkę lub inne drobne elementy. Do każdej sztuki dołączono naklejkę z grafiką zwierzątek pośród różu. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  3,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka

  Bańki mydlane zawarte w buteleczkach zakończonych serduszkiem. Podziękowanie Urodzinkowe, które zachwyci najmłodszych gości. Do każdej sztuki dołączono personalizowaną etykietę z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. Ułóż je na nakryciach gości, świetnie skomponują z resztą produktów z kolekcji Zwierzątka dla dziewczynki. 

  3,49 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł brutto inf zł netto
  JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM...

  Drewniane jojo z białym sznureczkiem to wspaniałe podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek dziewczynki. Do każdej sztuki dołączono naklejkę z grafiką zwierzątek pośród różu. Personalizowany produkt może zostać użyty w trakcie Urodzinek ale także po ich zakończeniu. Połóż jojo przy nakryciach gości lub wręcz je im osobiście. 

  5,98 zł
 • KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka
  4,98 zł brutto inf zł netto
  KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka

  Kredki to wyjątkowe podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek. Zamów personalizowany upominek zdobiony naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. To prezent, który maluchy wykorzystają nawet po zakończonym przyjęciu. Kredki możesz ułożyć na nakryciach gości lub wręczyć im go osobiście. 

  4,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny dziewczynki Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK personalizowany na tort Urodziny dziewczynki Ø20cm Zwierzątka

  Opłatek z motywem graficznym leśnych zwierzątek wspaniale zaprezentuje się na urodzinkowym torcie! Znajdująca się na nim personalizacja pozwoli solenizantowi poczuć się wyjątkowo. Opłatek w szybki i łatwy sposób można umieścić na słodkim wypieku. Zachwyć gości dopasowanym elementem dekoracyjnym! 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Topper na tort z wyjątkową grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. Zawarta na nim personalizacja przedstawia imię dziecka, cyfrę świętowanych Urodzin oraz datę. Produkt wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach zachwycając wszystkich gości. To dodatek idealny na Urodzinki dziewczynki. 

  24,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt
  9,98 zł brutto inf zł netto
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt

  Winietki dla dzieci to wspaniały sposób na wyróżnienie oraz docenienie najmłodszych gości. Wykorzystaj produkt z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu na swoim przyjęciu. Postaw winietki przy nakryciach dziewczynek, będą zachwycone! 

  9,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny dziewczynki 6szt (+etykieta)
  14,98 zł brutto inf zł netto
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Urodziny dziewczynki 6szt...

  Kubeczki papierowe to praktyczny dodatek, który powinien znaleźć się na każdym przyjęciu Urodzinkowym. Do każdej sztuki dołączono naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu, dopełnia je personalizacja. Dzieci zaproszone na imprezkę mogą podpisać swoje kubeczki. Dekoracja wzbogaci wygląd Urodzinkowego stołu. 

  14,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  14,98 zł brutto inf zł netto
  NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM...

  Etykiety z imieniem dziecka, cyfrą świętowanych urodzin oraz datą przyjęcia to wspaniały dodatek do prezencików, pudełeczek na tort, zaproszeń lub innych elementów. Zdobiące je grafika leśnych zwierzątek pośród różu zachwyci każdego z gości. 

  14,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny...

  Buteleczki wykonane z wysokiej jakości szkła zostały ozdobione personalizowaną naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. W środku możesz umieścić małe elementy takie jak draże, herbatki, pastylki lub lentilki. Ułóż je na nakryciach gości, każdy będzie zachwycony. 

  44,98 zł
 • TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt
  12,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPERY na tort i do babeczek na Roczek drewniane 6szt

  Szybka drewniana dekoracja tortu lub wypieków na przyjęcie z okazji Roczku dziecka. Dzięki topperkom w kilka chwil udekorujesz ciasto. Toppery dekorowane są napisem Mam już Roczek, koronami z jedynką i cyferkami 1.

