Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezent na imieniny dla mężczyzny

Eleganckie prezenty na Imieniny mężczyzny. Skorzystaj z personalizowanych upominków w męskiej odsłonie. Zamów zestaw produktów zawartych w pudełkach prezentowych. Wyjątkowa grafika zawarta na wieczku dopełniona została przepięknymi życzeniami, które zaskoczą każdego mężczyznę. Znajdź elementy pasujące do Solenizanta i spraw mu niezapomniany upominek, którego nigdy nie zapomni. 

Prezent na imieniny dla mężczyzny 101 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 101 elementów
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Prezent dla Solenizanta! W dniu Imienin złóż najserdeczniejsze życzenia mężczyźnie. Podaruj mu zestaw z alkoholem premium, likworami, męskimi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z grafiką w stylu kraftowym.

  219,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Oryginalny upominek na Imieniny, który możesz wręczyć każdemu mężczyźnie. Zestaw z alkoholem, miodem ekologicznym, krówkami o śmietankowym smaku, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami wpadnie w gust Solenizanta. Etykieta w stylu kraftowym wspaniale dopełnia upominek. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Irish Cream

  Zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz aromatyczną kawą to wspaniały upominek dla Solenizanta. Wręcz mężczyźnie pudełko prezentowe z personalizowanymi życzeniami. Całość wykonana została w kraftowym stylu. 

  229,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Twój bliski organizuje przyjęcie Imieninowe? Zamów mu niezapomniany prezent! Wybierz zestaw z alkoholem, czekoladą Jim Beam, kamieniami do whisky, skarpetkami bawełnianymi, świecą sojową w szkle oraz przepysznymi czekoladkami. Imieninowe życzenia zawarte na kraftowej naklejce zachwycą każdego mężczyznę!

  299,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Trafiony prezent na Imieniny mężczyzny! Podaruj zestaw z alkoholem premium, Jim Beamem w puszce z colą, czekoladą oraz cukierkami. Naklejka umieszczona na wieczku pozwoli przekazać najserdeczniejsze życzenia. Prezent został wykonany w modnym, kraftowym stylu.

  159,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Elegancki zestaw prezentowy z alkoholem, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Smaczne produkty zostały zawarte w kraftowym pudełku prezentowym. Dopełnieniem prezentu jest personalizowana naklejka z życzeniami. 

  259,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Styl i klasa

  Zestaw prezentowy Styl i klasa wspaniale sprawdzi się jako upominek na Imieniny! W jego skład wchodzi: piersiówka, czarnymi skarpetkami, migdałami, satynową muchą oraz czekoladkami. Prezent z personalizacją sprawi, że Solenizant poczuje się wyjątkowo!

  219,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Wspaniały prezent dla mężczyzny! Imieninowy upominek zawiera czerwone wino półwytrawne, krówki śmietankowe, czekoladki w eleganckich papierkach oraz migdały w kraftowych opakowaniach. Przepiękne życzenia umieszczone na kraftowej naklejce wywołają uśmiech na twarzy Solenizanta! Spraw radość bliskiej osobie!

  149,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM na energię...

  Imieninowy prezent w efektownym wydaniu! Box z wysokiej jakości zawartością w którego skład wchodzi zestaw z  winem, mieloną i aromatyczną kawą, śmietankowymi krówkami oraz czekoladą merci w obwolucie. Dodaj energii Solenizantowi jednocześnie składając przepiękne życzenia! Prezent został wykonany w modnym kraftowym stylu. 

  149,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Prezent dla mężczyzny w pięknym, czarnym pudełku. W środku znajduje się: świeca sojowa w szklanym słoiczku, pistacje, fistaszki, cukierki, piersiówka w czarnym kolorze oraz kostki do chłodzenia napojów. Na wieczku umieszczono kraftową naklejkę na której znajdują się życzenia. Całość przewiązana jest złotą wstążeczką.

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Portfel,...

  Upominek na imieniny w eleganckiej formie. W zestawie znajduje się portfel z naturalnej skóry, skarpetki, czarny notes z gumką, długopis w kartoniku oraz coś słodkiego. Wszystkie produkty umieszczone zostały w kraftowym pudełku prezentowym. Życzenia zawarte na naklejce ucieszą każdego mężczyznę! 

  149,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Prezenty na Imieniny, który przekaże twojemu bliskiemu odrobinę słodkiej elegancji. W skład zestawu wchodzi wino musujące, krówki śmietankowe, czekolada merci w obwolucie, czarny pasek oraz drewniana mucha. Wieczko zawiera personalizowaną etykietę w kraftowym stylu. Życzenia umieszczone na prezencie wzruszą niejednego mężczyznę. 

  159,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego...

  Małe pudełko prezentowe z wysokiej jakości zawartością! Podaruj bliskiemu zestaw z czarną piersiówką, słodkimi krówkami o śmietankowym smaku oraz świeczką w eleganckim szklanym słoiczku. Na wieczku znajdują się przepiękne, imieninowe życzenia. Całość utrzymana jest w modnym, kraftowym stylu. Każdy mężczyzna będzie zachwycony!

  99,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa

  Prezent na Imieniny mężczyzny! Kubek z trwałym nadrukiem, aromatyczna kawa oraz przepyszne słodkie krówki zostały umieszczone w czarnym pudełku prezentowym. Na jego wieczku zawarta została personalizowana etykieta z grafiką w stylu kraftowym. Przepiękne życzenia sprawią, że Solenizant będzie zachwycony! 

  89,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Zestaw dla fana orzechów! Wręcz bliskiemu pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. Nalewka oraz słodkości zachwycą każdego mężczyznę a personalizowana naklejka z życzeniami sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech. Całość prezentuje się pięknie i ponadczasowo.

  89,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Twój przyjaciel uwielbia kawę? Wręcz mu kawowy prezent Imieninowy! Nalewka, kawa i słodkości zostały zawarte w czarnym pudełku prezentowym. Na jego wieczku znajduje się także naklejka z cudownymi życzeniami oraz grafika w stylu kraftowym. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie, bez wątpienia zachwyci każdego mężczyznę!

  89,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z...

  Podaruj przyjacielowi słodką przyjemność na Imieniny! Prezent w czarnym boxie, w środku znajduje się syrop do kawy w małej buteleczce, mielona kawa oraz słodkie krówki. Personalizowane życzenia oraz modna grafika kraftowa wspaniale komponują się z pudełkiem prezentowym. Całość stanowi prezent idealny dla mężczyczny!

  79,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego...

  Podaruj bliskiemu Zestaw Eleganckiego Mężczyzny! Zaskocz go nietypową zawartością, która zachwyca. Męski portfel, skarpetki oraz drewniana mucha zostały zawarte w personalizowanym pudełku prezentowym. Całość dopełnia grafika w stylu kraftowym na której umieszczono personalizowane życzenia. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Chill Time

  Twój bliski obchodzi niedługo Imieniny? Spraw mu niezapomniany prezent! Eleganckie pudełko prezentowe wykonane w klasycznym, czarnym kolorze zawiera: małą butelkę Prosecco, fistaszki do pochrupania oraz cukierki bimberki. Na wieczku umieścimy personalizowane życzenia zawarte na kraftowej naklejce. 

  79,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Wyjątkowy upominek na Imieniny, który sprawi, że na twarzy Solenizanta pojawi się uśmiech. W zestawie prezentowym znajduje się: mucha materiałowa, skarpetki bawełniane, męski portfel oraz czarny pasek. Personalizowana naklejka zawiera przepiękne życzenia na srebrnym tle. 

  159,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels...

  Prezent imieninowy zamknięty w boxie! W środku znajdziesz: Jacka Danielsa w puszce z colą, butelkę whisky, ręcznie robioną czekoladę oraz metalowy kieliszek. Wyjątkowy upominek zawiera także personalizowaną etykietę, dzięki której przekażesz Solenizantowi najszczersze życzenia.

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels...

  Idealnie skomponowany upominek dla mężczyzny! Solenizanta zachwyci zestaw z butelką whisky, czekoladą z alkoholem, piersiówką oraz cukierkami Bimberkami. Wszystkie produkty zostały starannie zapakowane do czarnego pudełka prezentowego. Na jego wieczku umieszczono etykietę z grafiką w srebrnym kolorze. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Prezent dla mężczyzny z okazji Imienin! Zestaw posiada na wieczku specjalnie przygotowaną naklejkę z personalizacją oraz życzeniami. W środku umieszczono wysokiej jakości produkty, które zachwycą każdego mężczyznę! Podaruj radość bliskiemu.

  299,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Elegancki zestaw Imieninowy utrzymany w czerni! Zamów upominek z wódką, bawełnianymi skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. Umieszczona na nim personalizacja zawiera przepiękne życzenia, które pozwolą poczuć się wyjątkowo. Wykorzystaj te propozycję i zaskocz bliskiego mężczyznę! 

  159,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Spraw bliskiemu trafiony prezent imieninowy! Zamów męski zestaw z winem Cava Negro, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz śmietankowymi krówkami. Życzenia z dedykacją zawarte na naklejce zachwycą każdego mężczyznę. Całość utrzymana została w modnym, kraftowym stylu.

  89,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z...

  Słodka przyjemność to idealny prezent dla fana słodyczy. Podaruj imieninowy prezent z migdałami oraz choco stickiem. Dopasowany motyw graficzny wspaniale komponuje się z resztą upominku. Dedykowane życzenia sprawią że Solenizant poczuje się wyróżniony!

  69,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Efektowny prezent na Imieniny! Zamów upominek, który zawiera: olejek do brody, szampon, odżywkę, krem do stylizacji, drewnianą szczotkę oraz grzebień. To wspaniała propozycja dla brodacza. Zestaw zawiera także personalizowaną naklejkę z grafiką eleganckiego jelenia. Zawarte na niej życzenia zaskoczą każdego mężczyznę!

  179,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw klasycznego...

  Oryginalny upominek dla mężczyzny! Wybierz zestaw z męskim portfelem, paskiem, skarpetkami bawełnianymi, drewnianą muchą oraz czekoladkami o przepysznym smaku. Dopełnienie stanowi naklejka z grafiką eleganckiego jelenia na której umieszczono wyjątkowe, personalizowane życzenia. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels...

  Wyjątkowy upominek dla mężczyzny, który świetnie sprawdzi się na Imieniny. Zamów wysokiej jakości pudełko prezentowe pełne produktów. W środku znajdziesz zestaw z alkoholem, czekolada, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Dopełnieniem są personalizowane życzenia zawarte na srebrnej etykiecie. 

  319,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE SKARPETKAMI
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE...

  Szukasz prezentu na Imieniny mężczyzny? Skorzystaj z naszej propozycji i zamów zestaw w piwnym motywie! W środku znajdziesz szklany kufel, fistaszki do pochrupania, skarpetki z motywem w piwne wzory, podkładkę do piwa. Całość dopełnia naklejka z personalizowanymi życzeniami, które pozwolą poczuć się wyjątkowo. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla mężczyzny Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Ktoś bliski obchodzi niedługo Imieniny? Wręcz mu personalizowane pudełko prezentowe. Wewnątrz znajdziesz zestaw z dużą butelką Brandy, czekoladkami Solidarność, czekoladą Lindt o smaku whisky oraz cukierkami Bimberki. Dopełnieniem będzie etykieta z niesamowitymi życzeniami, które wywołają uśmiech na twarzy! 

  189,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka z kubkiem termicznym MM6
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka z kubkiem termicznym MM6

  Stylowy zestaw prezentowy, który można podarować ukochanemu Tacie, Świadkowi, Ojcu Chrzestnemu lub Dziadkowi. Podaruj upominek z kubkiem termicznym, opakowanie herbaty czarnej oraz whisky Jack Daniels. Całość zapakowana jest do efektownego pudełka ze srebrnym wypełnieniem w męskim wydaniu. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z wódką i kawą MM5
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z wódką i kawą MM5

  Wyjątkowy upominek, który można podarować mężczyźnie na specjalną okazję. Przepiękny zestaw prezentowy w czarnym pudełku z męskim nadrukiem na wieczku. Zamów box z elegancką butelką wódki czystej, czekoladą zapakowaną do ozdobnego kartonika oraz świeżo paloną kawą mieloną. 

  109,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z portfelem i kosmetykami MM3
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z portfelem i kosmetykami MM3

  Zestaw z kosmetykami dla prawdziwego mężczyzny. Podaruj wyjątkowy upominek zapakowany do czarnego pudełka z nadrukiem na wieczku. Zamów elegancki zestaw na specjalną okazję dla niego. Kupuj kosz prezentowy z żelem pod prysznic, mydłem w kostce, eleganckim portfelem oraz satynową muchą. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka ze słodyczami MM7
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka ze słodyczami MM7

  Zestaw prezentowy, który można podarować najlepszemu Świadkowi, ukochanemu Tacie lub Dziadkowi na specjalną okazję. Zamów upominek w czarnym pudełku z wysokiej jakości zawartością. W skład zestawu wchodzi: czekolada w ozdobnym kartoniku, migdały z cynamonem, ziarna kawy w czekoladzie oraz nerkowce. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels MM1
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels MM1

  Mega luksusowy zestaw prezentowy zapakowany do czarnego pudełku z nadrukowanym tekstem na wieczku. Elegancki upominek z wysokiej jakości zawartością można wręczyć mężczyźnie na specjalną okazję. Wybieraj kosz prezentowy z puszką Jack Daniels z colą, whisky, kamieniami do whisky oraz czekoladkami. 

  169,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 101 elementów

Prezent na imieniny dla mężczyzny - pomysły na imieniny dla niego

Co kupić na imieniny? Prezenty to znakomity sposób na to, by nadać wyjątkowy charakter dowolnej okazji. Są nieodłącznym elementem świętowania imienin, dlatego bez dwóch zdań dobrze jest zadbać o upominek czy inną niespodziankę, gdy nadchodzi święto bliskiej Ci osoby. Poszukujesz prezentu dla męża, taty, brata, narzeczonego, dziadka, syna, wnuka albo przyjaciela? W takim wypadku znajdujesz się w naprawdę dobrym miejscu. Nasz sklep oferuje bowiem szeroką gamę wspaniałych prezentów na imieniny, które dopasowane zostały do okazji oraz różnych preferencji. W ten sposób z łatwością możesz znaleźć oryginalny prezent dla bliskiej osoby, który bez dwóch zdań sprawi jej wielką przyjemność. Jakie prezenty na imieniny będą najlepszym rozwiązaniem?

Praktyczny prezent imieninowy

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że praktyczne prezenty cieszą się dużą popularnością. W końcu użyteczny podarunek z pewnością przyda się obdarowanej osobie i ta chętnie wykorzysta go na co dzień. Co może się znaleźć w tego rodzaju ofercie? Bez dwóch zdań świetną propozycją jest zestaw prezentowy na imieniny w niezwykle męskim, eleganckim stylu. To duży box, w którym umieszczone zostały wysokiej jakości produkty: portfel, notatnik z długopisem, skarpetki oraz smakowite czekoladki. Obdarowany jubilat z pewnością chętnie skorzysta z każdego elementu. A spójna stylistyka sprawi z kolei, że podarunek oczaruje go już od pierwszej chwili. Inną ciekawą propozycją może być box na imieniny z kosmetykami. To także produkty, które są niezwykle praktycznym podarunkiem dla bliskiej osoby. Z kolei zabawny motyw zachwyci jubilata oryginalną formą. 

Prezent na imieniny męska pielęgnacja z portfelem

Prezent na imieniny dla niego

Oryginalny prezent na imieniny dla mężczyzny

Na prezent dla mężczyzny wybrać można najróżniejsze produkty. Dobrze, by były zawsze dopasowane do jego osobistych upodobań i preferencji. Dzięki temu podarunek będzie trafiony i sprawi wiele radości obdarowanej osobie. Adresat prezentu lubi od czasu do czasu wznieść toast przy pomocy wysokiej jakości alkoholu? Wobec tego z powodzeniem możesz dodać go do prezentu. Ciekawą propozycją z pewnością jest męski zestaw na imieniny z butelka Jägermeistera. To alkohol, który trudno pomylić z innym, dlatego dla obdarowanej osoby będzie bardzo wyjątkową propozycją. Do kompletu dołączone zostały krówki, pistacje, nerkowce, migdały oraz tabliczka czekolady Merci. To przemyślane i dobrze skomponowane elementy, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy prawdziwego konesera.

Szybki prezent na imieniny

Najlepszym prezentem dla bliskiej osoby jest ten wręczany prosto z serca. Powinien być więc dobrze zaplanowany i wybrany specjalnie dla adresata. Prezenty na imieniny DIY będzie kapitalnym rozwiązaniem, jednak nie zawsze mamy czas czy energię na takie pomysły. Albo zwyczajnie brakuje nam inspiracji. W takim przypadku gotowe prezenty imieninowe mogą być naprawdę znakomitym wariantem. Mały box dla mężczyzny z drewnianą muchą, ozdobnym portfelem i eleganckimi skarpetami to prosty podarunek, który może być ciekawą propozycją dla jubilata. Łączy w sobie doskonale użyteczność z symbolicznymi elementami i dlatego jest niebanalnym prezentem dla bliskiej osoby. Nieco większy prezent z brandy to opcja dla entuzjasty podobnych trunków. Wszystkie elementy znajdujące się w zestawie pozwoliły uczynić go niezawodnym podarunkiem na imieniny.

Prezent na imieniny zestaw z brandy

Zestaw podarunkowy na imieniny