Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla Nauczycielki

Szukasz oryginalnego Prezentu dla ulubionej Nauczycielki? Podaruj elegancki upominki z personalizacją oraz motywami graficznymi w stylowej odsłonie. Zamawiaj idealnie skomponowane boxy, które przypadną do gustu każdej Pani. Wybieraj praktyczne upominki, które będą pamiątką na długie lata. Przepiękne kalendarze w efektownej obwolucie można wręczyć Wychowawczyni na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. Zamawiaj drewniany skrzynie z produktami wysokiej jakości. Kupuj kubki ceramiczne z imieniem. Podziękuj za poświęcony czas i pomoc w nauce wręczając słodkie prezenciki. Wybieraj upominki, które sprawią, że na twarzy Nauczycielki zagości uśmiech. 

Prezenty dla Nauczycielki  87 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 87 elementów
 • KSIĘGA Klasy Dla Nauczycielki Z IMIENIEM
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Klasy Dla Pani Nauczycielki Z IMIENIEM

  Księga klasy dla Pani Nauczycielki to doskonały prezent, zarówno na Dzień Nauczyciela jak i na pożegnanie szkoły. Księga wspomnień pozwoli nauczycielce zapamiętać was na dłużej. Wspaniałe wspomnienia, wpisy, życzenia oraz zdjęcia zachwycą każdą wychowawczynię. Warto pokazać nauczycielce ile dla was znaczy i co wniosła do waszego życia. To będzie najlepsze...

  49,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA

  Elegancki zestaw prezentowy dla Nauczycielki inspirowany pięknem kwitnącej róży. Wnętrze drewnianej skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z grafiką kwiatów. W zestawie umieszczono butelkę wybornego wina, ręczne robioną czekoladę, kawę oraz znakomitą herbatę. 

  269,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli podarować wychowawcy bezcenne słodkie chwile. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono ręcznie robione czekolady oraz ekologiczny miód z dodatkami. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami. 

  259,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Nauczyciela inspirowany dorodnymi malinami. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z dekoracyjna grafiką. Zestaw zawiera butelkę wina, pyszne słodycze oraz malinową herbatę. 

  259,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela zawiera produkty najwyższej jakości. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i grafiką kwitnących słoneczników. W zestawie umieszczono butelkę jarzębinowego wina, słodycze oraz paczkę kawy i herbaty.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Nauczyciela, zawierający ekologiczne produkty najwyższej jakości. W3 skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i dekoracyjną grafiką. Zestaw zawiera butelkę wspaniałego wina, dwa słoiczki miodu z owocami oraz paczkę kawy i herbaty.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  1 Recenzje

  Luksusowy zestaw prezentowy dla Nauczyciela z wyśmienitym winem wiśniowym. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowana karteczkę z tekstem podziękowań. Zestaw zawiera również znakomite słodycze oraz paczkę kawy i herbaty.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia

  Luksusowy zestaw upominkowy dla Nauczyciela wypełniony produktami najwyższej jakości. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i dopasowaną grafiką. W pudełeczku umieszczono znakomite słodycze, wino aroniowe oraz paczkę kawy o aromacie irlandzkiej whisky. 

  249,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli na chwilę relaksu, dzięki najwyższej jakości produktom z dodatkiem owoców. Czekolada z truskawami, miód z maliną, śliwkowe wino to wspaniałe smaki gorącego lata. Wszystko zapakowano w skrzyneczce z jasnego drewna udekorowanej wewnątrz personalizowaną karteczką z podziękowaniami. 

  239,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty

  Prezent dla Nauczyciela w eleganckim zestawie z nalewką, kawą oraz herbatą. W skrzyneczce wykonanej z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z tekstem podziękowań. Elegancki zestaw zawiera produkty najlepszej jakości, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. 

  239,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czar Wdzięczności
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czar Wdzięczności

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli podziękować za czas i trud włożony w wychowanie młodzieży. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z tekstem podziękowań i z dekoracyjną grafiką. W skrzyneczce umieszczono znakomitą nalewkę, przepyszne słodycze oraz paczkę znakomitej kawy i herbaty. 

  239,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho

  Śliczny zestaw prezentowy na Dzień Nauczyciela oraz Zakończenie Roku Szkolnego. W eleganckiej skrzyneczce umieszczono  wyśmienite słodycze, paczkę pobudzającej kawy oraz butelkę pigwowej nalewki. Wnętrze pudełka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami i dekoracyjną grafiką.

  259,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela to wspaniały upominek na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono paczku smakowej kawy oraz słoiczki z ekologicznym miodem z owocami. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z tekstem podziękowań. 

  229,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  1 Recenzje

  Prezent dla Nauczyciela o ekologicznym charakterze to znakomity podarunek na Zakończenie Roku oraz Dzień Nauczyciela. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki zdrowego miodu z dodatkiem owoców oraz paczki znakomitych herbat. Wspaniały zestaw pozwoli podziękować za ciężką pracę włożoną w wychowanie i nauczanie dzieci. 

  229,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Luksusowy zestaw prezenty dla Nauczyciela to idealny upominek na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki wypełnione ekologicznym miodem z dodatkiem owoców oraz paczki różnych herbat. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami i dekoracyjną grafiką. 

  229,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Nauczyciela przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi znakomitej kawy. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono syrop waniliowy, dwie paczki kawy, słodkie czekoladki oraz zapachową świeczkę. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z tekstem podziękowań. 

  219,98 zł brutto
 • MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Zdrowe i ekologiczne podziękowanie dla Nauczyciela umieszczone w skrzyni z naturalnego drewna. W skład prezentu wchodzą 4 słoiki miodów smakowych, które zostały dopełnione karteczką z personalizacją. Taki piękny prezent podziękuje nauczycielowi za cały rok szkolny. To też świetny upominek na Dzień Nauczyciela.

  149,98 zł brutto
 • ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Białe Pudełko
  139,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Białe Pudełko

  Zestaw ręcznie robionych świeczek sojowych to wyjątkowy prezent dla Nauczyciela. Trzy świeczki umieszczone w słoiczkach z ciemnego szkła zapakowano w pudełeczko udekorowane na wieczku personalizowaną karteczką z podziękowaniami. Elegancki prezent będzie idealnym upominkiem za Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. 

  139,98 zł brutto
 • ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Czarne Pudełko
  139,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Czarne Pudełko

  Elegancki zestaw świec sojowych to znakomity prezent z okazji Dnia Nauczyciela lub na Zakończenie Roku Szkolnego. W zestawie znajdują się trzy ręcznie robione świece w słoiczkach z ciemnego szkła. Świece zapakowano w pudełeczko z personalizowaną karteczką na wieczku.

  139,98 zł brutto
 • ŚWIADECTWO Wzorowego Nauczyciela Z IMIENIEM prezent zakończenie roku
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIADECTWO Wzorowego Nauczyciela Z IMIENIEM prezent zakończenie roku

  Świadectwo dla wzorowego nauczyciela to piękny upominek na Zakończenie Roku Szkolnego. Prezent o zabawnym charakterze umieszczono w klasycznej białej ramce, którą można postawić na biurku lub powiesić na ścianie. Piękny prezent na pewno wywoła uśmiech na twarzy wychowawcy.  

  39,98 zł brutto
 • KALENDARZ dla Nauczycielki terminarz Z IMIENIEM Różowe Kwiaty A5 176stron
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KALENDARZ dla Nauczycielki terminarz Z IMIENIEM Różowe Kwiaty A5...

  Elegancki kalendarz dla Nauczycielki w obwolucie wykonanej z wysokiej jakości papieru. Obwolutę udekorowano personalizacją oraz elegancką grafiką pudrowych kwiatów. Praktyczny prezent pozwoli na znakomitą organizację czasu. 

  44,98 zł brutto
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepsza Nauczycielka A5 176stron
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepsza Nauczycielka...

  Wspaniały kalendarz dla Pani Nauczycielki to praktyczny upominek. Kalendarz umieszczono w eleganckiej obwolucie z dekoracyjna grafiką. Niezwykle praktyczny prezent od klasy na Dzień Nauczyciela. 

  44,98 zł brutto
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Klasa A5 176stron
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Klasa A5 176stron

  Kalendarz dla Nauczycielki to niezwykle praktyczny prezent. Kalendarz udekorowano personalizowaną obwolutą z dekoracyjną grafiką. Kalendarz pozwoli lepiej zorganizować czas oraz zaplanować zajęcia z młodzieżą. 

  44,98 zł brutto
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Książki A5 176stron
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Książki A5 176stron

  Kalendarz to fantastyczny prezent na Dzień Nauczyciela. Okładkę udekorowano elegancką obwolutą wykonaną z wysokiej jakości papieru. Wspaniały prezent pozwoli zorganizować czas i realizować ciekawe pomysły.

  44,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM

  Piękny prezent na zakończenie roku dla Nauczyciela w białym pudełku prezentowym. W środku na wełnie drzewnej ułożony jest kubek z dedykacją, mleczne czekoladki w woreczku oraz ramka ze zdjęciem klasy. Całość świetnie sprawdzi się również na Dzień Nauczyciela.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla Przedszkolanki Z konfiturami EKO Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Przedszkolanki Z konfiturami EKO Z PODPISEM
  1 Recenzje

  Śliczny zestaw prezentowy dla Pani Przedszkolanki na Dzień Edukacji Narodowej lub rozpoczęcie wakacji. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i dekoracyjna grafiką. W pudełeczku umieszczono słoiczki wybornych konfitur. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla Przedszkolanki w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Przedszkolanki w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM

  Prześliczny zestaw prezentowy dla Pani Przedszkolanki. W skrzyneczce na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono słodkie lizaki, pyszne czekoladki w złotych papierkach oraz dwa słoiczki polskiego miodu. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami i dopasowana tematycznie grafiką. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus

  Piękna drewniana skrzyneczka jako podziękowanie na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku. W środku znajdują się słodycze (krówki, czekoladki, miodek, lizak, herbatka i ciasteczko z wróżbą). Całość zdobi kartka z personalizowaną sentencją oraz podpisem od wręczającego prezent.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce

  Wzruszające podziękowania dla Nauczyciela w postaci drewnianej skrzyneczki. Wypełniona słodkimi krówkami, czekoladkami, lizakiem i miodkiem stanowi rewelacyjne podziękowanie na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. Całość zdobiona jest personalizowaną karteczką.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni

  Wspaniały prezent dla Nauczyciela z miodami oraz herbatkami umieszczonymi w pięknej drewnianej skrzyni. Tak przygotowany upominek można wręczyć Nauczycielowi podczas zakończenia roku szkolnego. Skrzyneczka opatrzona jest śliczną karteczką, która ozdobiona jest cudowną grafiką z kwiatami. Całość prezentuje się przepięknie!

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat

  Prezent dla nauczyciela w postaci przepięknej herbaciarki. Cały prezent umieszczony jest w skrzyni z naturalnego drewna. Taki prezent będzie idealny na Zakończenie Roku lub Dzień Nauczyciela. Skrzynia wewnątrz posiada karteczkę z elegancką grafiką i personalizacją.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla Przedszkolanki Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Przedszkolanki Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  1 Recenzje

  Bardzo elegancki prezent dla Przedszkolanki na pewno wywoła uśmiech na twarzy Pani wychowawczyni. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono umieszczono wyborne smakowe herbatki. Wnętrze pudełeczka umieszczono personalizowaną karteczkę z dopasowaną grafiką. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla Przedszkolanki Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Przedszkolanki Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni

  Śliczny zestaw prezentowy dla ulubionej Pani Przedszkolanki, na pewno zachwyci każdą wielbicielkę herbaty. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z tekstem podziękowań. Skrzyneczce wypełniono zdrowymi herbatami oraz słoiczkami z polskim miodem.  

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela zakończenie roku Z konfiturami EKO Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela zakończenie roku Z konfiturami EKO Z PODPISEM

  Przepiękne podziękowanie na Zakończenie Roku dla Nauczyciela zamknięte w skrzyni z naturalnego drewna. Wspaniała propozycja na prezent na Dzień Nauczyciela. Skrzynia z przegródkami, w której znalazło się sześć sztuk konfiturek o ekologicznej naturalnej recepturze. Całość zwieńczona jest karteczką z życzeniami, podpisem i przepiękną grafiką.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Niezbędnik Z PODPISEM Eko
  84,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Niezbędnik Z PODPISEM Eko

  Bardzo praktyczny prezent na Dzień Nauczyciela w drewnianej skrzyni. W środku znajdują się przydatne drobiazgi, które pomogą nauczycielowi w ciężki dzień w pracy. To piękny upominek od klasy dla Wychowawcy. 

  84,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i zakładką
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i zakładką

  Box prezentowy z kubkiem jako prezent dla nauczyciela na zakończenie roku. W zestawie umieszczony został personalizowany kubek dla nauczyciela z jego imieniem, drewniana zakładka do książki w kształcie piórka oraz czekoladowe cukierki. To wyjątkowa i praktyczna propozycja prezentu. Upominek jest elegancko zapakowany i od razu gotowy do wręczenia.

  89,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 87 elementów