  12,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt JASNORÓŻOWE
  46,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt JASNORÓŻOWE

  Wspaniały jasny róż kręconych świec niesamowicie odnajdzie się w aranżacji twojego stołu wzbogacając jego wygląd. Możesz wykorzystać je podczas różnych uroczystości zarówno na sali jak i w domu. Świece wspaniale skomponują się z kwiatową wiązanką. Włóż je do eleganckich świeczników by nadać całości jeszcze większego efektu.

  46,98 zł
 • FOREMKI papilotki na muffinki jasnoróżowe ze złotym paskiem 6szt
  9,98 zł brutto inf zł netto
  FOREMKI papilotki na muffinki jasnoróżowe ze złotym paskiem 6szt

  Piękne papierowe foremki na muffinki w różowym kolorze ze złotą obwódką prezentują się doskonale na każdym przyjęciu. Papilotki przepięknie prezentują się na stole oraz jako element dekoracji słodkiego stołu. Jest to nie tylko elegancka ozdoba, ale też praktyczna forma podania babeczek dla gości. 

  9,98 zł
 • SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt

  Słomki papierowe kraftowe to genialna dekoracja na Urodzinki i Roczek dzieci. Słomki to praktyczna i efektowna dekoracja, która świetnie sprawdzi się na przyjęciach boho, eko. Słomki papierowe to ekologiczny wybór na dodatek jednorazowego użytku, dlatego idealnie sprawdzi się na imprezki dla dzieci. 

  4,98 zł
 • KUBECZKI papierowe KRAFT 8szt
  7,98 zł brutto inf zł netto
  KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt

  Kubecki papierowe z papieru kraft to genialny pomysł na przyjęcia na Roczek i Urodzinki dla dzieci. Takie kubeczki są uniwersalne, dzięki czemu dopasują się na imprezę w każdym stylu. Kubeczki cudownie wpasują się w klimaty rustykalne, eko, boho. 

  7,98 zł
 • TALERZYKI papierowe KRAFT Ø23cm 6szt
  8,98 zł brutto inf zł netto
  TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE

  Talerzyki jednorazowe z papieru kraft to niezwykle klasyczna i uniwersalna opcja na przyjęcie na Roczek i Urodzinki dzieci. Talerzyki świetnie się sprawdzą na imprezach w stylu boho, vintage, eko. 

  8,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt
  16,98 zł brutto inf zł netto
  SZTUĆCE drewniane jasny różowy 18szt

  Sztućce drewniane to genialne rozwiązanie na każdą imprezę. Sztućce zakończone są różową końcówką, co dodaje im cudownej delikatności. Sztućce świetnie sprawdzą się na Roczek i Urodzinki dziewczynki, wieczór panieński. 

  16,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt
  16,98 zł brutto inf zł netto
  SZTUĆCE drewniane Różowe Serduszko 18szt

  Sztućce drewniane to najnowszy trend na przyjęcia. Drewniane sztućce to opcja ekologiczna, praktyczna, a do tego efektowna. Sztućce świetnie sprawdzą się jako dekoracja na imprezy boho, eko, vintage. Sztućce są zakończone różową końcówką z motywem serduszka, dzięki czemu całość wygląda zjawiskowo. 

  16,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt
  12,98 zł brutto inf zł netto
  SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt

  Wyjątkowy dodatek na przyjęcie! Serwetki z pięknym motywem leśnych zwierzątek umieszczonych na delikatnym różowym tle z akcentami złota. Wspaniała propozycja, która podkreśli charakter przyjęcia. 

  12,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt
  24,98 zł brutto inf zł szt. netto
  KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt

  Kieszonki na sztućce są eleganckim dodatkiem stołu, flizelinowy materiał będzie pięknie wyglądał w aranżacji stołu. Flizelinowe kieszonki na sztućce są w kolorze jasnego różu, idealnie sprawdzą się na Roczek czy Urodzinki Dziecka.

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł brutto inf zł szt. netto
  SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe w jasnoróżowym kolorze to piękna dekoracja na przyjęcia w restauracji. Serwetki wykonane są z wysokojakościowego papieru - flizeliny. Serwetki można składać w kształty lub stosować na płasko. Serwetki flizelinowe można wykorzystać na wiele okazji - Roczek, Urodzinki, Baby Shower i wiele innych!

