Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Bierzmowanie

Zaproszenia na Bierzmowanie to najlepszy sposób na rzetelne przekazanie informacji. Dzięki wspaniałym i unikatowym wzorom w wyjątkowy sposób zaprosisz najbliższych na Sakrament Bierzmowania. Gotowe zaproszenia pozwolą na oszczędność czasu i pieniędzy. Wybierając nowoczesny wzór zaproszeń z NiebieskiStolik.pl masz pewność, że Twoi goście zapamiętają wydarzenie na długo. 

Zaproszenia na Bierzmowanie 4 produktów

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Zaproszenia na bierzmowanie

Bierzmowanie jest istotnym wydarzeniem dla każdego chrześcijanina. Stanowi dopełnienie Chrztu Świętego i umacnia wiarę poprzez odciśnięcie na kandydacie znamienia Ducha Świętego. Ta ceremonia różni się od pozostałych sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego głównie dlatego, że w Polsce przystępują do niej osoby w wieku od 14. do 18. roku życia. Oznacza to, że w przeciwieństwie do Chrztu czy Komunii, są to kandydaci bardziej świadomi oraz odpowiedzialni za swoje czyny. Z całą pewnością jest to unikalna okazja do tego, aby celebrować ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Właśnie z tego powodu na bierzmowaniu bardzo często, oprócz rodziców, rodzeństwa i świadka, pojawiają się również dziadkowie, Chrzestni, wujostwo czy kuzyni kandydata. Po uroczystości można dodatkowo zaprosić ich na poczęstunek lub kameralne przyjęcie. A skoro o tym mowa - jakie zaproszenia na bierzmowanie wybrać?

Zaproszenia na bierzmowanie do wypisania

Kartki wykonane z grubego papieru wysokiej jakości są doskonałym materiałem na eleganckie zaproszenia. Składane zaproszenia do samodzielnego wypisania to bardzo popularny wariant, który sprawdza się na różnego rodzaju uroczystościach. Będzie też rewelacyjnym rozwiązaniem na bierzmowanie. Na taką ceremonię w szczególności polecamy dodatki z symbolicznymi motywami nawiązującymi do jej religijnego charakteru. Zaproszenia z gołąbkiem idealnie nadają się do tej roli. Kartki utrzymane są w biało-złotej kolorystyce, a ozdobna czcionka pięknie dopasowana została do reszty projektu. Motywu dopełnia wianuszek, który znalazł się zarówno na okładce, jak i wewnątrz zaproszeń. Wystarczy wypełnić gotowy tekst, aby zyskać nie tylko śliczny, ale też praktyczny dodatek na bierzmowanie.

Zaproszenia na bierzmowanie z gołąbkiem

Zaproszenia na bierzmowanie z gołąbkiem

Personalizowane zaproszenia na bierzmowanie

Zaproszenia do wypisania są popularnym dodatkiem, jednak z powodzeniem możesz postawić także na personalizowane kartki. Dzięki nim w naprawdę elegancki sposób przekażesz gościom wszystkie istotne informacje dotyczące uroczystości. Każde zaproszenie wykonane jest według autorskiego projektu, który dopasowany został do odświętnego charakteru bierzmowania. To sprawi, że bez dwóch zdań wybrany przez Ciebie wariant doskonale sprawdzi się w czasie organizacji uroczystości. Zaproszenia na bierzmowanie z personalizowanym tekstem stanowią czytelny i estetyczny produkt, który ułatwi zaproszenie bliskich. Można rozesłać je pocztą bądź wręczyć osobiście, najlepiej 4-6 tygodni przed planowaną ceremonią. 

Modne zaproszenia na bierzmowanie

Motywy religijne niewątpliwie doskonale sprawdzą się podczas organizacji bierzmowania. Równie trafione są minimalistyczne i eleganckie aplikacje, które nadają zaproszeniom szykowny charakter. Jeśli jednak poszukujesz oryginalnego i ciekawego rozwiązania, możesz wybrać też jedne z zaproszeń w stylu naturalnym. Botaniczne czy rustykalne wzory umieszczone na zaproszeniach do wypisania i personalizowanych mile zaskoczą każdego. Zwłaszcza, gdy resztę uroczystości zorganizujesz w podobnej stylistyce. Naturalne trendy są aktualnie hitem na wielu przyjęciach i dlatego z powodzeniem możesz wykorzystać je podczas przygotowywania bierzmowania. Zaproszenia z eukaliptusem to gustowna propozycja na tego rodzaju uroczystość. W naszej ofercie znajdziesz też wiele innych zaproszeń specjalnie przygotowanych na tę okazję. 

Zaproszenia na bierzmowanie gołąbek z eukaliptusem

Botaniczne zaproszenia na bierzmowanie