Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezent na imieniny dla mężczyzny

Eleganckie prezenty na Imieniny mężczyzny. Skorzystaj z personalizowanych upominków w męskiej odsłonie. Zamów zestaw produktów zawartych w pudełkach prezentowych. Wyjątkowa grafika zawarta na wieczku dopełniona została przepięknymi życzeniami, które zaskoczą każdego mężczyznę. Znajdź elementy pasujące do Solenizanta i spraw mu niezapomniany upominek, którego nigdy nie zapomni. 

Prezent na imieniny dla mężczyzny 51 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Prezent imieninowy, który zaskoczy każdego mężczyznę! Idealna propozycja z bogatą zawartością: wódką, czekoladą Merci oraz pysznymi słodkościami i przekąskami. Wysokiej jakości produkty dopełni personalizowana naklejka z wyjątkowymi życzeniami. 

  209,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Zestaw Retro zawiera wyjątkowe i oryginalne produkty, które spodobają się każdemu mężczyźnie. Znajdziesz w nim: butelkę wódki, czekoladę w stylu retro oraz przepyszne przekąski. Czarne pudełko prezentowe dopełni personalizowana etykieta z grafiką w stylu kraftowym. Całość wspaniale się komponuje! 

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Prezent dla Solenizanta! W dniu Imienin złóż najserdeczniejsze życzenia mężczyźnie. Podaruj mu zestaw z alkoholem premium, likworami, męskimi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z grafiką w stylu kraftowym.

  219,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Męski upominek z najlepszymi produktami w boxie! Zamów prezent z alkoholem, przepysznymi truflami, migdałami w mlecznej czekoladzie, fistaszkami, świecą w szkle oraz cukierkami. Na wieczku umieszczono naklejkę z życzeniami w stylu kraftowym. Solenizant będzie zachwycony.

  229,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Oryginalny upominek na Imieniny, który możesz wręczyć każdemu mężczyźnie. Zestaw z alkoholem, miodem ekologicznym, krówkami o śmietankowym smaku, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami wpadnie w gust Solenizanta. Etykieta w stylu kraftowym wspaniale dopełnia upominek. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Irish Cream

  Zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz aromatyczną kawą to wspaniały upominek dla Solenizanta. Wręcz mężczyźnie pudełko prezentowe z personalizowanymi życzeniami. Całość wykonana została w kraftowym stylu. 

  229,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Twój bliski organizuje przyjęcie Imieninowe? Zamów mu niezapomniany prezent! Wybierz zestaw z alkoholem, czekoladą Jim Beam, kamieniami do whisky, skarpetkami bawełnianymi, świecą sojową w szkle oraz przepysznymi czekoladkami. Imieninowe życzenia zawarte na kraftowej naklejce zachwycą każdego mężczyznę!

  299,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Trafiony prezent na Imieniny mężczyzny! Podaruj zestaw z alkoholem premium, Jim Beamem w puszce z colą, czekoladą oraz cukierkami. Naklejka umieszczona na wieczku pozwoli przekazać najserdeczniejsze życzenia. Prezent został wykonany w modnym, kraftowym stylu.

  159,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Elegancki zestaw prezentowy z alkoholem, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Smaczne produkty zostały zawarte w kraftowym pudełku prezentowym. Dopełnieniem prezentu jest personalizowana naklejka z życzeniami. 

  259,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Styl i klasa

  Zestaw prezentowy Styl i klasa wspaniale sprawdzi się jako upominek na Imieniny! W jego skład wchodzi: piersiówka, czarnymi skarpetkami, migdałami, satynową muchą oraz czekoladkami. Prezent z personalizacją sprawi, że Solenizant poczuje się wyjątkowo!

  219,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Na apetyt

  Szukasz prezentu na Imieniny mężczyzny? Podaruj mu personalizowane pudełko prezentowe w którego skład wchodzą: zdrowe orzechy i migdały, ale także czekolada Merci w specjalnej obwolucie i mini wódeczka. Całość dopełnia naklejka z grafiką w stylu kraftowym. 

  179,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Wspaniały prezent dla mężczyzny! Imieninowy upominek zawiera czerwone wino półwytrawne, krówki śmietankowe, czekoladki w eleganckich papierkach oraz migdały w kraftowych opakowaniach. Przepiękne życzenia umieszczone na kraftowej naklejce wywołają uśmiech na twarzy Solenizanta! Spraw radość bliskiej osobie!

  149,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM na energię...

  Imieninowy prezent w efektownym wydaniu! Box z wysokiej jakości zawartością w którego skład wchodzi zestaw z  winem, mieloną i aromatyczną kawą, śmietankowymi krówkami oraz czekoladą merci w obwolucie. Dodaj energii Solenizantowi jednocześnie składając przepiękne życzenia! Prezent został wykonany w modnym kraftowym stylu. 

  149,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Kawa, likier...

  Złóż życzenia Solenizantowi za pomocą personalizowanego pudełka prezentowego. W środku znajdziesz wysokiej jakości produkty - syrop do kawy, aromatyczna kawa, czarny kubek ze stali nierdzewnej oraz czekoladki na osłodę. Na wieczku umieszczono naklejkę z życzeniami oraz grafiką w stylu kraftowym. 

  149,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Kubek, likier i...

  Prezent na Imieniny mężczyzny w efektownym wydaniu! Czarny, duży box zawierający syrop do kawy, krówki o śmietankowym smaku, kawę mieloną o aromatycznym zapachu, kubek z elegancką grafią oraz migdały w mlecznej czekoladzie. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka o kraftowym motywie na której zawarto przepiękne życzenia. 

  149,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Prezent dla mężczyzny w pięknym, czarnym pudełku. W środku znajduje się: świeca sojowa w szklanym słoiczku, pistacje, fistaszki, cukierki, piersiówka w czarnym kolorze oraz kostki do chłodzenia napojów. Na wieczku umieszczono kraftową naklejkę na której znajdują się życzenia. Całość przewiązana jest złotą wstążeczką.

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Portfel,...

  Upominek na imieniny w eleganckiej formie. W zestawie znajduje się portfel z naturalnej skóry, skarpetki, czarny notes z gumką, długopis w kartoniku oraz coś słodkiego. Wszystkie produkty umieszczone zostały w kraftowym pudełku prezentowym. Życzenia zawarte na naklejce ucieszą każdego mężczyznę! 

  149,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Prezenty na Imieniny, który przekaże twojemu bliskiemu odrobinę słodkiej elegancji. W skład zestawu wchodzi wino musujące, krówki śmietankowe, czekolada merci w obwolucie, czarny pasek oraz drewniana mucha. Wieczko zawiera personalizowaną etykietę w kraftowym stylu. Życzenia umieszczone na prezencie wzruszą niejednego mężczyznę. 

  159,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego...

  Małe pudełko prezentowe z wysokiej jakości zawartością! Podaruj bliskiemu zestaw z czarną piersiówką, słodkimi krówkami o śmietankowym smaku oraz świeczką w eleganckim szklanym słoiczku. Na wieczku znajdują się przepiękne, imieninowe życzenia. Całość utrzymana jest w modnym, kraftowym stylu. Każdy mężczyzna będzie zachwycony!

  99,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa

  Prezent na Imieniny mężczyzny! Kubek z trwałym nadrukiem, aromatyczna kawa oraz przepyszne słodkie krówki zostały umieszczone w czarnym pudełku prezentowym. Na jego wieczku zawarta została personalizowana etykieta z grafiką w stylu kraftowym. Przepiękne życzenia sprawią, że Solenizant będzie zachwycony! 

  89,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Zestaw dla fana orzechów! Wręcz bliskiemu pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. Nalewka oraz słodkości zachwycą każdego mężczyznę a personalizowana naklejka z życzeniami sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech. Całość prezentuje się pięknie i ponadczasowo.

  89,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Twój przyjaciel uwielbia kawę? Wręcz mu kawowy prezent Imieninowy! Nalewka, kawa i słodkości zostały zawarte w czarnym pudełku prezentowym. Na jego wieczku znajduje się także naklejka z cudownymi życzeniami oraz grafika w stylu kraftowym. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie, bez wątpienia zachwyci każdego mężczyznę!

  89,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z...

  Podaruj przyjacielowi słodką przyjemność na Imieniny! Prezent w czarnym boxie, w środku znajduje się syrop do kawy w małej buteleczce, mielona kawa oraz słodkie krówki. Personalizowane życzenia oraz modna grafika kraftowa wspaniale komponują się z pudełkiem prezentowym. Całość stanowi prezent idealny dla mężczyczny!

  79,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego...

  Podaruj bliskiemu Zestaw Eleganckiego Mężczyzny! Zaskocz go nietypową zawartością, która zachwyca. Męski portfel, skarpetki oraz drewniana mucha zostały zawarte w personalizowanym pudełku prezentowym. Całość dopełnia grafika w stylu kraftowym na której umieszczono personalizowane życzenia. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Chill Time

  Twój bliski obchodzi niedługo Imieniny? Spraw mu niezapomniany prezent! Eleganckie pudełko prezentowe wykonane w klasycznym, czarnym kolorze zawiera: małą butelkę Prosecco, fistaszki do pochrupania oraz cukierki bimberki. Na wieczku umieścimy personalizowane życzenia zawarte na kraftowej naklejce. 

  79,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen

  Elegancki prezent dla mężczyzny na Imieniny! Wręcz upominek z świecą sojową, skarpetkami bawełnianymi, kamieniami do schładzania napojów oraz przepysznymi pralinami. Wszystko zawarte zostało w personalizowanym pudełku prezentowym, które dopełnia naklejka w srebrnym odcieniu. Wyjątkowe życzenia wprawią w radość Solenizanta. 

  169,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Wyjątkowy upominek na Imieniny, który sprawi, że na twarzy Solenizanta pojawi się uśmiech. W zestawie prezentowym znajduje się: mucha materiałowa, skarpetki bawełniane, męski portfel oraz czarny pasek. Personalizowana naklejka zawiera przepiękne życzenia na srebrnym tle. 

  159,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Niesamowity upominek dla mężczyzny! Zamów męski zestaw z alkoholem, likworami, świecą sojową, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Wysokiej jakości produkty zostały umieszczone w czarnym pudełku prezentowym. Zawarto na nim personalizowaną naklejkę z życzeniami na srebrnym tle. 

  199,98 zł
 • PRZEZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Biały Bocian Mały
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PRZEZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Biały Bocian

  Prezent dla mężczyzny w eleganckiej formie. Upominek z butelką wódki Bocian oraz cukierkami Bimberkami. Produkty zawarte zostały w pudełku prezentowym, na którym umieszczono naklejkę z personalizowanymi życzeniami. Solenizant będzie zachwycony! 

  159,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels...

  Prezent imieninowy zamknięty w boxie! W środku znajdziesz: Jacka Danielsa w puszce z colą, butelkę whisky, ręcznie robioną czekoladę oraz metalowy kieliszek. Wyjątkowy upominek zawiera także personalizowaną etykietę, dzięki której przekażesz Solenizantowi najszczersze życzenia.

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Imieninowy upominek zawarty w czarnym pudełku prezentowym! Zestaw z wódką Biały Bocian, kawą mieloną, czekoladą Merci, cukierkami oraz herbatą czarną ekspresową. Duży box dopełniają radosne życzenia umieszczone na naklejce w srebrnym odcieniu. 

  219,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels...

  Idealnie skomponowany upominek dla mężczyzny! Solenizanta zachwyci zestaw z butelką whisky, czekoladą z alkoholem, piersiówką oraz cukierkami Bimberkami. Wszystkie produkty zostały starannie zapakowane do czarnego pudełka prezentowego. Na jego wieczku umieszczono etykietę z grafiką w srebrnym kolorze. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Prezent dla mężczyzny z okazji Imienin! Zestaw posiada na wieczku specjalnie przygotowaną naklejkę z personalizacją oraz życzeniami. W środku umieszczono wysokiej jakości produkty, które zachwycą każdego mężczyznę! Podaruj radość bliskiemu.

  299,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Prezent Imieninowy dla mężczyzny! Zestaw z alkoholem, aromatyczną kawą mieloną, satynową muchą, cukierkami oraz skarpetkami bawełnianymi. Na wieczku znajduje się naklejka w srebrnym kolorze do której dodano personalizowane życzenia z dedykacją. Solenizant będzie zachwycony tak ekskluzywnym upominkiem! 

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Elegancki zestaw Imieninowy utrzymany w czerni! Zamów upominek z wódką, bawełnianymi skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. Umieszczona na nim personalizacja zawiera przepiękne życzenia, które pozwolą poczuć się wyjątkowo. Wykorzystaj te propozycję i zaskocz bliskiego mężczyznę! 

  159,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Prezent w męskiej odsłonie. Czarno-srebrne odcienie wspaniale się komponują, Pudełko prezentowe zawiera zestaw z wódką, kawą, czekoladą w stylowej obwolucie, satynową muchą oraz skarpetkami bawełnianymi. Oryginalny upominek zaskoczy każdego Solenizanta! 

  219,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów

Prezent na imieniny dla mężczyzny - pomysły na imieniny dla niego

Co kupić na imieniny? Prezenty to znakomity sposób na to, by nadać wyjątkowy charakter dowolnej okazji. Są nieodłącznym elementem świętowania imienin, dlatego bez dwóch zdań dobrze jest zadbać o upominek czy inną niespodziankę, gdy nadchodzi święto bliskiej Ci osoby. Poszukujesz prezentu dla męża, taty, brata, narzeczonego, dziadka, syna, wnuka albo przyjaciela? W takim wypadku znajdujesz się w naprawdę dobrym miejscu. Nasz sklep oferuje bowiem szeroką gamę wspaniałych prezentów na imieniny, które dopasowane zostały do okazji oraz różnych preferencji. W ten sposób z łatwością możesz znaleźć oryginalny prezent dla bliskiej osoby, który bez dwóch zdań sprawi jej wielką przyjemność. Jakie prezenty na imieniny będą najlepszym rozwiązaniem?

Praktyczny prezent imieninowy

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że praktyczne prezenty cieszą się dużą popularnością. W końcu użyteczny podarunek z pewnością przyda się obdarowanej osobie i ta chętnie wykorzysta go na co dzień. Co może się znaleźć w tego rodzaju ofercie? Bez dwóch zdań świetną propozycją jest zestaw prezentowy na imieniny w niezwykle męskim, eleganckim stylu. To duży box, w którym umieszczone zostały wysokiej jakości produkty: portfel, notatnik z długopisem, skarpetki oraz smakowite czekoladki. Obdarowany jubilat z pewnością chętnie skorzysta z każdego elementu. A spójna stylistyka sprawi z kolei, że podarunek oczaruje go już od pierwszej chwili. Inną ciekawą propozycją może być box na imieniny z kosmetykami. To także produkty, które są niezwykle praktycznym podarunkiem dla bliskiej osoby. Z kolei zabawny motyw zachwyci jubilata oryginalną formą. 

Prezent na imieniny męska pielęgnacja z portfelem

Prezent na imieniny dla niego

Oryginalny prezent na imieniny dla mężczyzny

Na prezent dla mężczyzny wybrać można najróżniejsze produkty. Dobrze, by były zawsze dopasowane do jego osobistych upodobań i preferencji. Dzięki temu podarunek będzie trafiony i sprawi wiele radości obdarowanej osobie. Adresat prezentu lubi od czasu do czasu wznieść toast przy pomocy wysokiej jakości alkoholu? Wobec tego z powodzeniem możesz dodać go do prezentu. Ciekawą propozycją z pewnością jest męski zestaw na imieniny z butelka Jägermeistera. To alkohol, który trudno pomylić z innym, dlatego dla obdarowanej osoby będzie bardzo wyjątkową propozycją. Do kompletu dołączone zostały krówki, pistacje, nerkowce, migdały oraz tabliczka czekolady Merci. To przemyślane i dobrze skomponowane elementy, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy prawdziwego konesera.

Szybki prezent na imieniny

Najlepszym prezentem dla bliskiej osoby jest ten wręczany prosto z serca. Powinien być więc dobrze zaplanowany i wybrany specjalnie dla adresata. Prezenty na imieniny DIY będzie kapitalnym rozwiązaniem, jednak nie zawsze mamy czas czy energię na takie pomysły. Albo zwyczajnie brakuje nam inspiracji. W takim przypadku gotowe prezenty imieninowe mogą być naprawdę znakomitym wariantem. Mały box dla mężczyzny z drewnianą muchą, ozdobnym portfelem i eleganckimi skarpetami to prosty podarunek, który może być ciekawą propozycją dla jubilata. Łączy w sobie doskonale użyteczność z symbolicznymi elementami i dlatego jest niebanalnym prezentem dla bliskiej osoby. Nieco większy prezent z brandy to opcja dla entuzjasty podobnych trunków. Wszystkie elementy znajdujące się w zestawie pozwoliły uczynić go niezawodnym podarunkiem na imieniny.

Prezent na imieniny zestaw z brandy

Zestaw podarunkowy na imieniny