  45,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 50 elementów

Urodziny dziewczynki ze zwierzątkami

Motyw przewodni to doskonały sposób na to, by nadać uroczystości jedyny w swoim rodzaju charakter. Możesz wybrać konkretny styl, kolorystykę albo wzór, które staną się główną myślą całej aranżacji, a nawet dodatków, atrakcji czy poczęstunku. Podczas przyjęcia urodzinowego bez dwóch zdań taki pomysł będzie trafionym rozwiązaniem! Możesz samodzielnie stworzyć wyjątkowy motyw według upodobań swojej małej pociechy. Z powodzeniem możesz również skorzystać z gotowych kolekcji, dzięki którym szybko i łatwo przygotujesz uroczystość dla solenizanta. Jaki motyw przewodni wybrać na przyjęcie urodzinowe córki? Wspaniałą propozycją może być nasza kolekcja ze zwierzątkami stworzona w niezwykle dziewczęcym stylu!

Dekoracje urodzinowe dla dziewczynki

Nasza kolekcja ze zwierzątkami stworzona została w czarującej odsłonie. Wszystkie elementy umieszczone w motywie zostały do siebie dopasowane tak, by uzyskać niebanalny efekt. Zdecydowanie kolekcja wyróżnia się różową kolorystyką, która dominuje wśród dekoracji i dodatków. Całość przełamana została odcieniami brązu i beżu. To sprawia, że kolekcja wygląda niezwykle dziewczęco, a przy tym rewelacyjnie  wpisuje się w najnowsze naturalne trendy. Plakat urodzinowy z imieniem to doskonały pomysł na dekorację wnętrza lub pleneru podczas przyjęcia. Odcienie różu i bieli sprawiają, że produkt wygląda naprawdę czarująco. Wysokiej jakości nadruk z kolei przykuje uwagę wszystkich osób zaproszonych na uroczystość. Do kompletu śmiało dokupić możesz różowe, brązowe i transparentne balony czy girlandy z tematycznymi motywami. 

Plakat na urodziny diewczynki zwierzątka

Plakat z imieniem na przyjęcie urodzinowe

Zestawy dekoracji na urodziny dziewczynki

Dekoracje urodzinowe na przyjęcie Twojej córki powinny być spójne. Dzięki temu uzyskasz jednolity i czarujący rezultat, który zachwyci zarówno małą solenizantkę, jak i wszystkich jej gości. Rozety, pompony czy serpentyny to ozdoby, które możesz śmiało wykorzystać do ubrania dowolnego lokalu czy pleneru. W odpowiedniej kolorystyce wypadną naprawdę znakomicie podczas imprezy Twojej pociechy. Na blacie stołu znaleźć się mogą z kolei różowe serwetki. Na pewno bardzo dobrze wpasują się w motyw przewodni. W połączeniu z flizelinowym bieżnikiem stworzą wyjątkową kompozycję na przyjęcie. W podobny sposób możesz wykorzystać także dekoracje w odcieniach beżu, które pozwolą ocieplić wnętrze na urodziny. 

Kolekcja ze zwierzątkami na urodziny dziewczynki

Przyjęcie dziecka to nie tylko stylowe dekoracje. Niezwykle ważnym elementem urodzin są bowiem prezenty i atrakcje. To dzięki nim impreza jest naprawdę niezapomniana. Księga pamiątkowa łączy w sobie zarówno fantastyczny podarunek, jak i cudowną rozrywkę dla bliskich. W trakcie przyjęcia goście mogą wpisywać do niej życzenia i wspomnienia z uroczystości. To także bardzo dobry sposób na przekazanie solenizantce wyjątkowych rad czy wskazówek. Album w piękny sposób ozdobią też zdjęcia z przyjęcia. Tak przygotowana pamiątka oczaruje każde dziecko. Na prezent urodzinowy dla swojej córki wybrać możesz też pudełko z życzeniami. W środku znajduje się też klamerka, którą zamocować można gotówkę, zdjęcie czy inny drobiazg. Tak przygotowany upominek będzie fantastyczną niespodzianką dla solenizantki.

Życzenia na urodziny dziewczynki zwierzątka

Życzenia na urodziny dziewczynki w pudełku