Nowe produkty

Ostatnie posty

Gratulacje z okazji obrony

Gratulacje z okazji obrony są docenieniem trudu oraz wysiłku, jaki świeżo upieczony magister czy inżynier musiał włożyć przez ostatnie lata. Są one niezwykle ważne i ogromnie motywujące do podjęcia kolejnych kroków. Obrona pracy dyplomowej kończy jakiś etap w życiu młodego człowieka i zaczyna się dla niego praca zawodowa. Wyjątkowy prezent pomoże zmotywować się do szukania pracy i będzie optymistycznym rozpoczęciem nowej ścieżki zawodowej. Wyjątkowe spersonalizowane upominki będą niezapomnianą pamiątką z tego ważnego wydarzenia i zostaną w pamięci studenta na długo. Do takich gratulacji warto dobrać ulubione kwiaty oraz dobrać kartkę z życzeniami.

Gratulacje z okazji obrony 35 produktów

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Prezent na obronę z imieniem w przepięknym zestawie kąpielowym. Cudowny sposób, aby zrelaksować każdą kobietę oraz złożyć gratulacje w eleganckim stylu. Cały box prezentuje się bardzo kobieco i zawiera jedynie najwspanialsze upominki. Prosecco sprawdzi się na piątkowy wieczór, a sól himalajska na długą kąpiel w wannie.

  299,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pani Magister Inżynier Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX

  Prezent na obronę to doskonały sposób na pogratulowanie napisania oraz obrony pracy dyplomowej. Taki podarunek będzie niezwykłą pamiątką z tego niesamowitego dnia dla obdarowanej osoby. Dzielna świeżo upieczona Pani Inżynier bądź Pani Magister będzie mogła się zrelaksować po wielu miesiącach nauki.

  299,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA...

  Prezent na obronę z przepięknym winem oraz lampionem zapachowym. Cudowny sposób, aby złożyć wyjątkowe i niepowtarzalne gratulacje. Idealny prezent na relaks dla każdej kobiety, która obroniła pracę dyplomową. Jest to prezent na wspólne celebrowanie tej obrony oraz tego niesamowitego sukcesu.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Prezent na obronę z winem, kawą oraz herbatą sprawdzi się dla każdej kobiety. Jest to zestawienie różnych pyszności na każdą okazję. Białe wino umili piątkowy wieczór, a aromatyczna herbata sprawdzi się na niedzielne popołudnie. Kawa natomiast będzie doskonałym rozpoczęciem kolejnego dnia.

  239,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach...

  Gratulacje z okazji obrony w postaci przepięknego prezentu z winem musującym. Doskonały sposób na złożenie gratulacji i docenienie wysiłku, aby osiągnąć ten niesamowity sukces. Wino pozwoli zrelaksować się po wykonanej pracy, a róże dopełniają całość nadając jej elegancji oraz kobiecości.

  229,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach...

  Prezent na obronę w postaci cudownego wina w kwiatach ucieszy każdą świeżo upieczoną Panią Magister, Inżynier oraz Doktor. jest to przepiękny sposób na złożenie gratulacji uzyskanego tytułu. Pyszne wino będzie doskonałe, aby opić ten sukces z bliskimi osobami.

  229,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Prezent na obronę ze specjalnym notatnikiem dla wyjątkowej kobiety. Cudowny box na odrobinę przyjemności tylko dla siebie. Aromatyczna herbata oraz ręcznie robiona czekolada doskonale urozmaici popołudnie po ciężkim dniu. Naturalna świeca sojowa wyciszy i uspokoi cały organizm.

  179,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Prezent na obronę z wyjątkowym notatnikiem to doskonały upominek na obronę. Gratulacje z okazji obrony zamieszczone na boxie prezentują się przepięknie i będą pamiątką na całe życie. Specjalnie spersonalizowane pudełko z krówkami oraz ręcznie robioną czekoladą będzie miłym dopełnieniem porannej bądź popołudniowej kawy. A sól himalajska umili długą kąpiel.

  179,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Prezent na obronę z wyjątkową świeżo mieloną kawą oraz aromatyczną herbatą wzbogacony o przeróżne słodkości. Pyszny podarunek z okazji obrony pracy dyplomowej. Specjalna dedykacja oraz wspaniałe życzenia oczarują niejedną studentkę, która właśnie osiągnęła kolejny etap edukacji.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Prezent na obronę dla wyjątkowej studentki, która swoja ciężką pracą osiągnęła wymarzony tytuł i dokonała niesamowitego sukcesu. Kryształowe wino prezentuje się bardzo elegancko i nadaje nastrój doskonały do celebracji oraz świętowania. Duży box zachwyci obdarowaną kobietę i pokaże jej, że jej sukces wiele dla Ciebie znaczy.

  199,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX

  Prezent na obronę z odrobiną zdrowia to doskonały prezent, aby zrelaksować i podarować bliskiej osobie czas na regenerację. Taka herbatka z miodem oraz świeże pieczywo ze wspaniałą konfiturą umilą poszukiwania pracy czy zapisy na kolejne studia. Zestaw z takim połączeniem przygotuje na kolejne dni pełne wyzwań.

  169,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Prezent na obronę w wyjątkowym zestawie z różowo-czerwonymi elementami jest bardzo kobiecy oraz elegancki. Pozwoli na odrobinę relaksu po ciężkich miesiącach pracy i nauki. Taki upominek pokaże obdarowanej kobiecie, że jesteście z niej naprawdę dumni i podziwiacie ją za to czego dokonała oraz życzenie jeszcze więcej sukcesów.

  149,98 zł brutto
 • GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Box relaksujący MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Box relaksujący MEGA DUŻY

  Gratulacje z okazji obrony w postaci przepięknego boxa do relaksacji jest wspaniałym wyrażeniem słów "jesteśmy z ciebie dumni". Drobne elementy dla wyjątkowej kobiety dopełnione płatkami róż będą doskonałym wyborem, który z pewnością oczaruje każdą studentkę. W tym podarunku jest wszystko czego właśnie potrzebuje!

  149,98 zł brutto
 • BOX Na Obronę z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż
  179,98 zł brutto inf zł netto
  BOX Na Obronę z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż

  Box na obronę z eleganckim winem musującym, który odpręży studentkę i pozwoli jej świętować wymarzony sukces. Mega różowe kolory nadają bardzo fajnej kobiecej stylizacji i oddają delikatny charakter. Dopasowane elementy pasują do całości rewelacyjnie i sprawiają, że cała kompozycja ma sens oraz jest dopełniona.

  179,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Prezent na obronę z odrobina zdrowia to przepiękna równowaga. Smaczna konfitura tworzy doskonałe połączenie z ręcznie robioną czekoladą, która zasmakuje każdemu. Taki podarunek będzie symbolizował jedno duże słowo "GRATULACJE" i sprawdzi się jako motywacja do zdobywania kolejnych sukcesów i przenoszenia gór.

  149,98 zł brutto
 • GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  1 Recenzje

  Gratulacje z okazji obrony z aromatyczną kawą oraz pyszną ręcznie robioną czekoladą w obwolucie doskonale łączą się z wyjątkową herbatą oraz solą do kąpieli. Elementy róży dodają kobiecości i sprawiają, że cały prezent robi się wyjątkowy i delikatny. Kawa pozwoli się zrelaksować oraz w doskonały sposób się odprężyć.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX

  Prezent na obronę w postaci cudownego termoforu to propozycja dla każdej miłośniki, która lubi ciepełko i błogi relaks. Drobne elementy zadbają o wszystko czego potrzebuje po intensywnych przygotowaniach. Natomiast przepiękna grafika zaskoczy ją i oczaruje sprawiając, że podarunek zostanie w pamięci na długo i będzie cudowną pamiątką.

  149,98 zł brutto
 • BOX Na Obronę Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  BOX Na Obronę Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX

  Box na obronę z przepiękną grafiką dla Pani Magister albo Pani Inżynier. Doskonały sposób, aby złożyć wyjątkowe gratulacje i docenić ogrom pracy włożonej w ostatnim czasie w obronę tytułu. Taki zestaw zapewni całkowite odprężenie i pozwoli przygotować się na kolejne wyzwania i obowiązki czekające po ukończeniu studiów.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX

  Prezent z okazji obrony wyrazi nasze słowa uznania oraz doceni wysiłek, jaki bliska nam osoba włożyła w napisanie, a następnie obronę pracy dyplomowej. Pyszne prosscco oraz makaroniki do kąpieli zapakowane w różowy zestaw, na którą widnieją gratulacje w postaci pięknej grafiki oraz spersonalizowanych życzeń zachwycą obdarowaną kobietę.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY

  Prezent na obronę z personalizowanym imieniem oraz tytułem uzyskanym przez studentkę. Doskonały prezent na relaks po ciężkich miesiącach pracy oraz poświęcenia. Taki podarunek sprawdzi się dla córki, partnerki czy przyjaciółki i pokaże jej jak bardzo jesteście z niej dumni.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX

  Prezent na obronę składający się z pysznego wina o smaku mango oraz makaroników do kąpieli i myjką będzie doskonałą alternatywą na spokojny wieczór. Taki podarunek pogratuluje w przepiękny sposób nowego tytułu, a także pozwoli się przygotować na czekające wyzwania. Oczaruje każdą fankę różu i kobiecych dodatków.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy

  Prezent na obronę w różowym boxie to bardzo luksusowy prezent, który oczaruje każdą studentkę. Różowe kolory oddają kobiecy charakter upominku, a przepiękna personalizowana grafika złoży gratulacje w wyjątklowym stylu. Podaruj bliskiej Ci kobiecie wymarzony prezent, który zachęci ją do zdobywania kolejnych sukcesów.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY

  Prezent na obronę z imieniem obronionej studentki to doskonała propozycja na złożenie gratulacji w pięknym stylu. Szczere życzenia oraz różowe akcenty wzruszą obdarowaną kobietę, a także będą wyrazem docenienie jej oraz jej wysiłku. Taki zestaw ukoi ja po ciężkich tygodniach i pozwoli się zrelaksować przed kolejnymi wyzwaniami.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Prezent na obronę w wyjątkowym zestawie z personalizowanym kubkiem oraz aromatyczną herbatką Różowy zestaw połączony z różowymi elementami zawierającymi płatki róży to najbardziej kobieca kompozycja ze wszystkich. Jest doskonała dla studentki, która potrzebuje dużo relaksu i wyciszenia.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  1 Recenzje

  Prezent na obronę dla wyjątkowej studentki, która potrzebuje doskonałego relaksu. Urocze słoiczki miodku doskonale połączą się z aromatyczną herbatką, a elementy z płatkami róży dopełnią całą różową kompozycję. Cały upominek oczaruje miłośniczkę różu, który marzy o chwili dla siebie. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY

  Prezent na obronę z przepiękną grafiką oraz personalizowanym imieniem zaskoczy obdarowana kobietę już od zewnątrz. Różowy box sprawdzi się dla każdej miłośniczki tego koloru, a dopasowane elementy tylko podkreślają kolor i urozmaicają cały podarunek. Takie gratulacje z uzyskanego tytułu wywołają niemałe wzruszenie.

  69,98 zł brutto
 • GRATULACJE z okazji obrony magistra Wino w pudełku Z PODPISEM Różowe
  79,98 zł brutto inf zł netto
  GRATULACJE z okazji obrony magistra Wino w pudełku Z PODPISEM Różowe

  Gratulacje z okazji obrony magistra w formie niezwykłego wina zapakowanego w niezwykłe pudełko to oryginalny pomysł na pogratulowanie. Obrona pracy magisterskiej wymaga dużego wysiłku, ale po wszystkim przychodzi wielkie opijanie sukcesu. Takie wino to najlepszy sposób, aby to zrobić.

  79,98 zł brutto
 • GRATULACJE z okazji obrony inżyniera Wino w pudełku Z PODPISEM Białe
  79,98 zł brutto inf zł netto
  GRATULACJE z okazji obrony inżyniera Wino w pudełku Z PODPISEM Białe

  Gratulacje z okazji obrony inżyniera w postaci białego wina w pudełku to pomysł na oryginalne pogratulowanie zakończenia studiów. Wino sprawdzi się doskonale do opijania sukcesów oraz chwili relaksu po ciężkim okresie. Jest to w pełni zasłużony prezent, wyjątkowe pudełko z pewnością będzie niezwykłą pamiątką, która pozostanie w sercu na długo.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Kubek dla Pani Magister
  36,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Kubek dla Pani Magister

  Prezent z okazji obrony dla Pani Magister w postaci przepięknego kubka z wspaniałym nadrukiem sprawdzi się doskonale do porannej kawy. Specjalna personalizacja zachwyci obdarowaną osobę i wywoła u niej niezwykły zachwyt. Taki upominek umili rozpoczęcie nowego etapu w życiu i nowej ścieżki zawodowej.

  36,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Kubek dla Pani Inżynier
  36,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony Z IMIENIEM Kubek dla Pani Inżynier

  Prezent z okazji obrony w postaci przepięknego kubka dla Pani Inżynier zachwyci każdą obdarowaną kobietę. Personalizowany kubek wyróżnia ilość trudu oraz docenia wysiłek włożony w osiągnięcie tego sukcesu. Kawa w takim kubku będzie towarzyszyła rozmyślaniom oraz tworzeniom następnych celów.

  36,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Pani Magister
  35,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Pani Magister

  Prezent z okazji obrony w przepięknej ramie to doskonały sposób na złożenie najszczerszych gratulacji. Obrona pracy dyplomowej nie należy do łatwych wyzwań, dlatego warto pogratulować tego osiągnięcia w wyjątkowy sposób. Taka ramka w niezwykły sposób ozdobi ścianę i pokaże innym to wyróżnienie.

  35,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Pani Inżynier
  35,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Pani Inżynier

  Prezent z okazji obrony z przepięknym nadrukiem w ramie to wspaniała pamiątka dla studenta. Wyjątkowa ramka może stanąć obok pracy dyplomowej albo zawisnąć na ścianie. Taki podarunek będzie niezwykłą dekoracją pomieszczenia oraz niezapomnianym wspomnieniem.

  35,98 zł brutto
 • PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Inżyniera
  35,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony w ramie Z NADRUKIEM Dla Inżyniera

  Prezent z okazji obrony w przepięknej ramie dla Pana Inżyniera z wyjątkowym nadrukiem. Doskonały sposób na złożenie gratulacji oraz wyrazów uznania. Jest to świetny sposób, aby uczcić sukces wieszając ramkę na ścianie bądź stawiając na półce, zaraz obok obronionej pracy inżynierskiej.

  35,98 zł brutto
 • KARTKA z życzeniami Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  7,98 zł brutto inf zł netto
  KARTKA z życzeniami Pudrowe Kwiaty (+koperta)

  Kartka z życzeniami to niezbędnik do prezentu. Wręczają urodzinowy upominek należy złożyć przepiękne życzenia. Uniwersalna kartka z życzeniami sprawdzi się także podczas takich uroczystości jak Dzień Nauczyciela, Rocznica Ślubu, czy nawet dla Babci i Dziadka! Jest to doskonałe dopełnienie całego prezentu.

  7,98 zł brutto
 • KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)
  5,00 zł brutto inf zł netto
  KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)

  Kartka z życzeniami z motywem Różowych Kwiatów to przepiękna propozycja na uniwersalną kartkę dodatek do prezentu. Kartka sprawdzi się na Chrzest, Komunię czy Roczek dziecka. Karteczka z życzeniami wykonana jest z wysokiej jakości, grubego papieru, co dodaje jej niezwykłego szyku. 

  5,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Gratulacje z okazji obrony

Prezenty są nieodłącznym elementem naszego życia. Wręczamy je na mnóstwo okazji: świąt, uroczystości, a także wydarzeń, które mają spory wpływ na nas i naszych bliskich. Bez najmniejszych wątpliwości obrona pracy dyplomowej stanowi istotny moment, który wspominamy z przyjemnością. Jeśli ktoś z Twoich bliskich właśnie przygotowuje się do niej bądź ma już ją za sobą, możesz przygotować piękne gratulacje, które podkreślą szczególny charakter wydarzenia. Z powodzeniem pogratulować zakończenia studiów można za pomocą słów, jednak bardzo wymowne będą również różnego rodzaju upominki wręczone absolwentowi. Taki podarunek nie musi być duży ani szczególnie drogi - liczy się pamięć oraz miły gest, który głęboko zapadnie w pamięci obdarowanej osoby.

Prezent z okazji obrony pracy dyplomowej

Bliskiej osobie możesz w naprawdę piękny sposób pogratulować obrony pracy licencjackiej, inżynierskiej czy magisterskiej za pomocą niewielkich i wymownych upominków. Często w ramach takiego podarunku wręczane są bukiety kwiatów. Można do nich dołączyć kartkę okolicznościową z życzeniami lub inny drobiazg. Wspaniale w ramach tego rodzaju prezentu sprawdzi się też butelka wysokiej jakości wina. Taki upominek sprawi przyjemność obdarowanej osobie i pozwoli jej wznieść toast za osiągnięcia. Różowe wino dla magistra umieszczone jest w dopasowanym pudełku z grubego papieru. Pięknie wykonany motyw oraz personalizacja sprawiają, że taki prezent stanowi jedyną w swoim rodzaju niespodziankę dla bliskiej osoby.

Gratulacje z okazji pracy dyplomowej magister

Wino z gratulacjami dla pani magister

Gratulacje na obronę pracy dyplomowej

Symboliczny prezent jest świetnym rozwiązaniem na tego rodzaju okazję. Oczaruje obdarowaną osobę już od pierwszej chwili, a przy okazji bardzo dobrze zapadnie jej w pamięci. Jaki prezent wybrać z okazji obrony dyplomu? Wspaniałym pomysłem na podarunek jest plakat w ramie dla pani albo pana inżyniera. Pięknie wykonany motyw nadrukowany na wysokiej jakości papierze przykuwa uwagę. Idealnie też wpisuje się w charakter okazji oraz najnowsze trendy. To sprawia, że znakomicie sprawdzi się jako sposób na pogratulowanie bliskiej osobie ukończenia studiów. Adresat podarunku może z powodzeniem wykorzystać go jako ozdobę domu, która każdego dnia przypominać mu będzie o tym szczególnym wydarzeniu.

Prezent z okazji obrony dla inżyniera rama

Personalizowany prezent z okazji obrony

Elegancki prezent z okazji obrony

Na prezent z okazji obrony pracy dyplomowej nadają się różnego rodzaju produkty. Można z powodzeniem wybrać praktyczne i użyteczne przedmioty codziennego użytku i z nich przygotować naprawdę szczególny i unikalny podarunek. Ceramiczny kubek dla pani magister czy inżynier to znakomita propozycja! Takie naczynie z całą pewnością przyda się na co dzień do kawy albo herbaty. Można śmiało wykorzystać je w domu albo w pracy, dzięki czemu na pewno każda obdarowana osoba z wielką przyjemnością je użyje. Każdy kubek ozdobiony jest specjalnie zaprojektowanym motywem z imieniem, który nadaje mu unikalny charakter. Taki upominek wręczony bliskiej osobie w ramach gratulacji z okazji obrony na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy.