Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Gratulacje z okazji obrony

Gratulacje z okazji obrony są docenieniem trudu oraz wysiłku, jaki świeżo upieczony magister czy inżynier musiał włożyć przez ostatnie lata. Są one niezwykle ważne i ogromnie motywujące do podjęcia kolejnych kroków. Obrona pracy dyplomowej kończy jakiś etap w życiu młodego człowieka i zaczyna się dla niego praca zawodowa. Wyjątkowy prezent pomoże zmotywować się do szukania pracy i będzie optymistycznym rozpoczęciem nowej ścieżki zawodowej. Wyjątkowe spersonalizowane upominki będą niezapomnianą pamiątką z tego ważnego wydarzenia i zostaną w pamięci studenta na długo. Do takich gratulacji warto dobrać ulubione kwiaty oraz dobrać kartkę z życzeniami.

Gratulacje z okazji obrony 88 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 88 elementów
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze...

  Elegancki zestaw z okazji obrony dla mężczyzny. Wybieraj upominek z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, drewnianym grzebieniem, gustowną muchą oraz krówkami o śmietankowym smaku. Pogratuluj swojemu przyjacielowi uzyskania nowego tytułu naukowego. Podaruj spersonalizowany box. 

  149,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Gratulacje z okazji obrony z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia w kraftowej odsłonie. Wybieraj zestaw z olejkiem do brody, szamponem, odżywką do brody, kremem do stylizacji, drewnianą szczotką oraz grzebieniem do brody. Podaruj upominek udekorowany wstążką. Zamów męski prezent. 

  179,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z...

  Zestaw z pielęgnacją dla mężczyzny, który można wręczyć z okazji obrony oraz uzyskania nowego tytułu zawodowego. Wybieraj upominek z żelem pod prysznic, mydłem, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie oraz portfelem. Zamów spersonalizowany box ze stylową grafiką. 

  199,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy

  Pogratuluj zdobycia nowego tytuły zawodowego wręczając box z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia w kraftowej odsłonie. Zamów upominek z czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, kawą mieloną, krówkami o śmietankowym smaku, choco stickiem oraz serwetkami papierowymi. Wybieraj zestaw udekorowany wstążką. 

  149,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM na męską energię Kawa...

  Gratulacje umieszczone w pudełku prezentowym w kraftowej odsłonie. Zamów zestaw z syropem do kawy, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie oraz aromatyczną kawą. Wybieraj męski prezent ze stylową grafiką z jeleniem. Całość dopełniona jest złotą wstążką. 

  129,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego...

  Prezent z idealnie skomponowaną zawartością dla niego z okazji uzyskania nowego tytułu zawodowego. Gratulacje umieszczone w pudełku prezentowym z personalizacją oraz motywem graficznym w krafcie z nadrukowaną grafiką jelenia. Wybieraj upominek z krówkami, czekoladą, kawą mieloną oraz kubkiem z imieniem. 

  199,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Idealnie skomponowany box z produktami premium. Pogratuluj zdobycia nowego tytułu zawodowego wręczając zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Wybieraj spersonalizowany zestaw udekorowany wstążką. 

  299,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Elegancki zestaw z praktyczną zawartością dla niego. Podaruj upominek, którym pogratulujesz obrony i zakończenia studiów. Wybieraj box z muchą materiałową, skarpetkami bawełnianymi, portfelem oraz paskiem ze skóry. Wyjątkowy prezent z personalizacją przypadnie obdarowanemu mężczyźnie. 

  159,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen

  Gratulacje z okazji obrony umieszczone w pudełku z personalizacją oraz oryginalną zawartością. Wybieraj zestaw ze świeczką w szklanym słoiczku, skarpetkami bawełnianymi, kamieniami do schładzania napojów oraz pralinami. Na wieczku umieszczony jest motyw graficzny w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  169,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels...

  Wyjątkowy upominek dla mężczyzny z personalizacją oraz idealnie skomponowaną zawartością. Męski zestaw z alkoholem premium, czekoladą, piersiówką z ekoskóry oraz cukierkami. Zamawiaj box z imieniem oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj pudełku udekorowane wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Prezent z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj gratulacje z okazji obrony z alkoholem, bawełnianymi skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. Podaruj upominek z oryginalną zawartością oraz produktami premium w stylowej odsłonie. 

  159,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Elegancki upominek z okazji obrony dla Niego. Wybieraj prezent z personalizacją oraz stylową grafiką z akcentami srebra. Podaruj box z alkoholem, aromatyczną kawą mieloną, czekoladą Merci w obwolucie, cukierkami oraz herbatą czarną. Pogratuluj bliskiej osobie w efektowy sposób. 

  219,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Gratulacje z okazji obrony w czarnym boxie z grubej tektury dla niego. Wybieraj zestaw z alkoholem, kawą mieloną, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Podaruj upominek z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  219,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels...

  Wyjątkowy prezent w męskiej odsłonie z alkoholem, Jackiem Danielsem w puszce z colą, ręcznie robioną czekoladą oraz metalowym kieliszkiem w srebrnej kolorystyce. Podaruj upominek w czarnym boxie z elegancką grafiką. Pogratuluj ukończenia studiów oraz obrony wręczając oryginalny zestaw. 

  199,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Biały Bocian
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Biały Bocian

  Prezent z okazji obrony dla mężczyzny. Wybieraj upominek z alkoholem oraz cukierkami. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Wyjątkowy box z idealnie skomponowaną zawartością można wręczyć w ramach gratulacji. 

  159,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Upominek z okazji obrony dla mężczyzny. Wybieraj prezent z alkoholem, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz motywem w kraftowej odsłonie. Wybieraj wyjątkowy box dla niego. 

  209,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Prezent z okazji obrony dla Niego. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą, migdałami, fistaszkami oraz krówkami. Podaruj retro zestaw w ramach gratulacji za uzyskanie nowego tytuły zawodowego. Męski upominek z najlepszymi produktami oraz personalizacją przypadnie do gustu obdarowanemu koledze. 

  199,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Siła i Moc

  Pogratuluj bliskiej osobie zdobycia nowego tytułu zawodowego wręczając spersonalizowany box. Na wieczku pudełka umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia w kraftowej odsłonie. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą Merci, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami. 

  269,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Upominek z okazji obrony i zdobycia nowego tytułu naukowego w eleganckim pudełku z grubej tektury. Wybieraj zestaw z alkoholem, likworami, męskimi skarpetkami bawełnianymi, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Na wieczku umieszczone jest personalizacja oraz motyw w kraftowej odsłonie. 

  219,98 zł
 • PREZENT z okazji obrony dla Niego pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji obrony dla Niego pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Pudełko prezentowe z oryginalną zawartością. Zamów upominek z winem musującym, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, paskiem ze skóry oraz drewnianą muchą. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficzny w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  159,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Prezent na obronę z imieniem w przepięknym zestawie kąpielowym. Cudowny sposób, aby zrelaksować każdą kobietę oraz złożyć gratulacje w eleganckim stylu. Cały box prezentuje się bardzo kobieco i zawiera jedynie najwspanialsze upominki. Prosecco sprawdzi się na piątkowy wieczór, a sól himalajska na długą kąpiel w wannie.

  299,98 zł
 • PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Prezent na obronę z wyjątkową świeżo mieloną kawą oraz aromatyczną herbatą wzbogacony o przeróżne słodkości. Pyszny podarunek z okazji obrony pracy dyplomowej. Specjalna dedykacja oraz wspaniałe życzenia oczarują niejedną studentkę, która właśnie osiągnęła kolejny etap edukacji.

  149,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Prezent na obronę z winem, kawą oraz herbatą sprawdzi się dla każdej kobiety. Jest to zestawienie różnych pyszności na każdą okazję. Białe wino umili piątkowy wieczór, a aromatyczna herbata sprawdzi się na niedzielne popołudnie. Kawa natomiast będzie doskonałym rozpoczęciem kolejnego dnia.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Pani Magister Inżynier Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX

  Prezent na obronę to doskonały sposób na pogratulowanie napisania oraz obrony pracy dyplomowej. Taki podarunek będzie niezwykłą pamiątką z tego niesamowitego dnia dla obdarowanej osoby. Dzielna świeżo upieczona Pani Inżynier bądź Pani Magister będzie mogła się zrelaksować po wielu miesiącach nauki.

  299,98 zł
 • PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Prezent na obronę z wyjątkowym notatnikiem to doskonały upominek na obronę. Gratulacje z okazji obrony zamieszczone na boxie prezentują się przepięknie i będą pamiątką na całe życie. Specjalnie spersonalizowane pudełko z krówkami oraz ręcznie robioną czekoladą będzie miłym dopełnieniem porannej bądź popołudniowej kawy. A sól himalajska umili długą kąpiel.

  179,98 zł
 • PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Prezent na obronę ze specjalnym notatnikiem dla wyjątkowej kobiety. Cudowny box na odrobinę przyjemności tylko dla siebie. Aromatyczna herbata oraz ręcznie robiona czekolada doskonale urozmaici popołudnie po ciężkim dniu. Naturalna świeca sojowa wyciszy i uspokoi cały organizm.

  179,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA...

  Prezent na obronę z przepięknym winem oraz lampionem zapachowym. Cudowny sposób, aby złożyć wyjątkowe i niepowtarzalne gratulacje. Idealny prezent na relaks dla każdej kobiety, która obroniła pracę dyplomową. Jest to prezent na wspólne celebrowanie tej obrony oraz tego niesamowitego sukcesu.

  249,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Prezent na obronę dla wyjątkowej studentki, która swoja ciężką pracą osiągnęła wymarzony tytuł i dokonała niesamowitego sukcesu. Kryształowe wino prezentuje się bardzo elegancko i nadaje nastrój doskonały do celebracji oraz świętowania. Duży box zachwyci obdarowaną kobietę i pokaże jej, że jej sukces wiele dla Ciebie znaczy.

  199,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX

  Prezent na obronę z odrobiną zdrowia to doskonały prezent, aby zrelaksować i podarować bliskiej osobie czas na regenerację. Taka herbatka z miodem oraz świeże pieczywo ze wspaniałą konfiturą umilą poszukiwania pracy czy zapisy na kolejne studia. Zestaw z takim połączeniem przygotuje na kolejne dni pełne wyzwań.

  169,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Prezent na obronę w wyjątkowym zestawie z różowo-czerwonymi elementami jest bardzo kobiecy oraz elegancki. Pozwoli na odrobinę relaksu po ciężkich miesiącach pracy i nauki. Taki upominek pokaże obdarowanej kobiecie, że jesteście z niej naprawdę dumni i podziwiacie ją za to czego dokonała oraz życzenie jeszcze więcej sukcesów.

  149,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Termofor MEGA LUX

  Prezent na obronę w postaci cudownego termoforu to propozycja dla każdej miłośniki, która lubi ciepełko i błogi relaks. Drobne elementy zadbają o wszystko czego potrzebuje po intensywnych przygotowaniach. Natomiast przepiękna grafika zaskoczy ją i oczaruje sprawiając, że podarunek zostanie w pamięci na długo i będzie cudowną pamiątką.

  149,98 zł
 • BOX Na Obronę z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż
  179,98 zł brutto inf zł netto
  BOX Na Obronę z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż

  Box na obronę z eleganckim winem musującym, który odpręży studentkę i pozwoli jej świętować wymarzony sukces. Mega różowe kolory nadają bardzo fajnej kobiecej stylizacji i oddają delikatny charakter. Dopasowane elementy pasują do całości rewelacyjnie i sprawiają, że cała kompozycja ma sens oraz jest dopełniona.

  179,98 zł
 • GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Box relaksujący MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Box relaksujący MEGA DUŻY

  Gratulacje z okazji obrony w postaci przepięknego boxa do relaksacji jest wspaniałym wyrażeniem słów "jesteśmy z ciebie dumni". Drobne elementy dla wyjątkowej kobiety dopełnione płatkami róż będą doskonałym wyborem, który z pewnością oczaruje każdą studentkę. W tym podarunku jest wszystko czego właśnie potrzebuje!

  149,98 zł
 • GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  GRATULACJE z okazji obrony Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  1 Recenzje

  Gratulacje z okazji obrony z aromatyczną kawą oraz pyszną ręcznie robioną czekoladą w obwolucie doskonale łączą się z wyjątkową herbatą oraz solą do kąpieli. Elementy róży dodają kobiecości i sprawiają, że cały prezent robi się wyjątkowy i delikatny. Kawa pozwoli się zrelaksować oraz w doskonały sposób się odprężyć.

  149,98 zł
 • BOX Na Obronę Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  BOX Na Obronę Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX

  Box na obronę z przepiękną grafiką dla Pani Magister albo Pani Inżynier. Doskonały sposób, aby złożyć wyjątkowe gratulacje i docenić ogrom pracy włożonej w ostatnim czasie w obronę tytułu. Taki zestaw zapewni całkowite odprężenie i pozwoli przygotować się na kolejne wyzwania i obowiązki czekające po ukończeniu studiów.

  149,98 zł
 • PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Na Obronę Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Prezent na obronę z odrobina zdrowia to przepiękna równowaga. Smaczna konfitura tworzy doskonałe połączenie z ręcznie robioną czekoladą, która zasmakuje każdemu. Taki podarunek będzie symbolizował jedno duże słowo "GRATULACJE" i sprawdzi się jako motywacja do zdobywania kolejnych sukcesów i przenoszenia gór.

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 88 elementów

Gratulacje z okazji obrony

Prezenty są nieodłącznym elementem naszego życia. Wręczamy je na mnóstwo okazji: świąt, uroczystości, a także wydarzeń, które mają spory wpływ na nas i naszych bliskich. Bez najmniejszych wątpliwości obrona pracy dyplomowej stanowi istotny moment, który wspominamy z przyjemnością. Jeśli ktoś z Twoich bliskich właśnie przygotowuje się do niej bądź ma już ją za sobą, możesz przygotować piękne gratulacje, które podkreślą szczególny charakter wydarzenia. Z powodzeniem pogratulować zakończenia studiów można za pomocą słów, jednak bardzo wymowne będą również różnego rodzaju upominki wręczone absolwentowi. Taki podarunek nie musi być duży ani szczególnie drogi - liczy się pamięć oraz miły gest, który głęboko zapadnie w pamięci obdarowanej osoby.

Prezent z okazji obrony pracy dyplomowej

Bliskiej osobie możesz w naprawdę piękny sposób pogratulować obrony pracy licencjackiej, inżynierskiej czy magisterskiej za pomocą niewielkich i wymownych upominków. Często w ramach takiego podarunku wręczane są bukiety kwiatów. Można do nich dołączyć kartkę okolicznościową z życzeniami lub inny drobiazg. Wspaniale w ramach tego rodzaju prezentu sprawdzi się też butelka wysokiej jakości wina. Taki upominek sprawi przyjemność obdarowanej osobie i pozwoli jej wznieść toast za osiągnięcia. Różowe wino dla magistra umieszczone jest w dopasowanym pudełku z grubego papieru. Pięknie wykonany motyw oraz personalizacja sprawiają, że taki prezent stanowi jedyną w swoim rodzaju niespodziankę dla bliskiej osoby.

Gratulacje z okazji pracy dyplomowej magister

Wino z gratulacjami dla pani magister

Gratulacje na obronę pracy dyplomowej

Symboliczny prezent jest świetnym rozwiązaniem na tego rodzaju okazję. Oczaruje obdarowaną osobę już od pierwszej chwili, a przy okazji bardzo dobrze zapadnie jej w pamięci. Jaki prezent wybrać z okazji obrony dyplomu? Wspaniałym pomysłem na podarunek jest plakat w ramie dla pani albo pana inżyniera. Pięknie wykonany motyw nadrukowany na wysokiej jakości papierze przykuwa uwagę. Idealnie też wpisuje się w charakter okazji oraz najnowsze trendy. To sprawia, że znakomicie sprawdzi się jako sposób na pogratulowanie bliskiej osobie ukończenia studiów. Adresat podarunku może z powodzeniem wykorzystać go jako ozdobę domu, która każdego dnia przypominać mu będzie o tym szczególnym wydarzeniu.

Prezent z okazji obrony dla inżyniera rama

Personalizowany prezent z okazji obrony

Elegancki prezent z okazji obrony

Na prezent z okazji obrony pracy dyplomowej nadają się różnego rodzaju produkty. Można z powodzeniem wybrać praktyczne i użyteczne przedmioty codziennego użytku i z nich przygotować naprawdę szczególny i unikalny podarunek. Ceramiczny kubek dla pani magister czy inżynier to znakomita propozycja! Takie naczynie z całą pewnością przyda się na co dzień do kawy albo herbaty. Można śmiało wykorzystać je w domu albo w pracy, dzięki czemu na pewno każda obdarowana osoba z wielką przyjemnością je użyje. Każdy kubek ozdobiony jest specjalnie zaprojektowanym motywem z imieniem, który nadaje mu unikalny charakter. Taki upominek wręczony bliskiej osobie w ramach gratulacji z okazji obrony na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy.