Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla Przyjaciółki

Prezenty dla przyjaciółki to najlepszy sposób, aby wyrazić jej ile dobra i ciepła wnosi do naszego życia oraz podziękować jej za to. Warto w niezwykły sposób wyrazić wdzięczność za jej codzienną obecność oraz wsparcie w trudnych chwilach. Niezwykłe kosze prezentowe pełne niezbędnych rzeczy do relaksu każdego dnia oraz smaczne upominki na chwilę dla siebie będą doskonałymi podarunkami. Nasze zestawy dla przyjaciółki sprawdzą się na urodziny, imieniny, święta, gratulacje, podziękowania, a nawet bez okazji. Prezenty dla przyjaciółki są pełne różu, kwiatów i kobiecych elementów.W tej kolekcji znajduje się szeroki wybór pomysłów na prezent nie tylko dla przyjaciółki, ale także dla koleżanki z pracy oraz starej znajomej. Obdaruj niezastąpioną kobietę niepowtarzalnym prezentem. 

Prezenty dla Przyjaciółki 253 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 253 elementów
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD14 DUŻY
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD14 DUŻY

  Kobiecy zestaw prezentowy w dużym boxie w beżowej kolorystyce z grafiką kwiatków. Spraw radość Przyjaciółce, Przyszłej Pannie Młodej lub Solenizantce wręczając ekskluzywny prezent z najlepszą zawartością. Wybieraj upominek z wódką w eleganckiej butelce w czarnym odcieniu, książką w sztywnej oprawie oraz kubkiem. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej BD15 DUŻY
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej...

  Niezwykle stylowy prezent z różową zawartością dla niej. Zaskocz bliską osobę wręczając kobiecy kosz prezentowy w beżowym boxie z zawieszką. W skład zestawu wchodzi: książka Małe Kobietki w sztywnej oprawie, alkohol w ekskluzywnej butelce, migdały w białej czekoladzie z malinami oraz pianki. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Nauczycielki BD16 DUŻY
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Nauczycielki...

  Podaruj elegancki i oryginalny prezent, który spodoba się miłośniczce literatury. Wybieraj beżowy box z bestsellerową książką Małe Kobietki w sztywnej oprawie, świecami oraz modnym kubkiem z dużym uchem. W komplecie dołączona jest zawieszka, do której można dokupić personalizację na wybraną okazję. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej BD18 DUŻY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej...

  Zestaw prezentowy w boxie z zawieszką w delikatnej, beżowej kolorystyce. Podaruj bliskiej osobie na specjalną okazję przepiękny prezent w pudełku z wysokiej jakości zawartością. Kupuj upominek w kobiecej odsłonie z ręcznikiem bawełnianym, gumką do włosów, klamrą, herbatą z pąkami róży oraz alkoholem. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Chrzestnej, Mamy, Panny Młodej BD17 DUŻY
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Chrzestnej, Mamy, Panny Młodej...

  Chcesz podarować wyjątkowy prezent z kobiecą zawartością? Zamów duży box w beżowej kolorystyce z zawieszką, na której można umieścić dedykację lub dokupić personalizację. Wybieraj idealnie skomponowany zestaw dla niej z książką w sztywnej oprawie, winem musującym oraz aromatyczną herbatą. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej BD19 DUŻY
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej...

  Beżowy box z idealnie skomponowaną zawartością dla każdej kobiety. Wywołaj uśmiech na twarzy bliskiej osoby wręczając wyjątkowy prezent ze stalowym kubkiem termicznym, herbatą z pąkami róży, kawą mieloną o aromacie waniliowym, migdałami w białej czekoladzie z pudrem bananowym oraz migdałami z cynamonem. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Nauczycielki BD20 DUŻY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Nauczycielki...

  Elegancki zestaw prezentowy w delikatnej kolorystyce. Zamów pudełko z grafiką kwiatów oraz zawieszką. Wybieraj kosz prezentowy z czekoladą z orzechami, miodem ekologicznym, herbatą, drewnianą pałką do miodu, skarpetkami oraz scrubem do ciała. Podaruj kobiecie wymarzony prezent na specjalną okazję!

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Chrzestnej, Mamy, Panny Młodej BD21 DUŻY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Chrzestnej, Mamy, Panny Młodej...

  Zamów upominek dla niej zapakowany do zadrukowanego pudełka z zawieszką. Podaruj prezent w kobiecej odsłonie z grafiką delikatnych kwiatów. Wybieraj prezent z winem białym słodkim, miękkim ręcznikiem, balsamem do ciała oraz świecami. Całe pudełko udekorowane jest kremową wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Nauczycielki, Przyjaciółki BD22 DUŻY
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Nauczycielki, Przyjaciółki...

  Wyjątkowy prezent dla niej, który będzie świetną opcją na wiele różnych okazji! Podaruj kobiecie przepiękny zestaw w dużym, beżowym boxie z zawieszką. Wybieraj upominek z książką, przepyszną czekoladą, kremem do ciała, scrubem oraz kryształkami do kąpieli. Całość przewiązana jest kremową wstążką. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD23 DUŻY
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD23 DUŻY

  Podaruj bliskiej osobie elegancki kosz prezentowy w beżowym boxie z zawieszką oraz zadrukowaną grafiką delikatnych kwiatów. Wybieraj upominek z książką, likierem o smaku espresso, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz świecą sojową z pąkami róży. Zamów kobiecy zestaw przewiązany kremową wstążeczką. 

  279,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Nauczycielki, Druhny, Mamy, Chrzestnej BD24 DUŻY
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Nauczycielki, Druhny, Mamy, Chrzestnej BD24 DUŻY

  Podaruj kobiecie pielęgnacyjny zestaw w przepięknym pudełku z grafiką delikatnych kwiatów. Do boxa przywiązana jest zawieszka, na której można umieścić dedykację lub dokupić personalizacją. Zamów kosz prezentowy z rękawicą do masażu, świeczką, masażerem, kremem do rąk oraz żel do mycia ciała. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Nastolatki relaks z książką BD26
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Nastolatki relaks z...

  Elegancki prezent w dziewczęcej odsłonie z wysokiej jakości zawartością. Zamów upominek dla miłośniczki literatury oraz kąpieli. Wybieraj zestaw prezentowy z książką Ania z Zielonego Wzgórza, herbatą w ozdobnym kartoniku, jogurtem do ciała oraz myjką. Do pudełka przywiązana jest zawieszka z napisem Dla Ciebie. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Nauczycielki, Przyjaciółki, Druhny, Panny Młodej spa BD27
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Nauczycielki, Przyjaciółki, Druhny, Panny...

  Kobiecy zestaw spa zapakowany do dużego boxa w beżowej kolorystyce z nadrukowaną grafiką delikatnych kwiatów. Zamów kosz prezentowy przewiązany wstążka z zawieszką. Podaruj na specjalną okazję prezent z jogurtem do ciała, świecami, herbatą, klamrą, płynem od kąpieli oraz olejkiem do ust. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy z wódką BD40
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy z wódką BD40

  Elegancki prezent w boxie dla niej. Podaruj Przyszłej Pannie Młodej, Świadkowej lub Druhnie stylowy upominek w beżowo-lawendowej kolorystyce. W skład zestawu wchodzi: wódką w białej butelce, czekoladowy bukiet w ozdobnym opakowaniu, karmelki w słoiczku, notes oraz ołówek. Całość udekorowana jest kremową wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Nauczycielki, Chrzestnej ze słodyczami BD34
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Nauczycielki, Chrzestnej ze...

  Szukasz luksusowego prezentu dla niej? Zamów duże pudełko z wysokiej jakości zawartością. Podaruj przepiękny prezent na specjalne okazje. W skład kosza prezentowego wchodzą: przepyszne słodycze, aromatyczna herbata z pąkami róży, kawa świeżo palona mielona oraz miód ekologiczny. Wybieraj box z zawieszką udekorowany kremową wstążką. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Panny Młodej spa BD36
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Panny Młodej...

  Zestaw prezentowy w eleganckim, beżowym pudełku z grafiką w stylowej odsłonie. Zamów kobiecy upominek z ręcznikiem, gumką, klamrą do włosów, herbatą, świecami, olejkiem od ust oraz skarpetkami. Zaskocz bliską osobę wręczając box z zawieszką udekorowany kremową wstążką. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Nauczycielki spa z lawendą BD39
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Nauczycielki spa z...

  Zamów przepiękny i niezwykle kobiecy zestaw dla Świadkowej, Panny Młodej lub Przyjaciółki. Podaruj na specjalną okazję pudełko z wysokiej jakości zwartością. Do boxa przywiązana jest zawieszka z napisem Dla Ciebie. Wybieraj prezent z ręcznikiem, gumką do włosów, świecami, zapałkami, solą do kąpieli, łyżeczką drewnianą do soli, notesem oraz ołówkiem. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Nauczycielki oryginalny BD33
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Nauczycielki...

  Podaruj elegancki prezent zapakowany do dużego, beżowego boxa. Wybieraj upominek dla niej z winem, świecą sojową, zapałkami, herbatą, kawą, słodkościami w słoiczkach, miodem, czekoladowym sercem w ozdobnym opakowaniu oraz krówkami śmietankowymi. Zamów na specjalną okazję kosz prezentowy udekorowany kremową wstążką. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki, Nauczycielki luksusowy BD41
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki, Nauczycielki...

  Niezwykle kobiecy prezent, który będzie idealną propozycją na wiele okazji. Wybieraj upominek w beżowo-lawendowej kolorystyce z grafiką delikatnych kwiatków. Zaskocz swoją Mamę, Babcię, Świadkową lub Przyjaciółkę wręczając zestaw z winem, notesem, mydłem, skarpetkami oraz czekoladą. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX

  Poszukujesz ciekawego prezentu dla wyjątkowej kobiety? Chcesz podarować coś niezapomnianego i bardzo oryginalnego?? Personalizowany kosz prezentowy ze szlafrokiem w zestawie będzie najlepszym wyborem. Efektowna grafika pudrowych kwiatów fenomenalnie sprawdzi się dla każdej kobiety, która doskonale wie co to znaczy chwila dla siebie.

  299,98 zł
 • PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Personalizowany zestaw stworzony z myślą o Niej to świetny wybór na prezent. Idealne sprawdzi się na podarunek dla koleżanki, przyjaciółki oraz partnerki. Wspaniała grafika z motywem pudrowych kwiatów zachwyci każdą obdarowaną kobietę, która zasługuje na chwile przyjemności. Sól himalajska doskonale ukoi jej skórę po ciężkim dniu.

  299,98 zł
 • PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX

  Co sprawdzi się na prezent dla tej jednej i niepowtarzalnej kobiety? Oczywiście wino na odprężeni i relaks połączone z aromatycznym lampionem, aby nadać przepiękny zapach. Doskonały prezent dla przyjaciółki czy koleżanki. Personalizacja daje możliwość, aby wyrazić swoje emocje we własny sposób i sprawdzić, by ten prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy.

  249,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Panny Młodej relaksujący BD32
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Panny Młodej...

  Podaruj elegancki kosz prezentowy w dużym beżowym boxie z grafiką kwiatową. Wybieraj kobiecy zestaw z winem w kryształowej butelce, herbatą w kartoniku, włoskim płynem do kąpieli, scrubem oraz świecą. Zamów prezent dla niej w stylowej odsłonie. Wybieraj box relaksujący na specjalną okazję. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Nauczycielki, Mamy, Chrzestnej spa orientalny BD31
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Nauczycielki, Mamy, Chrzestnej...

  Przepiękny upominek z orientalną zawartością dla niej. Zamów prezent dla Mamy, Babci, Matki Chrzestnej lub Przyjaciółki. Wybieraj kosz prezentowy w modnej kolorystyce z włoskim płynem do kąpieli, aromatyczną herbatą w kartoniku, świecami, mydłem do rąk oraz migdałami w białej czekoladzie. Zamów pudełko z zawieszką przewiązane kremową wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Panny Młodej, Nauczycielki BD25 DUŻY
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Panny Młodej, Nauczycielki BD25...

  Beżowy box z zawieszką wypełniony produktami wysokiej jakości można wręczyć kobiecie na specjalną okazję. Wybieraj upominek z grafiką delikatnych kwiatów w stylowej kolorystyce. Zamów kosz prezentowy z wódką w białej butelce, książką w sztywnej oprawie oraz aromatyczną herbatą. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Zestaw z motywem pudrowych kwiatów zawierający wino, kawę i herbatę to świetny wybór dla każdej miłośniczki nowych smaków. Piękna delikatna grafika doskonale podkreśla kobiecy charakter takiego podarunku. Cały zestaw został udekorowany wyjątkową personalizacją z własnym tekstem do napisania, który z pewnością wzruszy do łez każdą obdarowaną kobietę.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Niej z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Prezent dla niej w przepięknym boxie z motywem pudrowych kwiatów. Doskonały podarunek dla wyjątkowej kobiety, który pozwoli jej na chwilę tylko dla siebie. Notatnik będzie idealny do spisania tam wszystkich złotych myśli oraz zaplanowania kolejnych dni i niezapomnianych spotkań z najlepszymi przyjaciółkami.

