Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezent na imieniny dla kobiety

Szukasz wyjątkowego prezentu na Imieniny kobiety? Sprawdź najnowsze pudełka prezentowe, które zawierają wysokiej jakości elementy! Personalizacja zawarta na naszych produktach pozwoli poczuć się wyróżnionym. Zawartość boxów -  świece, herbaty, miody, alkohol oraz wiele innych produktów. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie lub bliskiej osoby. Przepiękne grafiki zawarte na wieczku chwycą za serce niejedną kobietę. 

Prezent na imieniny dla kobiety 137 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 137 elementów
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY

  Wyjątkowy prezent z okazji Imienin, który pokocha każda kobieta! W środku znajduje się zestaw zawierający: świecę zapachową, różową myjkę, fiolkę z solą do kąpieli małe wino musujące oraz zapałki. Znajdująca się na pudełku naklejka przedstawia grafiką różowych kwiatów. Całość stanowi zestaw idealny! 

  99,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Box Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Box Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki...

  Ekskluzywny upominek dla kobiety! Wręcz bliskiej osobie wyjątkowy, Imieninowy prezent. Pudełko prezentowe z wysokiej jakości zawartością sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech. Dodatkowa personalizacja jeszcze bardziej wyróżni solenizantkę. Grafika różowych kwiatów zawarta na wieczku to prawdziwy hit tego sezonu! 

  99,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY

  Szukasz prezentu na Imieniny dla bliskiej kobiety? Podaruj jej personalizowane pudełko prezentowe, które zawiera zestaw z winem musującym, solą do kąpieli, lusterkiem, bańkami mydlanymi oraz cukierkami. Dopełnienie stanowi naklejka z grafiką różowych kwiatów, obdarowana osoba będzie zachwycona. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY

  Prezent w stylu różowych kwiatów to wyjątkowa propozycja, która oczaruje każdą kobietę. Wręcz imieninowy upominek zawarty w pudełku prezentowym. Dwie szklane fiolki - jedna z solą do kąpieli, druga z jadalnymi płatkami róż oraz aromatyczna herbatka również z różanymi dodatkami dopełnią personalizowane życzenia. 

  69,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy

  Luksusowy prezent na Imieniny zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. W skład prezentu wchodzą krówki, świeca zapachowa, różowa myjka do kąpieli, zapałki i bańki mydlane. Całość dopełnia grafika różowych kwiatów. To idealny prezent dla każdej kobiety. 

  109,98 zł
 • BOX na Imieniny dla Niej z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż
  179,98 zł brutto inf zł netto
  BOX na Imieniny dla Niej z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż

  Wyjątkowy prezent na Imieniny w niesamowicie kobiecym stylu! W skład zestawu wchodzi: duże wino musujące, myjka do kąpieli, świeca zapachowa w szkle oraz słodkie pianki. Wszystko umieszczone zostało w różowym pudełku prezentowym. Dopełnienie stanowi naklejka z grafiką różowych kwiatów. 

  179,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla Niej Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla Niej Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Szukasz prezentu na Imieniny dla Kobiety? Wykorzystaj pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości elementów. W środku znajdziesz wino musujące w kryształowej butelce, sól do kąpieli, myjkę do kąpieli, zapachową świecę w szkle, zapałki i pianki. Piękna grafika różowych kwiatów w połączeniu z elegancką zawartością wprawi w zachwyt każdą kobietę! 

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla Niej Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla Niej Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX

  Przepiękny prezent na Imieniny zawarty w różowym pudełku! Podaruj go Mamie, Siostrze, Cioci lub innej kobiecie. W pudełku znalazła się aromatyczna herbatka z pąkami róż, konfitura z płatkami róż, dwa ekologiczne miody, świeca zapachowa , aromatyczne pianki i kubek z imieniem. Całość dopełni personalizacja oraz życzenia na tle różowych kwiatów. 

  169,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla Niej Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla Niej Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Prezent dla Niej zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. W skład prezentu wchodzą:  wino z dzikiej róży, przepyszna czekolada, fiolka z jadalnymi płatkami róż oraz fiolka z solą do kąpieli oraz drobiazgi, które pięknie dopełniają prezent. Życzenia zawarte na wieczku dopełnia grafika okazałych, różowych kwiatów. 

  149,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla Niej Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla Niej Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Szukasz prezentu na Imieniny dla bliskiej osoby? Wręcz Mamie/Cioci/Kuzynce lub inne kobiecie zestaw ze słodkościami zawartymi w pudełku prezentowym! Spraw radość za pomocą słodkiego prezentu z personalizacją. Etykieta wykonana została w stylu różowych kwiatów. 

  149,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla Niej Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla Niej Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX

  Prezent z okazji Imienin idealny dla kobiety! Zamów personalizowane pudełko prezentowe z oryginalną zawartością. W środku znajdziesz puszysty termofor w kształcie króliczka, zapachową świecę waniliową, lusterko z napisem, aromatyczne pianki marshmallow i wiele innych gadżetów, które wspaniale się komponują. Całość dopełnią życzenia zawarte na...

  149,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla Niej Z IMIENIEM Termofor i wino musujące MEGA LUX
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla Niej Z IMIENIEM Termofor i wino musujące...

  Wspaniały zestaw Imieninowy, który pokocha każda kobieta. Pudełko prezentowe zostało wypełnione wysokiej jakości produktami. W środku można znaleźć cieplutki termofor w formie różowego króliczka, musujące złote wino o pojemności 200ml, a także aromatyczne różowe pianki marshmallow. Dopełnieniem są personalizowane życzenia, które pozwolą wyróżnić...

  159,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla Niej z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla Niej z PODPISEM Box z notatnikiem,...

  Prezent na Imieniny kobiety w przepięknym, kraftowym stylu! Wyjątkowa kompozycja, która pozwoli cieszyć się z tego wyjątkowego dnia. W środku umieszczono notes wyjątkowej kobiety. ręcznie robioną czekoladę mleczną, naturalną świecę sojową oraz aromatyczną herbatę. Naklejka zawarta na wieczku została wykonana w stylu pudrowych kwiatów.

  179,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety z PODPISEM Box z notatnikiem...

  Wyjątkowy prezent na Imieniny! Zestaw relaksujący zawiera notes wyjątkowej kobiety, ręcznie robioną czekoladkę, sól himalajską oraz śmietankowe krówki. Całość umieszczona została w kraftowym pudełku prezentowym dopełnionym naklejką z grafiką pudrowych kwiatów. Każda kobieta będzie zachwycona! 

  179,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze...

  Luksusowy prezent zawierający wysokiej jakości produkty znajdujące się w personalizowanym pudełku prezentowym. W skład prezentu wchodzi szlafrok w złotym kolorze w wybranym rozmiarze, ręcznie robiona czekolada różowa z owocami, świeca zapachowa, fiolka z jadalnymi płatkami róż oraz przepyszne krówki. Na wieczku umieszczono naklejkę z motywem pudrowych...

  299,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Wspaniały prezent dla kobiety na Imieniny! Zestaw z kryształowym Prosecco, szlafrokiem, sojową świecą zapachową i dodatkami został zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. Całość dopełnia grafika pudrowych kwiatów, której towarzyszą przepiękne życzenia.

  299,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata...

  Wspaniały prezent na Imieniny! Podaruj kobiecie wyjątkowe pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajduje się białe wino z doliny róż, kawa i herbata oraz fiolka, w której zostały zamknięte jadalne płatki róż. Dopełnienie stanowią personalizowane życzenia, które chwycą za serce każdą kobietę!

  239,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Wino i lampion...

  Prezent dla wyjątkowej kobiety na Imieniny! Znajdziesz w nim: butelkę wina z Doliny Róż, duży lampion zapachowy, aromatyczną herbatę oraz słodkości. Całość umieszczono w personalizowanym pudełku prezentowym w kraftowym stylu. Na wieczku umieszczono naklejkę z życzeniami pośród pudrowych kwiatów. 

  249,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości

  Wspaniały prezent na Imieniny! Podaruj bliskiej osobie pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W skład zestawu wchodzi: świeca sojowa, zapałki, słodkości, a także aromatyczna kawa. Na wieczku umieszczono personalizowaną naklejkę z grafiką pudrowych kwiatów. Obdarowana kobieta będzie zachwycona otrzymanym upominkiem!

  119,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety z PODPISEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety z PODPISEM Błogi Odpoczynek

  Spraw radość bliskiej osobie prezentem Imieninowym! Produkty zawarte w ekskluzywnym pudełku prezentowym zachwycą każdą kobietę. W środku znajduje się świeżo palona kawa, aromatyczna zielona herbata, wino musujące, szklany kieliszek, ciasteczko z wróżbą. Na wieczku umieszczona jest specjalna naklejka z personalizacją oraz tekstem podziękowania.

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Chwila dla siebie...

  Upominek dla kobiety na Imieniny! Zamów personalizowany produkt, który sprawi uśmiech na twarzy Solenizantki. Zestaw z satynowym szlafrokiem lub kompletem bielizny, satynową opaską na oczy oraz winem w przepięknej kryształowej butelce dopełnia naklejka z życzeniami oraz grafiką pudrowych kwiatów. 

  249,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Chwile Błogości
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Chwile Błogości

  Piękny zestaw na Imieniny kobiety! Podaruj bliskiej osobie prezent z winem w kryształowej butelce, masażerem, satynową maską na oczy, solą himalajską, gąbką luffa oraz krówkami śmietankowymi. Dopełnienie stanowi personalizowana naklejka z motywem pudrowych kwiatów. Każda kobieta będzie zachwycona! 

  229,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Zestaw pełen wysokiej jakości produktów! Podaruj bliskiej osobie idealny upominek na Imieniny. W skład prezentu wchodzi likier Baileys, czekolada Baileys, a także czekoladki. Smaczny zestaw będzie idealną propozycją dla Mamy/Siostry/Cioci lub innej kobiety! 

  219,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Oryginalny sposób na prezent imieninowy dla niej! Zamów personalizowane pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajdziesz butelkę martini, czekoladki Baileys irish cream , czekoladę białą oraz aromatyczną kawę. Całość dopełni naklejka z okazałymi, pudrowymi kwiatami. Solenizantka będzie zachwycona! 

  169,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Time to relax
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Time to relax

  Wyjątkowy prezent na Imieniny kobiety! Podaruj bliskiej osobie pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W skład zestawu wchodzi: wino w kryształowej butelce, maska na oczy, a także patyczki zapachowe i inne dodatki, które wspaniale dopełniają całość. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z grafiką różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Chwila dla siebie...

  Wspaniały zestaw imieninowy dla kobiety! Podaruj chwilę dla siebie, w pudełku znajdziesz: satynowy szlafrok, różową opaskę oraz wino musujące. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z grafiką różowych kwiatów. Całość zachwyci każdą Solenizantkę! 

  219,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym...

  Wyjątkowy upominek na Imieniny w damskim wydaniu! Różowe pudełko prezentowe zawiera praktyczne produkty takie jak: wino bezalkoholowe, różową świecą w szkle, krówki, czekoladki oraz mydełka w kształcie makaroników. Dopełnienie stanowi personalizacja na tle różowych kwiatów. Wspaniałe życzenia poruszą każdą kobietę!

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie...

  Prezent na Imieniny! Podaruj kobiecie wyjątkowy upominek zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. Box z ginem, świecą w szkle, krówkami oraz czekoladami na wieczku zawiera personalizowane życzenia na tle różowych kwiatów. Całość prezentuje się niezwykle elegancko!  

  209,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Likier i słodkości
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Likier i słodkości

  Prezent Imieninowy idealny dla kobiety! Wysokiej jakości produkty zostały umieszczone w personalizowanym pudełku prezentowym.  Likier i słodkości dopełnią przepiękne życzenia, które wzruszą niejedną osobę. Urocza pudrowych kwiatów wspaniale się prezentuje! 

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla kobiety, który pozwoli przekazać najserdeczniejsze życzenia imieninowe! Piękny i efektowy box z truskawkowym odprężeniem! Na wieczku umieszczono specjalną nakleję z personalizacją oraz grafiką różowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Francja Elegancja
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Francja Elegancja

  Zestaw na Imieniny dla kobiety z francuskim półsłodkim winem zawarty w pudełku prezentowym. W skład prezentu wchodzą również słodkości, a także świeca zapachowa. Całość niesamowicie się komponuje tworząc niepowtarzalny prezent. Na wieczku umieszczono personalizowaną naklejkę z motywem różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Upominek na Imieniny dla wyjątkowej kobiety! Zamów zestaw z małą butelką wina Cava Negro oraz eleganckim kieliszkiem do wina w czarnej kolorystyce. Dopełnienie stanowi naklejka z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie!

  89,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i...

  Upominek na Imieniny z oryginalną zawartością. Zestaw z winem musującym w kryształowej butelce oraz eleganckim kieliszkiem wykonanym ze szkła zaskoczy każdą kobietę. Na wieczku umieszczona zostanie personalizowana etykieta z grafiką różowych kwiatów. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Imieniny dla kobiety Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w...

  Piękny zestaw prezentowy na Imieniny kobiety! Na wieczku pudełka prezentowego umieszczona została samoprzylepna naklejka z grafiką różowych kwiatów. W środku znajduje się zestaw z mała butelką wina Cava Negro, dużą świecą zapachową w szkle oraz czekoladkami w woreczku z organzy. Całość stanowi idealną kompozycję, którą pokocha każda kobieta!

  99,98 zł
 • PREZENT na urodziny, imieniny Z IMIENIEM z winem kryształowym czarnym RD2
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na urodziny, imieniny Z IMIENIEM z winem kryształowym...

  Zjawiskowy prezent na urodziny lub imieniny dla wyjątkowej Kobiety. Wewnątrz na pięknych różach ułożono eleganckie czerwone wino w kryształowej butelce posiadające unikatową etykietę z imieniem osoby obdarowywanej. Ten kompletny zestaw prezentowy prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i stanowi doskonały wybór podarunku dla każdej Kobiety.

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Babci, Mamy, Przyjaciółki ze słodyczami, kawą i herbatą RD3
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Babci, Mamy, Przyjaciółki ze słodyczami, kawą...

  Niepowtarzalny prezent dedykowany Kobietom. W zestawie znajduje się czarna herbata z pąkami róży, świeżo mielona kawa, świeczka sojowa, zapałki, słodka czekolada i kilka krówek. Wszystko zapakowane w wysokiej jakości pudełko z kwiatową grafiką w odcieniach różu. Upominek idealnie sprawdzi się jako wyjątkowy prezent dla każdej kobiety.

  159,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 137 elementów

Prezenty na imieniny dla kobiet 

Imieniny obchodzone są przez cały rok. W zależności od daty wybranej po narodzinach przez rodziców mogą równie dobrze wypadać latem, jak i zimą. Obchodzone co roku ze zwyczajami w stylu składania życzeń czy wręczania prezentów są dość podobne do urodzin - i dla wielu nawet od nich ważniejsze. Jeśli wielkimi krokami nadchodzą imieniny bliskiej osoby, z całą pewnością zastanawiasz się, co wręczyć jej na prezent. Tutaj z pomocą przychodzą nasze niezawodne i oryginalne niespodzianki na imieniny. Prezenty dla kobiet to cała gama produktów, które z powodzeniem wykorzystać można podczas tego rodzaju okazji. Jubilatka zdecydowanie będzie oczarowana podarunkiem, który wybierzesz i z przyjemnością go wykorzysta. Jakie prezenty imieninowe dla kobiet polecamy?

Inspiracje na prezent dla niej

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że ciekawym pomysłem na prezent z okazji imienin może być box podarunkowy. Zestaw upominków zamknięty w ozdobnym pudełku wygląda ciekawie, a przy tym może być fantastyczną niespodzianką dla kobiety. W zależności od wybranych elementów taki podarunek zyska zupełnie inny charakter, dzięki czemu bez najmniejszego problemu dopasujesz go do adresatki. To sprawi, że bez dwóch zdań będzie oczarowana prezentem. Mini box z butelką wina, zapachową świecą w szkle oraz czekoladkami wygląda naprawdę wyjątkowo. Różowe pudełko i ozdobne wypełnienie rewelacyjnie dopełniają charakter podarunku. Inne nieduże zestawy też mogą być ciekawym rozwiązaniem - choćby prezent na imieniny dla niej z winem, solami do kąpieli i lusterkiem. 

Prezent na imieniny wino canva i świeca w szkle

Box podarunkowy na imieniny

Co kupić na imieniny kobiecie?

Jeśli nie masz pomysłu na prezent, zawsze możesz przygotować lub kupić gotowy zestaw podarunkowy. W środku takiego kompletu mogą znaleźć się bowiem wszelkiego rodzaju produkty. To zarówno wygodne rozwiązanie, jak i świetny sposób do tego, by wykazać się kreatywnością. Pomysłowy prezent na imieniny bez dwóch zdań będzie miłą niespodzianką dla jubilatki. Duży box podarunkowy na imieniny z zapachową świecą sojową, ręcznie robioną czekoladą, aromatyczną herbatą oraz notesem to komplet prostych produktów. Dzięki pięknym motywom i estetycznemu wykonaniu wygląda jednak naprawdę oryginalnie i gustownie. Znakomicie wpisuje się też w najnowsze trendy. To praktyczny prezent na imieniny, który przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Elegancki prezent na imieniny dla niej

Wyjątkowy prezent dla kobiety w postaci boxa lub innego zestawu bez dwóch zdań będzie trafionym rozwiązaniem na imieniny. Aby jednak sprawił prawdziwą przyjemność, koniecznie wybierz taki projekt, który najlepiej wpasuje się w upodobania obdarowywanej osoby. Różowy zestaw na imieniny ze smakowitym winem, opaską na oczy, satynową gumką do włosów, ozdobną świecą w szkle oraz patyczkami z kompozycją zapachową to propozycja w niezwykle szykownym stylu. Dzięki personalizacji prezent nabiera jeszcze bardziej szczególnego charakteru. Gustowny zestaw pozwoli obdarowanej kobiecie poczuć się naprawdę wyjątkowo. Bezbłędnym rozwiązaniem są również zestawy kosmetyków czy akcesoriów do domowego SPA. Dzięki nim jubilatka spędzi niezwykle miły czas.

Prezent na imieniny chwile błogości

Prezent na imieniny dla niej