Nowe produkty

Ostatnie posty

Gry i Zabawy na 18 urodziny

Gry i Zabawy na 18 urodziny to doskonała propozycja na urozmaicenie Twojej imprezy. Jest to idealny sposób, aby rozluźnić atmosferę oraz lepiej się poznać. Dzięki takim grom każdy uczestnik przyjęcia będzie miał możliwość się wykazać oraz zobaczyć jak sobie radzą jego znajomi. Ta wyjątkowa rozrywka podbije serca młodych ludzi i pozwoli im powspominać wcześniejsze lata. Przywróci to na chwilę pamięć o pierwszym zakochaniu czy pierwszej miłości. Takie pytania z pewnością zmuszą do wspomnień, ale także wywołają dużo śmiechu i zabawne emocje.

Gry i Zabawy na 18 urodziny  8 produktów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • GRA urodzinowa Kto najlepiej zna Solenizantkę
  8,98 zł brutto inf zł netto
  GRA urodzinowa Kto najlepiej zna Solenizantkę

  Gra urodzinowa Kto najlepiej zna Solenizantkę to świetny sposób na poznanie solenizantki i niezapomnianą rozrywkę dla wszystkich gości. Błędne odpowiedzi pozwolą wam na poznanie wielu zabawnych historii od Waszej koleżanki. Każdy gość może znać zupełnie inną odpowiedź na to samo pytanie i wymieniać się swoimi wspomnieniami.

  8,98 zł
 • GRA imprezowa Pijesz, gdy... 35 pytań
  8,98 zł brutto inf zł netto
  GRA imprezowa Pijesz, gdy... 35 pytań

  Gra imprezowa Pijesz Gdy to doskonały wybór na urodziny. Pozwoli ona na rozluźnienie atmosfery oraz poznanie bliżej zebranych gości. Taka gra będzie świetną rozrywką oraz sposobem na to, aby każdy gość wypił z innymi. Taka forma atrakcji pozwoli na przełamanie lodów oraz nawiązanie nowych znajomości.

  8,98 zł
 • ZADANIA na 18 urodziny Test na dorosłość+certyfikat 2 KARTY
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ZADANIA na 18 urodziny Test na dorosłość+certyfikat 2 KARTY

  Zadania na 18 urodziny to pierwszy test na dorosłość! Po zakończeniu takiego testu solenizant dostanie certyfikat wkroczenia w dorosłość. Test składa się z pytań oraz zadań, które solenizant musi wykonać. Dzięki temu goście z pewnością będą mieli niezapomnianą rozrywkę, a solenizant będzie się mógł wykazać. 

  11,98 zł
 • ANKIETY na 18 urodziny księga gości Rosegold Black 5szt
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ANKIETY na 18 urodziny księga gości Rosegold Black 5szt

  Ankiety na osiemnaste urodziny to niesamowita zabawa dla gości oraz dla samego solenizanta. Bliscy będą mieli zabawną rozrywkę podczas wypisywania ankiet, a następnie solenizant podczas czytania ich odpowiedzi. Taka forma zabawy z pewnością będzie oryginalna, a bliscy wyciągną z tego masę inspiracji.

  9,98 zł
 • ZDRAPKI bez cenzury Zadania i pytania 20szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKI bez cenzury Zadania i pytania 20szt

  Gra imprezowa +18 z pikantnymi pytaniami i zadaniami bez cenzury. Wykonana w postaci kompletu zdrapek i ukrytych pod nimi pytań i zadań. Będzie idealną atrakcją na 18, 30 oraz 40 urodziny.

  24,98 zł
 • ZDRAPKI na 18 urodziny z zadaniami 20szt HIT
  24,98 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKI na 18 urodziny z zadaniami 20szt HIT

  Zdrapki na 18 urodziny z zadaniami to najlepsza atrakcja każdego osiemnastkowego przyjęcia! Takie zadania sprawią, że każdy gość będzie się aktywnie bawił na imprezie. Zachęci to do zabawy nawet tych nieśmiałych gości i pozwoli na bliższe poznanie innych imprezowiczów. Taka wspólna zabawa będzie doskonałym dopełnieniem tego wyjątkowego czasu.

  24,98 zł
 • ZDRAPKI na Urodziny z zadaniami LUX 20szt MUSISZ MIEĆ
  24,98 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKI na Urodziny z zadaniami LUX 20szt MUSISZ MIEĆ

  Zdrapki z zadaniami na urodziny które urozmaicą każdą imprezę. Pod każdą zdrapką znajduje się inne zadanie do wykonania. Takie zdrapki pozwolą rozkręcić przyjęcie i zintegrować gości.  Zestaw zawiera 20szt różnorodnych zadań dla każdego z gości!

  24,98 zł
 • ZDRAPKI na 18 urodziny z zadaniami 20szt HIT
  24,98 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKI na 18 urodziny z zadaniami dla gości 20szt HIT
  1 Recenzje

  Rewelacyjny dodatek na imprezę z okazji 18 urodzin. Zdrapki z zdaniami świetnie urozmaicą przyjęcie i sprawią wiele radości zaproszonym Gościom. Dzięki nim Twoja urodzinowa impreza nie będzie nudna, a wręcz przeciwnie! Zorganizowana w oryginalny i nowoczesny sposób. 

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów