Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla Nauczycielki

Szukasz oryginalnego Prezentu dla ulubionej Nauczycielki? Podaruj elegancki upominki z personalizacją oraz motywami graficznymi w stylowej odsłonie. Zamawiaj idealnie skomponowane boxy, które przypadną do gustu każdej Pani. Wybieraj praktyczne upominki, które będą pamiątką na długie lata. Przepiękne kalendarze w efektownej obwolucie można wręczyć Wychowawczyni na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. Zamawiaj drewniany skrzynie z produktami wysokiej jakości. Kupuj kubki ceramiczne z imieniem. Podziękuj za poświęcony czas i pomoc w nauce wręczając słodkie prezenciki. Wybieraj upominki, które sprawią, że na twarzy Nauczycielki zagości uśmiech. 

Prezenty dla Nauczycielki  98 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 98 elementów
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie

  Przepiękny zestaw dla Nauczycielki z motywem graficznym różowych kwiatów. Podaruj upominek na Zakończenie Roku lub Dzień Edukacji Narodowej. Spersonalizowany prezent można wręczyć wspólnie z całą klasą. Wybieraj box z likierem truskawkowym, różową świecą, krówkami, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie

  Upominek dla Nauczycielki na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. Podaruj zestaw w kraftowym pudełku z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów box z butelką wina, czekoladkami, czekoladą ręcznie robioną, świecą sojową w szkle oraz zapałkami w efektownym opakowaniu. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Prezent dla Nauczycielki z motywem różowych kwiatów. Wybieraj pudełko prezentowe z oryginalną zawartością ozdobione elegancką wstążką. W skład zestawu wchodzi: gin, świeca zapachowa, krówki o śmietankowym smaku oraz przepyszne czekolady. Spersonalizowany box w delikatnej kolorystyce. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Likier i słodkości
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Likier i słodkości

  Szukasz prezentu dla Nauczycielki? Wybieraj box w kraftowym pudełku z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. Wybieraj upominek z likierem o truskawkowym smaku oraz słodkościami. Podaruj wspólnie z całą klasą zestaw z oryginalną zawartością. Prezent można wręczyć na Zakończenie Roku Szkolnego. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie...

  Upominek dla Najlepszej Nauczycielki idealny na Zakończenie Roku Szkolnego. Podaruj zestaw z winem bezalkoholowym, różową święcą w szkle, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Wybieraj box idealny dla każdej kobiety. Motyw różowych kwiatów przypadnie do gustu obdarowanej Pani. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Francja Elegancja
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Francja Elegancja

  Prezent dla Nauczycielki w boxie z grubej tektury. Na wieczku znajduje się personalizacja oraz motywem graficzny różowych kwiatów. Wybieraj zestaw z: winem półsłodkim, różową świecą, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladkami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Podaruj upominek na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Upominek dla Nauczycielki z alkoholem, czekoladkami oraz czekoladą. Zamów zestaw z personalizacją, tekstem podziękowania oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów w delikatnej odsłonie. Przepiękny, kobiecy zestaw przypadnie do gustu obdarowanej Pani. Box udekorowany złotą wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Zestaw prezentowy dla Nauczycielki, który można wręczyć na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. Wybieraj upominek z alkoholem oraz przepysznymi słodkościami. Przepiękny box na podziękowanie z oryginalną zawartością, personalizacją oraz stylowym motywem graficznym. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Prezent na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. Podaruj upominek Pani Pedagog wspólnie z cała klasą. Wybieraj zestaw z winem Cava Negro oraz eleganckim kieliszkiem wykonany ze szkła w czarnej kolorystyce. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz tekst podziękowania. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i...

  Szukasz prezentu dla Nauczycielki na Zakończenie Roku lub Dzień Edukacji Narodowej? Podaruj upominek w różowym boxie z personalizacją oraz motywem kwiatowym w stylowej odsłonie. W skład zestawu wchodzi: wino musujące w kryształowej butelce oraz elegancki kieliszek wykonany ze szkła. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Zamów zestaw prezentowy dla ulubionej Pani Nauczyciel. Podziękuj za poświęcony czas, cierpliwość i pomoc w nauce. Podaruj upominek z satynowym szlafrokiem, świecą sojową w szklanym słoiczku, kryształowym Prosecco oraz solą himalajską do kąpieli. Box z personalizacją udekorowany efektowną wstążką w złotym kolorze. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem...

  Zamów wspólnie z całą klasą oryginalny prezent dla Nauczycielki. Wybieraj zestaw z satynowym szlafrokiem, świecą zapachową w szkle, czekoladą mleczną ręcznie robioną, fiolką z płatkami róż oraz przepysznymi krówkami. Przepiękny prezent z personalizacją, sprawi, że na twarzy Wychowawczyni zagości uśmiech. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe...

  Szukasz prezentu dla Pani Nauczycielki na Zakończenie Roku Szkolnego? Podaruj pudełko kraftowe z idealnie skomponowaną zawartością. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów. Wybierz zestaw z: białym winem, aromatyczną herbatą, mieloną kawą, śmietankowymi krówkami oraz szklanką fiolką z płatkami róż. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z kawą, herbatą i...

  Oryginalny prezent dla Nauczycielki z idealnie skomponowaną zawartością. Upominek z aromatyczną herbatą, mieloną kawą, ręcznie robioną czekoladą w eleganckiej obwolucie oraz kartką z życzeniami. Motyw pudrowych kwiatów przypadnie do gustu obdarowanej Wychowawczyni. Prezent z personalizacją na Zakończenie Roku szkolnego. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy...

  Efektowny prezent dla Nauczycielki, którym podziękujesz za pomoc w edukacji i wychowaniu. Podaruj upominek z białym winem półwytrawnym, aromatyczną herbatą, dużym lampionem z motywem kwiatowym oraz krówkami o śmietankowym smaku. Wybierz box z personalizacją oraz grafiką w delikatnej kolorystyce. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i...

  Idealny prezent na Dzień Edukacji Narodowej lub Zakończenie Roku Szkolnego. Podziękuj swojej ulubionej Nauczycielce wspólnie z innymi uczniami z klasy wręczając elegancki box z personalizacją. W skład zestawu wchodzi: notes na spirali, ręcznie robiona czekolada mleczna, świeca sojowa w szklanym słoiczku oraz herbata. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Upominek dla Nauczycielki w kraftowym opakowaniu z grubej tektury. Pudełko prezentowe z notesem, czekoladką mleczną, solą himalajską do kąpieli oraz śmietankowymi krówkami. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów. Całość dopełniona jest efektowną wstążką. 

  179,98 zł
 • KARTKA dla Nauczycielki do prezentu (+koperta)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  KARTKA dla Nauczycielki do prezentu (+koperta)

  Wyjątkowa kartka dla Nauczycielki! Urocza kwiatowa grafika zdobiąca produkt prezentuje się niesamowicie. Kartkę możesz wręczyć na Koniec Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. Produkt wysokiej jakości przeznaczony jest do samodzielnego wypisania. W zestawie znajduje się biała koperta. 

  8,98 zł
 • KSIĘGA Klasy Dla Nauczycielki Z IMIENIEM
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Klasy Dla Pani Nauczycielki Z IMIENIEM

  Księga klasy dla Pani Nauczycielki to doskonały prezent, zarówno na Dzień Nauczyciela jak i na pożegnanie szkoły. Księga wspomnień pozwoli nauczycielce zapamiętać was na dłużej. Wspaniałe wspomnienia, wpisy, życzenia oraz zdjęcia zachwycą każdą wychowawczynię. Warto pokazać nauczycielce ile dla was znaczy i co wniosła do waszego życia. To będzie najlepsze...

  49,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Wyjątkowe podziękowanie dla Nauczyciela! Wręcz wychowawcy pudełko prezentowe z alkoholem, likworami, skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Całość dopełnia personalizowana etykieta zawarta na wieczku. Piękne życzenia pozwolą na okazanie wdzięczności w niesamowity sposób. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA

  Elegancki zestaw prezentowy dla Nauczycielki inspirowany pięknem kwitnącej róży. Wnętrze drewnianej skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z grafiką kwiatów. W zestawie umieszczono butelkę wybornego wina, ręczne robioną czekoladę, kawę oraz znakomitą herbatę. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli podarować wychowawcy bezcenne słodkie chwile. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono ręcznie robione czekolady oraz ekologiczny miód z dodatkami. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Nauczyciela inspirowany dorodnymi malinami. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z dekoracyjna grafiką. Zestaw zawiera butelkę wina, pyszne słodycze oraz malinową herbatę. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela zawiera produkty najwyższej jakości. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i grafiką kwitnących słoneczników. W zestawie umieszczono butelkę jarzębinowego wina, słodycze oraz paczkę kawy i herbaty.

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Nauczyciela, zawierający ekologiczne produkty najwyższej jakości. W3 skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i dekoracyjną grafiką. Zestaw zawiera butelkę wspaniałego wina, dwa słoiczki miodu z owocami oraz paczkę kawy i herbaty.

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  1 Recenzje

  Luksusowy zestaw prezentowy dla Nauczyciela z wyśmienitym winem wiśniowym. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowana karteczkę z tekstem podziękowań. Zestaw zawiera również znakomite słodycze oraz paczkę kawy i herbaty.

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia

  Luksusowy zestaw upominkowy dla Nauczyciela wypełniony produktami najwyższej jakości. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i dopasowaną grafiką. W pudełeczku umieszczono znakomite słodycze, wino aroniowe oraz paczkę kawy o aromacie irlandzkiej whisky. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli na chwilę relaksu, dzięki najwyższej jakości produktom z dodatkiem owoców. Czekolada z truskawami, miód z maliną, śliwkowe wino to wspaniałe smaki gorącego lata. Wszystko zapakowano w skrzyneczce z jasnego drewna udekorowanej wewnątrz personalizowaną karteczką z podziękowaniami. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty

  Prezent dla Nauczyciela w eleganckim zestawie z nalewką, kawą oraz herbatą. W skrzyneczce wykonanej z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z tekstem podziękowań. Elegancki zestaw zawiera produkty najlepszej jakości, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czar Wdzięczności
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czar Wdzięczności

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli podziękować za czas i trud włożony w wychowanie młodzieży. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z tekstem podziękowań i z dekoracyjną grafiką. W skrzyneczce umieszczono znakomitą nalewkę, przepyszne słodycze oraz paczkę znakomitej kawy i herbaty. 

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho

  Śliczny zestaw prezentowy na Dzień Nauczyciela oraz Zakończenie Roku Szkolnego. W eleganckiej skrzyneczce umieszczono  wyśmienite słodycze, paczkę pobudzającej kawy oraz butelkę pigwowej nalewki. Wnętrze pudełka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami i dekoracyjną grafiką.

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela to wspaniały upominek na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono paczku smakowej kawy oraz słoiczki z ekologicznym miodem z owocami. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z tekstem podziękowań. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  1 Recenzje

  Prezent dla Nauczyciela o ekologicznym charakterze to znakomity podarunek na Zakończenie Roku oraz Dzień Nauczyciela. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki zdrowego miodu z dodatkiem owoców oraz paczki znakomitych herbat. Wspaniały zestaw pozwoli podziękować za ciężką pracę włożoną w wychowanie i nauczanie dzieci. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Luksusowy zestaw prezenty dla Nauczyciela to idealny upominek na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki wypełnione ekologicznym miodem z dodatkiem owoców oraz paczki różnych herbat. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami i dekoracyjną grafiką. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Nauczyciela przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi znakomitej kawy. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono syrop waniliowy, dwie paczki kawy, słodkie czekoladki oraz zapachową świeczkę. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z tekstem podziękowań. 

  219,98 zł
 • MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Zdrowe i ekologiczne podziękowanie dla Nauczyciela umieszczone w skrzyni z naturalnego drewna. W skład prezentu wchodzą 4 słoiki miodów smakowych, które zostały dopełnione karteczką z personalizacją. Taki piękny prezent podziękuje nauczycielowi za cały rok szkolny. To też świetny upominek na Dzień Nauczyciela.

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 98 elementów