Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla księdza i katechety na Bierzmowanie

Prezenty dla księdza oraz katechety na bierzmowanie to ostatni punkt na liście do zrobienia przygotowując się do tej niezwykłej uroczystości. Bowiem ten sakrament wymagał wiele tygodni przygotowań, w których pomoc księdza oraz katechety okazała się być niezbędna. Podarunek dla księdza może zostać wręczony po zakończeniu Mszy Świętej, jak również przed jej zakończeniem. Natomiast katechecie można podziękować na następnej lekcji religii. Boxy dla księdza oraz katechety są stonowane z delikatnymi akcentami oraz bardzo minimalistycznym stylu, tak aby oddawały charakter funkcji, jaką pełnią na co dzień.

Prezenty dla księdza i katechety na Bierzmowanie 8 produktów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z...

  Podziękowania w letnich kolorach oraz ciepłym klimacie to delikatny wybór dla księdza czy katechety. Dzięki takiej kompozycji zostaną oni wyróżnieni w bardzo elegancki sposób, co warto zrobić pod koniec ceremonialnej Mszy Świętej.  Zestaw ekologicznych produktów jest idealna propozycją.

  249,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z...

  Podziękowanie dla księdza oraz katechety to wyraz szacunku oraz wdzięczności za ich włożoną pracę podczas przygotowań do uroczystości. Eleganckie pudełko ozdobione grafiką sprawdzi się do tego idealnie, aby zostało wręczone przez dzieci albo przez samych rodziców po zakończeniu Mszy.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z PODPISEM Czar Wdzięczności
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z PODPISEM Czar...

  Prezent w ramach wdzięczności za okazaną pomoc w przygotowaniach oraz wysiłek włożony w nauki dla młodych ludzi przez cały ten okres. Eleganckie pudełko z najszczerszymi podziękowaniami oraz życzeniami w eleganckiej grafice będzie do tego idealne. Eleganckie opakowanie sprawdzi się także podczas podziękowań na zakończenie Mszy Świętej.

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z...

  Podziękowanie dla księdza oraz katechety na Pierwszą Komunię Świętą oraz bierzmowanie to sposób, aby zakończyć całą uroczystość w przepięknym stylu. Takie pudełko wniesione przez dzieci dla księdza będzie prezentowało się wyjątkowo, może zostać wręczone także przez rodziców dzieci komunijnych.

  229,98 zł
 • PREZENT dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z PODPISEM...

  Prezent dla księdza oraz katechety w przepięknym pudełku w zestawie z herbatami oraz miodami to przepiękny podarunek, który umili każdy wieczór. Ilość smaków herbat oraz miodów pozwoli na liczne połączenia i eksperymenty smakowe. Taki prezent jest bardzo praktyczny oraz elegancki.

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z...
  1 Recenzje

  Podziękowanie podziękowanie dla księdza albo katechety po ceremonii bierzmowania albo Pierwszej Komunii Świętej w przepiękny sposób odwdzięczy się im za trud, który włożyli w przygotowanie młodych ludzi do pięknej ceremonii oraz przeprowadzenie Mszy Świętej w elegancki i dopasowany do potrzeb uroczystości sposób.

  229,98 zł
 • PREZENT dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z PODPISEM Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Księdza/Katechety Komunia Bierzmowanie Z PODPISEM Z...

  Prezent dla księdza lub katechety w wyjątkowej oprawie podziękuje im za wysiłek włożony w przygotowanie uroczystości. Podziękuje im za przeprowadzenie dzieci przez tą niełatwą drogę. Może zostać wręczony przez rodziców, jak i przez same dzieci. Najszczersze życzenia wyrażą doskonale to co chcecie przekazać.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Księdza Z PODPISEM Bombonierka Merci MEGA 400g
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Księdza Z PODPISEM Bombonierka Merci MEGA 400g

  Elegancki upominek dla Księdza na Komunię lub Bierzmowanie. Duża bombonierka Merci z  personalizowaną dedykacja na wierzchu na pewno będzie pysznym i efektownym prezentem.

  69,98 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Prezenty dla księdza i katechetki na bierzmowanie

Bierzmowanie stanowi trzeci i ostatni z sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego. Zaraz po Chrzcie Świętym oraz Pierwszej Komunii pozwala młodemu chrześcijaninowi poznać dobrze religię i poczuć się częścią wspólnoty Kościoła. Przyjęcie wszystkich trzech sakramentów wymaga wielu przygotowań, w których zwykle udział bierze katecheta ze szkoły lub ksiądz z parafii. Bez najmniejszych wątpliwości ich pomoc jest nieoceniona. Ksiądz oraz katecheta z pewnością czuwać będzie również nad tym, by cała uroczystość w kościele przebiegła bez żadnych kłopotów. Do bierzmowania najczęściej przygotowuje się cała klasa czy rocznik w danej szkole, a nawet mieście. Miłym gestem będzie więc podziękowanie opiekunowi, który zajął się zorganizowaniem całego sakramentu. Jak to zrobić w wyjątkowy sposób?

Podziękowanie dla księdza na bierzmowanie

Fantastycznym podziękowaniem dla księdza czy katechety będzie bez dwóch zdań unikalny prezent. Taki upominek wręczony od całej grupy pozwoli w piękny sposób wyrazić, jak wiele znaczyło dla Was wsparcie opiekuna podczas całego okresu przygotowań. Takie podziękowanie mogą też z powodzeniem zorganizować rodzice nastolatków przystępujących do sakramentu. W naszej ofercie znaleźć można kilka naprawdę stylowych propozycji na podziękowanie dla księdza lub katechety. Kosz prezentowy z miodem smakowym oraz herbatami z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Wysokiej jakości produkty umieszczone w ozdobnej skrzyni to niezawodny podarunek na podziękowanie. Zwłaszcza, że każdy element zestawu wykonany został z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Podziękowanie dla katechety księdza miody smakowe herbaty zestaw II

Kosz prezentowy z podziękowaniem dla katechety

Prezenty dla katechetki na bierzmowanie

Eko prezenty stanowią niezawodny pomysł na taką okazję. Aktualnie to jeden z największych trendów na rynku, dlatego bez wątpienia spodobają się każdej z obdarowanych osób. Zestaw prezentowy w drewnianej skrzyni będzie więc przepięknym podziękowaniem dla katechetki albo księdza za przygotowania do bierzmowania. Podarunek dodatkowo podpisać można imieniem, nazwiskiem albo tytułem całej grupy (np. klasą czy rocznikiem). Upominki wchodzące w skład zestawu ułożone zostały na naturalnej wełnie drzewnej, która ładnie pasuje do reszty opakowania. Zapachowa świeca, czekoladki, dwa rodzaje smakowej kawy oraz likier do kawy to ciekawy i bardzo spójny pomysł na prezent. Obdarowana osoba na pewno doceni tak unikalne rozwiązanie.

Jak podziękować księdzu za przygotowanie do bierzmowania?

Inne zestawy z naszej oferty także z powodzeniem wręczyć można księdzu albo katechecie w ramach podziękowania. Kosz prezentowy na bierzmowanie z nalewką o smaku wiśniowym, czekoladkami oraz ozdobnymi torebkami kawy i herbaty to niezwykle różnorodna propozycja na taką okazję. Podarunku bardzo ładnie dopełnia personalizowana kartka z podziękowaniem przymocowana do wewnętrznej strony wieka. Motyw w naturalnym stylu świetnie komponuje się z charakterem prezentu i z pewnością spodoba się też obdarowanej osobie. Ciekawą propozycją na podziękowanie jest też zestaw z winem. Wysokiej jakości alkohol o smaku jarzębiny z pewnością mile zaskoczy adresata. Do kompletu dołączone są słoik miodu, kawa, herbata i czekoladki. To niezawodne podziękowanie dla księdza.

Podziękowanie dla ksiedza eko zestaw słoneczny

Zestaw prezentowy dla księdza lub katechety