Nowe produkty

Ostatnie posty

Worki i teczki do przedszkola

Worki i teczki dla każdego przedszkolaka oraz ucznia. Przepiękne worki dostosowane przede wszystkim do potrzeb dziecka. Takie worki są bardzo praktyczne oraz pomieszczą dużą ilość najważniejszych przedmiotów. Doskonale posłużą na wycieczki szkolne oraz wszelkie wakacyjne wyjazdy z rodzicami czy letnie obozy. Dzięki specjalnej personalizacji nie ma mowy, aby taki woreczek się gdzieś zapodział. Plecaczek zawsze znajdzie swojego opiekuna i szybko do niego wróci. Natomiast teczki są niezbędną wyprawką każdego malucha, który potrzebuje miejsca na wszystkie swoje rysunki, zadania domowe oraz wycinanki. Personalizowana teczka także okaże się bardzo pomocna podczas szukania swoich malunków.

Worki i teczki do przedszkola 8 produktów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM

  Worek na buty i inne akcesoria chłopca to idealny dodatek na prezent bożonarodzeniowy. Worek zdobiony grafiką z samolotem i imieniem zachwyci każde dziecko. Dzięki sznurkom worek można nosić na plecach lub trzymać w rękach. Taki dodatek pomieści buty, strój gimnastyczny, książki czy zabawki.

  19,98 zł brutto
 • WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM

  Worek na buty dla chłopca ze świetną grafiką autek to wspaniały pomysł na prezent świąteczny dla syna. Worek z nadrukowanym imieniem sprawi, że pociecha na pewno się ucieszy. To dodatek, który można wykorzystać jako część większego prezentu. Nadruk na worku jest trwały.

  19,98 zł brutto
 • WOREK na buty dziecka prezent Królewna Z IMIENIEM
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WOREK na buty dziecka prezent Królewna Z IMIENIEM

  Worek na buty dziecka to świetny pomysł na prezent świąteczny. Na worku nadrukowana jest grafika jednorożca i królewny, dzięki czemu jest to cudowny upominek dla dziewczynki. Całość prezentuje się świetnie i na pewno się spodoba obdarowanej osobie.

  19,98 zł brutto
 • WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM

  Worek na buty dla dziewczynki na prezent to świetny upominek na Wielkanoc lub Boże Narodzenie. Zdobiony grafiką dziewczynki z pieskiem oraz imieniem. Taki worek przyda się dziecku do przedszkola lub do przechowywania swoich drobiazgów. 

  19,98 zł brutto
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  TECZKA dla dziecka na rysunki Astronauta Z IMIENIEM BIAŁA

  Teczka dla dziecka do przedszkola oraz do szkoły. przepiękna wyprawka, która pozwoli mieć wszystkie jego najpiękniejsze rysunki w jedynym miejscu. Oprócz tego, taka teczka nigdy się nie zgubi, ponieważ dzięki imieniu dziecka na grafice zawsze znajdzie właściciela.

  24,98 zł brutto
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  TECZKA dla dziecka na rysunki Chłopięcy świat Samolot Z IMIENIEM...

  Teczka dla dziecka na jego niezapomniane rysunki, które powinny być przechowywane w jednym miejscu. Doskonały upominek dla chłopca, który właśnie wybiera się do swojej pierwszej klasy. grafika zawarta na teczce oraz jego imię zrobią na nim naprawdę ogromne wrażenie.

  24,98 zł brutto
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Unicorn Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  TECZKA dla dziecka na rysunki Unicorn Z IMIENIEM Różowa

  Teczka dla dziecka na jego przepiękne rysunki, malunki oraz liczne wycinanki. Wspaniały podarunek, który będzie idealną wyprawką szkolną oraz przedszkolną. Taki jednorożec oczaruje każdą obdarowaną dziewczynkę, która od razu będzie chciała go wykorzystać wsród swoich koleżanek i kolegów.

  24,98 zł brutto
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  TECZKA dla dziecka na rysunki Księżniczka Z IMIENIEM Różowa

  Teczka dla dziecka na jego niesamowicie kreatywne ryski pozwoli mu jeszcze bardziej wzbogacić wyobraźnię. Zachęcająca do tego grafika sprawi, że maluch wczuje się w bajkowy świat i sam będzie chciał tworzyć i szkicować same magiczne rzeczy.

  24,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów