Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla Lekarza/Pielęgniarki 8 produktów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Miody smakowe i...

  Wyjątkowy box, który możesz wręczyć w podziękowaniu lekarzowi, pielęgniarce, czy innemu pracownikowi służby zdrowia. Efektowna, drewniana skrzynia wypełniona smakowymi miodami i liściastą herbatą w wielu smakach. Taki podarunek to szczególny sposób na to, aby osoba obdarowywana poczuła się doceniona - zwłaszcza, że pudełko zawiera personalizowane życzenia. 

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Miody smakowe i...

  Przepiękne podziękowanie/prezent dla lekarza, pielęgniarki lub dowolnego pracownika służby zdrowia. Duża skrzynia prezentowa z ekologiczną zawartością to wspaniały sposób, by wyrazić wdzięczność i podziękować za opiekę. W skrzyni znalazły się naturalne miody smakowe oraz aromatyczne świeżo palone kawy. Całość dopełnia spersonalizowana karteczka z dedykacją.

  229,98 zł
 • PREZENT dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Miody smakowe i...

  Oryginalny prezent dla lekarza, pielęgniarki lub położnej. Duża skrzyneczka jest wykonana z drewna. W jej wnętrzu umieszczone są miodki smakowe oraz zróżnicowane herbaty. Dodatkiem, który dopełnia całość jest personalizowana kartka z podziękowaniami i dedykacją. Spraw, aby osoba obdarowywana poczuła się doceniona za swoją ciężką, ale satysfakcjonującą pracę.

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Czar Wdzięczności

  Prezent dla lekarza, pielęgniarki, położnej w formie drewnianej skrzyni. W skład prezentu wchodzi nalewka wiśniowa, kawa, herbata oraz dodatki, które idealnie współgrają z całością zestawu. Wnętrze skrzyni posiada piękne, personalizowane życzenia, które oczarują obdarowywaną osobę.

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Nalewka, kawy i...

  Chcesz okazać wdzięczność służbie zdrowia za okazana opiekę? Podaruj swojemu lekarzowi prowadzącemu, pielęgniarce, czy położnej wyjątkowy prezent. W skrzyni z naturalnego drewna umieszczona jest wiśniowa nalewka, aromatyczna kawa i herbata oraz czekoladki w ozdobnych papierkach. Całość dopełnia personalizowana etykieta wewnątrz skrzyni. 

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM EKO Zestaw...

  Prezent dla służby zdrowia w ramach wdzięczności za szczególną opiekę. Elegancki box zawiera ekologiczne wino jarzębinowe, aromatyczna kawa i herbata oraz miód i słodkości. Całość jest szczególnie wyjątkowa, dzięki etykiecie z pięknymi życzeniami i personalizacją.

  249,98 zł
 • PREZENT dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM Z IMIONAMI z winem EKO...

  Prezent dla lekarza, pielęgniarki lub innego pracownika służby zdrowia, któremu chcemy okazać swoją wdzięczność. W tym eleganckim, drewnianym boxie jest umieszczone ekologiczne, śliwkowe winom dodatkowo słodkie czekolady, oraz herbata i miód o malinowych nutach. Tak zapakowany prezent jest szczególnie wyjątkowy, dzięki personalizowanej grafice z życzeniami. 

  239,98 zł
 • KOSZ prezentowy dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy dla Lekarza/Pielęgniarki Z PODPISEM EKO Z winem...

  Prezent dla pielęgniarki, położnej lub lekarza w naturalnym wydaniu. W skład drewnianej skrzyneczki wchodzą aromatyczne składniki takie jak: ekologiczne wino wiśniowe, miód jeżynowy, drobno mielona kawa oraz słodkości. Do skrzyni dołączone są personalizowane życzenia, które osoba obdarowana zapamięta na długo. Skrzyneczka z całą zawartościa prezentuje się...

  249,98 zł
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów