Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla Szefa/Szefowej

Szukasz wyjątkowego prezentu dla Szefa lub Szefowej? W naszej ofercie znajdziesz wiele personalizowanych produktów, które zaskoczą każdego! Nalewki, czekoladki, kawa, herbata oraz dużo więcej wysokiej jakości produktów zostało umieszczonych w skrzynkach, pudełkach prezentowych. Wyjątkowe wzory personalizowanych etykiet - różowe kwiaty, piwonia i eukaliptus, boho elementy zachwycą każdą kobietę. Męskie srebro oraz kraft pokocha każdy mężczyzna. Zaskocz bliskiego prezentem idealnym! Odwiedź naszą stronę i wybierz odpowiedni zestaw! 

Prezenty dla Szefa/Szefowej 182 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 182 elementów
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD23 DUŻY
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD23 DUŻY

  Podaruj bliskiej osobie elegancki kosz prezentowy w beżowym boxie z zawieszką oraz zadrukowaną grafiką delikatnych kwiatów. Wybieraj upominek z książką, likierem o smaku espresso, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz świecą sojową z pąkami róży. Zamów kobiecy zestaw przewiązany kremową wstążeczką. 

  279,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej BD19 DUŻY
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej...

  Beżowy box z idealnie skomponowaną zawartością dla każdej kobiety. Wywołaj uśmiech na twarzy bliskiej osoby wręczając wyjątkowy prezent ze stalowym kubkiem termicznym, herbatą z pąkami róży, kawą mieloną o aromacie waniliowym, migdałami w białej czekoladzie z pudrem bananowym oraz migdałami z cynamonem. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Chrzestnej, Mamy, Panny Młodej BD17 DUŻY
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Chrzestnej, Mamy, Panny Młodej...

  Chcesz podarować wyjątkowy prezent z kobiecą zawartością? Zamów duży box w beżowej kolorystyce z zawieszką, na której można umieścić dedykację lub dokupić personalizację. Wybieraj idealnie skomponowany zestaw dla niej z książką w sztywnej oprawie, winem musującym oraz aromatyczną herbatą. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY

  Elegancki prezent dla kobiety zapakowany z beżowy box z nadrukowaną grafika kwiatów. Do pudełka dołączona jest zawieszka. Zamów upominek dla Chrzestnej, Mamy, Babci, Przyjaciółki lub Panny Młodej. Podaruj kosz prezentowy z butelką wina, czekoladowym sercem w ozdobnym opakowaniu, kryształkami do kąpieli, balsamem do ciała oraz scrubem w tubie. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD14 DUŻY
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD14 DUŻY

  Kobiecy zestaw prezentowy w dużym boxie w beżowej kolorystyce z grafiką kwiatków. Spraw radość Przyjaciółce, Przyszłej Pannie Młodej lub Solenizantce wręczając ekskluzywny prezent z najlepszą zawartością. Wybieraj upominek z wódką w eleganckiej butelce w czarnym odcieniu, książką w sztywnej oprawie oraz kubkiem. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty...

  Wyjątkowy prezent dla Szefowej lub Szefa umieszczony w przepięknej skrzyni prezentowej. W środku znajdują się wysokiej jakości produkty takie jak ekologiczne miody smakowe oraz herbaty w przepięknych opakowaniach. Całość niesamowicie się uzupełnia. W skrzyni znajduje się także etykieta z grafiką różowych kwiatów oraz personalizacją. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i herbaty...

  Wyjątkowy upominek dla Szefowej lub Szefa zawarty w skrzyni z naturalnego drewna. W skład prezentu wchodzą wyjątkowe produkty, które zachwycą bliską osobę. Zestaw został skomponowany tak, by prezentować się wyjątkowo i niesamowicie elegancko. Wewnątrz znajduje się także personalizowana etykieta z życzeniami oraz botaniczną grafiką. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Miody smakowe i kawy

  Wyjątkowy zestaw dla Szefowej lub Szefa! Zestaw umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna zawiera słoiki miodu smakowego z owocami oraz 4 torebki z aromatyczną kawą smakową. Wszystkie produkty zostały idealnie dopasowane. Wewnątrz umieszczono także personalizowaną etykietę z życzeniami oraz grafiką w stylu boho.

  229,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czar Miłości

  Piękny prezent dla Szefowej lub Szefa! Wysokiej jakości produkty zostały umieszczone w personalizowanej skrzynce. W zestawie znajduje się nalewka, szklane słoiczki z miodem, aromatyczna kawa oraz herbata, 6 sztuk czekoladek. Całość dopełnia naklejka z przepiękną grafiką oraz życzeniami. To zestaw idealny, który zaskoczy każdą kobietę oraz mężczyznę. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Nalewka, kawy i herbaty

  W jaki sposób przekazać wyjątkowe życzenia Szefowej lub Szefowi? Wspaniałym wyborem będzie duża skrzynia z naturalnego drewna w której umieścimy ekologiczne produkty. W środku znalazła się Nalewka Babuni, czekoladki oraz aromatyczne kawy i herbaty. Obok produktów znajduje się także personalizowana naklejka z życzeniami.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Luksusowe Boho

  Wyjątkowy prezent dla Szefowej lub Szefa! W skrzyni z naturalnego drewna zostały umieszczone składniki, które wspaniale się dopełniają. W środku znajduje się nalewka Babuni, szklany słoik z miodem, aromatyczna kawa, ręcznie robiona czekolada, 6 sztuk czekoladek. Dopełnienie stanowi karteczka z tekstem i personalizacją. Urocza grafika boho zachwyci każdą...

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM z winem EKO Zestaw Malina

  Piękny zestaw dla Szefowej lub Szefa! Podaruj bliskiej wyjątkowy prezent o ekologicznym charakterze. W skład zestawy wchodzą idealnie dopasowane elementy, które zachwycą każdą kobietę oraz mężczyznę. Wszystkie produkty umieszczone zostały w skrzyni z naturalnego drewna. Dopełnienie stanowi personalizowana etykieta z życzeniami. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem Aronia

  Prezent dla Szefowej umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna. Wspaniała propozycja, która zachwyci każdą kobietę i każdego mężczyznę. Zestaw skomponowany z wysokiej jakości składników niesamowicie się komponują. Całość dopełnia personalizowana naklejka z testem życzeń. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Malinowa Świeżość

  Niesamowity prezent dla Szefowej! Piękny zestaw zawarty w skrzyni z naturalnego drewna. W skład prezentu wchodzą piękne i niepowtarzalne składniki o naturalnym charakterze. Dopełnieniem prezentu jest personalizowana etykieta z życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Każda kobieta będzie zachwycona.

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Zestaw Słoneczny

  Wyjątkowy upominek dla Szefowej lub Szefa! Piękny i oryginalny zestaw, który zawiera wysokiej jakości produkty. W środku znalazło się między innymi ekologiczne wino, miód, kawa, herbata oraz czekoladki. Całość dopełnia personalizowana etykieta z przepięknymi życzeniami. To upominek, który zachwyci każdą kobietę i każdego mężczyznę. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM EKO Z winem wiśniowym

  Wręcz bliskiej Szefowej wyjątkowy prezent! Wysokiej jakości produkty zostały umieszczone w dużej, drewnianej skrzyni. Wszystkie elementy wspaniale się uzupełniają. Dopełnieniem jest personalizowana etykieta z niesamowitą grafiką oraz życzeniami. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Czekolady i miody LUX

  Przepiękna skrzynia prezentowa dla Szefowej lub Szefa! W skład zestawu wchodzą ekologiczne miody oraz ręcznie robione czekolady. Całość niesamowicie się komponuje. Dopełnieniem prezentu jest personalizowana naklejka z życzeniami oraz grafiką. To wspaniały prezent dla każdej kobiety i każdego mężczyzny.

  259,98 zł
 • PREZENT dla Szefowej Z IMIENIEM Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa/Szefowej Z IMIENIEM Aromatyczne Chwile MEGA

  Wyjątkowy prezent dla Szefowej lub Szefa, który przekaże niepowtarzalne życzenia. Zestaw został podany w skrzyni z naturalnego drewna - bardzo okazały i trwały. W jego skład wchodzi wino, aromatyczna herbata, aromatyczna kawa oraz czekolada z owocami. W środku znajduje się także personalizowana etykieta z grafiką pudrowych kwiatów. Zaskocz Szefową oraz...

  269,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Prezent dla Szefa, który bez wątpienia zapamięta! Zamów upominek z alkoholem, Jackiem Danielsem w puszce z colą, ręcznie robioną czekoladą oraz metalowym kieliszkiem. Do bogatego wnętrza dołączono także personalizowaną naklejkę w srebrnym odcieniu. Szef będzie zachwycony!

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Wspaniały upominek dla Szefa! Podaruj bliskiemu prezent z personalizacją oraz grafiką w srebrnym odcieniu. Zestaw z alkoholem premium, czekoladą, piersiówka z ekoskóry oraz przepysznymi cukierkami zachwyci każdego mężczyznę. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Podaruj wyjątkowy prezent swojemu Szefowi. Wysokiej klasy produkty zostały umieszczone w kraftowym pudełku prezentowym. Znajdziesz w nim brandy. czekoladki, czekoladkę oraz cukierki Bimberki. Dopełnieniem jest personalizowana etykieta z tekstem życzeń. Zaskocz bliskiego miłym gestem! 

  189,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Wyjątkowy prezent dla Szefa, który sprawi, że na jego twarzy pojawi się uśmiech. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Wysokiej klasy produkty dopełnia personalizowana naklejka z życzeniami. Całość niesamowicie się komponuje. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Wyjątkowy upominek zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. Skorzystaj z zestawu z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem w puszce z colą, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Dopełnienie stanowi naklejka z grafiką w kolorze srebrnym na której umieszczono niepowtarzalne życzenia.

  299,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Wspaniały prezent dla Szefa! Wysokiej jakości produkty umieszczono w personalizowanym pudełku prezentowym. W środku znajdziesz męski zestaw z alkoholem premium, bawełnianymi skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. Do wieczka dołączono etykietę z życzeniami. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Szukasz wyjątkowego prezentu dla Szefa? Zamów personalizowane pudełko prezentowe z wysokiej jakości produktami. W środku znajdziesz zestaw z materiałową muchą, skarpetkami bawełnianymi, męskim portfelem skórzanym oraz paskiem ze skóry. Całość dopełnia etykieta z grafiką w srebrnym odcieniu. Szef będzie zachwycony!

  159,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny

  Wspaniały prezent dla Szefa z wyjątkowymi, personalizowanymi życzeniami. Zamów upominek zawarty w pudełku prezentowym. W środku znajdziesz zestaw z portfelem, paskiem, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Na wieczku umieszczono naklejkę z grafiką jelenia w garniturze. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Wyjątkowy prezent dla brodatego Szefa! Zamów personalizowany upominek z  olejkiem do brody, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji, drewnianą szczotką oraz grzebieniem. Na wieczku kraftowego pudełka umieszczono etykietę z grafiką jelenia w garniturze. Piękne życzenia zaskoczą każdego mężczyznę. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami

  Słodka przyjemność z migdałami to wspaniały zestaw, który zachwyci każdego szefa. W czarnym pudełku prezentowym umieściliśmy dwa opakowania migdałów oraz choco stick w woreczku. Na wieczku znajduje się także personalizowana etykieta z grafiką w kraftowym stylu. Urocze życzenia sprawią, że Szef będzie szczęśliwy i wdzięczny. 

  69,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Niesamowity upominek dla Szefa! Pudełko prezentowe zostało wypełnione wspaniałymi produktami. W środku znajdziesz zestaw z winem musującym w przepięknej butelce, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz przepysznymi krówkami o śmietankowym smaku. Na wieczku zawarto personalizowaną etykietę z grafiką w modnym krafcie. Całość dopełniają przepiękne życzenia.

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Chill Time

  Wspaniały upominek wypełniony po brzegi wysokiej jakości produktami. W środku znajduje się zestaw z cukierkami, fistaszkami do pochrupania oraz mała butelką Prosecco. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z grafiką w kraftowym stylu. Całość dopełniają przepiękne życzenia, które zachwycą każdego Szefa. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny

  Wyjątkowy zestaw dla Szefa, który zachwyci każdego mężczyznę. Wybierz pudełko prezentowe z męskim portfelem z naturalnej skóry, bawełnianymi skarpetkami w brązowej kolorystyce oraz drewnianą muchą. Na wieczku znajduje się personalizowana etykieta z grafiką w kraftowym stylu. Urokliwe życzenia sprawią, że na twarzy Szefa pojawi się uśmiech. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą

  Wspaniały prezent dla Szefa! Czarne pudełko prezentowe zostało wypełnione wysokiej jakości produktami. W środku znajduje się syrop do kawy, kawa mielona oraz śmietankowe krówki. Idealnie skomponowana zawartość została dopełniona personalizowaną etykietą w stylu krafotwym. Spraw Szefowi prezent, którego nigdy nie zapomni.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Niesamowity upominek z nalewką o kawowym smaku, kawą mieloną o wyjątkowym aromacie oraz śmietankowymi krówkami. Zestaw kawowy to propozycja dla smakosza kawy. Na wieczku znajdują się piękne personalizowane życzenia na kraftowym tle. Całość stanowi prezent idealny dla Szefa. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Fantastyczny upominek dla Szefa! Produkty wysokiej jakości zostały umieszczone w pudełku prezentowym. W środku znajduje się zestaw z nalewką o smaku orzecha w czekoladzie, migdałami oraz przepysznymi krówkami o śmietankowym smaku. To propozycja dla fana orzechów. Na wieczku umieszczono także personalizowaną etykietę z życzeniami w krafcie. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa

  Wyjątkowy zestaw w czarnym pudełku prezentowym! W środku znajdziesz upominek z kubkiem z czarnym uchem, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky oraz krówkami o śmietankowym smaku. Zestaw kubek i kawa to wspaniały, personalizowany prezent zachowany w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Szefa Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny

  Niesamowity prezent dla Szefa! Podaruj wyjątkowy personalizowany prezent, który Szef zapamięta na zawsze. Pudełko prezentowe zawiera różne produkty, w środku znajdziesz zestaw ze świecą sojową ręcznie robioną, czarną piersiówką w ekoskóry oraz krówkami o śmietankowym smaku. Dodatkowo na wieczku umieściliśmy personalizowaną naklejkę z grafiką w kraftowym...

  99,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 182 elementów

Prezenty dla szefa i szefowej od pracowników

Na wiele różnorodnych okazji wręczamy prezenty otaczającym nas osobom. To zwykle rodzina i przyjaciele, choć zdarza się również, że podarunki przygotowywane są dla pracowników, klientów, partnerów biznesowych czy… szefostwa. Prezenty dla przełożonych to zdecydowanie szczególna kategoria produktów i rozwiązań. Jaki podarunek dla szefostwa będzie najlepszym pomysłem? Bez dwóch zdań prezent dla przełożonego - kierownika, brygadzisty, prezesa czy dyrektora powinien być elegancki i estetyczny. Możesz stawiać zarówno na bardzo uniwersalne i ponadczasowe rozwiązania, jak i te bardziej oryginalne i wyjątkowe. Tak czy inaczej jednak podarunek musi prezentować się schludnie i stylowo. Na szczęście, w naszej ofercie prezentów dla szefa i szefowej znalazło się całe mnóstwo fantastycznych propozycji!

Ekskluzywne prezenty dla szefa i szefowej

Wybór prezentu dla szefa może być problematyczny. Ale wcale nie musi! Na tego rodzaju prezent bowiem doskonale nadają się eleganckie i przemyślane podarunki, które każdemu sprawią ogromną przyjemność. Ponadczasowy kosz podarunkowy dla przełożonego w skrzyni bez dwóch zdań będzie trafionym rozwiązaniem. Eleganckie opakowanie, personalizowana kartka z modnym nadrukiem oraz wysokiej jakości produkty wewnątrz skrzyni tworzą niezawodny zestaw. Kawy i smakowe miody to doskonały podarunek dla każdego szefa czy szefowej! Równie niezawodnym prezentem dla szefostwa będzie skrzynia z winem, herbatą, ręcznie robioną czekoladą, miodem oraz czekoladkami. Ułożone na naturalnej wełnie drzewnej są pięknie wyeksponowane w schludnym opakowaniu z jasnego drewna. 

Prezent dla szefa malinowa świeżość

Prezent dla szefa lub szefowej w skrzyni

Oryginalne prezenty dla szefowej

Ponadczasowe zestawy prezentowe dla szefowej stanowią ciekawą propozycję, którą możesz wręczyć na urodziny, jubileusz albo Święta Bożego Narodzenia. Zbliża się inna szczególna okazja? Prezenty to doskonały sposób na celebrowanie najróżniejszych wydarzeń i uroczystości. Elegancki box podarunkowy dla szefowej bez żadnych wątpliwości sprawi ogromną radość obdarowanej kobiecie. Co znaleźć można wewnątrz specjalnie przygotowanego zestawu? W jego skład wchodzą butelka wysokiej jakości wina, pudełko czekoladek z wiśniami oraz ręcznie robiona tabliczka czekolady. Całości wspaniale dopełniają materiałowe kwiaty i naturalna wełna drzewna. Tak wykonany podarunek prezentuje się naprawdę fantastycznie i bez dwóch zdań przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Z kolei personalizowana kartka przymocowana do wieka pudełka nadaje całości unikalny charakter. 

Prezenty dla szefa na różne okazje

W podobny sposób przygotowane zostały stylowe i ponadczasowe prezenty dla mężczyzn, które śmiało sprezentować można szefowi. Taki podarunek z okazji urodzin, jubileuszu firmy, Gwiazdki czy innych szczególnych wydarzeń z całą pewnością pozwoli sprawić ogromną przyjemność Twojemu przełożonemu. Co wybrać na taki prezent? Box podarunkowy dla szefa z bawełnianymi skarpetkami i męskim portfelem będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Do kompletu dołączona jest drewniana mucha, która stanowi niezwykle symboliczny dodatek. Tak przygotowany prezent na pewno spodoba się Twojemu szefowi. Szukasz mniejszego podarunku? A może zależy Ci na czymś zabawnym? Kubek dla szefa z napisem “Tak wygląda najwspanialszy szef na świecie” bez wątpienia pozwoli wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Prezent dla szefa zestaw eleganckiego mężczyzny

Zestaw podarunkowy dla szefa