Nowe produkty

Ostatnie posty

Baby Shower dziewczynki Zwierzątka

Zorganizuj wyjątkowe przyjęcie dla Przyszłej Mamy. Zamawiaj spersonalizowane produkty w delikatnej kolorystyce. Motyw zwierzątek w otoczeniu różowych kwiatów nawiązuje do charakteru przyjęcia. Wybieraj przepiękne dekoracje sali. Zamawiaj plakaty z imieniem lub kakemona w odcieniach różu z akcentami złota. Wybieraj efektowne dekoracje stołu, dzięki którym stworzysz niepowtarzalną aranżacje w stylowej odsłonie. Wybieraj upominki dla zaproszonych gości w formie słodkich czekoladek, krówek, słoiczków z cukierkami lub aromatycznych świeczek. Zadbaj o najmniejszy szczegół zamawiając dodatki do udekorowania ciasta. Wybieraj urocze toppery oraz jadalne opłatki. Zaskocz swoje przyjaciółki obecne na Baby Shower cudowny wystrojem!

Baby Shower dziewczynki Zwierzątka  65 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 65 elementów
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower dziewczynki na telefon elektroniczne Zwierzątka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE na Baby Shower dziewczynki na telefon elektroniczne...

  Zaproszenie na Baby Shower dziewczynki z motywem zwierzątka leśnego w otoczeniu różowych kwiatów z akcentami złota. Oryginalna i ekologiczna opcja, aby zawiadomić najbliższe osoby o zbliżającym się przyjęciu. Oszczędzaj czas wybierając cyfrowe zaproszenie z własnym tekstem. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM (+biała wstążka)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Pamiątkowa na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM...

  Urocza księga gości w sztywnej oprawie. Na okładce znajduje się samoprzylepna naklejka z grafiką zwierzątek w odcieniach różu z akcentami złota, imieniem Przyszłej Mamy oraz datą Baby Shower. W księdze zaproszone koleżanki mogą wpisać życzenia lub porady dla ciężarnej. Produkt udekorowany jest biała wstążką. 

  49,98 zł
 • PLAKAT na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Dekoracja sali na Baby Shower dziewczynki. Plakat wykonany na wysokiej jakości papierze z nadrukowanym imieniem Przyszłej Mamy, datą przyjęcia oraz grafiką zwierzątek w otoczeniu różowych kwiatów. Zadbaj o wystrój na imprezie wybierając stylowe dekoracje z personalizacją. 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Baby Shower dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Dekoracja sali na Baby Shower dziewczynki personalizowana + listwa...

  Kakemono na Baby Shower wykonane ze specjalnego uszlachetnionego papieru. Do kompletu dołączone są listewki do łatwiejszego przymocowania ścianki. Dekoracja wnętrza na przyjęcie z nadrukowanym imieniem Przyszłej Mamy, datą oraz grafiką w dziecięcym klimacie. Spersonalizowana ozdoba w odcieniach różu. 

  99,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Baby Shower dziewczynki Tabliczka Zwierzątka (+ramka)
  17,98 zł brutto inf zł netto
  DEKORACJA stołu na Baby Shower dziewczynki Tabliczka Zwierzątka...

  Dekoracja stołu na przyjęcie zorganizowane dla Przyszłej Mamy. Tabliczka w białej, drewnianej ramce z personalizacją pozwoli stworzyć wyjątkową aranżację na stołach. Zamawiaj produkt wysokiej jakości z nadrukowanym imieniem ciężarnej, datą oraz grafiką zwierzątek w różowych odcieniach z akcentami złota. 

  17,98 zł
 • WINO bezalkoholowe na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z IMIENIEM 200ml
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO bezalkoholowe na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka Z...

  Wino bezalkoholowe w eleganckiej butelce sprzedawane w komplecie ze słomką i efektowną kokardą w złotym kolorze. Na winie umieszczona jest etykieta z nadrukowaną personalizacją oraz grafiką zwierzątek w otoczeniu różowych kwiatów. Wino pozwoli wnieść wspólny toast z Przyszłą Mamą podczas Baby Shower. 

  19,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Baby...

  Małe buteleczki z korkiem wykonane z grubego szkła wysokiej jakości. Do kompletu dołączone są naklejki z personalizacją do samodzielnego oklejenia. Produkt z motywem graficznym zwierzątek z kwiatami w różowej kolorystyce wpisuje się w charakter przyjęcia, jakim jest Baby Shower. Do buteleczek można wsypać kawę, herbatę lub drobne słodkości. Pomysł na...

  44,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Baby Shower dziewczynki z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Baby Shower dziewczynki z personalizacją Zwierzątka

  Bańki mydlane w plastikowych buteleczka udekorowanych serduszkiem na podziękowanie dla zaproszonych osób. Upominek w komplecie sprzedawany w naklejkami do samodzielnego oklejenia. Bańki mydlane można wręczyć osobiście podczas Baby Shower lub położyć przy nakryciach dla gości. 

  3,49 zł
 • LIZAKI na Baby Shower dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Baby Shower dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Słodkie podziękowanie dla gości na Baby Shower w formie lizaków na długich drewnianych patyczkach. Do upominków w komplecie dołączone są bileciki oraz naklejki z personalizacją. Podziękuj przyjaciółkom za obecność na przyjęciu wręczając prezenciki z motywem graficznym zwierzątka w otoczeniu różowych kwiatów.

  49,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Owocowe lizaki na podziękowanie, które można wręczyć podczas Baby Shower. Do słodkości dołączone są naklejki z imieniem Przyszłej Mamy, datą oraz grafiką przedstawiającą zwierzątka w otoczeniu kwiatów w różowej kolorystyce. Upominek, który możesz wręczyć przyjaciółkom obecnym na przyjęciu. 

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM...

  Przepyszny miodek w szklanym słoiczku z personalizacją. Upominek na podziękowanie udekorowany białym kapturkiem i przewiązany wstążeczką. Słodki prezencik na Baby Shower z motywem graficznym przedstawiającym zwierzątko oraz różowe kwiaty. Miodek można wręczyć osobiście lub postawić przy nakryciach gości. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM...

  Szklany słoiczek ze słodkość zawartością na Baby Shower dziewczynki. Upominek ozdobiony białym kapturkiem i przewiązany wstążeczką. Uroczy prezencik z spersonalizowaną naklejką. Spraw radość zaproszonym przyjaciółkom wręczając drobne prezenciki. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Baby Shower dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK na podziękowania na Baby Shower dziewczynki Z...

  Szklany słoiczek z białą zakrętką na podziękowanie dla gości. Pomysł na upominek z naklejką. Na etykiecie nadrukowane jest imię Przyszłej Mamy, data oraz grafika zwierzątka, kwiatów w odcieniach różu z akcentami złota. Do słoiczka można wsypać cukierki, draże lub inne drobne słodkości. 

  3,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Baby Shower dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Baby Shower dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM...

  Świeczka sojowa wykonywana ręcznie w szklanym słoiczku. Upominek o delikatnym, kwiatowym aromacie ozdobiony na górze płatkami róż. Świeczka w komplecie sprzedawana jest z spersonalizowaną naklejką. Drobny prezent z motywem zwierzątka i kwiatów w odcieniach różu z akcentami złota. 

  12,98 zł
 • KRÓWKI na Baby Shower dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Baby Shower dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM...

  Słodkie krówki o śmietankowym smaku na podziękowanie dla gości. Upominek z nadrukowanym imieniem Przyszłej Mamy, datą oraz grafiką kwiatów w różowej kolorystyce z akcentami złota. Krówki można wręczyć osobiście przyjaciółkom na Baby Shower lub zapakować do pudełeczek z kolekcji. 

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Czekoladki na podziękowanie z najlepszej belgijskiej czekolady zawinięte w spersonalizowany papierek. Upominek na Baby Shower z nadrukowanym imieniem Przyszłej Mamy, datą oraz grafiką zwierzątek na różowym tle z akcentami złota. Słodki prezencik, który przypadnie do gustu zaproszonym gościom. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca na Baby Shower dziewczynki Zwierzątka 10szt...

  Pudełeczka na podziękowanie do samodzielnego złożenia sprzedawane w komplecie z białymi wstążeczkami oraz naklejkami z personalizacją. Na etykietach nadrukowane jest imię Przyszłej Mamy, data Baby Shower oraz grafika w uroczej, dziecięcej odsłonie. Do pudełeczek można zapakować czekoladki lub słodkie krówki. 

  28,98 zł
 • OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower dziewczynki Ø20cm Zwierzątka
  17,98 zł brutto inf zł netto
  OPŁATEK personalizowany na tort Baby Shower dziewczynki Ø20cm...

  Elegancki, jadalny opłatek na Baby Shower dziewczynki. Dekoracja na ciasto z motywem zwierzątek, kwiatów w delikatnej różowej kolorystyce z akcentami złota. Ozdób serwowane wypieki podczas przyjęcia zorganizowanego dla ciężarnej. Zamawiaj opłatek z imieniem oraz datą. 

  17,98 zł
 • TOPPER na tort Oh Baby DREWNIANY Chrzest Baby Shower
  12,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Oh Baby DREWNIANY Chrzest Baby Shower

  Topper na tort na Baby Shower będzie wspaniałą dekoracją każdego ciasta. Topper jest wykonany z drewna i posiada uroczy napis Oh Baby. Świetnie wpisuje się w trendy rustykalne, naturalne i boho.

  12,98 zł
 • TOPPER na tort Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TOPPER na tort Baby Shower dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka

  Jednostronny topper na Baby Shower dziewczynki. Dekoracja do wypieków z grafiką zwierzątek w otoczeniu różowych kwiatów z akcentami złota. Spersonalizowany dodatek, który sprawi, że serwowane ciasto na przyjęciu będzie wyglądać niezwykle oryginalnie i efektownie. 

  24,98 zł
 • KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower dziewczynki 6szt (+etykieta)
  14,98 zł brutto inf zł netto
  KUBECZKI papierowe z imieniem Zwierzątka Baby Shower dziewczynki...

  Kubeczki papierowe to ekologiczna opcja na przyjęcie z okazji Baby Shower. Produkt sprzedawany w komplecie z naklejką spersonalizowaną. Na etykiecie nadrukowane jest imię Przyszłej Mamy, data oraz grafika w uroczym wydaniu. Niezbędny dodatek, który pozwoli zaserwować chłodne napoje. 

  14,98 zł
 • FOREMKI papilotki na muffinki jasnoróżowe ze złotym paskiem 6szt
  9,98 zł brutto inf zł netto
  FOREMKI papilotki na muffinki jasnoróżowe ze złotym paskiem 6szt

  Piękne papierowe foremki na muffinki w różowym kolorze ze złotą obwódką prezentują się doskonale na każdym przyjęciu. Papilotki przepięknie prezentują się na stole oraz jako element dekoracji słodkiego stołu. Jest to nie tylko elegancka ozdoba, ale też praktyczna forma podania babeczek dla gości. 

  9,98 zł
 • KUBECZKI papierowe na przyjęcia różowe 6szt złote brzegi
  7,98 zł brutto inf zł netto
  KUBECZKI papierowe jasnoróżowe 6szt ZŁOTE BRZEGI

  Piękne różowe kubeczki na przyjecie dziewczynki. Złote paski dodają imprezowego stylu, dzięki czemu nawet kubeczki staną się elementem dekoracji. Papierowe kubeczki są bezpieczne dla środowiska.

  7,98 zł
 • TALERZYKI różowe na przyjęcia 18cm 6szt złote brzegi
  8,98 zł brutto inf zł netto
  TALERZYKI papierowe na przyjęcia 18cm 6szt złote brzegi RÓŻOWE

  Papierowe talerzyki do dekoracji stołu na przyjęcie. Różowe talerzyki ze złoconym brzegiem idealnie sprawdzą się do dekoracji stołu na przyjęcie dla dziewczynki. Dzięki temu zastawa stołu będzie bezpieczna i piękna.

  8,98 zł
 • SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt

  Słomki papierowe kraftowe to genialna dekoracja na Urodzinki i Roczek dzieci. Słomki to praktyczna i efektowna dekoracja, która świetnie sprawdzi się na przyjęciach boho, eko. Słomki papierowe to ekologiczny wybór na dodatek jednorazowego użytku, dlatego idealnie sprawdzi się na imprezki dla dzieci. 

  4,98 zł
 • KUBECZKI papierowe KRAFT 8szt
  7,98 zł brutto inf zł netto
  KUBECZKI papierowe EKO KRAFT 8szt

  Kubecki papierowe z papieru kraft to genialny pomysł na przyjęcia na Roczek i Urodzinki dla dzieci. Takie kubeczki są uniwersalne, dzięki czemu dopasują się na imprezę w każdym stylu. Kubeczki cudownie wpasują się w klimaty rustykalne, eko, boho. 

  7,98 zł
 • TALERZYKI papierowe KRAFT Ø23cm 6szt
  8,98 zł brutto inf zł netto
  TALERZE papierowe EKO KRAFT Ø23cm 8szt DUŻE

  Talerzyki jednorazowe z papieru kraft to niezwykle klasyczna i uniwersalna opcja na przyjęcie na Roczek i Urodzinki dzieci. Talerzyki świetnie się sprawdzą na imprezach w stylu boho, vintage, eko. 

  8,98 zł
 • SZTUĆCE drewniane 18szt
  11,98 zł brutto inf zł netto
  SZTUĆCE drewniane eko 18szt

  Sztućce drewniane w stylu eko to niezwykle praktyczny i estetyczny dodatek do aranżacji na przyjęcie. Jasny odcień drewna świetnie wpasuje się w imprezkę dla dzieci w każdym stylu, a szczególnie sprawdzi się na rustykalnych i boho. 

  11,98 zł
 • SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Różowa
  24,98 zł brutto inf zł netto
  SZARFA dla Przyszłej Mamy Baby Shower Mom to Be Różowa

  Szarfa dla przyszłej mamy jest doskonałym pomysłem na prezent, który wykorzysta jeszcze na przyjęciu. Z dumą będzie w niej chodziła i przykuwała uwagę bliskich jej osób. Taki prezent od siostry czy przyjaciółki z pewnością ją ucieszy i wzruszy, kiedy zobaczy wszystkie zdjęcia  z przyjęcia.

  24,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower z imieniem różowy napis
  35,98 zł brutto inf zł netto
  SZARFA na Baby Shower z imieniem różowy napis

  Szarfa na Baby Shower z dekoracyjnym różowym napisem i imieniem przyszłej Mamy. Szarfa jest wspaniałym dodatkiem dla każdej stylizacji. Szarfa będzie świetną pamiątką organizowanej zabawy. 

  35,98 zł
 • SZARFA na Baby Shower z imieniem Przyszła Mama różowy napis
  35,98 zł brutto inf zł netto
  SZARFA na Baby Shower z imieniem Przyszła Mama różowy napis

  Szarfa na Baby Shower to świetny dodatek do każdej stylizacji dla Przyszłej Mamy. Szarfa z imieniem przyszłej Mamy z uroczym motywem dziecięcych stópek. Piękna szarfa będzie wyjątkową pamiątką wspaniałego przyjęcia. 

  35,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt JASNORÓŻOWE
  46,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt JASNORÓŻOWE

  Wspaniały jasny róż kręconych świec niesamowicie odnajdzie się w aranżacji twojego stołu wzbogacając jego wygląd. Możesz wykorzystać je podczas różnych uroczystości zarówno na sali jak i w domu. Świece wspaniale skomponują się z kwiatową wiązanką. Włóż je do eleganckich świeczników by nadać całości jeszcze większego efektu.

  46,98 zł
 • SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt
  12,98 zł brutto inf zł netto
  SERWETKI papierowe Baby dla dziewczynki 33x33cm 20szt

  Wyjątkowy dodatek na przyjęcie! Serwetki z pięknym motywem leśnych zwierzątek umieszczonych na delikatnym różowym tle z akcentami złota. Wspaniała propozycja, która podkreśli charakter przyjęcia. 

  12,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt
  24,98 zł brutto inf zł szt. netto
  KIESZONKI na sztućce Jasnoróżowe 25szt

  Kieszonki na sztućce są eleganckim dodatkiem stołu, flizelinowy materiał będzie pięknie wyglądał w aranżacji stołu. Flizelinowe kieszonki na sztućce są w kolorze jasnego różu, idealnie sprawdzą się na Roczek czy Urodzinki Dziecka.

  24,98 zł
 • SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt
  45,98 zł brutto inf zł szt. netto
  SERWETKI flizelinowe Airlaid JASNORÓŻOWE 40x40cm 50szt

  Serwetki flizelinowe w jasnoróżowym kolorze to piękna dekoracja na przyjęcia w restauracji. Serwetki wykonane są z wysokojakościowego papieru - flizeliny. Serwetki można składać w kształty lub stosować na płasko. Serwetki flizelinowe można wykorzystać na wiele okazji - Roczek, Urodzinki, Baby Shower i wiele innych!

  45,98 zł
 • SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt Jasnoróżowe
  9,98 zł brutto inf zł netto
  SERWETKI papierowe 33x33cm 20szt Jasnoróżowe

  Jasnoróżowe serwetki papierowe to konieczność na każdym przyjęciu dla dziewczynki. Delikatność i elegancja fenomenalnie prezentują się na uroczystym stole. Serwetki to praktyczny dodatek, ale też piękna dekoracja.

  9,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 65 elementów

Dekoracje na Baby Shower - kolekcja Zwierzątka dla dziewczynki

Baby Shower to uroczystość, którą organizuje zwykle przyjaciółka, siostra, mama czy inna kobieta bliska przyszłej mamie. To babskie przyjęcie, podczas którego zebrane osoby okazują wsparcie ciężarnej dziewczynie. Bez dwóch zdań to idealna okazja do tego, by spędzić miło czas w gronie bliskich. Planujesz właśnie uroczystość dla przyszłej mamy? Jeśli kobieta oczekuje córeczki, śmiało możesz do organizacji przyjęcia wykorzystać naszą kolekcję dekoracji i dodatków. To zestaw produktów w odcieniach różu, brązu, bieli i złota, który pozwoli bez żadnego problemu przygotować fantastyczną imprezę. Grafiki leśnych zwierzątek i kwiatów sprawią natomiast, że podkreślisz nie tylko dziecięcy charakter Baby Shower, ale też najnowsze trendy. Efekty z pewnością będą niezapomniane!

Baby Shower w dziewczęcym stylu 

Kolekcja dekoracji i dodatków pozwoli zorganizować Baby Shower, które sprawi ogromną przyjemność przyszłej mamie oraz wszystkim gościom. Do jego przygotowania bez dwóch zdań przydadzą się zaproszenia na telefon. To praktyczny i niedrogi dodatek, który pozwoli w gustowny sposób zaprosić dziewczyny na przyjęcie. Personalizowany tekst i estetyczna grafika rewelacyjnie do siebie pasują. Planujesz imprezę-niespodziankę? Tak wysłane zaproszenia będą naprawdę dyskretne! Istotnym elementem przyjęcia dla przyszłej mamy są prezenty. Zastanawiasz się, co podarować jej na tego rodzaju okazję? Znakomitym pomysłem może być księga pamiątkowa. Album w sztywnej oprawie prezentuje się naprawdę ładnie. Personalizowana okładka nadaje całości unikalny charakter, a wpisy uczestniczek przyjęcia i zdjęcia na pewno pozwolą podkreślić ten niepowtarzalny styl. 

Księga pamiątkowa baby shower zwierzątka dziewczynki

Album pamiątkowy na Baby Shower

Dekoracje na Baby Shower w stylu naturalnym

Kolekcja z sarenką i innymi zwierzątkami bez dwóch zdań wygląda niezwykle czarująco. Różowa kolorystyka bezbłędnie dopełnia to wrażenie. Jednak motyw malowniczych kwiatów powoduje, że całość nabiera naprawdę stylowego i modnego charakteru. Obecnie bowiem na imprezach królują wszelkiego rodzaju nawiązania do natury. Ozdobna tabliczka na stół z imieniem przyszłej mamy i pięknie wykonaną grafiką będzie więc znakomitym dodatkiem do aranżacji. Za jej pomocą można uatrakcyjnić każdego rodzaju wystrój. Sprawdzi się kapitalnie w domu, ogrodzie, restauracji, kawiarni czy innym miejscu wybranym na Baby Shower. Różowe kubeczki i talerzyki z papieru, dekoracyjne balony czy serwetki na stół także będą trafionym rozwiązaniem na aranżację. 

Dekoracja stołu dziewczynki baby shower zwierzątka

Dekoracja stołu na Baby Shower

Podziękowania na Baby Shower

W ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się podziękowania dla gości. Czym są? To nieduże upominki, które wręcza się gościom w ramach wdzięczności za ich obecność oraz wsparcie. Chcesz przygotować podobne upominki? W takim razie mamy dla Ciebie wiele wspaniałych pomysłów! Mleczne czekoladki, śmietankowe krówki czy słoiczek z cukierkami to propozycje, które cieszą się wielką popularnością. Nie muszą zresztą być jedynie podziękowaniem - stanowią przede wszystkim kapitalny poczęstunek na przyjęcie przyszłej mamy. Zwłaszcza, że umieszczone zostały w wyjątkowych opakowaniach zaprojektowanych specjalnie w zgodzie z motywem przewodnim kolekcji. Słodkie podziękowanie na Baby Shower na pewno będzie niezawodnym rozwiązaniem.