  179,98 zł
 • PREZENT Dla Niej z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT Dla Niej z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Prezent Dla Niej to doskonała okazja, aby odwdzięczyć się wyjątkowej kobiecie w naszym życiu. Jest to idealny prezent dla przyjaciółki albo wybranki naszego serca. Motyw pudrowych kwiatów nadaje całemu podarunkowi eleganckiego oraz bardzo kobiecego charakteru z nutką subtelności. Niezbędnym dodatkiem takiego prezentu będzie przepiękny bukiet kwiatów.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Niej z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Wspaniały box dla wyjątkowej kobiety z personalizacją. Grafiki podarunków zostały udekorowane efektywnymi pudrowymi kwiatami, tak aby odzwierciedlały one kobiecą delikatność. Taki zestaw świetnie sprawdzi się na prezent zarówno dla przyjaciółki, jak również i partnerki. Wielbicielka słodkości będzie oczarowana takim upominkiem.

  149,98 zł
 • PREZENT w pudełku Herbata, świeca i słodkości Pudrowe Kwiaty
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT w pudełku Herbata, świeca i słodkości Pudrowe Kwiaty

  Prezent w pudełku z pysznymi słodkościami, zdrową herbatką oraz aromatyczną świecą sprawdzi się doskonale dla każdej kobiety. Jest to przepiękny podarunek, który oczaruje obdarowaną osobę i urozmaici jej miłe popołudnie. Zapach świeczki wypełni całe pomieszczenie, a herbata i śmietankowe krówki będą idealnym udoskonaleniem chwili dla siebie.

  64,98 zł
 • PREZENT dla Niej w pudełku Chwila dla siebie Pudrowe Kwiaty
  64,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej w pudełku Chwila dla siebie Pudrowe Kwiaty

  Przepiękny prezent otoczony grafiką pudrowych kwiatów, który podaruje kobiecie chwilę dla siebie. Taki zestaw ukoi jej skórę po ciężkim dniu i pokaże jej, że zasługuje na odpoczynek. Płatki róż znajdujące się w naturalnej świecy sojowej w szklanym słoiczku oraz soli do kąpieli w kraftowym opakowaniu doskonale dopełniają cały podarunek.

  64,98 zł
 • PREZENT dla Niej w pudełku Zestaw na dobrą energię Pudrowe Kwiaty
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej w pudełku Zestaw na dobrą energię Pudrowe Kwiaty

  Zestaw na dobrą energię, który uratuje każdą kobietą po ciężkim dniu i nada jej kolejnej motywacji do działania. Świeżo mielona kawa w połączeniu ze słodkim i pysznym syropem do kawy pobudzi do działania, a ciasteczko z wróżbą da jakiś pozytywny wydźwięk tego dnia, który sprawi, że ten dzień od razu stanie się lepszy.

  59,98 zł
 • PREZENT dla Niej w pudełku Zestaw Kąpielowy Pudrowe Kwiaty
  54,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej w pudełku Zestaw Kąpielowy Pudrowe Kwiaty

  Prezent dla niej w przepięknym pudełku z motywem pudrowych kwiatów. Kraftowe tło prezentuje się bardzo kobieco oraz elegancko, co sprawia, że prezent jest jeszcze piękniejszy. Wyjątkowe wnętrze kryje w sobie także cudowne podarunki, które urozmaicą każdą kąpiel. Sól do kąpieli z płatkami róż oraz kula do kąpieli zachwycą każdą obdarowaną kobietę.

  54,98 zł
 • PREZENT dla Niej w pudełku Zestaw na Regenerację Pudrowe Kwiaty
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej w pudełku Zestaw na Regenerację Pudrowe Kwiaty

  Przepiękny zestaw dla każdej kobiety służący do regeneracji skóry i ciała. Prezent dla niej w wyjątkowym pudełku z grafiką pudrowych kwiatów oraz motywami kwiatów na produktach sprawi, że będzie on unikatowy oraz oryginalny. Na etykiecie możesz umieścić wyjątkową personalizację, która jeszcze bardziej ją zachwyci.

  49,98 zł
 • PREZENT dla Niej w pudełku Zestaw Wiosenna Świeżość Pudrowe Kwiaty
  48,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej w pudełku Zestaw Wiosenna Świeżość Pudrowe Kwiaty

  Prezent dla niej z dopasowaną kolorystycznie grafiką, która od razu oczaruje i zachwyci każdą kobietę. Wyjątkowa świeca zapachowa otuli wyjątkowym zapachem jej mieszkanie albo dom, a jadalne płatki róż ozdobią ulubione słodkie ciasto. Każda fanka czekoladowego kakao powinna mieć te różowe pyszne pianki do rozpuszczenia.

  48,98 zł
 • PREZENT dla Niej w pudełku Zestaw Pełen Słodkości Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Niej w pudełku Zestaw Pełen Słodkości Pudrowe Kwiaty

  Zestaw pełen słodkości to doskonały podarunek dla każdej kobiety. Słodziutki miodek w połączeniu z przepysznymi śmietankowymi krówkami idealnie urozmaici popołudnie po pracy czy wieczór filmowy. Malina połączona z miodem jest smakiem niezapomnianym, który wpasuje się do każdej, niezależnie od ulubionego rodzaju herbaty.

  44,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 253 elementów

Prezenty dla przyjaciółki na każdą okazję

Znalezienie właściwego prezentu dla bliskiej osoby potrafi sprawić niemały kłopot. W końcu każdy chce, aby jego podarunek sprawiał jak największą radość. Z drugiej strony, w ciągu roku znaleźć można całe mnóstwo okazji do obdarowywania innych. Po dziesiątkach wręczonych prezentów czasem trudno znaleźć kolejny. Poszukujesz prezentu dla swojej przyjaciółki? Nie ma znaczenia, czy to podarunek na urodziny, Święta, wieczór panieński, zakończenie studiów czy awans - zawsze postaraj się, by jak najlepiej pasował do charakteru oraz zainteresowań obdarowywanej osoby. A jeśli nie masz pomysłu na nadchodzącą wielkimi krokami okazję, koniecznie zajrzyj do naszej oferty. Znajdziesz w niej wiele wspaniałych propozycji dla dziewczyn i kobiet w każdym wieku!

Wyjątkowy prezent dla przyjaciółki na urodziny

Bez dwóch zdań największą przyjemność obdarowywanej osobie sprawi oryginalny i ciekawy podarunek. Taki prezent dla przyjaciółki z pewnością ją zaskoczy, a przy tym doskonale zapadnie w pamięci. Idealnym przykładem nietuzinkowego podarunku na każdą okazję jest kosz prezentowy. To ozdobny zestaw drobnych produktów, które wspólnie tworzą naprawdę interesującą niespodziankę. Ponadczasową propozycją jest kobiecy box ze słodkościami. Taki prezent zawiera wysokiej jakości czekoladę robioną ręcznie, opakowanie na inną tabliczkę czekolady (najlepiej tą szczególnie lubianą przez przyjaciółkę), a także torebkę z kawą i herbatą. Do zestawu dołączona jest dodatkowo kartka okolicznościowa. Tak wykonany zestaw na pewno spodoba się Twojej przyjaciółce. Szukasz bardziej efektownego podarunku? Sprawdź też inne kosze prezentowe!

Prezent dla niej chwila relaksu ze szlafrokiem

Kobiecy kosz prezentowy dla przyjaciółki

Niezapomniany prezent dla przyjaciółki

Zawartość prezentu bez najmniejszych wątpliwości ma ogromne znaczenie - w końcu to ona sprawia największą przyjemność. Jednak bardzo ważne jest również to, jak Twój podarunek wygląda. Estetyczna i przemyślana forma takiego prezentu z pewnością już od pierwszej chwili sprawi, że obdarowana dziewczyna nie będzie mogła się doczekać, aż go rozpakuje! Motyw kwiatów umieszczony na wszystkich produktach wchodzących w skład podarunku spowoduje, że całość zyska naprawdę stylowy wygląd. Kosz prezentowy dla przyjaciółki z butelką wysokiej jakości wina, zapachową świecą, śmietankowymi krówkami i aromatyczną herbatą to gustowna propozycja na podarunek dla bliskiej osoby. Zaprojektowany z dbałością o najmniejsze szczegóły wygląda wprost czarująco!

Praktyczny prezent dla przyjaciółki

Twoja przyjaciółka jest pragmatyczna i najbardziej lubi otrzymywać te prezenty, które jej się przydadzą? Praktyczne upominki stanowią niezawodne rozwiązanie na urodziny, imieniny i inne okazje. Dzięki nim możemy mieć pewność, że podarunek zostanie wykorzystany i w ten sposób sprawi przyjemność obdarowanej osobie. Piękny zestaw prezentowy dla przyjaciółki z notatnikiem, pudełkiem na czekoladę, krówkami oraz solami do kąpieli to bardzo użyteczny podarunek. Kobiecy styl i znakomitej jakości artykuły umieszczone wewnątrz dużego pudełka bez dwóch zdań zachwycą bliską Ci osobę. To prosty i szybki sposób na przygotowanie pięknego prezentu dla siostry, przyjaciółki czy mamy! Chcesz pokazać bliskiej kobiecie, jak wiele dla Ciebie znaczy? Wobec tego obowiązkowo postaw na bogate i stylowe kosze prezentowe.

Prezent dla niej z notesem box z czekoladą i herbatą

Gustowny prezent dla przyjaciółki